Atsiskyrimas

Kaip sugrąžinti mergaitę po suskaidymo?

Kaip sugrąžinti mergaitę po suskaidymo?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ar turėčiau grąžinti mergaitę?
 2. Kaip suprasti, kad ji nori grįžti?
 3. Ką daryti, jei jausmai yra šalti?
 4. Kaip grąžinti mylimąjį, jei ji nuvyko į kitą?
 5. Kaip elgtis, jei atotrūkis buvo ilgas?
 6. Kaip atgauti pasitikėjimą?
 7. Psichologo patarimai

Atsiskyrimas yra sunkus laikotarpis abiem partneriams. Tačiau dažnai tai, ką imamės dėl paskutinės pertraukos, yra tik užsitęsęs ginčas, po kurio galimi šilti ilgalaikiai santykiai. Jei nenorite paleisti merginos, su kuria jūs išsiskyrėte, šiame straipsnyje rasite praktinių patarimų, kaip elgtis tinkamai.

Ar turėčiau grąžinti mergaitę?

Visų pirma, išardžius, turite nuspręsti, ar tikrai norite atnaujinti santykius. Toks sprendimas neturėtų būti priimtas nedelsiant: per pirmas dienas po pertraukos jūs greičiausiai nustebinsite stipriomis emocijomis, kurios neleis jums blaiviai įvertinti padėtį. Paimkite savo laiką - suteikite sau laiko - vos kelios dienos, kad išvengtumėte streso ir išmeskite neigiamą. Šiuo metu verta pabandyti suprasti save, savo norus, taip pat ištirti, kas buvo bloga.

Jums nereikia tapti savarankišku: svarbu rasti geriausią būdą, kaip sumažinti stresą. Tai gali būti atviras pokalbis su geriausiu draugu, kelionė į šaudymo sritį arba aktyvus sportas. Po to, kai išgyvenote emocinių patyrimų laikotarpį ir galėjote išmesti visą negatyvumą, galite pradėti galvoti apie tai, ar turėtumėte grąžinti santykius.

Pagalvokite, ar tikrai tinka vienas kitam, ar būsite laimingi. Labai dažnai mūsų troškimas grįžti prie praeities santykių yra susijęs tik su vienatvės baime arba nenoru investuoti į naujus draugus. Tuo pačiu metu bandymai nuolat išlaikyti nesėkmingus santykius nesibaigia nieko gero: jei turite esminių skirtumų su partneriu, tada anksčiau ar vėliau pertrauka yra neišvengiama.

Pabandykite ant dviejų lapų parašyti savo santykių su mergina privalumus ir trūkumus ir palyginti juos: jei yra daugiau naudos, tikriausiai turėtumėte pagalvoti apie susitaikymą.

Taip pat svarbu, kad kilo ginčas. Jei tai yra išdavystė ar išdavystė, verta apsvarstyti, ar situacija nepasikartos. Labai dažnai po tokių atvejų partneriai praranda pasitikėjimą vienas kitu, gali būti sunku atleisti ir pamiršti viską, ypač jei nesvarstėte išsamios problemos. Kartais svarbu stengtis suprasti partnerio požiūrį po stiprių ginčų, o kartais geriau išsisklaidyti amžinai - tai priklauso tik nuo to, kokie jausmai jums iš pradžių buvo skirti mergaitei.

Atsiskyrimo priežastys gali būti daug: išnykusi aistra, vidaus nepatogumai, skirtingos perspektyvos, socialinis statusas. Kiekvienu atveju reikia išanalizuoti spragų priežastį ir suprasti, ar įmanoma kažkaip įveikti problemą. Žinoma, viskas labiau priklauso nuo žmonių noro: jei labai myli vienas kitą, beveik visada galite rasti sprendimą. Tačiau, jei ji nenori santykių, gali būti neįmanoma įtikinti mergaitę: turėsite ją įtikinti, pateikti situaciją kitokiu kampu ir parodyti problemos sprendimą.

Kaip suprasti, kad ji nori grįžti?

Kartais abu partneriai nori grįžti vieni su kitais, bet jie tiesiog nesako. Tiesioginio sąžiningo dialogo stoka yra dažna situacija, kuri labai trukdo harmoningiems santykiams.Nepaisant to, nedaugelis gali atvirai išreikšti savo jausmus: mergaitė gali norėti viską grąžinti, bet atidžiai paslėpti - dėl nesaugumo ar dėl stereotipo visuomenėje, kad žmogus turėtų imtis pirmųjų žingsnių. Be to, jei jūsų mylėtojas nori atnaujinti santykius, tai labai geras ženklas.

Norint suprasti, kad mergina nori grįžti, tai įmanoma netiesioginiais ženklais. Jie daugiausia priklauso nuo charakterio, todėl verta prisiminti, ką žinote apie savo partnerį. Na, jei turėjote ilgalaikius santykius ir jums pavyko pakankamai ištirti asmenį. Jei nėra aiškumo, kad mergaitė nori grįžti, atkreipkite dėmesį į gerai žinomus tokio noro požymius.

 • Jei mergina nenori santykių, ji greičiausiai išnyks iš jūsų gyvenimo. Jei ji bando pasirodyti priešais jus, aktyviai bendrauja tarpusavio draugų rate ir sąmoningai nori pasirodyti geriausioje vietoje, ji nori, kad jūs apgailestuotumėte dėl pertraukos ir atliktumėte pirmąjį žingsnį.
 • Bandymai sukelti pavydą - tai dar vienas ženklas. Jei buvusi mergina greitai pradėjo naują romantiką ir aktyviai demonstruoja savo asmeninį gyvenimą, daugeliu atvejų tai rodo norą susiburti. Vis dėlto tokia mergina nebus lengva grįžti: jūs tikriausiai labai ją įžeidėte, o santykių atkūrimui reikės sunkaus darbo.
 • Aktyvus merginos darbas socialiniuose tinkluose taip pat gali reikšti norą susiburti. Jei ji kasdien išleidžia naujas nuotraukas, parodydama turtingą gyvenimą ar atsiskleidusi savo grožiu, ji greičiausiai tikisi, kad pažvelgsite į ją.
 • Na, jei turite bendrų draugų. Merginos dažniau nei vyrai dalijasi savo patirtimi su draugais. Pasikalbėkite su žmonėmis, su kuriais jūsų draugė glaudžiai bendrauja - žinoma, jie žino apie savo tikruosius ketinimus.
 • Jei mergaitė periodiškai kviečia jus, rašo ir toliau rūpi dalykus, tai taip pat yra geras ženklas. Ji nenori nustoti bendrauti su jumis ir užmegzti dialogą, o informavimas trunka pastangas. Jei ji praleidžia energiją santykiams išsiaiškinti, tai reiškia, kad ji investuoja į jūsų santykius ir nenori galutinai dalyvauti.
 • Nepaisydami jūsų skambučių ir laiškų, galima kalbėti tik apie santykių norą.jei tai yra demonstracinis ir trumpalaikis įvykis.
 • Jei gyvenote kartu ir mergaitė neskuba vežti visų savo daiktųTai taip pat rodo, kad turite galimybę grąžinti viską.
 • Mergina nesąmoningai nori santykių, jei savo pokalbiuose ji elgiasi labai emociškai. Taigi, aistra dar neatsisakė ir jūs nesate abejingi. Jei ji gali aptarti dabartinius klausimus nešališkai ir šaltai, meilė greičiausiai praeis.

Ką daryti, jei jausmai yra šalti?

Labai dažnai poros išsiskyrė dėl to, kad jie nebeturi savo buvusios aistros ir atrodo, kad meilė praėjo. Candy-bouquet laikotarpis negali trukti amžinai - jūs priprasti vieni kitiems, geriau pažinsite vienas kitą, o santykiuose jūs galite nuobodu. Be to, vidaus problemų sprendimas, bendros kelionės ir verslo planavimas gali būti rimtas testas: ilgalaikiams rimtiems santykiams reikia darbo ir abipusių pastangų.

Jei jums atrodo, kad jausmai atvėsta, tai nėra priežastis, dėl kurios galiausiai pasidarė. Meilės euforija negali tęstis amžinai, o santykiai yra labiau pagrįsti abipusiu pagarba ir supratimu, o ne aistra. Tačiau, jei esate pavargę vienas nuo kito, galėtumėte gerai susitarti dėl mažų dalykų: galbūt santykių pertrauka būtų naudinga, kad suprastumėte viską ir iš naujo paleiskite ryšį. Jūs visada galite rasti būdų, kaip pakeisti kasdienį gyvenimą, o ne vieni kitiems.

Ilgalaikių santykių krizė gali atsirasti per pusę ar dvejus metus. Atsakydama į intymumo siūlymą, moteris vis dažniau sako „ne“, ir taip pat pradeda ieškoti kaltės dėl nedidelių žmogaus trūkumų, reikalauti pagalbos ir įsikišti į jo laisvę. Žmogus, savo ruožtu, nusivylęs buvusio mįslingo nebuvimu jo brangakmenyje, taip pat nustoja suteikti jai deramą dėmesį ir pagirti. Lytis ir bendras laisvalaikis tampa rutina, kuri negerbia abiejų. Tačiau su visomis šiomis problemomis galite susidoroti.

Jei suskaidėte, nes jūsų jausmai vienas kitam yra šalti, nenusiminkite. Santykius galima atnaujinti abipusiu troškimu, tačiau bendras bendravimas negali būti vėl įprasta. Jūs turite ateiti kartu su tvirtu ketinimu pakeisti savo gyvenimą. Klausykitės šių patarimų.

 • Kad vėl būtų abipusiai suinteresuoti, jums nereikia visiškai pasinerti į vienas kitą santykiuose. Galbūt tik trumpas pertrauka bus naudinga. Netgi tada, kai vėl atsitraukiate, pabandykite praleisti laiką ne kartu. Tegul kiekvienas turi savo draugus, verslą ir pomėgius - tada jūs visada pasidalinsite kažkuo naujo.
 • Taip pat pabandykite praleisti laiką kartu, bet ne namuose. Eikite į teatrus, muziejus, organizuokite bendras keliones, pasirūpinkite romantiškomis vakarienėmis. Jums reikia dažniau pakeisti situaciją, tada vėl jaudinsite.
 • Nebijokite kalbėti atvirai vienas su kitu apie intymią gyvenimo pusę, pasidalinti savo norais ir abejonėmis.
 • Saugokitės sau. Jūs pradėsite suvokti partnerį, kurį daugelį metų žinojote kaip artimą giminį - daugelis net nesistengia atrodyti patrauklios namuose, ir tai labai svarbu.
 • Pabandykite tikrai domėtis vieni kitais, tada partneryje rasite daug naujų dalykų sau, ir santykiai vėl taps įdomūs jums.

Pabandykite atnaujinti santykius ir grąžinti buvusią aistrą tik tais atvejais, jei jūsų santykiai yra tikrai stiprūs, norite ilgalaikių santykių ir šeimos. Žaibiškų romanų atveju žmonės pastebi, kad, be aistros, niekas jų nesieja, ir tokios poros sugriūva iškart po saldainių puokštės laikotarpio pabaigos.

Jei neturite nieko bendro su mergina, nėra prasmės palaikyti santykius: anksčiau ar vėliau jūs vis tiek išnyksite. Jei manote, kad esate tinkami vieni kitiems, jūs turėtumėte stengtis išlaikyti santykius.

Kaip grąžinti mylimąjį, jei ji nuvyko į kitą?

Labai dažnai poros sugenda, kai moteris palieka kitą žmogų. Kartais tai yra protingas pasirinkimas, o kartais spontaniškos moterys yra ypač jautrios jausmams, todėl trumpalaikė meilė gali sunaikinti stabilius ir stiprius santykius. Tokiais atvejais pirmasis gali pabandyti grįžti. Bet tai gali būti nesudėtinga. Būtina suprasti moterų psichologiją, suprasti, kas nebuvo tinkama mergaitei praeities santykiuose, ir pabandyti viską pakeisti.

Visų pirma, pabandykite blaiviai įvertinti ir analizuoti situaciją. Kodėl suskilo, ką mergaitė neturėjo santykiuose su jumis? Pagalvokite taip pat, jei tikrai norite grįžti į savo mylimąjį - galbūt nesate tinkami vieni kitiems, nes ji pasirinko kitą žmogų. Jei esate pasiryžęs kovoti už savo laimę, turėtumėte būti kantrūs.

Nustoję nutraukti ryšį. Pabandykite išlaikyti pasitikėjimą draugystėmis. Tai yra sėkmės garantas, nes jūs visada matysite savo mylimąjį ir galite švelniai įtikinti ją priimti sprendimą. Kiti veiksmai turėtų priklausyti nuo konkrečios padėties. Jei mergaitė vertina paprastumą, galite rašyti jai arba pasakyti, kad norėtumėte grąžinti viską, pabandykite žodžiais įrodyti savo meilę.

Jei suprantate, kad reakcija į tiesioginį pripažinimą bus neigiama, turėtumėte veikti palaipsniui, dažniau bendrauti, būti geru draugu ir nepamirškite parodyti savo stiprybių.

Jei atotrūkis atsirado dėl objektyvių priežasčių, turėsite įrodyti savo meilę darbais. Tai padaryti po suskaidymo yra gana sudėtinga, bet būtina. Atkreipkite dėmesį į savo buvusių santykių problemas, palyginkite save su savo mylimuoju ir pradėkite dirbti su savimi. Tai pasakytina apie sėkmę, išvaizdą ir vidinį darbą: galbūt turėtumėte tapti ramiau, pradėti eiti į sporto salę, mokytis namų ruošos darbų ar tapti ambicingesni siekdami verslo tikslų.

Jei jūs tikrai mylėsite dėl geresnių pokyčių, mergina tai tikrai įvertins.

Kaip elgtis, jei atotrūkis buvo ilgas?

Ypač sunku atkurti santykius, jei praėjo daug laiko nuo atsiskyrimo laiko. Galbūt mergaitė turi savo gyvenimą ir visiškai nenori prisiminti praeities. Nepaisant to, jei noras atkurti santykius yra abipusis, praėjusius metus ir po dvejų metų galima grąžinti praeitį. Bet tai pirmiausia turite pakeisti.

Jei išsisklaidėte, tai reiškia, kad yra prieštaravimų, konfliktų ir diskomforto, kurių negalėjote išspręsti. Jei likote lygiai tokie patys, neišaugote per save praeityje ir nepasikeitėte asmeniškai, senosios problemos niekur neišnyks. Todėl labai svarbu, kad jūs tikrai atliktumėte vidinį darbą: gyvensite gyvybingam gyvenimui, įsitraukiate į savęs tobulėjimą, bendraujate su naujais žmonėmis ir ieškokite naujų pomėgių. Be to, nepamirškite kartais galvoti apie praeities santykius: kas joje trūksta, kokie konfliktai buvo, kaip išspręsti viską.

Jei manote, kad pasikeitėte ir esate pasirengę naujai kurti senus santykius, turite surengti susitikimą. Padaryti lengviau, jei jau draugiškai bendraujate su savo mylimuoju, bet šioje versijoje gali būti sunkiau įtikinti ją sugrįžti: jei ji jus reguliariai matys, ji gali nepastebėti pakeitimų ir jūs negalite lengvai įvertinti, ar ji yra pasirengusi atnaujinti santykius.

Jei ilgai nematėte vienas kito, jūs turite puikią galimybę vėl susitikti. Jums reikia tik pasirinkti laiką ir vietą. Jei turite bendrų draugų, galite paprašyti partijos ar susitikimo, į kurį būsite pakviesti. Tai puiki galimybė susitikti įmonėje atsipalaidavusioje atmosferoje. Taigi išvengsite sumišimo, įvertinsite, ar tikrai norite grąžinti santykius, ir aptarti abstrakčias temas.

Jei žinote, kad jūsų ex dalyvauja tam tikruose renginiuose, kavinėse, parduotuvėse, galite pabandyti susitarti dėl atsitiktinio susitikimo. Tai yra geras pasirinkimas, kad pamatytumėte vienas kitą: jūs paimsite ją netikėtai, o reakcijos dėka galite lengvai nustatyti, ar jos akys yra apšviestos, ar jos buvę jausmai grįžo. Vienintelė problema yra ta, kad tikimybės susitikimo organizavimas realiame gyvenime yra gana problemiškas.

Galiausiai galite paskambinti jai ir tiesiogiai pasiūlyti pamatyti - nebijokite imtis iniciatyvos, jei esate tikri, kad jums reikia santykių. Dabar nėra problemos rasti asmens kontaktus - jei numeris nebuvo išsaugotas, galite lengvai rasti savo mylimąjį socialiniuose tinkluose. Žinoma, yra rizika, kad ji atsisakys susitikti: šiuo atveju turėtumėte stengtis įtikinti mergaitę ir užuominą apie savo norą sugrįžti, bet ne reikalauti.

Jei partneris kategoriškai nenori santykių, jūs negalite nieko daryti. Tačiau, jei ji sutinka su susitikimu, tai bus geras signalas, o tai reiškia, kad mergaitė gali vėl susitikti.

Kaip atgauti pasitikėjimą?

Labai sunku atgauti prarastą pasitikėjimą santykiais. Jei rimtai įžeidėte mergaitę ir norite ją išspręsti, pasiruoškite ilgam ir metodiškam darbui su santykiais. Taip pat sutinku su tuo, kad iš pradžių mylimasis nenorės pasikalbėti su jumis - nereikia reikalauti, duoti jai laiko būti savarankiškai ir išsiaiškinti savo jausmus.Kai mergaitė yra pasirengusi ramiam dialogui, pabandykite su juo nuoširdžiai, bet pasitikėti.

Jums nereikia atsiprašyti, pasiteisinti ir pagirti daug kartų - kuo daugiau jūs kalbate, tuo mažiau švelnūs jūsų žodžiai. Jums reikia pasirengti pokalbiui iš anksto. Trumpai paaiškinkite situaciją, nuraminkite mergaitę, kad supratote problemą, ir žadate, kad tai nepasikartos. Jei santykiai mergaitei buvo vertingi, ji tikrai suteiks jums antrą galimybę.

Šiuo atveju jūs patys turite tikėti tuo, ką pažadėjote. Jei moteris sutiko pradėti dar kartą, tai nereiškia, kad jums buvo atleista. Pasitikėjimas grįžta sunkiai ir palaipsniui. Kiekvieną dieną turėsite įrodyti savo lojalumą ir rūpestį, nežeidžiant, kad mergaitė valdo jus per daug, arba negali visiškai atsipalaiduoti.

Jūs turėtumėte stengtis visiškai ištaisyti, bet pasitenkinti šiuo klausimu - tiesiog būti patikimas draugas ir partneris, kuris visada yra, ir laikui bėgant bus pamiršti visi blogi dalykai.

Psichologo patarimai

  Norint suprasti, kaip elgtis po atsiskyrimo su mergina konkrečiose gyvenimo situacijose, tai nėra lengva. Paimkite psichologų patarimus.

  • Ne visi santykiai verta atnaujinti. Labai dažnai yra kvailų ginčų, dėl kurių du mylintys ir tinkami žmonės palieka vienas kitą, tačiau dažnai kyla ginčų dėl esminių nesutarimų. Būtina atskirti svarbius dalykus nuo mažų dalykų, kad būtų galima suprasti, kurie santykiai turėtų būti atnaujinami ir kokie neturėtų būti.
  • Nebandykite atkaklumo gauti savo partnerį atgal. Jei mergina nebenori bendrauti, galite pabandyti ją įtikinti žodžiais ar darbais, bet įsilaužimas čia nepadės. Kartais jums reikia laiko, kad išsiaiškintumėte savo jausmus. Kartais mergaitė gali nenorėti grįžti, ir jums reikia priimti jos pasirinkimą.
  • Atminkite, kad santykių kūrimas senais būdais, susidursite su senomis problemomis. Jei norite sukurti stiprius ir ilgalaikius santykius, turite suprasti, kas sukėlė spragą, pakeisti ir užkirsti kelią tokioms situacijoms.
  • Pabandykite nuoširdžiai ir visada bendrauti su savo mylimuoju. Jūs neturėtumėte stengtis švaistyti, manipuliuoti ir apgauti - tokiu pagrindu negalite kurti tvirtų santykių.
  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys