Atsiskyrimas

Pagrindinės atsiskyrimo priežastys

Pagrindinės atsiskyrimo priežastys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kartą ir visiems laikams?
 2. Plyšimo priežastys

Esamų santykių sunaikinimas yra labai sudėtingas procesas. Tuo metu, kai jums reikia paleisti savo mylimam žmogui, turite atsisakyti bendrų planų ir svajonių. Ateitis nėra toks aiškus kaip prieš kelias dienas. Iš trečiosios šalies pozicijos dažnai neįmanoma paaiškinti, kodėl tam tikra pora staiga prasidėjo. Ką aš galiu pasakyti, kartais patys buvę partneriai suvokia, kodėl jų atskyrimas toli gražu ne iš karto ir ne visiškai.

Kartą ir visiems laikams?

Galite atsisakyti įvairiais būdais. Ne per dažnai, bet yra atvejų, kai mėgėjai po laikino pertraukos vėl susilieja. Kartais šis santykių epizodas netgi sustiprina tolesnį prisirišimą vienas prie kito. Tačiau ne visi atsiskyrimo scenarijai yra teigiami.

 • Kai kurios poros palaiko draugiškus ar šiltus draugus po romantiškų santykių pabaigos. Žinoma, tai įmanoma, jei abu žmonės gali susidoroti su emocijomis ir atitraukti nuo skausmingų pojūčių. Taip atsitinka, kad iš buvusių porų susidaro labai geri ir artimi draugai.

Dažniausiai atskyrimas baigiasi visiškai nutraukus ryšį. Jei vieno iš partnerių jausmai neišnyko, kiekvienas priminimas ir kontaktas sukelia jam širdies skausmą. Atotrūkis dažnai palieka gilų įžeidimą, ir šiuo atveju žmonės sąmoningai nutraukia bet kokį ryšį.

 • Poros, turinčios santykių krizę, dažnai priima abipusį sprendimą dėl laikinos pristabdymo. Tai geras psichologinis susitraukimas, galimybė apmąstyti ir išbandyti savo jausmus. Nuoširdi meilė po susijungimo mirksi tik stipresnė. Bet jūs neturėtumėte kreiptis į šį metodą, jei kyla problemų dėl santykių.
 • Trūkumai, kuriais vienas ar abu partneriai palaiko nuoširdžius jausmus, yra labai sunkūs. Nepriklausomai nuo atskyrimo priežasčių, žmogus yra priverstas skausmingai skubėti tarp noro būti su mylimu ir nesugebėjimo tęsti santykius. Jausmai gali išlikti ir neiškilti mėnesių ir net metų. Norint palikti, mylėti, reikia didelės valios. Dažnai tai sukelia ilgą depresiją.

Plyšimo priežastys

Kodėl dar kartą mylintys žmonės vis dar sulaužė? Kokios yra priežastys, kodėl vienas ar abu partneriai linkę susikurti santykius? Kokie veiksniai ir gyvenimo situacijos lemia porų ir šeimos sąjungų susiskaidymą?

 • Ryšio nutraukimo priežastis gali būti nusivylimas partneriu. Daugelis žmonių, ypač jauname amžiuje, linkę savo mylimajam suteikti daugybę savybių, kurios nėra jų valdomos, atstovauti idealui ir norimam įvaizdžiui. Ypač dažnai greitas nusivylimas atsiranda po gyvenimo pradžios. Bendras gyvenimas atskleidžia, kad tai nėra akivaizdus ar sumaniai užmaskuotas asmens asmenybės trūkumas ir ypatybės. Dažnai net keletą metų sėkmingai susitinkanti pora neišlaikė bendro patikrinimo.
 • Interesų atskyrimas ir. \ T simbolių nesuderinamumas. Labai sunku būti su žmogumi, kuris nesidalina jūsų pomėgiais, gyvenimo vaizdais. Santykiuose svarbu abipusė parama ir partnerių pritarimas. Bet iš esmės priešingai pasaulėžiūrai mažai tikėtina, kad jie sukurtų ir palaikytų pasitikėjimą palaikančius santykius, užpildytus supratimu ir abipuse pagarba.
 • Atsitikimas su vaikinu ar mergina gali atsitikti dėl partnerio interesų praradimo. Santykių pradžioje, siekdami sukurti geriausią įspūdį ir laimėti mylimojo širdį, mėgėjai vieni kitiems duoda dovanas, malonius žodžius, skambučius ir kitus dėmesio ženklus. Po to kai kuriems sunku sutikti su tuo, kad visa romantika yra praeityje. Labai svarbu, kad tiek moterys, tiek vyrai jaustų savo partnerio dėmesį bet kuriame net ir ilgalaikių santykių etape. Priežiūros trūkumas ir meilės ženklai dažniausiai interpretuojami kaip jausmų išnykimas.
 • Melas sugeba sunaikinti ir draugystei bei meilės santykiams. Jei apgaulė kartojama daug kartų ir sąmoningai, ji palieka gilų žaizdą ir gali sugadinti požiūrį į tokį blogį linkusį asmenį likusiam jo gyvenimui. Be atvirumo ir abipusio pasitikėjimo santykiai tampa įtempti, nes vienas iš partnerių visada turi būti perspėjęs.
 • Pernelyg didelis pavydas ir vieno iš partnerių nuosavybė taip pat paverčia santykius į vienintelį kankinimą. Pavydus žmogus nori kontroliuoti kiekvieną mylimojo žingsnį, dažnai organizuoja agresyvius tardymus, nepasitikėjimo scenarijus ir skandalus. Bendras gyvenimas tampa tikru mūšio lauku. Vienas iš partnerių kovoja, kad išsaugotų savo laisvę ir teisę į asmeninę erdvę ir interesus. Kitas nori jį kuo labiau slopinti, pavaldinti savo kontrolę.
 • Mylimojo priklausomybės ar priklausomybės. Alkoholizmas, priklausomybė nuo narkotikų ar žaidimų - tai labai sudėtinga problema, kuri sukelia skausmą ir nerimą visiems artimųjų artimiesiems. Sunkias alkoholizmo ir narkomanijos formas dažnai lydi elgesio sutrikimai. Todėl normalių santykių palaikymas tampa neįmanomas, o kartu gyvenimas yra nepakeliamas.
 • Santykiai gali įsiterpti į artimųjų ir artimųjų artimuosius. Dažnai tėvai nuoširdžiai užkerta kelią sąjungai, nes, jų nuomone, išrinktieji ar pasirinktas nėra tinkami mylimam vaikui. Dėl finansinės priklausomybės ar pernelyg didelio prisirišimo jauni žmonės dažnai verčiasi laikytis savo tėvų valios. Tačiau vyresnio amžiaus tėvai gali manipuliuoti suaugusiais suaugusiais, kurie net pasiekė vidutinio amžiaus vaikus.
 • Psichologinė ar fizinė prievarta, šantažas, manipuliavimas yra labai svarbios ir pateisinamos priežastys, dėl kurių atsiskyrimas. Tikėtina, kad asmuo, kuris yra linkęs į tai ir sistemingai sunaikina neigiamas emocijas ir įžeidimus partneriui, atsisakys savo elgesio modelio. Tačiau tas, kuris, išgręžęs dantis, ištvers visa tai, gali sukelti nervų suskirstymą, lėtinį nervų išsekimą ir ilgą laiką atsisveikinti su tinkamu savigarba.

Atsiskyrimo priežastis gali būti toks banalus dalykas kaip pinigai. Finansinės problemos gali kilti staiga net ir iš labai sėkmingo asmens. Poros labai svarbios gerovei ir pasitikėjimui ateityje. Aiški perspektyva gyventi su savo mylėtoju skurde bus nedaug žmonių.

 • Išdavystė Jis skauda ir atgraso nuo to, kuris nusprendė imtis tokio žingsnio, turėdamas nuolatinius santykius. Daugelis vaikinų ir merginų gali daug atleisti, bet ne tai. Ir kai sukčiavimo įvyksta po ilgų metų laimingo šeimos gyvenimo, tai tiesiog painioja. Išgyventi išdavystę ir išlaikyti santykius tuo pačiu lygiu, gali labai maža porų dalis.
 • Pora lytinio gyvenimo problemos gali stumti nutraukti santykius. Labai blogai, jei pora nėra pasirengusi tinkamai aptarti savo lytinio gyvenimo, išreikšti savo norus ar komentarus partneriui. Dėl to pora palaipsniui nutolsta vienas nuo kito.
 • Monotonija gyventi kartu Naujų įdomių įspūdžių nebuvimas neprisideda prie santykių stiprinimo. Poroms, ilgą laiką gyvenančioms kartu, tam tikru momentu atsiranda „įpročių krizė“. Esama struktūra yra nuobodu ir noras keistis. Jei nė vienas iš partnerių nesijaučia grėsmingu ir laiku bando į santykius įdėti kažką naujo, pora gali suskaidyti.
 • Rimti sunkumai ilgalaikiams santykiams yra amžiaus krizės. Per savo gyvenimą kiekvienas žmogus patiria keletą sunkių ir kritinių laikotarpių. Tokiais laikais santuoka ar santykiai dažnai gresia. Jaunų metų krizėms būdingas impulsyvumas ir stiprus noras keisti širdį. Tokiais laikotarpiais vaikinas ar mergaitė yra linkusi „užspringti“, juos traukia viskas nauja, nežinoma, pokyčių troškimas geresniam ir noras imtis veiksmų. Vidutinio amžiaus krizes dažnai lydi apatija, depresija, nusivylimas gyvenime. Tokiais atvejais svarbu pripažinti problemos priežastį ir suteikti tinkamą paramą partneriui.

Sunkių amžiaus grupių krizių atveju geriau kreiptis į psichoterapeutą.

Daugiau informacijos apie tai, kada dalyvauti su žmogumi, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys