Atsiskyrimas

Kaip išgyventi išsiskyrimą su savo mylimu žmogumi?

Kaip išgyventi išsiskyrimą su savo mylimu žmogumi?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kodėl sunku paleisti ir pamiršti jaunuolį?
 2. Kaip vartoti?
 3. Kaip lengva išgyventi?
 4. Kiek laiko užtruks?
 5. Ką daryti?
 6. Patarimai moterų psichologui

Viskas gyvenime gali baigtis, įskaitant meilę. Bet tai nereiškia, kad pasibaigus meilės pasitraukimui baigiasi mūsų laimingas egzistavimas. Priešingai, po vieno susitikimo bus surengtas kitas susitikimas. Bet kodėl taip serga? Gal todėl, kad mes nežinome, kaip pakeisti ir „pasukti“ tą pačią plokštelę, kol kančia pradės veikti mūsų gerovę?

Kodėl sunku paleisti ir pamiršti jaunuolį?

Kūdikiai yra būdingi mergaitėms. Subtilios prigimties meilė ir tikėjimas, kad jie bus laimingi. Taip atsitinka todėl, kad moteriškoji psichika visada yra įtikinta saldžia pasirinkta.

Jaunos ponios linkusios „priskirti“ savo mylimoms neegzistuojančioms savybėms. Ir iš tikrųjų viskas vyks, kaip norėtume. Vaikinas nėra gana geras žmogus. Tai ne paslaptis, kad tol, kol stipresnės lyties atstovas rūpinasi širdies ponia, jis stengiasi parodyti save tik iš geriausios pusės. Jis priskiria sau įvairias dorybes, elgiasi kaip riteris. Tai yra žmonių psichologija. Suvilioti savo garbinimo objektą, kuris tiesiog nežino vaikinų. Visas pasaulis yra pasirengęs mesti į kojų. Bet laikas praeina, o kai kurie iš jų pradeda žiūrėti į šoną, o kiti jaučiasi šalti.

Tai nenuostabu. Daugelis vyrų negali myli tos pačios moters per visą gyvenimą. O jei buvo stipresnės lyties atstovo kaltė, tai reiškia, kad susitiko su neteisingu asmeniu. Todėl nesilaikykite šios problemos.

Tačiau visada yra kažkas, kas teigia, kad širdis negali komanduoti. Ką galima saugiai atsakyti, kad tai yra prieštaringas klausimas.

Nuo mylimojo ar jo išdavystės praradimo kai kurios mergaitės patenka į gilų depresiją, kitos, priešingai, greitai pamiršta apie neigiamą patirtį.

Taip atsitinka todėl, kad moteriškieji personažai pasižymi daugiašalėmis savybėmis, o silpnesnės lyties, taip pat vyrų atstovai yra suskirstyti į stiprią asmenybę ir silpną charakterį. Merginos, negalinčios laikyti savo emocijų savo rankose, patenka į kančių ratą. Jie pateisina tvirtą prisirišimą prie kito asmens.

Taip atsitinka dėl įvairių priežasčių.

 • Kai kurie žmonės mėgsta mėgautis savo skausmu. Jie mėgsta save paaukoti. Iš to, net kai kurie mėgaujasi. Žinoma, toks malonumas yra abejotinas ir gali sukelti depresiją.
 • Kiti turi tokius bruožus, kurie yra ypač įžeidžiami. Vieno asmens psichologinė priklausomybė nuo kito yra būdinga neurotinei asmenybei. Šios tendencijos turi būti kovojamos įvairiais būdais. Visų pirma, būtina, kad pats žmogus nori atsikratyti savo apsireiškimo kažkam pasiekti.
 • Egoistiniai įpročiai taip pat prisideda prie didesnio skausmo atskyrimo metu. Esant tokiai situacijai, yra emocijų, kuriomis siekiama, kad silpnesnės lyties atstovas jaučiasi įžeistas, ir klausia: „Kaip galėtumėte mane palikti, taip gražus ir visi mylimas?“. Iš šių minčių išsivysto nepilnavertiškumo ir obsesinių valstybių.
 • Nesugebėjimas priimti realybės sukelia kančias. Mergaitė nenori paleisti jaunuolio. Visą laiką jai atrodo, kad buvęs mylimasis sugrįš į ją, ir ji vėl bus laiminga, kaip ir anksčiau.Lūkesčiai padidina stresą, o tai sukelia problemos pablogėjimą.
 • Po to, kai išnyko santykiai, kai kurios mergaitės kenčia dėl to, kad jos ilgą laiką negali nuslopinti savo dekadentiškų nuotaikų. Sielvarto jausmas jaudina juos ir intensyvėja kiekvieną dieną. Tai, kad žmogus praranda gebėjimą svajoti, siekti kažko, tai yra, jis patenka į neigiamų emocijų bedugnę. Šiuo atveju problemą gali pašalinti tik specialistų pagalba.

Kai ateina sunkus laikotarpis, reikia prisiminti, kad pagalba iš pusės leis jums anksčiau ar vėliau pasiekti teigiamą rezultatą. Tačiau reikia žinoti, kad pats asmuo taip pat turėtų stengtis kuo greičiau išeiti iš depresijos.

Niekas negali jums padėti, kaip jūs pats.

Kaip vartoti?

Sunku tai padaryti, bet jūs galite, jei norite. Juk pats žmogus ne taip pat kenčia, kaip ir emocijos, kurias patyrėte, kai buvote arti šio asmens.

Būtina atskirti šias dvi sąvokas. Tada jums bus lengviau suprasti savo jausmus. Ir tai padės kai kuriems patarimams.

 • Visų pirma, jūs turite suprasti vieną dalyką: kai atėjo santykių pabaiga, tai reiškia, kad pasirinkote klaidą. Galbūt jūsų jaunuolis buvo ne taip, kaip jūs jį įsivaizdavote.
 • Be to, jums reikia išsiaiškinti ir paklausti savęs, ar tarp jūsų yra kokių nors realių jausmų, galbūt jūs galvojote apie savo mintis ir tikėjote į juos. Pabandykite analizuoti įvykius, įvykusius su jumis, kai jūsų jaunuolis buvo šalia. Savo veiksmuose galite rasti daug neatitikimų.
 • Galiausiai, neturėtumėte tikėtis, kad kažkas vis dar formuojama, o jūsų draugas sugrįš pas jus ir paprašys atleisti. Tai niekada neįvyks. Ir kuo greičiau suprasite tai, tuo greičiau jūsų širdis atvers naujus jausmus.
 • Pažvelkite aplink ir pamatysite, kad esate ne vienas. Galbūt rytoj susitiksite su padoriu asmeniu, kurį jums patiks.
 • Nereikia pabusti ir galvoti, kad ši diena vėl praeis be jūsų mylimojo. Treniruokitės, kad ryte atidarytumėte akis ir galvotumėte ne apie prarastus santykius, bet apie įvykius, kurie turi įvykti per dieną. Žinoma, jūs laukiate įdomių susitikimų su bendraamžiais, studijomis ir pomėgiais, kuriuos turėtumėte skirti visą savo laisvalaikį.
 • Perjunkite protą į kitą bangą. Išmokite mąstyti kitaip, ir tada jums pavyks.

Priimti yra suprasti ir suvokti problemą. Kai tik tai padarysite, prasidės reabilitacijos procesas.

Kaip lengva išgyventi?

Mergaitei nereikia gyventi neigiamo įvykio. Būtina suprasti, kad gyvenime nėra sutapimų. Viskas, kas vyksta mūsų likime, turėtų įvykti kažkada. Bet, kaip sakoma, viskas, kas padaryta, yra geriausia. Ir sunku nesutikti su šiuo teiginiu.

Dažnai, kaip mums atrodo iš pirmo žvilgsnio, aplinkybės nėra mūsų naudai. Mes labai kenčiame nuo praradimo ir pasipiktinimo. Laikui bėgant atsiranda viskas, kas vyksta. Sieloje nebeliko jokio apgailestavimo, nes tampa aišku, kad likimas tiksliai taupo mus nuo nereikalingų kančių. Pavyzdžiui, moteris susitiko su mylimu žmogumi. Ji laukė, kad kažkada pasirinktas pasirinktų ją. Bet laikas praėjo, o stipresnės lyties atstovas toliau naudojo savo partnerį savo tikslams. Kodėl prisiimti įsipareigojimus, kurie yra būdingi susituokusiam žmogui, kai jūs galite gyventi be jų? Tai paprastai yra tai, ką daro sociopaths.

Žmogus šioje situacijoje tinka viskas, bet moteris nukentėjo, nes ji nebuvo tikra ateityje. Ir jis atėjo. Jaunas vyras sutiko naują meilę, o buvusi mergina išleido duris kaip nereikalingą dalyką. Nuo tokio įvykio posūkio ateina bet kurios moters šokas. Ir tai visiškai normalu. Šiuo atveju nėra verta kančių ir kančių.Būtina suprasti, kad likimas suteikė jums galimybę atsikratyti rimtesnių pasekmių. Ateityje jūs surasite naują susitikimą su padoriu žmogumi. Jūs tikrai būsite laimingi.

Stiprus žingsnis per praeitį ir toliau judėti į gyvenimo kelią.

Reikia nepamiršti, kad jūsų laukia nieko, kas nėra tokia gera, ir ilgiau nelauksi. Todėl apsvarstykite sau pasisekimą, padėkoti savo globėjui. Kita situacija, kai mergina ir vaikinas staiga prasidėjo. Po ilgų santykių jis paliko savo draugę. Praradus sielą, skausmas. Tačiau čia būtina galvoti ir paklausti savęs, ar meilė buvo jūsų santykiuose. Galbūt tai nebuvo, ir viskas, kas atrodė labai svarbi ir laiminga, jūs apsvarstėte sau.

Liūdesio ašaros nepadės. Todėl būtina imtis priemonių, kad būtų atkurta jų subalansuota būklė. Pirma, pabandykite prisiminti gerus momentus, kurie įvyko jūsų gyvenime, kai buvote su savo mylimuoju. Tada prisiminkite negatyvus. Psichiškai pasverkite privalumus ir trūkumus. Gali būti, kad būsite labai nustebinti, kad praktiškai nieko neprisimenate. Ir taip paaiškėja, kad prieš mėnesį jūs turėjote patikimą galą, kuri pasirodė esanti ne tokia patikima, kaip atrodė.

Žinokite, kad tinkamas vaikinas, prieš pradėdamas santykius, visada galvoja apie pasekmes.

Tikras žmogus prisiima įsipareigojimus ir, nepaisant visko, juos vykdo. Žinoma, gyvenime gali atsitikti bet kas, bet padorus jaunuolis „nešvaistys visko į smulkmenas“. Jei jis prisiekė jus mylėti, jis įvykdys savo pažadą. Jei gausite kito tipo žmogų (neteisingą, savanaudišką, emociškai šaltą), tuomet neturėtumėte apgailestauti, kad jūsų santykiai su juo žlugo. Tai buvo nuspėjama, jūs negalėjote įvertinti jų gyvybingumo dėl tam tikrų aplinkybių. Labiausiai tikėtina, kad jūsų protą užgožia stipri aistra, aistra ar meilė.

Svarbu, kad jūs vėl esate laisvas.

Šiuo metu netinka pradėti naujus santykius. Priešingu atveju atsitiktinai pradėsite ieškoti naujo partnerio, ir tokie veiksmai yra klaidingi ir nusivylę. Pirmiausia reikia išspręsti senus jausmus. Atleiskite situaciją ir tiesiog gyvenite. Palaipsniui įvesite naują gyvenimo kanalą. Likimas jums pristatys naujus jausmus kaip dovaną. Sunkesnė padėtis toms moterims, kurios susitinka su stipresnės lyties atstovais.

Nenuostabu, kad kai kuriems vyrams vaikų ir sutuoktinio buvimas nėra kliūtis lygiagretiems santykiams su mergina.

Taip sutvarkyta vyrų psichologija. Tačiau mergaitėms reikia prisiminti, kad santykiai su vedusiu žmogumi nieko nekainuoja ir gali staigiai ir labai blogai baigtis:

 • jo žmona gali atpažinti jo žmonos užburtą aistrą;
 • teisėtas sutuoktinis nutraukia visus susirinkimus, nes turi visas teises;
 • brangų laiką praleidžiate asmeniui, kuris jus naudoja.

Jei jūsų santykiai su žmona baigėsi, šiuo atveju turėtumėte pasidžiaugti, nei nusiminusi. Nepamirškite žodžių ir pažadų, kuriuos jūsų partneris jums pasakė susitikimų metu. Atminkite, kad jis tai padarė, kad pratęstų jūsų santykius ir padėtų apsaugoti. Tik nedidelė dalis susituokusių vyrų laikosi savo pažadų. Ir jei pažadas ištuokti savo žmoną yra įvykdytas, tada šis žingsnis daromas pagal didįjį meilužio spaudimą.

Jūs neturėtumėte švaistyti savo nervų ne visai visavertiam džentelmenui, nes pusė jo visada priklausė jo žmonai ir vaikams, o kita (mažiau patikima) jums.

Sustabdyti kančias ir suvokti akivaizdžius faktus. Kai juos suvokiate, jūs suprasite, kad esate laimingas, ir neturėjote laiko praleisti didžiąją savo gyvenimo dalį veltui.Suteikite optimistinę nuotaiką, ir jūs vėl būsite atviri naujiems susitikimams.

Kiek laiko užtruks?

Kokį laikotarpį reikia atkurti iš praeities, niekas neabejos. Kai kurie iš sąžiningos lyties užmiršta apie neigiamą patirtį ir niekada vėliau neprisimena, ir kas nors patiria gyvenimą. Bet tai yra kraštutinė. Dažniausiai tai toleruojama labai skausmingai. Pabandykite surasti jėgą, kad galėtumėte laimėti savo gyvenimą.

Ką daryti?

Kiekvienas padorus žmogus laikys save rankose, nepaisant stipraus skausmo. Pabandykite ugdyti savarankiškumą. Valdykite savo emocijas ir jausmus. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte smulkinti dantis, vaikščioti tiesiu veidu ir visą savo jėgą sulaikyti ašaras. Atsiskyrimo atveju asmens psichinė būklė yra nervų suskirstymo ribos. Tai yra nemalonus, bet normalus rezultatas.

Šiuo metu būtina išmesti savo jausmus: verkti, garsiai verkti ir pasijusti sau. Jokiu būdu ši valstybė neturėtų tapti ilgalaikiu procesu. Norėdami tai išvengti, pradėkite dirbti, kad kuo greičiau išeitumėte iš neigiamų emocijų.

Norint pagerinti gerovę ir sušvelninti išsiskyrimo procesą, neturėtumėte daryti tam tikrų dalykų.

 • Pasidžiaukite ir atskleiskite savo tantrums visiems. Su tuo jūs nieko nepasieksite, bet sugadinsite aplinkinių žmonių nuomonę.
 • Nepamirškite sau ir leiskite kitiems tai padaryti. Gaila yra blogas jausmas. Kuo daugiau kankinsite su kančia, tuo didesnė depresija. Be to, ne visi jūsų giminaičiai ir draugai gali jus nuoširdžiai užjausti. Bus tie, kurie iš jūsų sielvarto išgąsdina aplinkinius „geranorius“.
 • Uždarymas taip pat yra bloga idėja. Priešingai, daugiau bendrauti, dalyvauti viešuose renginiuose.
 • Negalima keršto ir nebūkite piktas. Šie veiksmai tik pablogins problemą.

Patarimai moterų psichologui

Specialistas neabejotinai suteiks jums ranką ir ištrauks jus iš neigiamų emocijų, pavyzdžiui, iš tamsiai gerai. Tačiau tam reikia turėti priemones ir laiką. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite sau leisti pritraukti išorės pagalbos, naudokite psichologo patarimus.

 • Nustokite galvoti apie asmenį, kuris jums pakenkė. Prisiminimai jam nepadės, o depresijos būsena.
 • Norėdami greitai sunaikinti jausmus, kuriuos turite dėl buvusio mylėtojo, pabandykite ne maišyti praeities. Jei sugalvosite, kad vėl galvojate apie savo partnerį ir apie tai, kas buvo su juo susijusi, tuomet iš karto ištiesinkite save ir pakeiskite savo sąmonę į kitą. Pavyzdžiui, pagalvokite apie būsimą laimingą renginį ar darbą. Padarykite tai nuolat ir palaipsniui, tokie veiksmai taps įpročiu.
 • Rašykite ant visų savo patirties. Atsargiai atspausdinkite kiekvieną raidę, į kiekvieną žodį įdėkite savo skausmą. Tegul popierius bus jums kaip „liemenė“, kurioje galite verkti. Tada susmulkinkite ir uždėkite ant ugnies. Pažvelkite į ugnį ir dūmus, įsivaizduokite, kaip išnyksta visos jūsų problemos.
 • Žaisti sportą. Ši aistra padės šimtu procentų atsikratyti obsesinės būsenos.
 • Pradėkite praktikuoti savo išvaizdą. Pakeiskite savo atpažinimo vaizdą. Šie veiksmai užtruks daug laiko ir pastangų. Jūs tiesiog neturėsite išteklių kentėti.
 • Raskite naujų draugų ir panašių žmonių. Kartu su jais darykite tai, ką mėgstate.

Eikite per gyvenimą pozityviai ir nesikalbėkite su tais žmonėmis, kurie gali kažką nusiminusi.

Stenkitės ne kovoti su neigiamu, bet sumaniai eiti nuo jo. Ir tada jūs tapsite nepažeidžiamas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys