Atsiskyrimas

Kaip susidoroti su depresija po lūžio?

Kaip susidoroti su depresija po lūžio?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip nustatyti problemos buvimą?
 2. Depresijos etapai
 3. Kaip išeiti iš šios valstybės?
 4. Psichologinis pratimas

Žmonės susitinka, įsimylėjo, tada prasideda laisvalaikis. Bet po ilgų santykių gali prasidėti. Jis visada yra nepakeliamas skausmas tiek vyrams, tiek moterims. Depresija vyksta žaibišku greičiu, užfiksuojant kiekvieną kūno ir sielos dalį. Būtina kovoti su šia sąlyga ir, jei ji savaime neveikia, turite paprašyti pagalbos.

Kaip nustatyti problemos buvimą?

Vakar visas pasaulis atrodė atviras, o saulės spinduliai užpildė visą kambarį. Šiandien, kai buvo atskiri žmonės, kurie buvo ilgą laiką, šis spalvingas pasaulis dingo. Sielos skausmas nesumažėja, nepaisant to, kad jūs labai stengiatės ją palengvinti. Aš į akis atėjo ašaros. Kitiems, priešingai, yra gerklės gumbas, o „sausos“ akys atrodo „niekur“.

Tai yra požymiai, kad turite psichologinę problemą. Yra - aiški depresija. Jis išsivystė dėl to, kad praradote sau dalį, būtent mylimam žmogui. Kartu su juo pasitikėjo savimi, tikėjimu ateityje. Dabar jūs bijote, kad niekada negalėsite mylėti. Ir jei jums patinka, ta pati situacija gali atsitikti ir vėl - santykių pertrauka.

Tai, kad naujos problemos gali kilti su naujomis problemomis, dabar nėra verta mąstyti. Be to, tuo metu, kai patiriate rimtų kančių, o buvusio antrosios pusės jausmai dar nėra išnaudoti. Šiandien jūs tikrai neturėsite mažiausio noro susipažinti ir bendrauti su kitu asmeniu. Tai normalu. Todėl jokiu būdu nesijaudinkite ir nemanau, kad viskas, kas jūsų gyvenime galėjo įvykti, jau baigėsi.

Šiame etape svarbu atpažinti ir žinoti problemą, kad nesate labai gera emocinė forma. Ir kai kalbama apie suvokimą, kad po streso pateko į stuporą, tada galite pradėti veikti toliau.

Svarbiausia yra pripažinti, kad dabar esate labai nervingi. Šis veiksnys paskatins išeitį iš neigiamos situacijos. Nenustokite patirti, bet tuo pat metu suvokkite savo patirtį. Tai yra reabilitacijos pradžios prasmė.

Depresijos etapai

Atsiskyrę skirtingų žmonių emocinė būsena išreiškiama įvairiais būdais. Kai kurie nesugeba ilgai patirti ir kentėti. Optimistai greitai atsimena apie įvykusį sielvartą, ieškodami naujų pomėgių sau.

Kiti, priešingai, jau daugelį metų gali gyventi sieloje. Nedideliame skaičiui žmonių ši patirtis išlieka kaip skilimas ir trunka visą gyvenimą. Viskas priklauso nuo asmens pobūdžio.

Todėl yra trys pagrindiniai depresinės būklės etapai.

 • Pirmasis etapas yra neigimas. Kartais jis eina nesąmoningai, nes tai laikoma gynybine reakcija. Dėl šios savybės žmogaus psichika negali patirti labai stipraus neigiamo poveikio ir taip apsaugoti asmenį nuo rimtesnių pasekmių, tokių kaip psichosomatika. Paprasčiau tariant, šioje situacijoje mūsų sąmonė konkrečiai nesuvokia neigiamų veiksnių, turinčių įtakos mūsų nuotaikai.
 • Antrasis etapas yra agresyvi būsena. Pirmuoju etapu eina laikotarpis, kai asmuo nori veikti. Kadangi sąmonė vis dar yra kokių nors šokų, gali atsirasti šalutinis poveikis.Nusikaltęs žmogus nieko negali galvoti ir pradeda pykti. Būtina atsikratyti šio jausmo, nes pyktis negali sukelti nieko gero. Problemos neišsprendžiamos, tačiau jos auga kaip sniego sniegas.
 • Trečiasis etapas yra apatinė būsena. Taip pat nėra nieko gero. Šiuo metu žmogus nerūpi ir jis nenori suvokti supančio tikrovės. Pasaulis matomas pilkos spalvos. Tokia valstybė gali labai greitai baigtis, jei žmogus yra stiprus dvasioje. Jei asmuo yra linkęs į vangią depresiją, tada apatija gali tęstis metus. Ir kai kurie žmonės gali kentėti nuo šios būklės visą gyvenimą.

Kiekvienas turi savo unikalumą. Gydant depresiją, reikia atsižvelgti į šį veiksnį. Svarbiausia yra užkirsti kelią įvairių kompleksų plėtrai po to, kai žmogus patyrė vienatvę po rimtų santykių nutraukimo.

Šis svarbus momentas jokiu būdu neturėtų būti ignoruojamas. Jei kompleksai lieka, žmogus gali iš esmės pakeisti savo elgesį.

Pavyzdžiui, žmogus gali tapti agresyvus savo ar jo aplinkinių žmonių atžvilgiu. Čia situacija gali išsivystyti įvairiais scenarijais.

 • Nusikaltęs asmuo pradės keršto ir nesvarbu, kas ir kodėl. Tikslai gali būti skirtingi. Čia viskas gali baigtis labai blogai. Jį patirs pats ir tas, kuriam jis norėjo keršto. Smurtas padarys asmenį, kuris yra aplinkui, nepakeliamas. Draugai ir giminaičiai gali pasislinkti nuo jo. Vienatvė padės didinti problemą. Tada jums gali prireikti medicininės pagalbos.
 • Kitas variantas yra aukų kompleksas. Tai taip pat yra sunkiausiai sužeistojo asmens būklė. Šiuo atveju žmogus tampa pasyvus ir nuoširdžiai tiki, kad pats pats kaltas tuo, kad jam įvyko tokia nelaimė. Tokios sąlygos gali greitai pablogėti. Jei nebus imtasi jokių veiksmų, tai leis visiškam neigiamam gyvenimui. Žmogus tampa nihilistu. Sunku kovoti su šia proto būkle, todėl geriau neleisti tokiam rezultatui.

Kaip išeiti iš šios valstybės?

Tie, kurie pirmą kartą patiria šią situaciją, pavyzdžiui, mergaitė (draugė), ypač sunku išgyventi depresiją. Svarbu užkirsti kelią rimtesnėms pasekmėms, pvz., Savižudybei. Todėl tėvai turėtų būti atidūs savo vaikams.

Mums reikia visuotinių artimų žmonių pastangų, kad asmuo galėtų atsikratyti obsesinės būsenos. Specialistas padės geriausiai išspręsti šią problemą. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę pasinaudoti savo pagalba.

Nepakankamas depresija gali padėti artimam asmeniui. Ir jis gali naudoti šiuos patarimus.

 • Pirmiausia reikia pakeisti situaciją. Eikite atostogauti ar aplankykite artimus draugus kitame mieste. Čia gausite teigiamų emocijų, o aplinka nebus primena ankstesnius santykius. Ir jei esate laimingas, tada gal ten rasite naują meilę. Būkite optimistiški ir tikėkite.
 • Pamirškite savo buvusį partnerį. Sunku padaryti, bet viskas priklauso nuo tavęs. Jei to norėsite, viskas vyks. Kuo greičiau įtikinsite save, kad susijungimas su praeities meile yra neįmanomas, tuo greičiau suprasite, kad esate atviras naujiems santykiams.
 • Po kelionės sunkiai dirbkite. Nesvarbu, kokia veikla bus, kol jis visiškai sugeria visą jūsų dėmesį. Taigi jūs papildysite savo biudžetą ir pamiršite savo sielvartą.
 • Ir jei po laiko užimta laiko, eikite į sportą. Stadione rasite panašaus mąstymo žmones, galbūt ten rasite naują meilę. Aktas, ne sėdėti, ir tada galėsite susidoroti su liūdnomis mintimis.
 • Nevalykite maisto. Perkaitimas niekam nepadėjo. Nuo perteklių kalorijų gausite riebalus ir tada niekas nebus tikras.Tuo pačiu metu jokiu būdu neturėtų būti visiškai atsisakyta valgyti. Jei neturite apetito, naudokite savo valią. Norint įveikti neigiamą, jums reikės išteklių, ir jie gali suteikti tik subalansuotą mitybą.
 • Visiškai pakeiskite išvaizdą. Tegul jūsų draugai nebepripažįsta jūsų. Šios klasės užims daug laiko, o nuotaika automatiškai pakils. Gali būti, kad buvęs partneris labai apgailestauja, kad jis jums anksčiau nepripažino.
 • Taip pat atsitinka, kad kartais ji tampa nepakeliama išgyventi melancholiją. Iš šios būsenos gaunama antidepresantų pagalba. Pasitarkite su profesionaliu gydytoju ir jis padės jums pasirinkti tinkamą vaistą.
 • Jei vyras (žmona) gyvena su jumis tame pačiame bute, kuo greičiau pabandykite jį keistis. Jei šis procesas vėluoja, laikinai gyvenite su artimaisiais arba išsinuomokite namą. Patikėkite manimi, tu iš karto pajusite geriau, nes nematysite objekto, kuris jus erzina.

Nemanau, kad jums pavyks pirmą kartą. Darbas su savimi yra sudėtingas procesas. Ir jei jūs jį paėmėte, tada suraskite jėgas, kad galėtumėte viską įvykdyti.

Nesiduokite emocijoms. Jie yra blogi patarėjai. Sumišimas, gėda, pyktis ir liūdesys turi būti pakeisti į džiaugsmą. Taip, tai neįmanoma padaryti iš karto, bet šviesti save ir eiti savarankiškai. Tai bus jūsų pirmoji aistra po pertraukos, kuri padės jums pasiekti sėkmę.

Psichologinis pratimas

Kai ryte prasideda mintis, kad mylimasis žmogus vėl neateis pas jus, turite įveikti šias mintis sau. Tiesiog draudžia sau galvoti apie jį.

Jūs esate vyras, vaikinas ar mergaitė - jūs turite patys įveikti savo skausmo praradimą. Kaip tai padarysite ir kiek laiko tai užtruks - viskas priklausys tik nuo jūsų.

Paprasti veiksmai padės išvengti neigiamų pasekmių.

 • Visų pirma - tai sportas. Yra specialių pratimų, skirtų stresui sumažinti. Veikia vietoje, treniruojantis kvėpavimą. Visa tai galima padaryti sporto salėje. Profesionalus instruktorius parinks jums reikalingas užduotis ir stebi jų įgyvendinimo teisingumą.
 • Mokymai apie savęs tobulinimą suteiks impulsą depresijai. Ar joga ar pradėkite rašyti eilėraščius. Tai, ką darysite, nėra svarbus, svarbiausia, kad šis verslas atneštų jums moralinį pasitenkinimą. Pradėkite mezgimą ar siuvimą. Siuvinėjimas padės užsidirbti pinigų už papildomą poilsį ir paskatins tolesnį darbą.
 • Nustokite jausti depresiją. Taip, gal tai yra! Asmuo mėgsta sau gailėtis. Jis šaukia su malonumu ir skundžiasi visiems aplink jį apie nelaimingą likimą. Tai jam lengviau. Šiuo atveju lengvata yra laikinas reiškinys. Tokia būsena kaip vaistas, vėlavimas ir reikalavimas vis daugiau naujų emocinių dalių. Todėl galite patekti į stuporą.
 • Nustokite tobulinti save. Kaip nuspręsite, kad visi turėtų sklandžiai, kaip pastaba? Reikia prisiminti, kad visi žmonės turi sunkumų. Jie kiekvienas turi savo, bet tai neužkerta kelio šiems sunkumams lengviau. Todėl sutinku, kad gyvenimą sudaro šviesios ir tamsios juostelės. Tai, kad kai kurie žmonės žino, kaip įsitvirtinti pozityviai, kai įsijungia tamsi juosta, o kiti negali.

Pabandykite dirbti sau, ir jūs suprasite, kad gyvenimas yra ryškus dalykas.

 • Kad išvengtumėte rimtų problemų, jums bus lengviau užkirsti kelią kaltės jausmui, kurį jūs įdėjote į visas situacijas. Kodėl nusprendėte, kad esate kaltas dėl to ar neigiamo įvykio, kuris atsitiko su jumis? Aplinkybės yra stipresnės už mus. Mes negalime kontroliuoti visko. Todėl kartais atsiranda gedimų, ir jūs patiriate tam tikrų nepageidaujamų veiksnių.

Ir pagaliau: atlikite atsisveikinimo su depresija ceremoniją. Norėdami tai padaryti, užrašykite ant popieriaus visas savo problemas ir pasipiktinimą, tada įrašykite popierių. Pelenai vystosi vėjoje.

Atminkite, kad kai tik uždarysite duris ir paliksite savo jausmus, jūsų dvasinis pasaulis pradės atsigauti. Darykite pastangas - atleiskite naujos laimės.

Kaip išeiti iš depresijos po suskaidymo, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys