Atsiskyrimas

Kaip išgyventi išsiskyrimą su mergina?

Kaip išgyventi išsiskyrimą su mergina?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip lengva išgyventi?
 2. Kaip gyventi?
 3. Ką daryti?
 4. Psichologo patarimai

Kiekvienas iš mūsų turi susidoroti su atsiskyrimu su savo mylimuoju: kartais žmonės lengvai skiriasi, o kartais pertraukos yra skausmingos. Nėra universalaus recepto, kaip spręsti neigiamas emocijas: viskas priklauso nuo konkrečių situacijų. Šiame straipsnyje jūs sužinosite apie būdus, kaip paleisti mylimą žmogų ir grįžti į visą gyvenimą.

Kaip lengva išgyventi?

Jei po trumpalaikio įvykio atotrūkis patiriamas lengviau, po ilgų santykių vyrų ir moterų atskyrimas paprastai yra sunkus. Geriausias būdas tradiciškai laikomas nauju romanu. Jei sugebėsite išblaškyti naują meilę, tai leis jums mažiau mąstyti apie praeities santykius ir geriau išgyventi: ryškios teigiamos emocijos ir abipusis interesas jums patiks ir neleis jums būti liūdna. Vis dėlto neretai neįmanoma susitikti su nauju asmeniu iš karto po pertraukos praeityje, nes žmogus yra linkęs palyginti visus su praeities meile.

Kartais užtrunka daug laiko, kol būsite pasiruošę naujam romanui.

Be to, Dažnai labai svarbu atsižvelgti į praeities santykius, daryti teisingas išvadas, bet ne pasinerti į galvą. Jei pertrauka buvo skausminga jums, duokite sau keletą dienų nerimauti: norint išsilaikyti, reikia išstumti emocijas ir suprasti, kodėl santykiai neveikia. Negalima kaltinti partnerio už viską: bet kokie konfliktai yra kaltinami ir, kadangi jūs negalite pakeisti kito asmens, pagalvokite apie tai, ką galėtumėte pakeisti savo elgesiu. Tai padės jums ateityje išvengti naujų klaidų, kai pradėsite naują santykį.

Neleisk, kad jūsų prisiminimai išnaikintų visą jūsų gyvenimą. Praėjus kelioms dienoms po suskaidymo, kai išsiaiškinsite visą situaciją savo galvoje, labai svarbu sustabdyti nostalgiškumą ir pradėti keisti savo gyvenimą. Jums reikia užimtos pramogos, naujos patirties, įdomių dalykų ir bendravimo. Gerai, jei netoliese yra giminių ir draugų, kurie neleis jums nuobodu ir aktyviai praleis laisvalaikį su jumis. Viena iš gerų alternatyvų - pasinerti į darbą: ne tik greitai įsiminsite praeitį, bet ir galėsite pasiekti naujų karjeros laimėjimų, kurie tikrai suteiks jums reikiamų teigiamų emocijų.

Savęs vystymasis yra dar vienas teisingas būdas po suskaidymo. Vyras po pertraukos su savo drauge gali pradėti sportuoti ar įvaldyti naują verslą, o mergaitė gali pakeisti įvaizdį ir pradėti viską, ką ji planavo ilgą laiką. Dažnai santykiuose žmonės yra pernelyg „fiksuoti“ vienas kitam ir praranda save: tai slopina visus asmeninį augimą ir tampa papildomu skausmingu veiksniu, kai jis išsiskyrė. Vis dėlto labai svarbu mylėti save, rūpintis savimi ir vystytis - vienintelis būdas pritraukti teisingus žmones į savo gyvenimą.

Siekti naujų dalykų apie žmones ir santykius. Daugiau bendrauti su įvairiais žmonėmis, žiūrėti filmus ir skaityti gera fikcija. Daugiau sužinosite apie skirtingų žmonių patirtį ir galėsite greitai suprasti save. Kitų žmonių pasakojimai įkvėps jus į teigiamus pokyčius, leis jums pažvelgti į pasaulį plačiau ir neužrakinti savo melancholijoje.

Taip pat paveikiami abu vyrai, atsidūrę su moterimi ir moterimis, patyrę pertrauką su žmogumi. Vis dėlto mūsų visuomenėje nėra įprasta, kad vyrai išreiškia savo emocijas, kurios gali pakenkti psichikai.Labai svarbu, kad būtų artimas žmogus, kuriam galite kalbėti.

Jei ne, ieškokite kitų būdų, kaip sumažinti stresą: tai gali padėti sportas, komandiniai žaidimai ir pramogų parkai.

Kaip gyventi?

Net kai pavyko nuraminti po skausmingo jūsų santykių nutraukimo, kyla klausimas, ką daryti toliau. Dažnai žmogaus gyvenimas po atsiskyrimo žymiai pasikeičia - tai ypač pasakytina apie tuos, kurie yra rimti santykiai. Jei gyvenote kartu, pasidalijote butu, bendras biudžetas ir namų apyvokos pareigos, pripratę vienas kito įpročius, su tam tikrais nepatogumais ir patyrėte teigiamų akimirkų. Net jei jūs tiesiog sutikote, praleidote daug laiko santykiams. Labai svarbu, kad po atsiskyrimo šioje vietoje nėra tuščios.

Raskite privalumus laisvame gyvenime: turite laiko sau. Jei nerandate gero būdo šiam laikui valdyti, kyla pavojus, kad pastoviai nostalgizuosite praeitį ir gausite depresiją. Prisiminkite, ką jūs visada svajojote daryti ir kur galėjo trukdyti laiko ir energijos trūkumas. Jūs galite rasti naują hobį, dažniau susitikti su draugais, tobulėti profesionaliai. Kūrybiškumas yra viena iš puikių veiklų, leidžiančių jums išreikšti save, išsiskirti neigiama energija ir gauti teigiamų emocijų. Sportas taip pat gali padėti: po pamokų jūs tapsite dar gražesni, o aktyvių judesių metu organizmas gamina džiaugsmo - endorfino hormoną.

Stenkitės nesigalvoti stereotipiškai ir būti atviriems naujiems pažįstantiems. Po pasidalijimo su savo mylimuoju, galite suskirstyti į du kraštutinumus: arba idealizuokite savo buvusį meilužį ir kritikuokite visus aplink jus, arba tikitės iš kitų, jei susiskirsite dėl panašios priežasties su savo partneriu. Būkite atviri ir ieškokite naujų žmonių. Kur galite susikurti naujus pažįstamus?

 • Raskite veiklą sau be darbo: kūrybinių klubų, treniruoklių salės, papildomo švietimo. Čia galite rasti panašių interesų turinčius žmones ir, galbūt, susitikti su tinkamu asmeniu.
 • Nebijokite susitikti su žmonėmis, kurie jums patinka gatvėje ar kavinėje: tai paprastai yra lengviau vyrams, bet moterys taip pat gali sau leisti pirmąjį žingsnį.
 • Negalima atmesti pažinčių svetainių: šiuolaikiniame pasaulyje susitikimai interneto erdvėje vis labiau lemiami.
 • Pažvelkite į savo pažįstamų ratą, galbūt, jei pradėsite glaudžiau bendrauti su senais draugais, kažkas atvers jus iš naujos pusės.

Jei dar nepalikite praeities santykių, pabandykite taip, kad nieko apie juos nepastebėtų.

Atidėkite ar net išmeskite atmintines, nežiūrėkite į buvusio mylimojo socialinius tinklus puslapius, jei reikia, atlikite permutaciją kambaryje ir laikinai sustabdykite ryšius su bendrais draugais. Tai padės iš naujo paleisti gyvenimą ir pradėti viską nuo nulio. Gyvas gyvenimas iki galo, aktyvus ir mėgaukitės savimi.

Vieni savęs su savimi nėra lengva, bet ją reikia išmokti. Dažnai ši problema kyla žmonėms, kurie ilgą laiką buvo santykiuose ir gyveno kartu. Gali būti labai neįprasta praleisti vakarus tuščiame bute, smagiai praleisti laiką, atlikti namų ruošos darbus ar keliauti be savo partnerio. Nepaisant to, labai svarbu rasti vidinę harmoniją ir jaustis kaip savarankiškas vienetas. Mėgaukitės savo laisve: gera knyga prieš miegą, pasivaikščiojimas pačiame parke, namų tobulinimas. Tik tada, kai jums patiks laisvė, galėsite kurti naujus harmoningus santykius.

Ką daryti?

Labai dažnai žmonės pasitaiko klaidų po išsiskyrimo su artimaisiais. Kartais jie tiesiog nežino, kaip išgyventi atotrūkį, o kitais atvejais jie seka mažiausio pasipriešinimo keliu. Šie dalykai, kurių neturėtumėte daryti, jei norite patogiai išgyventi atskyrimą.

 • Nereikia pasinerti į savo mintis ir ilgą laiką pasitraukti į save. Suteikite sau kelias dienas gedėti ir išmesti emocijas, tada bandykite kuo aktyviau gyventi: daryti naujus dalykus, bendrauti su žmonėmis, surinkti įspūdžius. Jokiu būdu negali būti pernelyg ilgai nostalgiškas, jums reikia paleisti situaciją ir gyventi šiandien.
 • Nemanykite, kaip grąžinti mylimąjį žmogų, jei nėra rimtos priežasties. Dažnai žmonės nori atnaujinti senus santykius, nes jie buvo ramūs ir jaukūs, tačiau tai yra pražūtingas būdas. Jei sulūžote, tai reiškia, kad yra rimtų problemų, ir jie bus dar kartą kartojami: jūs tik sugadinsite savo gyvenimą. Yra atvejų, kai pora susijaudina iš kvailumo ir nelaimingų atsitikimų, tačiau šiuo atveju noras grįžti santykiai paprastai yra abipusiai.
 • Nelaikykite blogio savo buvusiam partneriui. Net jei jums atrodo, kad jūsų mylimasis yra kaltas dėl pertraukos ir sukėlė skausmą, pabandykite jam atleisti. Pasipiktinimas neleis jums gyventi ir priversti jus nuolat galvoti apie praeitį, uždaryti save nuo naujų žmonių, tada atskyrimas bus sunkesnis.
 • Nelaikykite pikto sau. Galbūt buvote padarę daug klaidų praeities santykiuose ir patys kaltinami dėl to, kad jie sustojo. Atleiskite save ir tiesiog padarykite išvadas iš situacijos.

Stenkitės išanalizuoti savo elgesį tam tikrą laiką išjungdami emocijas: kad jūs kažką išmoktumėte ir ne kartą pakartokite ankstesnes klaidas naujuose santykiuose.

Negalima skųstis per daug kitiems. Būtina pasisakyti geriausiems draugams, tačiau nėra verta pasidalinti savo asmeninio gyvenimo detalėmis tarp tolimų pažįstamų. Pirma, galite sukurti gandų priežastį ir, antra, paprasčiausiai padorinti savo pašnekovus. Būkite pozityvūs ir atviri naujiems dalykams: nemanykite ar kalbėkite apie praeities santykius per daug.

Psichologo patarimai

Daugelis po pertraukos supranta, kad būtina gerokai pakeisti savo gyvenimą, tačiau ne visada aišku, kokių konkrečių veiksmų galima imtis siekiant teigiamų pokyčių. Jei jums yra sunku išsiskirti, naudokite psichologo patarimus.

 • Iškart po pertraukos geriau nutraukti bendravimą su pirmuoju, net jei nuspręsite likti draugais. Būtina, kad jausmai atvėsta, o kai nustosite nerimauti dėl skyrybų, galite atnaujinti bendravimą.
 • Jei pora sugriauna vieno iš partnerių iniciatyva, naudinga konstruktyviai kalbėti, paaiškinti viena kitai, kaip jaučiatės ir kodėl vienas iš jūsų nori suskaidyti, o kitas yra patenkintas. Jūs turite būti sąžiningi vienas su kitu: tada toks pokalbis suteiks mąstymo maistą, palengvins dalijimąsi, o ne pakartoti ankstesnių klaidų naujose romanuose.
 • Kad nebūtų nuobodu, užsisakykite sau trumpą tvarkaraštį. Darbas, pomėgiai, sportas, kūrybiškumas ir skaitymas padės atitraukti ir grįžti prie normalaus gyvenimo, tačiau stresinėje situacijoje sunku aktyviai gyventi - lengviau praleisti laiką galvoti apie praeitį. Neleiskite sau to daryti: pateikite aiškų tvarkaraštį ir sekite jį.
 • Sudarykite išvadas apie ankstesnius santykius ir parašykite juos ant popieriaus lapo. Parašykite, ką darėte neteisingai, ką jūsų partneris jums netinka. Galite vizualizuoti problemas, o ne jas pakartoti.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys