Atsiskyrimas

Ar turiu grąžinti savo vyrą po atskyrimo ir kaip tai padaryti?

Ar turiu grąžinti savo vyrą po atskyrimo ir kaip tai padaryti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ar verta atkurti santykius?
 2. Psichologo patarimai
 3. Ką daryti, jei žmogus gyvena su kitu?
 4. Kaip išvengti klaidų?

Dažnai skyrybos suteikia impulsą pradėti naują gyvenimą. Tačiau ne visada sutuoktinių sprendimas nutraukti sąjungą yra abipusis. Taip atsitinka, kad vyras tampa atskyrimo iniciatoriu, o žmona vis dar turi savo vyro jausmų. Tokiu atveju moteris, žinoma, nori kuo greičiau grąžinti buvusį sutuoktinį. Straipsnyje bus aptarta, kaip sugrįžti kartu su vyru po suskaidymo.

Ar verta atkurti santykius?

Skyrybos nesuteikia džiaugsmingų emocijų. Dažnai moterys patenka į depresiją ir ilgą laiką negali susitraukti. Ypač sunku patirti skyrybas tuo atveju, jei jausmai lieka vyrui. Moteris desperatiškai nori atkurti santykius. Kartais jai atrodo, kad ji yra pasirengusi beveik viskas, tik kad jos vyras sugrįžtų į šeimą.

Tokioje situacijoje svarbu suteikti sau šiek tiek atvėsti. Impulsiniai impulsai kartais sukelia pasekmes, kurias reikia apgailestauti. Suteikite savo emocijoms šiek tiek pabėgti, galvoti apie visą situaciją kiek įmanoma blaiviau ir racionaliai.

Taigi, jūs sumušė su žmogumi ir dabar tikrai norite, kad jis sugrįžtų pas jus. Toks troškimas yra gana logiškas bet verta pasidžiaugti savo pačių labui, kaip tai yra nuoširdus. Galbūt jūs daugiausia vadovaujasi įžeidimu ir suvaržytu pasididžiavimu.

Dažnai moterys gėda nesugebėti išlaikyti sutuoktinio. Tokiose situacijose jie stengiasi viską normalizuoti tik tam, kad įrodytų savo vertę kitiems. Tačiau, sugrįžus žmogui su šiuo požiūriu, sugrįš į senas problemas.

Kai vyras eina į kitą moterį, apleista žmona gali nustatyti tikslą nutraukti porą bet kokiomis priemonėmis. Įskaitant aktyvų bandymą pritraukti buvusį sutuoktinį atgal. Žinoma, šis nuotykis greičiausiai nesukels nieko gero.

Analizuokite savo santuokos santykius ir savo jausmus. Ką manote esąs su šiuo asmeniu? Ką manote ir nerimaujate po išvykimo? Kaip iš tikrųjų sutvarkėte savo santuoką ir gyvenimą?

Sutinku, absoliučiai tuščioje vietoje poros nesugriauna. Taigi jūs vis dar susidūrėte su problemomis. Nesvarbu, ar jie susideda iš vyro, ar jums nebuvo ypač svarbu. Šios situacijos raktas yra tai, ar jūs ir noras ir noras dirbti su trūkumais ir klaidomis. Be tokio darbo jūsų susivienijimas gali būti nenaudingas ir nepagrįstas.

Kitas svarbus sprendimas atkurti šeimą yra tas, kad asmuo laikui bėgant keičiasi. Jūs galite tikėtis, kad jūsų vyras bus tas pats, kaip jūs jį pažinote santuokoje. Tačiau įvairūs įvykiai ir atskiras gyvenimas iš jūsų galėjo palikti rimtą įspūdį apie jo asmenines savybes. Jūsų žmogus gali keisti kai kuriuos jo požiūrius, tapti emocionalesnis, arba, priešingai, kaip pasitraukti į save. Jausmai, kuriuos jis jau pajuto jums, gali pasikeisti.

Taigi: prieš pereinant, apibendrinkime visus pirmiau minėtus dalykus. Pagalvokite apie savo norą atkurti santykius su savo buvusiu vyru. Patikrinkite savo jausmus dėl nuoširdumo. Pabandykite sąžiningai išsiaiškinti, kokie yra jūsų noro grąžinti sutuoktinį šeimai motyvai. Jei tai vis dėlto yra pasididžiavimas ar kerštas dėl savo naujos aistros, tada greičiausiai jūsų atkurta sąjunga vis tiek nebus laikoma laiko testu.Siekiant visiško poros atkūrimo, svarbu, kad kiekvienas partneris turėtų abipusį nuoširdų norą.

Psichologo patarimai

Sąjunga, kuri sugriuvo, bet buvo atkurta po tam tikro laiko, turi tam tikrų privalumų:

 • partneriai jau turi gyvenimo ir gyvenimo patirtį;
 • galima atsižvelgti į praeities klaidas santykiuose ir juos ištaisyti;
 • sutuoktiniai, susibūrę po atsiskyrimo, gerai žino vienas kito simbolius ir asmenybės bruožus, tokiu būdu pašalindami „lapping“ etapą.

Jei jūs visi pasveriate ir tvirtai nusprendėte susivienyti su savo buvusiu vyru, turite daug darbo. Jo trukmė ir sėkmė priklauso nuo konkrečios situacijos: dėl spragų aplinkybių ir priežasčių, jūsų santykių po santuokos nutraukimo, dėl bendrų vaikų ir naujo aistros jūsų sutuoktiniui.

Visų pirma, sukurkite Jums tinkamiausią taktiką, atsižvelgiant į jūsų vyro asmenybės ir charakterio ypatumus. Jei po pertraukos likote geruose santykiuose ir palaikysite bendravimą, tai bus didelis pliusas. Jei ginčytum kaip katė su šunimi, o net vyras turi moterį, tai, deja, yra sudėtingesnė užduotis. Bet būkite tikri, kad viltis ir galimybės susivienyti po suskaidymo yra bet kokiu atveju.

Savo elgesyje laikykitės šių taktikų ir bendrųjų taisyklių.

 • Iškart po pertraukos jūs neturėtumėte primesti susivienijimo. Tai leidžiama tik paaiškinti, kad nesusijote su vyru. Nepertraukite kontaktų su juo savo iniciatyva. Tačiau, jei pats žmogus tam tikrą laiką nenori bendrauti su jumis, nereikia primygtinai reikalauti ir nepalenkti. Hack už laikotarpį ir sekti situacijos raidą.
 • Nebandykite pritraukti savo buvusio sutuoktinio su sekso dalimis. Intymumas, pateiktas jam ant lėkštės, gali sukelti priešingą poveikį. Žmogus gali tai interpretuoti kaip galimybę gauti seksą iš jūsų be jokių įsipareigojimų, tuo tarpu laisvas.
 • Vyrai gali prisidėti prie meilės bendrų vaikų. Organizuokite bendrą poilsį ir vaikščiokite su tėvu. Tokių renginių metu galite kalbėtis ar porą kartų prisiminti įdomias ir malonias jūsų gyvenimo akimirkas.
 • Susitikę su savo buvusiu sutuoktiniu, pabandykite ištaisyti savo elgesį tuose momentuose, kurie jį erzino arba buvo jam nemalonūs. Pavyzdžiui, vyras nepatiko jūsų pernelyg didelio pokalbio, tada įveikė save ir išmokti klausytis su susidomėjimu. Galbūt jūs mažai rūpinatės savo reikalais ir problemomis. Tada parodyti jam, kad jums rūpi jo pažanga darbe. Bet čia svarbu ne pakartoti. Padirbinėjimas, suklastoti klausimai suteiks jūsų pretenziją.
 • Tapkite naujesnėmis ir įdomesnėmis savo vyro akimis. Paimkite tam tikrą hobį ar kūrybiškumą. Tai gali būti gera pokalbio tema. Galbūt vyras taip pat bus suinteresuotas jūsų nauja profesija. Ir net jei ne, vis tiek galite tikėtis, kad kai kurie jūsų gyvenimo pokyčiai pritrauks jo dėmesį.
 • Po skyrybų, jau įvykusių, palikite praeityje pasirodymą, kaltinimus ir skundus. Jei jie dažnai būna jūsų santuokoje, jų pasikartojimas bus atidėti tik buvusiam sutuoktiniui. Galų gale, jis supras, kad nieko nepasikeitė ir kad tas pats gyvenimas laukia jo, iš kurio jis ką tik galėjo pabėgti.

Tiesioginis pokalbis

Tam tikru santykių atkūrimo etapu būtina informuoti žmogų apie jūsų norą atkurti santykius. Žinoma, geriausia tai padaryti ne telefonu ar SMS, bet asmeniškai, žiūrint į akis. Tai akcentuos jūsų ketinimų nuoširdumą ir rimtumą.

Su tokiu pokalbiu neskubėkite. Jis tikrai neturėtų būti atliekamas iškart po plyšimo. Palaukite, kol aistros nyksta, ir jūs būsite tikri, kad parengėte tam tikrą pagrindą susijungimui.

Natūralu, kad toks pokalbis visada yra privatus, be kitų žmonių. Taip pat svarbu tai prisiminti šiuo atveju jūs visai neveikiate kaip nuolankus peticijos pateikėjas.Jūs informuojate tik buvusį asmenį, kad esate pasiruošę ir nori atkurti šeimą.

Todėl labai svarbu pasiruošti tokiam žmogaus pokalbiui. Prieš priimdami sprendimą dėl tokio pokalbio, įvertinkite situaciją. Jei nesate tikri dėl savo mylimojo teigiamos nuotaikos, palaukite truputį pokalbio.

Pokalbio metu nebandykite paniekinamųjų ir komentarų buvusiam vyrui. Nurodykite savo viziją apie situaciją ir būdus, kaip išspręsti problemas, dėl kurių atsirado spraga. Atsiprašykite už klaidas. Negalima priversti vyrą prašyti atleidimo, šiuo atveju jis bus formalus ir nesąžiningas. Asmuo sugeba atsiprašyti ir pradėti dirbti pats, tik realizuodamas savo trūkumus ir priimdamas jų egzistavimo faktą.

Galite gauti neigiamą atsakymą. Sakykime, tai nėra priežastis, dėl kurios neviltis, o ne galų gale. Bet kuriuo atveju, dabar jūsų sutuoktinis žino, kad ketinate atkurti santykius. Ir tai yra didelis pliusas. Galų gale, jei jis netikėtai patiria tokį norą, jis nebebus bijęs ir nepriims sprendimo grąžinti jums.

Tačiau svarbiausia, kad jūs priimtumėte atsisakymą su orumu. Pabandykite išlaikyti emocijas, nors, žinoma, jums gali būti ne taip paprasta. Negalima maišyti skandalo ir nugriaukite visų tiltų. Tik norimas rezultatas turės palaukti šiek tiek ilgiau ir galbūt šiek tiek pakeisti savo taktiką.

Pašalinimo metodas

Šis elgesio modelis ir veiksmai gali veikti, jei atotrūkis įvyko maždaug prieš metus ar daugiau. Per šį laiką žmogus sugeba išgirsti gyvenimo aspektus, nesusijusius su santuoka, ir netinkinti savo buvusiai žmonai. Tai yra, keli mėnesiai po santuokos nutraukimo, vyrai dažnai suvokia savo buvusias žmonas beveik tiek pat, kaip ir kitos moterys.

Per šį laikotarpį jūs galite vėl pasirodyti savo gyvenime ir bandyti vėl įsimylėti. Žinoma, šioje situacijoje jūsų vaizdas yra labai svarbus. Kursas taip pat turi būti flirtuojamas ir lengvai flirtuojamas. Apskritai, viskas yra kaip santykių su naujuoju partneriu pradžioje. Tegul žmogus vėl ieško tavęs, apsuptas romantikos ir dėmesio ženklų. Palaukite šiek tiek ir su fiziniu intymumu, kad jis neturėtų įspūdžio, kad jūs vis dar esate pasiruošęs jam suteikti nuolaidas.

Dažnai buvęs partneris savo moterį atranda kaip naują perspektyvą. Natūralu, kad visos jūsų neigiamos savybės ir įpročiai turėtų būti kuo labiau suvaržyti.

Ką daryti, jei žmogus gyvena su kitu?

Ne visada buvęs vyras gali išsilaisvinti atskirai. Dažnai išsiskyręs žmogus greitai sužino savo aistrą ir dėl to nenori grįžti į šeimą.

Be abejo, ši situacija yra sudėtingesnė. Pirma, išsiaiškinkite, ar jų santykiai tikrai išsivystė po jūsų atskyrimo. Jei vyras santuokos metu jau turėjo ryšį su kita moterimi, tada šis pagrindas buvo paruoštas. Galbūt jo sprendimas palikti jus buvo subalansuotas ir ne visai spontaniškas.

Antrasis variantas - pradėti santykius, nepaisant buvusios žmonos. Yra didesnė tikimybė, kad jie nebus patvarūs ir sėkmingi.

Bet kokiu atveju, jūs turite būti kantrūs. Susitikimų ir bendravimo metu pabandykite pažvelgti į buvusių žmonių akis kaip pelningas ir įdomus. Labai įmanoma, lyginant jūsų santuoką ir naujus santykius, jis bus linkęs pasirinkti įprastą gyvenimą ir aplinką. Nauja aistra taip pat nėra tobula. Yra tikimybė, kad ji padarys daugiau nei vieną klaidą ir tokiu būdu netrukus išstumtų savo kavalerio jausmų ugnį.

Kaip išvengti klaidų?

Negalima mesti ir nenusiminkite. Gyvenimas yra labai nenuspėjamas dalykas. Jei tiksliai nustatėte tikslą, eikite į jį drąsiai ir tvirtai. Vienintelė sąlyga šioje situacijoje, galbūt, yra jų sprendimų svėrimas ir nuoširdžių bei impulsyvių veiksmų pašalinimas. Taip pat blogas pagalbininkas jums bus jūsų visiškas neveikimas.

Negalima paleisti sau, likti gražus, sėkmingas ir įdomus. Taip, santuoka yra labai sunkus įvykis, bet ne mirtinas.Suteikite sau šiek tiek laiko gedėti, verkti ir atsigauti, bet neatidėliokite šio laikotarpio. Stebėkite savo figūrą, sukurkite naują stilių sau, eikite į sportą. Galų gale, iš bet kokios situacijos, jums reikia sugebėti skirti sau teigiamus impulsus ir naujas galimybes.

Negalima ginčytis su savo vyro draugais ir giminaičiais, taip pat su savo draugais. Priešingu atveju bus sukurta nuomonė apie jus kaip skandalistas. Be to, šie žmonės nėra kaltinami dėl jūsų asmeninių problemų ir ginčų. Tęsdami bendravimą su savo buvusiais giminaičiais, jūs padidinsite savo susivienijimo su juo galimybes.

Negalima atakuoti savo vyro su skambučiais ir SMS be priežasties, taip pat dėl ​​sumanių priežasčių. Nebūkite erzina ir pernelyg įtikinami.

Didelė klaida - vaikai patenka į jūsų padėtį. Negalima su jais manipuliuoti, nenustatykite jų prieš tėvą ir neleiskite jiems bendrauti. Priešingai, geriau dalyvauti jų susitikimuose ir pasiūlyti įdomią bendrą poilsį.

Jūsų sutuoktinio „purvo purškimas“ neišgirs jūsų akyse. Jūsų intymūs reikalai, silpnybės, trūkumai ir punkcijos bet kuriuo atveju turėtų likti tarp jūsų. Jei turėjote idėją diskutuoti apie purvinas detales ar pasiskųsti dėl buvusių, paklauskite savęs tik vieno klausimo: „Kaip jaučiau, jei mano vyras tai padarytų?

Apatija, neveikimas ir pasitraukimas nepalieka situacijos. Depresija nėra neįprasta skausmingų susivienijimų draugė, tačiau ji turi būti sprendžiama. Jei esate labai sunku ir negalite susidoroti su depresija, pasitarkite su psichologu ar psichoterapeutu. Tai yra visiškai įprasta praktika, kuri padės jums išeiti iš sunkios padėties ir judėti.

Negalima primygtinai reikalauti bendravimo, jei žmogus aiškiai nurodė, kad šiuo metu jis to nenori. Obsession ir spaudimas priverčia jį judėti toliau nuo jūsų ir nutraukti visus kontaktus.

Tuo atveju, kai pirmasis turi kitą moterį, nesikalbėkite su jais. Neskambinkite ir nekelkite pavojaus naujai pasirinktam, nesukelkite skandalų. Tai yra jūsų vyro pasirinkimas, taigi, jei jūs darote įtaką žmogui, tada tik jam. Pernelyg gobšus ir savęs interesus finansų klausimais, pinigų prievartavimas iš buvusio sutuoktinio taip pat labai pablogins jūsų nuomonę.

Suprasdami savo klaidas, nepalikite jų neišsamiai. Tikėtina, kad žmogus nenorės grįžti į tą pačią upę. Ir jei jūsų santuoka jam buvo kažkas panašaus į nepatogią situaciją, be pokyčių ir dirbant su savimi, greičiausiai jūs negalėsite grąžinti savo vyro.

Žinoma, gyvendami kartu, jūs jau galėjote suvokti savo trūkumus ir trūkumus. Atėjo laikas bandyti juos ištaisyti. Gera pagalba šioje srityje gali suteikti specialisto psichologui.

Nebandykite sušvelninti buvusio vyro, atvykdami į susitikimą bjauriu būdu. Gaila vis dar nėra meilė, netgi užuojauta. Ir jūsų užduotis yra grąžinti žmogaus interesus ir atkurti savo šeimą. Tik sėkminga, įdomi ir įsitikinusi moteris pritrauks dėmesį ir vėl įsimylės.

Jei norite grįžti į ankstesnį ryšį, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys