Atsiskyrimas

Kaip dalyvauti su vaikinu?

Kaip dalyvauti su vaikinu?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atsiskyrimo priežastys
 2. Kaip suskaidyti?
 3. Tolesnis gyvenimas
 4. Psichologijos patarimai

Santykių nutraukimas beveik visada sunku. Ypač sunku informuoti savo partnerį apie susiskaldymą, jei šis ketinimas nėra abipusis. Daugelis merginų, kurios nusprendė išsilaisvinti su vaikinu, negali įžengti į sunkų pokalbį. Tuo pačiu metu akivaizdu, kad atskyrimo sąlygų atidėjimas jokiu būdu nepadės.

Šis straipsnis bus pasakytas apie tai, kaip dalyvauti su žmogumi.

Atsiskyrimo priežastys

Deja, ne visos poros sugeba išlaikyti savo santykius. Atrodo, kad neseniai jūs rimtai svajojote sujungti savo gyvenimą su mylimu žmogumi, svajoję apie bendruosius ateities planus. Tačiau gyvenime ne visada eina taip, kaip norėtume. Ir dabar jūsų pora yra užšaldyta ant pertraukos ribos, ir jums tereikia žengti skirtingomis kryptimis.

Yra daug priežasčių, dėl kurių pora gali suskaidyti. Bet kokie santykiai patiria sunkumų testą, tačiau, deja, ne visi partneriai juos atlaiko.

 • Išdavystė sukelia didelį nusikaltimą ir skausmą. Jei vaikinas buvo kaltas dėl tokio nusižengimo, mergaitei gali būti labai sunku atleisti. Dažnai tokiose situacijose būtina priimti sudėtingą sprendimą nutraukti santykius.
 • Taip atsitinka, kad partneris tiesiog naudoja aistrą asmeninei naudai. Pavyzdžiui, jei mergaitė turi savo gyvenamąją erdvę arba ji nėra suvaržyta priemonėmis ir yra pasirengusi juos praleisti savo meilužiui. Šiuo atveju, žinoma, nėra realių žmonių jausmų. Ir po tam tikro laiko šalto skaičiavimo požiūris vis dar bus atskleistas.
 • Draugai ar giminaičiai gali įsikišti į jaunimo santykius. Kažkas iš artimų priežasčių dėl kažkokios priežasties, dažnai tik jam suprantama, mėgsta vienas kitą. Pavyzdžiui, berniuko motina, nepatinkanti savo pasirinkto, gali stengtis atsikratyti jos visais įmanomais būdais, provokuodama ginčus ir kurdama intrigas prieš ją.
 • Pernelyg pavydas ir per didelis vyrų dominavimas. Pavydus žmogus kankina savo mylimąjį su nepagrįstais įtarimais, dažnai organizuodamas skandalus ir scenas. Tokioje poroje partneris jaučiasi užrakintas. Bet koks draugo skambutis, delsimas į datą ir kiti smulkmenos išprovokuoja pavydą ir nepasitikėjimą jaunu žmogumi. Toks santykis vargu ar gali būti vadinamas maloniu, ramiu ir patogiu.
 • Bendrų interesų trūkumas, nuomonių ir skirtumų skirtumai labai kenkia poros santykiams. Sunku būti arti tiems, kurie jums mažai ar visai nepalaiko. Nenaudinga pasidalinti su juo jo džiaugsmais ir patirtimi, nes jis tiesiog nesidalina jais ir yra abejingas tai, kas atsitinka su savo mylimuoju darbe, namuose ar mokykloje.
 • Mylimo žmogaus dėmesio stoka labai atšaldo merginos jausmus. Daugeliu atvejų, pirmaisiais santykių etapais, vaikinas, bandydamas laimėti savo mylimąjį, nešvaistė švelniais žodžiais, komplimentais, mažomis dovanomis, bučiniais ir maloniais romantiškais staigmenimis. Bet čia jūs esate, ir visa tai palaipsniui išnyko. Santykiai tapo įprastu, mažai emociniu ir monotonišku. Jaunuolio žetonų trūkumas kelia abejonių dėl jo jausmų ir tokių šaltinių santykių perspektyvų.
 • Neigiami bruožai ir blogi įpročiai dažnai verčia merginas laužyti. Pernelyg gausumas, agresyvumas, nerūpestingumas ir kiti negražūs asmenybės bruožai leidžia bendravimui su asmeniu tiesiog nepatogiai ir nepatogiai.Žinoma, jei jums patinka, bandote prisitaikyti ir uždaryti akis į kai kuriuos jaunuolio trūkumus. Bet visos kantrybės anksčiau ar vėliau baigiasi.
 • Dėl nesaugios finansinės vaikino padėties taip pat gali kilti atotrūkis. Be abejo, pinigai nėra svarbiausias dalykas gyvenime.

Jei moteris mato, kad ji tiesiog neturi ateities su tokiu žmogumi, ji, žinoma, gali nuspręsti išvykti.

 • Dažnai kartojama apgaulė įvairiais atvejais. Su tokiu žmogumi neįmanoma pasitikėti. Turite būti beveik nuolat budrūs. Abipusis pasitikėjimas situacija, kai vaikinas dažnai linkęs meluoti, yra tiesiog neįmanoma.
 • Dažnai pora kliudo jų intymiam gyvenimui. Nepatenkinimas lytiniu partneriu gali paskatinti mergaitę atsiskleisti. Deja, ne visos poros gali taktiškai aptarti savo lytinį gyvenimą. Dėl šios priežasties tik laiko problema didėja. Tai dažnai šalina partnerius vienas nuo kito.
 • Žinoma, beveik visos santykių problemos gali būti išspręstos, jei partneriai nori dirbti su savimi, tarpusavyje susitarti ir pasitikėti vieni kitais. Jei vaikinas nenori dėti pastangų, tik mergaitė bus labai sunku ištaisyti situaciją.

Žmogus pašalinamas iš darbo santykiuose lengvai per trumpą laiką sunaikina porą.

Kaip suskaidyti?

Taigi, jūs tvirtai ir galiausiai nusprendėte nutraukti santykius su jaunuoliu. Dabar jums reikia pasakyti jam apie savo sprendimą.

Ypač sunku dalyvauti su žmogumi, kuris jus labai myli ir neatleidžia. Šiuo atveju jūs turite būti taktiškas ir švelnus, kad kažkaip sušvelnintumėte jo jausmus.

Geriausias išsiskyrimo būdas yra asmeninis susitikimas. Kalbėdamas su asmeniu, turinčiu akį už akį, jūs parodote jam didžiausią pagarbą.

Be to, po tokios naujienos vaikinas gali turėti kokių nors klausimų arba bus noras save išreikšti. Tai turėtų būti traktuojama supratimu, kantrumu ir taktika.

Tokiam susitikimui pasirinkite ramią vietą, kurioje galite saugiai kalbėti. Geriau susitikti „neutralioje“ teritorijoje, o ne tose vietose, kurios yra kažkaip susijusios su jūsų pora. Ne geriausi variantai būtų jūsų mėgstama kavinė, įsimintinos vietos parke arba butas, kuriame dažnai sutikote ar gyvenote kartu.

Siekiant tinkamai atlikti pokalbį, pagalvokite iš anksto apie tai, ką pasakysite. Nurodykite priežastis, dėl kurių nusprendėte sugriauti su vaikinu. Kalbėkite ramiai, be priekaištų ir kaltinimų. Gerbkite savo buvusio partnerio jausmus.

Būkite pasiruošę tai, kad žmogus emociškai imsis šios naujienos. Negalima kaltinti jo už tai. Padėkite save panašioje situacijoje - mažai tikėtina, kad jaustumėtės gerai.

Pagal korespondenciją

Antrasis suskirstymo būdas yra siųsti pranešimą ar el. Laišką. Dažnai mergaitės kreipiasi į jį, kurios negali nuspręsti pasakyti vaikinui akis apie išsiskyrimą. Bijodami pernelyg smurtinių reakcijų, jie labiau linkę nutraukti santykius nuotoliniu būdu. Yra situacijų, kai berniukas ir mergaitė šiuo metu yra viena nuo kitos, o asmeninis susitikimas yra neįmanomas. Tokiu atveju taip pat pabandykite nurodyti savo sprendimą, nepažeidžiant jaunuolio.

Venkite trumpų standartinių frazių, tokių kaip: „Aš palieku jus, neskambinkite dar kartą!“ padaryti šį žingsnį.

Negalima pasikliauti tuo, kad SMS žinute jūs tikrai greitai ir neskausmingai dalyvausite. Viskas priklauso nuo jaunuolio pobūdžio ir jūsų santykių su juo charakteristikos. Gali būti, kad vaikinas nori aptarti viską susitikime ir primygtinai reikalauti. Arba jūs gausite šiek tiek laiko iš jo pranešimų ar įsibrovusių skambučių.

Po ilgų santykių

Ypač sunku yra atotrūkis, jei ilgą laiką susitinkate ir gyvenate kartu.Šiuo atveju jūsų gyvenime po atsiskyrimo atsiras reikšmingų pokyčių. Paruoškite juos iš anksto.

Partneriai, kurie ilgą laiką buvo kartu, jau gerai pažįsta vieni kitus, sukūrė bendrą gyvenimą. Todėl tokiu atveju verta atidžiai apsvarstyti savo sprendimą ir patikrinti savo jausmus.

Daugeliu atvejų tokios pertraukos yra labai skausmingos. Galbūt jūsų situacijoje vis dar galite rasti būdų, kaip išsaugoti pora.

Tolesnis gyvenimas

Yra dažni pavyzdžiai, kai buvę partneriai toliau bendrauja po išsiskyrimo ir net tampa gerais draugais. Tačiau kartais praradimo skausmas ir nesuvokiami jausmai neleidžia jokiam kontaktui su pirmuoju. Tokiais atvejais turite sugebėti susidoroti su emocijomis ir kuo greičiau traukti save, kad pradėtumėte naują gyvenimą.

 • Nusprendę palikti jaunuolį, jūs taip pat turėtumėte suprasti, kad dabar jūsų planai ir svajonės dėl gyvenimo su šiuo žmogumi baigėsi. Stenkitės ne gyventi su jais, ir taip retai, kaip jūs galite leisti sau atsiminti prisiminimus. Kai po atsiskyrimo liko mažai laiko, gilinimas į praeitį tik padidina neigiamas emocijas: liūdesį, pasipiktinimą, apgailestavimą.
 • Stenkitės atsikratyti kažko. Pavyzdžiui, sukurkite naują vaizdą, kurį jau seniai norėjote išbandyti. Užsiregistruokite sporto skyriuje arba kūrybiniame rate. Tai padės jums išlaikyti save formos, išplėsti savo akiratį ir pažįstamų ratą.

Jei jums labai sunku, leiskite sau verkti. Nuoširdi situacijos patirtis sumažins įtampą ir palengvins sunkius jausmus, kurie jums daro spaudimą.

 • Diskusijos šia tema su artimaisiais gali būti geras depresijos ir depresijos gydomasis poveikis. Nesivaržykite pasikalbėti su žmogumi, kuriuo pasitikite. Papasakokite apie savo patirtį. Net jei jūs tikrai nepadėsite praktinių patarimų, nuoširdus konfidencialus pokalbis suteiks jums pagalbą.
 • Galbūt po kurio laiko turėsite didelį apgailestavimą dėl to, kas atsitiko, ir norą grąžinti viską. Tai gali būti apgaulinga iliuzija. Kartais po atsiskyrimo moteris ilgina ne asmenį, iš kurio ji išvyko, bet dėl ​​gyvenimo būdo ir įprasto gyvenimo būdo, kuris dabar pasikeitė. Tokioje situacijoje svarbu atskirti realius jausmus nuo trumpalaikių trumpalaikių emocijų. Persvarstykite priežastis, kurios paskatino jus nutraukti. Po to nutraukite savo praeities santykius. Sureguliuokite save, norėdami judėti į priekį ir keisti.

Negalima pasikliauti savimi. Pabandykite pasilinksminti ir bendrauti su draugais. Jis atitrauks nuo blogų minčių ir pralinksmins jus. Rūpinkitės savimi, pabandykite ištaisyti visus trūkumus, kuriuos patys pastebite.

 • Santykių lūžimas nėra gyvenimo pabaiga, o atvirkščiai - naujas ritė. Galbūt jūsų buvęs partneris tam tikrais būdais apribojo jus ir sulėtėjo, bet dabar kelias yra aiškus, ir jūs galite pasitikėti savo svajonėmis, eksperimentuoti ir plėtoti.

Psichologijos patarimai

 • Jei norite likti draugais, o vaikinas nėra pasiruošęs tai daryti, nespauskite jo ir nebūkite įžeistas. Galbūt su laiku, kai išnyks jo emocijos, galite bendrauti. Labiausiai tikėtina, kad po to, kai susisieksite su jumis, tiesiog jam pakenkėte.
 • Galbūt vyras, kurį palikote, aktyviai stengsis jus sugrįžti. Tokiu atveju likite tvirtai. Svarbu nesuteikti jam klaidingų vilčių. Tuo atveju, kai esate stipriai persekiojami skambučiais ir pranešimais, pabandykite švelniai ir taktiškai paaiškinti, kad tai yra nemalonus jums. Kartais merginos tokiais atvejais turi imtis griežtesnių priemonių ir pakeisti telefono numerį, ignoruodamos buvusio žmogaus bandymus atkurti porą.
 • Atsiskyrus, padėkokite jaunuoliui už tuos momentus, kurie jums buvo labai svarbūs, šilta ir švelni. Tai negali būti, kad jūsų pora niekada neįvyko kažko, kas malonu prisiminti.
 • Tuo atveju, kai buvote atotrūkio iniciatorė, nebandykite perkelti visų kaltės jaunuoliui.Kartais merginos, mesti vaikiną, bando jį apkaltinti klaidingais pretenzijomis ir padaryti kuo daugiau skundų. Tokioje nemalonioje situacijoje jūsų draugės elgesys dar labiau skauda.
 • Po pertraukos nebūtina nustoti bendrauti su draugais ir pažįstamais. Jūsų asmeninės problemos neturėtų būti perduotos trečiosioms šalims.
 • Nebandykite skubiai pradėti santykių iš karto po to, kai pasibaigėte ankstesni, tik stumti buvusį ar pavydėti. Šansai yra neteisingi sudeginti. Ir šiuo atveju jūs ne tik neteksite laiko, bet ir vėl būsite priversti patirti nemalonų plyšimo situaciją.
 • Jei priežastis, dėl kurios išsiskyrėte su jaunuoliu, tapo jūsų nauju santykiu, nesikreipkite į nereikalingas detales. Pakanka trumpai pranešti, kad tuo metu, kai turite jausmų kitam žmogui.
 • Kai kuriais atvejais, norėdamas grąžinti mylimąjį, vaikinas gali pereiti prie gana drastiškų priemonių. Naudojamos šantažo arba savižudybių grėsmės. Esant tokiai padėčiai, nepraraskite jokio pasitikėjimo. Jei padarysite nuolaidas prieš savo valią ir prieštaraujant priimtam sprendimui, viskas iš to nepadės ateityje.

Tinkamai įvertinti situaciją, ypač kai kalbama apie savižudybės grėsmę. Dažnai tai tik skubėti. Tačiau sunki ir stipri patirtis gali paskatinti asmenį į tokį žingsnį. Galbūt turėtumėte pasikalbėti su savo buvusio draugo giminaičiais ir pranešti jiems apie aplinkybes.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys