Atsiskyrimas

Kaip pradėti naują santykį po suskaidymo?

Kaip pradėti naują santykį po suskaidymo?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Žmonių, išgyvenusių santuoką, problemos
 2. Psichologo patarimai

Po skyrybų iš mylimo vyro ar moters, jūs vis dar turite gyventi. Nedėkite ant kryžiaus, nusivylęs vienu partneriu. Po to, kai emocijos ir pasipiktinimas nyko, ašaros nebebus akis, galite galvoti apie tai, kaip organizuoti asmeninį gyvenimą. Naujos tikros meilės paieška yra visiškai įmanoma. Šiame straipsnyje bus aptarta, kaip pradėti naujus santykius.

Žmonių, išgyvenusių santuoką, problemos

Toks rimtas ir liūdnas įvykis, nes santuokos nutraukimas ir atskyrimas nesuteikia niekam be pėdsakų. Tai yra nusivylimo, pasipiktinimo, netikrumo, baimės ateityje laikas. Vyrai ir moterys, išgyvenę santuokos nutraukimą, ne visada greitai susiduria su šiuo klausimu.

Psichologija nustato pagrindines problemas, su kuriomis susiduria žmonės po suskilimo.

 • Daugeliui po atsiskyrimo su partneriu savigarba gerokai sumažėja. Dažnai panašūs poveikiai pastebimi tiems, kurie buvo pakeisti. Dėl sumažėjusio pasitikėjimo savimi, galvoje atsiranda netinkami savęs suvokimo modeliai: pavyzdžiui, žmogus mano, kad jis nėra vertas būti mylimu. Tokie įrenginiai tvirtai įsitvirtina prote, neleidžiantys judėti.
 • Jei ankstesni santykiai truko ilgai, asmuo tiesiog pamiršo, kaip elgtis, kai susitinka ir kurdami naujus kontaktus. Kitaip tariant, moteris ar vyras visiškai nemoka, kaip flirtuoti, rodyti dėmesio ir priežiūros požymius.

Tačiau kai kurios moterys flirtuoja, kaip sako, kraujyje. Tačiau drąsios jaunos ponios, kurios iki pat pirmosios santuokos nesuteikė daug sau, po nesėkmės su žmogumi, gali uždaryti ir dar labiau supainioti.

Daugelis vyrų nustoja atkreipti dėmesį į sutuoktinius. Atrodo, kad bendras gyvenimas ir nusistovėjęs požiūris į tai nepalieka - galų gale niekas neturi būti užkariautas. Pradedant naujojo aistra, jie nėra pakankamai dėmesingi, kurie dažnai atgraso merginas ir moteris.

 • Kai kurie, nepaisant ankstesnio partnerio, nori kuo greičiau pradėti susitikti su kuo nors. Norėdami tai padaryti, jie aktyviai susitinka, siunčia klausimynus svetainėms, flirtuoja internete ir draugų kompanijoje. Dažnai toks užpuolimas tik gąsdina. Be to, skubiai sukurtas ryšys ar santuoka gali vėl sukelti nusivylimą ir dar daugiau skausmų.
 • Kartais tuos, kurie buvo vedę, negali atsikratyti žmonos ar vyro vaidmens. Pradedant susitikti, jie iš karto parodo pasižyminčius ambicijas, be reikalo rūpinasi naujuoju partneriu, bandydami jį kontroliuoti. Romantinis pora laikotarpis šiuo atveju yra visiškai sugadintas. Naujasis mylimasis ar mylėtojas pradeda jaustis taip, lyg jūs buvote vedęs daugelį metų, nors taip nėra.
 • Pernelyg didelis naujo partnerio idealizavimas yra rimta psichologinė problema. Moterys, kurios nusprendė iš naujo susituokti, savo galvučių dažais rašo princo įvaizdį. Jie nenori būti klaidingi pasirenkant dar kartą, kad jie vėl ir vėl atbaido potencialius kandidatus.

Tas pats pasakytina ir apie vyrus. Norintys tobulų santykių su nauja žmona, jie pradeda kartais padaryti sunkius reikalavimus. Bandydamas rasti svajonių merginą, toks žmogus praleidžia tikras galimybes. Natūralu, kad vos užmegzti santykiai nėra gauti dėl nenoro ir nesugebėjimo priimti naują meilę už tai, kas yra.

 • Kartais moteriai su vaiku sunku rasti naują vyrą. Mamytės dažnai turi kaltės jausmą prieš savo vaikus.Daugelis moterų bijo atnešti naują vaiką į vaikų namus, nes jis gali būti blogesnis už savo tėvą ir sukelti jiems nepatogumų.
 • Tiems, kuriems buvo atsisakyta antrojo pusmečio, dažnai susiformuoja „ligonio“ kompleksas. Tokie žmonės beveik sąmoningai priverčia patirti atotrūkį vėl ir vėl, neleidžiant skausmui niekam.

Kaip tarsi gedėti dėl suskaldytos santuokos, jie atmeta bet kokius bandymus jiems padėti, pasitraukti į save ir nesiima jokių tolesnių planų. Tokioje situacijoje, atrodo, sustoja gyvenimas, o asmuo gyvena tik praeityje.

Psichologo patarimai

Vyrų ir moterų, išgyvenusių santuoką, ekspertai pateikia keletą naudingų patarimų.

 • Negalima pasitraukti į save, nustokite bendrauti su draugais ir šeima. Jei jums sunku, leiskite jiems padėti. Kuo greičiau susidursite su neigiamomis emocijomis ir depresija, tuo greičiau pradėsite imtis pirmųjų žingsnių link savo ateities. Išreikšti jausmus ir nerimą, kurie jus kankina žmogui, kuriam pasitikite. Tai padės sumažinti depresiją.
 • Negalima paleisti savęs, žiūrėti išvaizdą. Nedarykite nuosprendžio sau, manydami, kad niekam neblogai. Tai ne taip! Jūs vis dar turite savo vaikų, giminaičių, draugų ir kolegų. Nauja meilė gali ateiti bet kuriuo metu. Ir taip, kad ji jus surastų, padėkite jai likti gražiu ir padoriu žmogumi.
 • Lovers visada turi romantišką laikotarpį. Todėl moterys turėtų prisiminti apie lengva flirtuoti ir košetiją. Ir vyrai atkuria teisingumo įgūdžius.
 • Nenaudokite naujos meilės. Bandymai „žieduoti“ kuo greičiau gali išgąsdinti visus. Be to, tai tiesiog nemalonus, kai asmuo, turintis santykius, iš karto turi nuosavybės teisę ir nesveiką manija. Nepamirškite apie pagarbą, kantrybę, neskubėkite.
 • Išplėskite savo draugų ratą. Tam galite užsiregistruoti sporto salėje arba kūrybinėje studijoje.

Taigi, jūs gausite dvigubą efektą: tobulinsite savo sugebėjimus ir susitiksite su naujais entuziastingais žmonėmis. Turint bendrą hobį ar užsiėmimą, daug lengviau pradėti santykius.

 • Dirbk savo pasitikėjimu. Žemas savigarbos suvokimas bet kokiame komunikate. Toks asmuo dažnai įkvepia ir yra suvokiamas kaip bejėgis. Pasitikintis savimi tikrai pritraukia moterį. Ir mergina, kuri žino jos vertę, visada bus patraukli vaikinai.
 • Nebandykite surasti ar puoselėti savo buvusio sutuoktinio savybes naujame partneryje. Tai yra skirtingi žmonės, ir jūs niekada nerasite absoliučio panašumo. Pažvelkite į savo naują meilę realiai, be pernelyg didelių reikalavimų. Jei tiesiog negalite priimti naujo partnerio už tai, kas tai yra, verta apsvarstyti, ar pasirinkote neteisingą pasirinkimą.
 • Pabandykite objektyviai įvertinti savo elgesį ankstesnėje santuokoje. Raskite savo klaidas, pabandykite jas išspręsti. Labai kvaila juos kartoti dar kartą, keliant grėsmę naujiems santykiams. Jei karšta, pabandykite suminkštinti savo elgesį, išmokti dirbti su emocijomis. Pernelyg pavydas taip pat sukelia įtampą santykiams. Analizuokite savo įpročius ir pritaikykite save taip, kad jūsų partneris būtų patogus ir ramus su jumis.
 • Moterys, turinčios vaikų, neturėtų patys kryžiuoti ir visam laikui sustabdyti tik motinos vaidmenį. Jūs taip pat turite teisę į meilę ir visą gyvenimą. Pasikalbėkite su vaikais ir paaiškinkite situaciją, kad jie ją suprastų dėl savo amžiaus. Svarbiausia, atkreipti dėmesį į tai, kaip tavo mėgstamiausias vaikas elgiasi su jumis, kaip jie išgyvena. Padėkite jiems kurti bendravimą. Pasakykite savo naujam žmogui, ką myli vaikai, kokie jų pomėgiai, dažniau organizuoti bendrą poilsį.
 • Pastatydami naujus santykius, stenkitės ne atstumti save nuo vaikų. Nepaisant to, vaikas gali būti pavydus ir sąmoningai sugadinti santykius su potencialiu tėvu ar pamotė.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys