Atsiskyrimas

Kaip dalyvauti?

Kaip dalyvauti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Atsiskyrimas be pasekmių
  2. Kaip nutraukti santykius su savo mylimuoju?
  3. Tarpas po ilgo bendravimo

Išsiskyrimo problema kelia nerimą daugeliui žmonių. Kiekvienas iš mūsų susiduria su tuo, kad santykiai baigėsi amžinai. Šiuo atveju kiekvienas nori, kad šis atotrūkis abiem šalims būtų mažiau skaudus. Mes suprasime, kaip tai padaryti teisingai.

Atsiskyrimas be pasekmių

Kartais žmonės susiduria su sunkiais klausimais. Vienas iš jų: kaip elgtis ir ką daryti, kad teisingai dalyvautumėte. Yra daug atsakymų į šį klausimą, nes atvejai yra skirtingi, nes suskaidomi, nes jie negalėjo gauti to, ko jie norėjo iš savo partnerio. Kiti sutiko naują meilę. Trečioje versijoje tai gali būti nuomonių nesutapimas. Kai kurie žmonės susiduria su atsiskyrimo atveju - tai ne pirmas kartas.

Kai nuspręsite nutraukti santykius su kita puse, Stenkitės, kad šis procesas vyktų sklandžiai ir neskausmingai tiek savo partneriui, tiek jums. Tam yra bendri metodai, kuriuos reikia pasirinkti savo situacijai, tobulinti ir įgyvendinti. Kai tik pradėsite įsivaizduoti pokalbį su asmeniu, kuriam reikia pasakyti kažką labai nemalonaus, tuoj pat pajusite nerimą.

Šioje pozicijoje būtina apskaičiuoti savo jėgą. Jei neturite širdies, kad galėtumėte pasakyti teisingus žodžius, ir manote, kad jūs suprasite mintis, rašykite ant popieriaus, ką turite omenyje.

Patikėkite manimi, kai esate vienas su savimi, paimsite iškalbingiausius žodžius ir galėsite perduoti savo nuomones adresatui. Vėliau jie gali mokytis iš širdies ir pasakyti be daug pastangų asmeniškai arba telefonu. Kitame įgyvendinimo variante jūsų mintys gali būti siunčiamos paštu per kurjerį arba parašyti asmeninį pranešimą socialiniame tinkle.

Nereikia išgauti neegzistuojančios istorijos ar priežasties, kuri tariamai sukėlė tokią situaciją atsiskyrus. Geriau pasakyti, kaip ji yra.

Iš meilės - pasakykite tai nedelsiant ir neatšaukiamai. Taigi tai bus daug sąžiningesnė ir teisingesnė.

Jei meilė sieloje vis dar yra šilta, tačiau yra tam tikrų nusiskundimų, pasakykite savo partneriui apie tai tiesiai akyse. Galbūt po to jis viską supras ir neleis jums eiti, bet pradės ištaisyti savo klaidas.

Tada išsiskyrimo klausimas išsisklaidys kaip rūkas. Neslėpkite nuo problemos. Kai kurie žmonės (ypač jauni berniukai ir mergaitės) pradeda vengti savo antrosios pusės, kad nepateiktų jokio paaiškinimo. Taip atsitinka dėl įvairių priežasčių. Kai kurie žmonės baiminasi įžeidusio žmogaus reakciją, kiti tikisi, kad viskas bus suformuota pati.

Esant tokioms aplinkybėms, jūs tik pablogėsite. Jūsų sąžinė jus kankins, ir jūs labai nukentėsite. Pažvelkite į problemą tiesiai į akis ir imkite drąsią žingsnį. Paaiškinkite viską savo buvusiam (-iems) pasirinktam (-iems) asmeniui (-iams) ir viskas susitiks.

Jūs sutikote naują meilę. Taip dažnai gyvenime. Nėra nieko blogo. Papasakokite apie tai savo buvusiai antrajai pusei. Iš tokių naujienų žmogus pateks į stuporą, patiria šoką, bet taip yra aišku, kad viskas baigėsi tarp jūsų.

Be vilties, meilė netrukus mirs. Jūsų (a) ex-boyfriend (mergina) nebus ilgai apgailestauja ir suras naują meilę. Kai nusprendžiate kalbėti, nepamirškite padėkoti savo ankstesniam partneriui už tai, kas buvo tarp jūsų. Tegul jis bus įžeistas, bet teigiami žodžiai turės minkštinimo efektą.Emociniai žmonės neturi paslėpti savo emocionalumo. Įvykus atotrūkiui, verkite, atleiskite garą, ir jis tuoj pat padės jaustis geriau.

Pašalinkite visus asmenis, su kuriais susiskaldėte, priminimus. Jums bus lengviau pamiršti neigiamą patirtį, o jūsų nuotaiką neužgožia prisiminimai kiekvieną kartą.

Kaip nutraukti santykius su savo mylimuoju?

Dažnai atsitinka, kad jums reikia dalintis su asmeniu, kuriam jums labai patinka. Tam yra paaiškinimų. Labiausiai paplitusi ir vienintelė galimybė yra tada, kai vedate vedęs vyras ar susituokusi moteris.

Tam tikra dalis šiuo atveju yra dėl grynai etinio klausimo, kiti, nes jie yra pavargę nuo savo partnerio, pavyzdžiui, iš savo žmonos ar vyro skyrybų.

Bendravimas su partneriu, kuris yra vedęs, yra aklavietė. Iš tokio santykio jūs labai kenčiate.

Renginiai paprastai vystosi tokiu būdu: pirma, jūs nematote didelės reikšmės tai, kad susitikimai su asmeniu, kurį myli, vyksta savaime ir skubotai. Švenčių dienomis jūs turite būti vieniši arba nesusituokusių draugų ar merginų ratelyje. Kol jūsų bendraamžiai gyvena santuokoje ir naudojasi kiekviena diena, praleista su savo šeima.

Palaipsniui skausmas didėja, kai atsiranda prisirišimas. Jūs laukiate susitikimų, o kai jie įvyksta, nesulaukiate emocinio pasitenkinimo, kurį tikitės. Nes seksualiniuose santykiuose „tu nebūsi toli.“ Vyrų ir moters susitikimus turėtų remti tam tikri dvasiniai ryšiai ir bendri interesai. Jei jie nėra, tuomet atsiranda nesąmoningas atšaldymas, kuris laukia kai kurių savo sutuoktinio pasiūlymų dėl visiško artėjimo ir santuokos.

Pasipiktinimas sau taip pat bus žingsnis į suvokimą, kad viskas jūsų gyvenime negerai. Jūsų vedęs partneris gyvena visą gyvenimą. Vaikai auga savo šeimoje, o sutuoktinis nieko nežino apie jus, todėl džiaugiasi visko (linų). Ir jūsų laikrodis yra „pažymimas“, kai kurie iš jų vis dar turi vaiką. Ir kaip tai padaryti, jei nesate vedęs (nėra vedęs). Jums tereikia pradėti šeimą ir būti įsitikinęs rytoj.

Todėl jūsų veiksmai šioje versijoje yra visiškai pagrįsti. Kad jūsų buvęs mylėtojas nesuvoktų atmetimo kaip asmeninio įžeidimo, pabandykite paaiškinti jam priežastis, dėl kurių jums reikia eiti skirtingomis kryptimis. Pateikite klausimą taip, kad jis pats (a) būtų kaltas (a), kad padarėte tokį sprendimą. Jūs nebegali patys patirti kančių ir nebenori tokių paviršutiniškų santykių.

Tai turėtų būti daroma atsargiai, bet nuolat. Tebūna jokio įtikinimo iš jo (jos) pusės nustoti jus nutraukti šį bevertį ryšį.

Jokiu būdu nepamirškite susituokusio partnerio praradimo, nes jūs, iš esmės, esate savo jausmų auka.

Partneris nėra pakankamai geras žmogus, nes jis leido sau naudoti savo tikslams ir apgauti savo sielos draugą.

Tarpas po ilgo bendravimo

Jei nesate vedęs, nors ilgą laiką gyvenote su savo partneriu, tuomet jūs turite giliai galvoti apie šią situaciją, nes jis yra nenatūralus. Turite turėti įprastą šeimą, kurioje bus jūsų teisinės garantijos, ir gimę teisėti vaikai.

Šis argumentas padės jums lengvai susieti su sugulove. Šis atotrūkis atsiras po trumpų ar ilgų santykių - nesvarbu.

Jūs dėl tam tikrų aplinkybių buvo priversti gyventi su tironu. Jis nepaliko iš jūsų ir diktuoja savo gyvenimo sąlygas kartu. Jūs neturėjote nieko eiti ir paprašyti pagalbos.

Atminkite, kad jūs neturėtumėte toleruoti nužudymo iš jūsų netinkamo asmens, ir visada bus išeitis, jei tik norėsite tai blogai. Jei neturite artimų giminaičių ir draugų, kurie gali jums padėti, nenusiminkite.Yra specialūs socialiniai centrai, kuriuose jie padeda visiems reikalingiems žmonėms, įskaitant sunkioje padėtyje esančias moteris. Atvykę, gausite kvalifikuotą paramą iš visų pusių.

Jei turite tėvų, seserų, brolių, lojalių draugų, tada prisitaikymo procesas po išsiskyrimo bus daug lengviau ir ramiau.

Šeimos skatinimas ir jūsų optimistinis požiūris suteiks stiprybę galutiniam santykiui su tironu.

Tačiau šis žingsnis yra būtinas norint nuspręsti ir įveikti jūsų baimę. Neįmanoma toleruoti viso jūsų gyvenimo. Jei toks ryšys tęsiasi ilgą laiką, pradėsite psichosomatinius reiškinius. Jūs nebebus suvokiate save kaip asmenį ir gali tapti fiziškai blogai.

Jūs neprivalote santuokos, ir tai palengvina. Tokiu atveju tiesiog eikite ir leiskite savo kambario darbuotojui nežinoti adreso, kuriame esate. Be to, atlikę pirmąjį veiksmą, pereikite prie antrojo - atsikratykite visų šios neigiamos patirties prisiminimų ir vėl pradėkite gyventi. Jūs tikrai laimėsite.

Kita problema yra bendras gyvenimas su sociopatu. Jūsų informacija, tai yra psichiškai nesveikas žmogus, negalintis suvokti socialinių taisyklių. Paprastai tokie asmenys gyvena pagal savo įstatymus ir yra sumanūs manipuliatoriai. Jūsų partneris pasiūlė jums, kad santuoka yra reliktas, nes jis jam yra naudingas.

Jis naudoja jus savo tikslams, nesvarstydamas savo proto būklės. Tokiu atveju būtina kuo greičiau nutraukti tokius neįprastus santykius. Jei jums sunku priimti sprendimą, darykite pastangas. Suprasti, kad šiuo atžvilgiu nėra nieko gero.

Taigi pabandykite pasikalbėti su asmeniu ir ramiai paaiškinti savo priežiūros priežastis. Pokalbis turėtų būti surengtas viešoje vietoje, kad jūsų buvęs partneris neturėtų pagundos jums fiziškai pakenkti. Nepamirškite išsamių priežasčių, kodėl turite priimti šį sprendimą. Sociopatas yra taip sudarytas, kad jis vis tiek nepriims ir nesupras jūsų argumentų. Po pokalbio pabandykite įsitikinti, kad nebesitiksite vienas su kitu.

Atminkite, kad viskas jūsų gyvenime priklauso nuo tavęs.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys