Atsiskyrimas

Kaip dalyvauti su mergina?

Kaip dalyvauti su mergina?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ar tikrai reikia dalyvauti?
 2. Kaip tai padaryti?
 3. Kaip ne?

Santykių su mergina nutraukimas daugeliui nėra lengvas. Aš tikrai noriu atsisakyti, kad nesugadintume partnerio jausmų ir bent jau kažkaip išlygintume skausmą ir jausmus iš situacijos. Ir čia vėl ir vėl pereikite prie galimų variantų, kaip informuoti ją apie savo sprendimą. Tačiau jūs negalite drįsti veikti. Šiame straipsnyje bus aptarta, kaip dalyvauti su mergina.

Ar tikrai reikia dalyvauti?

Pradžioje kruopščiai pagalvokite apie savo sprendimą, pasverkite privalumus ir trūkumus. Galbūt jums vadovauja trumpalaikis stiprus impulsas, kilęs po ginčo ar kitos nemalonios situacijos. Klausykitės savo jausmų ir slinkite per galimas jūsų sprendimo pasekmes. Galų gale, atkurti sulaužytą sąjungą, jei vis tiek norite, kad jis sugrįžtų, tai gali būti sunku.

Šio straipsnio tikslas yra ne atgrasyti nuo atsiskyrimo. Jūs galite tiesiog nutraukti santykius per gana trumpą laiką, bet jums gali tekti apgailestauti skubotai imtasi žingsnio rezultatų labai ilgą laiką. Ypač sunku atkurti savo gyvenimą pasibaigus ilgalaikiams santykiams. Ir jei jūs gyvenate kartu, turėsite pakeisti savo gyvenimą ir įpročius.

Pasirinkite sau konkrečią priežastį (arba keletą priežasčių), dėl kurių norite dalyvauti savo draugei. Analizuokite problemas, kurios jums trukdo nutraukti santykius. Ar jie pakankamai rimtai palieka mergaitę, kurią tu myli?

Galbūt vienintelė skyrybų priežastis gali būti tik jausmų išnykimas. Šiuo atveju jūs turite apsimesti prieš aistrą, iš tikrųjų apgauti. Klausykitės savęs ir pabandykite suprasti, ar iš tikrųjų esate šaltas su tuo, ką tu su tuo buvote. Ar pajusite tikrąjį nuostolį, kai jis išnyks iš jūsų gyvenimo? Taigi, jei vis dar tvirtai nusprendėte nutraukti santykius, liks tik pasirinkti būdą, kuriuo apie tai pasakysite.

Kaip tai padaryti?

Apskritai, yra visiškai universalus receptas, kaip teisingai dalyvauti, tinkamas visoms progoms, natūraliai, ir negali būti. Jūs, žinoma, suprantate, kad svarbu prisiminti merginos jausmus. Jei jūsų sprendimas nėra abipusis, tada pertraukos pranešimas gali sukelti jos nusikaltimą ir kitas neigiamas emocijas. Taigi pabandykite teisingai dalytis, nesukeliant skausmo.

Priklausomai nuo to, kokio pobūdžio jūsų mergaitė yra ir kaip jūsų komunikacija buvo sukurta, pasirinkite tinkamiausią būdą pranešti apie savo sprendimą.

Parašykite raidę ar pranešimą

Vienas variantas yra išreikšti savo mintis popieriuje arba elektroniniu paštu. Nereikia, kad žodžiai būtų pasirinkti labai gražiai. Svarbiausia, kad tekstas būtų nuoširdus. Tačiau svarbu suprasti, kad tai neturėtų būti trumpas atsakymas. Taigi, vis dar nepageidautina dalyvauti SMS žinute, atsiuntus tik vieną trumpą frazę. Ranka parašytas laiškas bus geriausias įspūdis. Galų gale, tai nėra sausa spauda. Šis metodas vis dar pabrėžia faktą, kad jūs dirbote savo pranešime.

Jei aplinkybės neleidžia perduoti laiško arba tokiu būdu jūsų atveju yra aiškiai netinkamas, naudokite asmeninį pranešimą socialiniuose tinkluose ar el. Čia taikomos tos pačios taisyklės.Spausdintame pranešime turėtų būti pateiktos išsamios mintys.

Skambinkite

Kita galimybė - pokalbis telefonu. Jūs turite ją pasiruošti iš anksto, pasiimti žodžius ir apibūdinti bendrą pokalbio planą. Labiausiai tikėtina, kad būsite susirūpinę ir be paruošimo negalėsite suprasti savo mintis.

Pasikalbėkite pasitikėjimu, ramiu tonu. Net jei moteris, išgirdusi išgėrusias emocijas, pradeda kilti situacijai, vis dar mandagiai tęsia pokalbį.

Pirmiausia nepertraukite pokalbio ir ypač nesikabinkite. Leiskite mergaitei kalbėti, net jei tai jums nepatogu. Jei įmanoma, nepertraukite. Galų gale, jūs jau supaprastinote savo užduotį telefonu, kad galėtumėte kalbėti, o ne susitikti asmeniškai.

Telefono pokalbyje būtinai pasakykite priežastis, dėl kurių jūs nusprendėte priimti tokį sprendimą. Negalima apsiriboti žodžiais „mes išsiskyrėme, nusprendžiau“.

Kalbėkite asmeniškai

Daugeliui vaikinų asmeninis pokalbis su mergina dėl tokios nemalonios temos, kaip suskaldyti santykius, yra sunkiausias būdas suskaidyti. Dažnai jauni žmonės šį sudėtingą pokalbį atideda, o ne drąsiai pasakyti savo aistra apie sprendimą. Tuo pačiu metu tai tikriausiai yra pats vertingiausias, atsakingiausias ir drąsiausias būdas sulaužyti.

Kalbėdami apie pokalbį telefonu, iš anksto pasiruoškite asmeniniam susitikimui. Geresnė vieta kalbėti yra ta, kuri neturi nieko bendro su jūsų pora. Tai gali būti kavinė, į kurią jūs netrukus nuvyko, tyli parkas ar kita blogai apgyvendinta ir rami vieta, kur nebus sutrikdyta.

Įjunkite ne tik kalbėti, bet ir klausytis. Gali būti, kad dalis be įžeidimų neveiks. Todėl būkite pasirengę švelniai ir subtiliai klausytis savo buvusio meilužio emocijų ir pretenzijų. Yra tikimybė, kad nebus ašarų. Nevartokite per ilgai, kad pokalbio tema būtų. Po pasveikinimo ramiai pasakyti, kad jums reikia rimtai kalbėti ir dabar pasakysite labai svarbų dalyką. Toliau nurodykite savo sprendimą ir taktiškai ginčykite. Nebandykite šiuo metu įžeisti mergaitės su savo panieka. Negalima sumokėti priežastys, dėl kurių jis atsisakė. Jūsų buvusi aistra ir taip labai sunku šiuo metu.

Pasakyk mergaitei, atsakykite į klausimus, kuriuos ji turėjo. Būkite kantrūs ir gerbkite jos jausmus, nes dėl tokio įvykio įvykių greičiausiai buvo labai netikėta. Pranešdami apie susiskaldymą, sumušė savo planus ir svajones, susijusias su jūsų pora. Nenuostabu, kad tai nėra suvokiama su šypsena. Po pokalbio, jei mergina neprieštarauja, galite pasiimti savo namus.

Bet nepamirškite savo dėmesio požymių, būdingų poros santykiams, dabar jūs nesate berniukas ir mergaitė. Atsisveikinkite su juo kaip draugu.

Išnyksta

Gana dviprasmiškas santykių nutraukimo metodas. Tiesą sakant, tai yra lygi pabėgimui. Tačiau yra situacijų, kai būtina taikyti tokius veiksmus. Pavyzdžiui, jei mergaitė yra bereikalinga ir toliau stengiasi išgelbėti porą. Kai kurie vaikinai renkasi šią parinktį, jei baiminasi pernelyg smurtinio buvusios aistros į atotrūkį.

Jei nuspręsite išnykti, tada žinokite, kad mūsų laikais tai nėra taip paprasta. Turėsime ignoruoti skambučius arba netgi pakeisti savo numerį. Socialiniuose tinkluose jūsų draugė turės būti užblokuota, kad ji negalėtų su jumis susisiekti per asmeninius pranešimus. Tam tikra problema šiuo atveju yra bendri pažįstami ir draugai. Jūsų aistra taip pat gali kreiptis į savo pagalbą, kad surastų „pabėgėlius“ ir užduotų jam kelis klausimus.

Tačiau dauguma merginų, turinčių panašų elgesį su jaunuoliu, greitai supranta situaciją. Taigi tikimybė, kad turėsite energingai pasislėpti nuo buvusio mylėtojo, yra gana maža.

Tačiau verta pamąstyti, kokią nuomonę apie save formuosite su panašiu elgesiu apleistoje aistroje, taip pat savo drauguose ir artimuose.

Palaipsniui sumažinti santykių laipsnį

Atsiskyrimas gali būti gana neskausmingas, jei pati moteris praranda jausmus. Kai kurie vaikinai ir vyrai, kurie nusprendžia nutraukti savo mylimą, tiesiog nustoja rodyti bet kokius jausmus. Kai sustojimas sustoja, dėmesio ženklai išnyksta, vaikino elgesys tampa sunkus ir pan., Daugelis merginų nusprendžia išsklaidyti.

Tačiau šį metodą sunku įgyvendinti, jei vis dar mėgstate savo draugę. Kitas trūkumas yra tas, kad kai kurie asmenys gali būti gana kantrūs. Tada visi tavo gudrybės bus švaistomi, o aistra nebebus sustabdyti jūsų santykių.

Toks būdas daryti įtaką mergaitei iš tikrųjų yra siela, kuria jūs perkeliate atsakomybę už savo pertrauką į buvusį meilužį. Pagalvokite, ar tai vertas? Ar tavo draugė nusipelno tokio elgesio?

Kaip ne?

Žmogus turėtų sugebėti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus. Čia buvo aprašyti keli būdai, kaip nutraukti santykius su mergina. Kuris iš jūsų yra tinkamas jūsų situacijai. Bet kuriuo atveju nepamirškite gerbti kito asmens. Ypač nuo to laiko, kai mergaitė pasitikėjo jumis, susitiko savo jausmus. Negalima nuolaida. Yra daugiau žiaurių pasidalijimo būdų, bet mes jų neaptiksime šiame straipsnyje.

Bet kuriuo atveju kiekvienas iš jūsų bus geriau, jei išvyksite, išlaikydami padorų įspūdį vieni kitiems. Jei po poros sugedimo norite likti draugais su savo ex, atkreipkite dėmesį į keletą patarimų.

 • Negalima perduoti kaltės dėl pasimatymo. Negalima kaltinti ar kritikuoti savo partnerio pokalbio apie jūsų pertrauką metu. Geriau nuoširdžiai atsiprašyti už savo klaidas ir nepatogias akimirkas, kurios įvyko jūsų santykiuose dėl jūsų kaltės.
 • Negalima reaguoti su agresija ar emocijų potvyniu į galimą šlapimo nelaikymą. Neigiama reakcija į jūsų žodžius yra visiškai pagrįsta ir natūrali. Išlaikykite ją oriai, būkite ramus, švelnus, kantrus. Leiskite merginai kalbėti ir, jei reikia, verkti.
 • Jei gyvenate kartu, nebijokite savo buvimo ten. Apsvarstykite savo kelionės galimybes iš anksto. Tuo atveju, kai gyvenote nuomojamame bute, sumokėkite jį 1-2 mėnesius iš anksto ir išeikite. Jūs jau padarėte merginą psichinę traumą ir, galbūt, ilgą laiką (psicho-emocinis) išjudinote ją iš eilės. Todėl netampa sunku savo gyvenime net priversti skubią būsto paiešką.
 • Neprisidėkite prie mylimojo per trečiąsias šalis. Pavyzdžiui, paprašyti draugo ar draugės perduoti savo žodžius apie pertrauką. Tai labai nepagarbus ir nepagarbus. Taigi savo asmeniniams reikalams skiriate trečiąjį asmenį, kuris sužino apie pertrauką prieš patį merginą, ir tai yra bent jau labai įžeidžianti. Be to, jūs baisiai išeinate iš mūšio lauko, nenusimindami savo buvusių mylimųjų asmeniniame pokalbyje ir situacijos paaiškinime.
 • Jei vis dėlto nusprendėte palikti, išsiųsdami SMS žinutes, padaryti jį taktiškai ir kompetentingai. Frazės pradžioje, pvz., „Mano mažasis brangusis“ arba „kačiukas“, nebūtina naudoti savo konkurso slapyvardžių. Pažvelkite į merginą tiesiog pagal pavadinimą. Tada parašykite trumpą informaciją apie tai, ką nusprendėte išsklaidyti ir nurodyti priežastį. Venkite vienagarsių sausų frazių, tokių kaip: „Atsisveikinimas amžinai, niekada neskambinkite“, „Aš palieku tave, manęs nereikia“ ir tt Būkite pasiruošę skambinti ar bent jau atsakyti į SMS, nesusijusios su jumis jūs turinio
 • Neprašykite savo dovanų atgal. Priimkite juos tik tuo atveju, jei pats nori juos grąžinti. Be to, nemeskite savo dovanotų daiktų. Net jei šis puslapis jūsų gyvenime yra jums visam laikui uždarytas, neturėtumėte nukreipti tų malonių akimirkų, kurios kadaise suvienijo ir pašildė jus.
 • Po atsiskyrimo, sąmoningai nesikreipkite į savo buvusią merginą. Susitikime elgtis natūraliai kaip draugas.Negalima nuolat priminti apie tai, kas atsitiko, ir neatsikratykite žaizdos su įžeidžiančiais klausimais: „Kaip tu?“ Jei turite draugiškų santykių, tai labai gerai. Bet bet kokiu atveju, pati mergina jums pasakys, ką ji laiko būtina.
 • Jei atskyrimo priežastis buvo kita moteris, nedarykite nereikalingų naujų santykių detalių. Pakanka kalbėti tik apie tai, kad turite jausmų kitam asmeniui.
 • Po išsiskyrimo netrukdykite savo buvusiam meilužiui dar daugiau, tyčia parodydami savo naują aistrą. Deja, kai kurie vyrai nepraleidžia progos pažeminti savo apleistą mergaitę dar labiau, demonstruodami sėkmingą ir žiaurų romantiką.

Gerbkite asmens, kuris kažkada buvo artimas prie jūsų, jausmus, net jei esate kažkam piktas. Esant tokiai situacijai, jūs jau esate palankioje padėtyje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys