Atsiskyrimas

Kaip pasakyti vaikinai, kad mes suskaidome?

Kaip pasakyti vaikinai, kad mes suskaidome?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Akys akyse
 2. Apreiškimas ant popieriaus
 3. Kalbėjimas telefonu
 4. Per bendrus draugus
 5. Padėti sau ir jam

Santykių su mylimu žmogumi gimimas visada yra nuostabus: romantiški susitikimai, pirmieji baisūs bučiniai, dovanos ir ilgai pasivaikščiojimai po miestą. Bet gyvenimas yra dviprasmiškas ir netiesioginis dalykas, o ne viskas joje gali būti padaryta tiksliai taip, kaip pageidaujama ar įsivaizduojama. Ir dabar jūs tikrai žinote, kad negalite tęsti savo santykių su šiuo vaikinu. Nėra nieko blogo dėl tokio subalansuoto sprendimo, tačiau išlieka tik viena problema - kaip pasakyti jaunuoliui, kad turite išvykti.

Akys akyse

Geriausias ir pagarbiausias būdas pranešti, kad suskaidėte, yra ramus, asmeninis pokalbis. Bet būtent jis reikalauja didelės drąsos. Merginos dažnai negali nuspręsti kalbėti atvirai su jaunuoliu ir ilgą laiką atidėti tokį pokalbį.

Jei iš tikrųjų turėjote nuoširdžių jausmų ir pasitikėjimo santykių, nebijokite. Susitikę su jumis asmeniškai, pamatysite vaikino reakciją ir galėsite geriau pasirinkti žodžius. Nepamirškite apie savo jausmus - pabandykite jį nuoširdžiai pasikonsultuoti, kai informuosite apie savo sprendimą. Tokiam pokalbiui geriau ne rinktis vietas, kurios yra brangios abiem, ir priminti visus prisiminimus. Rinktis ramioje kavinėje ar parduotuvėje parke. Nustatykite susitikimo laiką, kai aplink jus bus mažiausiai svetimų žmonių.

Pabandykite galvoti apie žodžius, kuriuos ketinate pasakyti. Jūs netgi galite parašyti keletą variantų ir pasirinkti švelnesnį ir taktiškesnį. Negalima užmaskuoti priežasties, kodėl suskirstymas su standartinėmis frazėmis, pvz., „Jūs nusipelno geriausio, ir jūs tikrai surasite vieną“, arba „aš jums labai blogai ir jūs mane nusivylsite“. Papasakokite apie priežastis, dėl kurių atsisakote sąžiningai, bet be nereikalingų traumų, ypač jei yra jausmų kitam žmogui.

Būkite ramus, susitikdami ir valdydami savo emocijas. Jei jūsų jaunuolis pats yra emocinis, jau nekalbant apie tvirtą. Taip atsitinka, kad tokiais momentais vaikinas bando manipuliuoti ir gaila, kad galėtų gauti kitą galimybę. Tokiu atveju, tvirtai pakartokite savo sprendimą, bet nepažeiskite ar nepašalinkite savo buvusio partnerio. Atminkite, kad jam sprendimas yra netikėtas - suteikite jam laiko jį priimti.

Daugelio mergaičių klaida yra pernelyg minkšta ir dviprasmiška formuluotė: „tikriausiai, mes nebebusime kartu“, „greičiausiai, aš rasiu naują meilę“, „nenusiminkite, ji vis dar gali keistis“. Toks dviprasmiškumas nenurodo jūsų sprendimo tvirtumo, bet suteikia jaunuoliui klaidingą viltį. Negalima atimti iš buvusio draugo laiko, kurį jis nori praleisti bandydamas jus sugrąžinti. Taip, ir jūs patys bus sunku nugalėti SMS, skambučius ir pranešimus socialiniuose tinkluose su įvairiais patarimais, kvietimais į kavines ir kitus dėmesio ženklus.

Siekiant išsaugoti abu ir savo laiką, aiškiai suformuluokite savo sprendimą ir leiskite jam žinoti, kad tai yra negrįžtama.

Apreiškimas ant popieriaus

Šiek tiek pasenęs, bet ne toks sausas ir formalus kaip tekstinis pranešimas, būdas papasakoti jaunam žmogui apie santykių nutraukimą yra popierinis laiškas. Jei negalite nuspręsti kalbėti, įdėkite savo mintis popieriuje.

Kodėl tai šiek tiek geriau nei trumpas SMS? Pirma, pastaboje galėsite išsamiau ir plačiau išreikšti mintis ir argumentuoti savo sprendimą. Antra, vaikinas žinos, kad praleido laiką rašydami laišką, ir jis neatrodo kaip banalus trumpas atsakymas. Tai parodys jūsų pagarbą buvusiam jaunuoliui.

Taip, daugelis šių bendravimo būdų atrodo pasenę.Čia turime atsižvelgti į jūsų jaunuolio įpročius ir pasaulėžiūrą. Jei popieriaus laiškas, nukritęs į dėžutę arba perduotas per abipusius draugus, jūsų atveju yra nepriimtinas, galima atnaujinti savo pranešimą.

Alternatyva yra siųsti pranešimą el. Paštu arba asmeniniais pranešimais socialiniams tinklams. Bet ne per trumpas. Pabandykite kalbėti taip, lyg buvote šalia jaunuolio ir su juo kalbėjote asmeniškai.

Kalbėjimas telefonu

Jūsų balsas ir intonacija pasakys geriau įvestas raides. Asmeninį susitikimą galite pakeisti telefonu ir nuotoliniu pokalbiu.

Vyras, išreiškęs sprendimą dėl skyrybų, gali turėti klausimų, į kuriuos atsakote jam, būdami su juo.

Į pokalbį telefonu taip pat verta paminėti. Kaip ir asmeninio susitikimo atveju, norėdami suprasti, kokių nemalonių naujienų jums pasakysite savo jaunuoliui. Tactfully ir ramiai pasakykite jam, kad nesate patenkintas.

Per bendrus draugus

Nedelsiant verta pasakyti, kad tai yra nepageidautina galimybė pasakyti jums apie tai, kad norite dalyvauti su jaunu žmogumi. Jie ne tik išsiaiškins apie tai prieš jį, taigi netgi galų gale net nenusigalvojate savo buvusio draugo. Tačiau kai kuriais atvejais mergaitės naudojasi šiuo lūžimo būdu. Jie baiminasi pernelyg smurtines reakcijas ar pernelyg dideles emocijas, tokiu būdu apsisaugodami nuo panašių dalykų.

Jei nuspręsite dėl šios galimybės, geriau kreiptis į savo draugus, tiksliau, geriausiam draugui. Geras draugas yra arčiausiai jūsų draugo emociškai - jis tikrai stengsis tai padaryti švelniu būdu ir prireikus galės palaikyti.

Neskelbkite savo sprendimo daugeliui žmonių. Pasikalbėkite su artimiausiu asmeniu, su kuriuo jūsų draugas turi labiausiai pasitikinčių santykių. Trumpai paaiškinkite jam priežastis, dėl kurių jis gali juos perduoti.

Padėti sau ir jam

 • Nedelsdami informuokite vaikiną apie savo sprendimą, nes visą šį laiką turėsite meluoti ir apsimesti. Be to, atidedant atskyrimą, jūs pavogiate laiką iš savo jaunuolio patirti ir emocinį atsigavimą po santykių pabaigos.
 • Jei vaikinas nusišypsoja su savižudybe ar kitais rimtais veiksmais, nesukelkite jo, bet neskubėkite be reikalo įvykdyti savo reikalavimus. Pokalbiai su savo draugais ir tėvais, sužinokite jo realią padėtį. Galbūt tai tik demonstracinis bandymas šantažuoti ir manipuliuoti. Priešingu atveju praneškite apie savo žodžius ir ketinimus artimiems žmonėms. Jie galės priimti objektyvų sprendimą, ar patartina taikyti psichologines paslaugas.
 • Negalima šmeižti, nedarykite gandų apie savo buvimą. Jis atskleidė tik slaptas paslaptis ir silpnybes, nes jis pasitikėjo. Jis nenusipelno savo bendrojo slaptumo savo bendrų draugų rate.
 • Jei esate tikrai įsitikinę savo sprendimu, nebesitraukite po atsiskyrimo. Ne visi santykiai yra skirti plėtoti ilgą šeimos sąjungą. Bet jūs vis dar negalite apgauti ir apsimesti daugelį metų. Išjungę santykius, kuriuose nematote perspektyvų, jūs suteikiate galimybę ir savo vaikui teisę į naują gyvenimą.
 • Pabandykite sumažinti buvusio draugo kontaktus ir priminimus apie save. Suteikite laiko atvėsti.
 • Kartais jaunuolis po atsiskyrimo bando eiti į rusą: jis siūlo likti draugais ir tęsti pokalbį. Ši parinktis yra labai gera, nes ilgą laiką žinote vienas kitą ir nėra prasmės visiškai nutraukti bet kokią komunikaciją. Tačiau būkite atsargūs: galbūt „draugiško“ susitikimo ar susirašinėjimo metu jaunuolis vis dar veiks kaip gynėjas. Ir tai ištirs atsiskyrimo laiką ir atims iš jūsų tiek daug moralinės jėgos.

Draugystės pasiūlymo atveju pasakykite vaikinai, kad ateityje nekalbate apie tai. Tačiau artimiausioje ateityje vis dar geriau neįtraukti kontaktų, kad galėtumėte priimti vieni kitus nauju pajėgumu ir pritaikyti savo asmeninį gyvenimą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys