Atsiskyrimas

Kaip dalyvauti su vedęs vyras?

Kaip dalyvauti su vedęs vyras?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip suderinti išsiskyrimą?
 2. Kaip suskaidyti su žmogumi?
 3. Kaip elgtis po pertraukos?
 4. Ką daryti, jei jis neatleidžia?

Slapti susitikimai su ištekėjusiais žmonėmis prieštarauja moraliniams standartams. Atsiskyrimas yra neišvengiamas. Kuo greičiau tai atsitiks, tuo geriau visiems užburtų santykių dalyviams. Daugelis silpnesnės lyties domina, kaip suderinti santykius su šeimos žmogumi, kaip elgtis po suskaidymo, ką daryti ir ką daryti, jei žmogus nenori paleisti merginos.

Kaip suderinti išsiskyrimą?

Remiantis statistiniais duomenimis, tik 5% susituokusių vyrų kreipėsi dėl santuokos nutraukimo, siekdami toliau legalizuoti santykius su savo šeimininke. Dažniausiai mergaitė atlieka laisvo psichologo vaidmenį, kuris padeda stiprinti santuoką. Begalinis kaltės jausmas prieš teisėtą žmoną daro nepatikimą vyrą pavyzdiniu šeimos žmogumi. Namuose jis vengia ginčų ir konfliktų.

Žmogus ieško santykių santykių pusėje, o ne naujai šeimai. Jis nori pasilinksminti, diversifikuoti nuobodu gyvenimą. Nėra prasmės svajoti apie rimtus ketinimus be laisvo asmens. Tai iliuzija. Savaitgalio ir švenčių dienomis mėgstamas žmogus praleidžia su savo žmona ir vaikais. Ir ponia yra liūdna vieni.

Santykis su vedęs žmogus nesuteikia laimės nė vienam iš meilės trikampio narių. Jei meilužė yra ištekėjusi moteris, kenčia keturi žmonės. Anksčiau ar vėliau ateina įžvalga, kad santykiai lemia aklavietę. Užuot tikėję palaiminimo ir laimės, jie atneša skausmą.

Draugas bando įtikinti kitą aistrą, kad mano žmona ilgą laiką neturi intymių ryšių. Jie gyvena po vienu stogu vaikų labui. Toks nesąžiningumas sako, kad įtikinėja meilužį apie jo nesąmoningą meilę jai. Tada mergaitė bus visiškai išdėstyta santykiuose, suteiks šilumos, priežiūros ir meilės.

Ne visada įmanoma organizuoti asmeninį gyvenimą su svetimu žmogumi. Jaunoji ponia gyvena tikėdamasi, kad jos mylimasis skyrybų, nepaiso kitų pareiškėjų dėl savo rankos ir širdies. Anksčiau ar vėliau mergaitė yra užvaldyta vienatvės ir beviltiškumo jausmu. Ji pradeda suprasti, kad nereikia laukti išsiskyrusio asmens. Vaikinas laukia savo vienintelio meilės džiaugsmo.

Jo planuose nėra rimtų santykių.

Tada jaunoji ponia nusprendžia pasidalinti su vyru. Sunkiausias momentas šioje situacijoje bus išdrįsti nutraukti pirmojo ištvirkimo ryšį. Nesunku sureguliuoti atsiskyrimą, kai mylite asmenį su visa savo siela. Kiekviena mergina nori, kad šis procesas būtų neskausmingas.

Visų pirma, jums reikia pabandyti save į savo žmonos batus. Kitos šeimos invazija sukelia daug skausmų ir kančių visiems jos nariams. Dažniausiai žmona spėja apie sutuoktinio išdavystę, smarkiai kankina. Ji gyvena su ne gydančia žaizda, kita randu ant jos širdies. Kartais sutuoktinis kenčia dėl vyro ir materialios gerovės.

Būtina prisiminti visas neigiamas emocijas, susijusias su šiuo asmeniu. Galite parašyti popieriaus lape visus neigiamus epizodus. Būtina sutelkti dėmesį į visus mylimojo trūkumus.

Vienas dalykas yra periodinė pažintys, visai kita gyvena kartu.

Ar norite sujungti visus savo blogus įpročius, kuriuos turite stebėti visą parą?

Psichologai rekomenduoja kalbėti apie norą nutraukti santykius su artimais žmonėmis. Jie teiks paramą apgautai moteriai. Informuodami aplinkinius jus galite sustiprinti save norą dalyvauti.Be to, bus sunku žengti žingsnį atgal, pakeisti savo mintis, grįžti į savo buvusį kursą. Bus daugiau pasitikėjimo faktiniu santuokos nutraukimo plano įgyvendinimu.

Kaip suskaidyti su žmogumi?

Ne teisinių santykių nesilaikymo sunkumas dažniausiai yra emocinis prisirišimas prie meilužio. Mylimasis su savo mylimu žmogumi galvoja mergaitę. Ji bijo savo patirties, ilgesio dėl jo. Ji nėra visiškai tikra, ar ji turi pakankamai atkaklumo ir dvasinės jėgos. Mergaitė yra įsitikinusi, kad ji labai myli šį žmogų. Labiausiai tikėtina, kad mėgėjų santykiai remiasi aistra, o ne meile. Aistra palaipsniui sumažės.

Metai eina. Mažiau tikimybė statyti stiprią šeimą. Iki ankstesnių santykių pabaigos yra uždarytos durys į naujas. Būtina suvokti neišvengiamą ryšio nutraukimą ir atidžiai apsvarstyti visus veiksmus.

Pažvelkite į situaciją blaiviai

Tikėtina, kad sutuoktinis išrinks savo žmoną. Jei jis norėtų ją nutraukti dėl savo meilužės, jis jau seniai paliko šeimą. Visi jo pasiteisinimai yra nepagrįsti. Pažadai visada kris, bet jie niekada nebus įvykdyti.

Svarbus veiksnys yra tai, kad santuokos ceremonijoje naujai atsiradęs vyras viešai paskelbė apie savo norą būti sielvartu ir džiaugsmu su žmona, prisiekė jai meilę ir lojalumą prieš kitus žmones. Žmogus neįvykdė savo pažadų. Jis išdavė savo sutuoktinį. Jūs negalite jį pavadinti riteriu ant balto arklio.

Pradėkite elgtis kitaip

Draugas yra pripratęs prie to, kad lygiagretus kompanionas teisingai elgiasi su juo. Dažnai, dėl savęs abejonių, ponia organizuoja dangiškąjį gyvenimą nesąžiningam vaikui, parodo jam pernelyg rūpestingą. Suteikia jam paguodą, šilumą ir meilę.

Psichologai rekomenduoja drastiškai keisti savo elgesį: nustoti gyventi pagal savo interesus, rūpintis jais, sustabdyti korespondenciją ir pokalbius.

Visiško abejingumo demonstravimas taip pat veikia nepriekaištingai. Brangių dovanų, vakarienės prašmatniuose restoranuose, bendrų kelionių, kaprizų, ginčų dėl smulkmenų reikalavimas padės išlaikyti meilužį.

Vyrai nori lengvai bendrauti. Jie nori atsipalaiduoti. Jie nėra pasiruošę perkrauti nervų sistemą. Norint nutraukti santykius, galima organizuoti isteriją ir skandalus, kasdien jį pašaukti su savo pavydo pavydo scenomis. Netrukus žmogus erzina, jis stengsis išvengti susitikimo su savo meilužiu.

Datos pageidautina ateiti be makiažo, gražių plaukų ir nepretenzingų drabužių. Toks įvaizdis pašalins pripratusią kovotoją prie tvarkingos ir patrauklios aistros išvaizdos.

Pasakykite apie atsiskyrimą atvirai

Geriausia visiems pasakyti nesąžiningam žmogui apie ryšio nutraukimą. Pageidautina tai padaryti subtiliu būdu. Bet kokie jausmai turi būti kontroliuojami. Mergina turėtų informuoti apie savo nenorą būti nuolat fone. Ji nenori skausmo suteikti kitai moteriai. Nesavanaudiškas žmogus supras visą situacijos tragediją, jis jausis, kaip ji yra nepatenkinta.

Įsitikinkite, kad meilės santykių atnaujinimas turėtų būti nedelsiant nutrauktas. Tokiais momentais bus daug pažadų, tačiau tikėtina, kad po santykių atkūrimo vienas iš jų įvykdys bent vieną iš jų.

Bandymas prieš veidrodį padės užbaigti planuojamą verslą. Patartina rašyti visas savo mintis ant popieriaus lapo, tada perskaityti garsiai, išmesti visas emocijas, kurios turėtų vykti svarbiu momentu. Kelis kartus išbandytas monologas leis jums pasitikėti savimi ir aiškiai.

Turėdami stiprią emociją prieš artėjantį pokalbį, galite parašyti išsamų laišką su naujienas apie meilės santykių pabaigą. Daugeliui daug lengviau rašyti visus savo argumentus ir tinkamus pavyzdžius. Tokiu atveju galite naudoti el. Laiškus arba naudoti tiesioginius pasiuntinius.

Labiausiai tikėtina, kad jo atsakymas bus toks, kad jis tiesiog nutraukė santykius su žmona.Arba galite paprašyti šiek tiek palaukti, kol jis susitinka dvasioje, kad kalbėtų namuose apie išvykimą iš šeimos. Mergaitė privalo reikalauti, kad visi ryšiai būtų visiškai nutraukti.

Patartina ignoruoti kitus pranešimus.

Kaip elgtis po pertraukos?

Pamirškite meilužį greičiau ir atgaivinkite skausmą padės šiems patarimams psichologai specializuojasi meilės santykiuose.

 • Geriausia iš anksto galvoti apie visus tolesnius veiksmus po skausmingo atsiskyrimo su nemokamu asmeniu.
 • Turi būti surašyti daug įdomių atvejų, kad nebūtų pakankamai laiko kentėti.
 • Patartina registruotis bet kokiuose kursuose, išmokti vairuoti automobilį, remontuoti savo butą, atostogauti į jūrą.
 • Mėgstamiausias verslas atitrauks nuo liūdnų atspindžių. Mezgimas, siuvinėjimas, knygų skaitymas, fitnesas, joga, šokiai ir kita veikla leis Jums laisvai kvėpuoti ir gyventi turtingą gyvenimą.
 • Sportas padidins pasitikėjimą savimi ir suteiks džiaugsmo hormoną.
 • Galite eiti į kelionę ar apsilankyti tėvams, artimiesiems, draugėms.
 • Padidinkite draugų ratą, praleiskite daug laiko su jais, lankykitės parodose, muziejuose, kino teatruose, ekskursijose.
 • Papasakokite apie savo skausmą kažkas iš artimų žmonių, kalbėti, išlieti savo sielą.
  • Sukurkite asmeninį dienoraštį, įrašykite jame sukauptą patirtį, kad atsikratytumėte neigiamų emocijų.
  • Jūs galite užfiksuoti visus jausmus ant popieriaus lapo, kuris tada turi būti sudegintas, išsklaidant pelenus į vėją.
  • Alkoholio pilti sielvartas neturėtų būti. Jis išlaisvins visas dvasines žaizdas ir taip pat gali sukelti neįtikėtinus veiksmus.
  • Komedijų ir mėgstamų karikatūrų žiūrėjimas padės perkelti nereikalingus prisiminimus į foną.
  • Tai gera idėja surasti internetinį moterų forumą ir kalbėtis su panašiomis situacijomis.
  • Patartina sustabdyti bet kokią komunikaciją su pirmuoju. Jei jis yra kolega, tuomet atleidimas iš darbo bus geras pasirinkimas. Jei tai yra kaimynas, būtina pakeisti gyvenamąją vietą.
  • Romantiškas nuotraukas reikia pašalinti iš mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio.
  • Dovanos pašalintos iš svarbios vietos. Bute neturi būti priminta apie šį asmenį.
  • Pakeitus vaizdą, bus pralinksmintas kitas šukuosena, atnaujinta spinta.
  • Svarbu išmokti valdyti savo mintis. Neigiamas mąstymas turėtų būti nedelsiant išverstas į teigiamą kryptį. Nereikia gailėtis sau, kaltinti mylėtoją.
  • Nedelsdami pradėkite kurti naujus santykius. Geriau būti vieni tam tikrą laiką, suprasti savo mintis, mylėti save su visais trūkumais ir nuopelnais, sureguliuoti teigiamai.
  • Neleisti artimiausiems santykiams su vedybiniais žmonėmis ateityje.

  Ką daryti, jei jis neatleidžia?

  Atsikratyti susituokusio vyro persekiojimo padės begalinis atsivėrimas, neaiškumo ir atsargumo pasireiškimas. Dažnai šis lygiagrečios kompaniono elgesys pašalina erzinančius rūbus. Tačiau ne visada įmanoma stumti partnerį, kad nutrauktumėte ryšį.

  Žmogus nenori paleisti savo meilužės, laukia jos prie įėjimo, ateina į darbą, vadina ją be galo. Pabaiga nesibaigia. Reikia imtis ryžtingų veiksmų, kitaip situacija kartosis. Jaunoji ponia vėl turi būti nepalanki antrosios eilės vaidmuo.

  Tokiu atveju turite pakeisti visus telefono numerius, užblokuoti meilužį visuose socialiniuose tinkluose. Pakeitus buvusio asmens skaičių ir ištrindami kontaktus iš visos šalies, pati mergina taip pat padės: ji nustos laukti savo pranešimų ir skambučių.

  Perkėlimas taip pat padės greitai nutraukti užburtą ryšį.

  Žiūrėkite žemiau, kaip konsultuoti psichologą apie suskaidymą su susituokusiu žmogumi.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys