Skyrybos

Skyrybos: privalumai ir trūkumai

Skyrybos: privalumai ir trūkumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kada jums reikia skyrybų savo vyrui?
 2. Kaip suprasti, kad atėjo laikas palikti mano žmoną?
 3. Kaip priimti sprendimą?
 4. Psichologo patarimai

Dažnai pasitaiko, kad skyrybos yra vienintelis būdas išeiti iš aklavietės. Gali būti, kad toks sprendimas gali būti klaidingas. Kaip nustatyti savo likimą ir savo mylimojo likimą? Tokius klausimus nėra lengva atsakyti, bet įmanoma.

Kada jums reikia skyrybų savo vyrui?

Ženklai, kad santuokos nutraukimas neišvengiamai pasirodo ilgai prieš šį liūdną įvykį. Pirma, moteris nusileidžia visus įžeidimus, o tada jos siela pradeda gulėti ir paprašo nebesilaikyti tokios būklės. Jauniems susituokus, jie nemano, kad artėjanti pertrauka. Kai kurie gyvena kartu visą gyvenimą, kiti gali nutraukti santuokos ryšį kitą dieną. Kodėl jis priklauso ir ar jis gali būti numatytas iš anksto? Kokius požymius turėčiau pasikliauti, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą? Šiuo klausimu padės šie patarimai.

Fizinis piktnaudžiavimas

Fizinis piktnaudžiavimas yra pagrindinis argumentas, kuris turėtų paskatinti jus nutraukti santuoką. Jūs negalite toleruoti patyčių. Tikrasis žmogus niekada nekels rankos moteriai. Sutuoktinė, moteris puikiai pamatė visus neigiamus savo būsimo vyro charakterio bruožus. Tuo metu ji labai myli jį ir tikėjosi, kad viskas bus gerai, ir jos vyras prisiims savo mintis ir pradės pataisyti save. Bet laikas praėjo, ir žmogus niekada nebuvo idealas. Vieną kartą apgauti, tikiuosi, kad laikas praeis ir viskas bus gerai. Taigi jūsų gyvenimas gali skristi, ir galų gale jūs labai apgailestysite savo neveiklumą.

Jei smurtas tęsiasi ilgą laiką, jis turi būti sustabdytas, nepaisant to, kad neturite nieko. Visada yra sprendimas, jei priimsite galutinį sprendimą. Galiausiai šiuo atveju kreipkitės į psichologinės pagalbos tarnybą moterims. Čia jums bus padedama suprasti jūsų jausmus. Nepamirškite, kad jūsų neveikimas veda prie jūsų kančių ir jūsų vaikų kančių.

Moralinis spaudimas, despotizmas

Moralinis piktnaudžiavimas taip pat yra galingas santuokos nutraukimo argumentas. Kartais sunku nustatyti, kas yra blogiau: moralinis ar fizinis asmens piktnaudžiavimas. Kai moteris yra nuolankiai pažeminta savo vyru arba randama kaltės dėl truputį, meilė praeina ir neapykanta. Todėl, jei nesate patenkintas savo pasirinktu, turėtumėte galvoti ir nuspręsti dėl sudėtingo žingsnio - skyrybų.

Gali būti, kad po to įvyksta jūsų gyvenime įvykę pokyčiai, dėl kurių jūs atrasite tikrą laimę.

Alkoholis

Jūsų vyras jau seniai priklausomas nuo alkoholio. Esant tokiai situacijai, galite pabandyti pasiūlyti medicininę priežiūrą ir visišką gydymą. Bet jei tai yra etapas, kuris jau praėjo, ir žmogus ir toliau nuskandina žemesnę ir žemesnę, tuomet jūs neturėtumėte švaistyti savo brangaus laiko. Jei pasiliksite su tokiu sutuoktiniu ir toliau tikitės tobulėti, visai įmanoma, kad jūs pats priklausys nuo alkoholio laikui bėgant. Pirmiausia nusileidžiate ir tada, norėdami jį išimti, išbandykite stiklą. Šiuo atveju jums patiks.

Gyvenimo bėdų pelkė vėluoja, o jūsų šeima greičiausiai taps visiškai žlugusi. Visi supranta, kad sunku gyventi šalia alkoholio. Visų pirma, jūsų vaikai kenčia nuo to. Kai žmogus iš pradžių yra butelis, o ne meilė savo žmonai ir vaikams, santuokos nutraukimas šiuo atveju nebus nepaaiškinamas skubėjimas. Priešingai, jūs išlaisvinsite save nuo problemų ir problemų.

Cheating

Mylimojo išdavystė kartais yra netinkama problema. Moteriui sunku susitaikyti su savo vyro neištikimybe. Jis žemina ir įžeidžia. Jei išdavystė įvyko vieną kartą, o vyras labai apgailestauja ir prašo atleidimo kiekvieną dieną iš savo žmonos ir vaikų, tuomet verta verti. Ir tai atsitinka atvirkščiai. Vyras žiūri į dešinę ir į kairę. Niekas nėra drovus. Jis keičiasi kiekvieną kartą ir tuo pačiu metu nesiruošia palikti šeimą. Šiuo atveju reikia nutraukti santykius. Tai niekada nebus ištaisyta, ir jūs, jei atleisite visą laiką, galite fiziškai susirgti iš nuolatinės patirties.

Jūs sutikote tariamai svajonių žmogų. Jus apakinti pojūčiai. Rezultatas buvo puiki vestuvė. Ir po jos, atsigaunant šiek tiek nuo švenčių, pastebėjote, kad sutuoktinis nebuvo toks pats, kaip tikėjotės. Jis pasikeitė be pripažinimo, tapo grubus ir netinkamas. Iš jo pusės yra tik moralinis spaudimas ir despotizmas. Su juo sunku susitarti. Vyro užsispyrimas ir egoizmas pradeda jus slegti. Tokiu atveju nusiskundimai sukaupia ir paaiškėja, kad „sielos dubuo“ yra užpildyta jūsų neigiamomis emocijomis. Tada santuokos nutraukimas yra neišvengiamas. Ir ne priešintis.

Laikui bėgant santykiai tarp sutuoktinių atšaldomi dėl abipusių įžeidimų ir neatitikimų charakterio savybėms. Tolesnis bendras gyvenimas tik dar labiau apsunkina vienas kito suvokimą, šeimos ryšių išsaugojimas yra neįmanomas.

Pasirodo, kad esate labai skirtingi žmonės savo nuomonėje apie gyvenimą. Vienas žmogus yra subtilus pobūdis, kuris myli filmus ir muziką, kitas nuolat dingsta garaže ir domisi technologijomis. Kartais geriau būti draugais, nei tapti priešais prieš gyvenimą.

Kaip suprasti, kad atėjo laikas palikti mano žmoną?

Jei bent jau yra abejonių, sunku priimti galutinį sprendimą. Tačiau neturėtumėte toliau gyventi santuokoje, jei viskas rodo, kad jūs paprasčiausiai kankinate save. Yra požymių, dėl kurių galite nuspręsti dėl konkretaus sprendimo. Kai buvote aistringas savo būsimos žmonos atžvilgiu, o šeimos gyvenimo perspektyva buvo matoma be debesų. Po santuokos prasidėjo vidaus problemos. Paaiškėjo, kad jūsų žmona nežino, kaip virti. Be to, ji net nenori, kad jūsų namai būtų jaukus ir šiltas. Kiekvieną kartą, kai ji išmeta daiktus visame bute, kriaukle visada yra nešvarių indų, o grindys negauna savaitės.

Žinoma, šiuo atveju jums gali būti patariama samdyti namų šeimininką arba atlikti savo verslą, bet kur jūs gaunate pinigus? Skyrybos šiuo atveju yra laiko klausimas. Jei padėtis nepagerės, jums bus malonu nutraukti santykius su neatsargia žmona.

Kitas aspektas yra žmonos netikrumas. Ji pakeitė tave, ir jūs nematote, kad jos elgesys yra labai geras. Tai rodo, kad išdavystė gali įvykti vėl ir vėl. Neteisingas sutuoktinis gali jus palikti bet kuriuo metu, kai tik ateis sunkūs laikai. Kodėl palaukite, kai „įstrigo peilis nugaroje“? Skyrybos metu galėsite susitikti su padoria moterimi, kuri jus įvertins ir gins.

Jei žmona užsiima tik savo reikalais: ji daro plaukus, manikiūras ir pan. Savanaudiška moteris pasiliks su jumis, kai mokėsite už visas savo kaprizas. Kai neteksite pajamų šaltinio, jūsų žmona paliks jus kitam, sėkmingesniam žmogui.

Kita skrupulinga problema, kai ilgą laiką gyvenote su savo žmona, bet jūsų vaikai neįgijo. Šeima, neturinti vaikų, neturi ateities. Jei padėtis yra beviltiška ir ilgą laiką galvojote apie santuokos nutraukimą, tuomet neturėtų būti atleistas nuo sprendimo. Dėl skyrybų galėsite rasti laimės naujoje šeimoje ir padaryti daug vaikų. Galbūt jūsų buvusi žmona ras tokį žmogų, su kuriuo jis gali turėti vaikų.

Susitikote su moterimi, be kurios negalite gyventi vieną dieną.Jūsų teisėta žmona jus ilgą laiką erzina, ir jums nepatinka tik todėl, kad ji gyvena šalia jūsų. Negalima kankinti savo sielos draugo. Sąžiningai pripažinkite savo išdavystę ir palikite šeimą. Taigi jūs įsipareigosite sąžiningai elgtis, o dvi artimos moterys nepatirs savo sprendimo.

Jūs ir tavo žmona esate visiškai skirtingi žmonės. Kartu jūs esate nuobodu, ir netgi turėdami vaikų, padėtis neišgelbės. Kadangi jūs toli nutolėte, tai buvo ilgas laikas. Dėl dabartinės padėties jūs jaučiate depresiją. Tada būtina priimti bendrą sprendimą dėl santuokos nutraukimo.

Karjeros žmona yra dar viena problema žmogui, kuris siekia visavertės santuokos. Keista situacija apsunkina vaikų nebuvimas ir sutuoktinio šaltumas. Paprastai šeimoje, kurioje žmona aistringai dirba, vyras yra pasipiktinęs, kad jo žmona niekada nėra namuose. Net sekmadieniais ji sprendžia įmonės problemas telefonu. Dabartiniai namų ruošos darbai labai mažai domina. Ir kalbant apie tai, kad norite, kad vaikai būtų kuo greičiau, sukelia tokį dirginimą tokiai moteriai. Paleiskite iš tokios moters, kiek įmanoma. Padarykite tai, kol esate dar jaunas. Žinoma, po santuokos nutraukimo galėsite surasti žmoną, galinčią kartu su savimi sukurti komfortą ir harmoniją.

Yra daug kitų skirtingų aspektų, kuriais galima nustatyti karštąsias vietas. Nenukelkite bylos nepakeliamai. Normalūs žmonės supranta, kad santuokos nutraukimas nėra labai palankus būdas išeiti iš situacijos, tačiau yra taisyklių išimčių.

Kaip priimti sprendimą?

Bet kokių rimtų sprendimų priėmimas visada yra sunkus. Bet kadangi toks bandymas nukrito į jūsų partiją, tada pasiimkite jį drąsiai. Šiuo atveju būtina apskaičiuoti visus privalumus ir trūkumus. Žinoma, galite pabandyti išgelbėti savo šeimą ir įdėti visą savo jėgą. Žmogaus siela yra labai subtilus dalykas. Neįmanoma sureguliuoti ir prieštarauti jų valiai. Net jei taip atsitiks, laikui bėgant jūs apgailestuosite, ką padarėte, arba pateksite į galutinį neviltį. Nė vienam iš šių šalių nereikia tokio įvykių.

Jei yra vaikas

Jei šeimoje yra vaikas, dažnai pora nėra išsiskyrusi tik dėl to, kad nenori jam pakenkti. Tuo pačiu metu jūs visada galvojate, kad esate labai nelaimingas žmogus. Jūs nenorite eiti namo po darbo. Taip, ir skandalai nėra neįprasti. Pagalvokite apie tai, kas augs jūsų vaikui, jei nuolat esate tokia įtempta? Atsikratykite abejotinų kančių ir priimkite sąmoningą sprendimą.

Jei meilės nėra

Taip atsitinka, kad jausmai taip atvėrė, kad jums sunku būti arti jūsų sielos draugo. Jaučiate, kad tai yra jūsų kūno ląstelės. Čia niekas neišgelbės jūsų santuokos. Visi žino, kad santykiuose kilo šeimos krizė. Jie neturėtų būti supainioti jokiu būdu su mirusiais galais. Krizę galima išspręsti visuotinėmis pastangomis. Sutuoktiniai nenori pertraukos, jie jaučia, kad jiems reikia vienas kito, bet jie nežino, kaip toliau gyventi kartu.

Psichologinė pagalba ir sutuoktinių noras padės išgelbėti santuoką. Tačiau yra visiškai priešingas vaizdas, kai abu sutuoktiniai jau seniai pavargę nuo santykių šalčio. Šiuo atveju santuoka yra vienintelis teisingas sprendimas. Pavyzdžiui, jei sutuoktinis jums pranešė, kad palieka šeimą į savo varžovą ar varžovą. Nereikia taisyti kliūčių. Tai jums nieko nepasieks.

Treason sutuoktinis kelia abejonių dėl savo gyvenimo. Kiekvieną dieną jūs vis labiau nekenčiate savo sielos draugo. Prieš mano akis vaizdai iškyla, kur jūsų mylimas žmogus yra jūsų priešininko rankose. Iš šių minčių jūs išprotėjote ir kaltinate save, kad negalite žengti žingsnio link santuokos nutraukimo.

Esant tokiai padėčiai, jūs jau seniai jau nusprendėte, kad jūsų painiava neleidžia jums žengti žingsnio teisinga kryptimi. Surinkite santuokos nutraukimo jėgą ir bylą. Jūs iš karto jausitės geriau.

Psichologo patarimai

Jei esate tikri, kad jūsų šeimoje kilusios problemos yra ne tik krizė, kuri gali kilti tam tikru gyvenimo etapu, santuokos nutraukimas bus neabejotinas išeitis iš visų jūsų problemų. Tačiau, norint priimti galutinį sprendimą, verta gerai suvokti ir galvoti apie viską. Jei esate stipri asmenybė ir manote, kad galite susidoroti su iškylančiomis problemomis, atlikite šiuos veiksmus.

 • Pasirinkite laiką, kai niekas namuose nėra. Įjunkite mėgstamą ir atpalaiduojančią muziką, sėdėkite patogioje kėdėje.
 • Atsipalaiduokite ir kvėpuokite tolygiai. Tebūna jums nieko neiškreipti nuo jūsų minčių.
 • Prisiminkite visas akimirkas, kurios atsitiko, kai buvote susituokę su kita puse.
 • Pirmiausia pagalvokite apie blogas situacijas. Prisiminkite, kad detalės, kuriose buvote vedusios, nėra tokios patogios, kaip norėtume.
 • Tada prisiminkite tuos momentus, kuriuose jūs ir jūsų sutuoktinis buvo laimingi.
 • Pagalvokite, kaip jūs gyvenate be savo kitos pusės.
 • Jei galvojote apie atsiskyrimą, ir jums tapo lengviau pagalvoti apie tai, tuomet gali būti naudinga tęsti savo santuokos nutraukimo veiksmus.
 • Jei neatsakote į galutinį sprendimą, po kurio laiko pakartokite šiuos veiksmus.
 • Atminkite, kad niekas ir niekas negali jums padėti ir priimti sprendimą dėl santuokos nutraukimo. Tai turite padaryti patys.

Eikite į savo sielos balsą arba antrąjį „aš“, ty pasąmonę. Klausykitės savęs ir nepadarysite klaidų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys