Indai

Prabangūs stalo reikmenys: tipai ir prekės ženklų peržiūra

Prabangūs stalo reikmenys: tipai ir prekės ženklų peržiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Medžiagos ir formų įvairovė
 4. Prekių ženklų apžvalga
 5. Atrankos kriterijai

Virtuvės reikmenys yra kiekviename namuose. Ir dažnai tai yra jos svečiams, ir netgi namų ūkis pats vertina savo padėtį ir komfortą. Tačiau net paprasčiausias žmogus gali jaustis kaip karališkosios visuomenės narys, jei jo virtuvėje pasirodys elitiniai patiekalai. Kas tai yra, kur ji yra parduodama ir kaip ją teisingai pasirinkti, mes suprasime šiandien.

Savybės

Virtuvės reikmenys, kaip ir kiti namų ūkio reikmenys, turi keletą pagrindinių kategorijų, iš kurių vienas yra prabangus virtuvės įrankis. Tarp turtingų asortimento yra labai paprasta atpažinti keletą pagrindinių funkcijų.

 • Aukščiausios kokybės indai gaminami tik iš elito ir brangių medžiagų.. Šiuo atveju jie naudojami kaip pagrindinė gamybos medžiaga. Jie gali būti aukso, platinos, porceliano ar elito miškai.
 • Kiekvienas elementas turi unikalų apdailą. - jis gali būti dažomas, raižytas ar net inkrustuotas brangakmeniais ar kitais metalais. Prabangūs virtuvės reikmenys atrodo brangūs.
 • Gamybos subtilybės. Pasaulio tokių prekių gamintojai kasmet gamina ribotą kiekvieno pavadinimo produktų skaičių. Pirmiausia tai yra dėl to, kad daugelis tokių patiekalų kūrimo operacijų iš tikrųjų atliekamos tik rankomis.
 • Prabangūs prabangūs patiekalai parduodami. Jų dydis gali skirtis, pavyzdžiui, pilnas indų komplektas arba tiesiog kavos puodelis ir lėkštė. Kiekvieną kartą tokius unikalius daiktus galima įsigyti tik išimtiniais atvejais.
 • Prieinamumas yra privalomas kokybės ir atitikties sertifikatai. Tuo pačiu metu dokumentai turėtų būti išduodami ne tik gamintojo, bet ir aukštesnio lygio reguliavimo institucijų vardu, kurios iš tiesų gali patvirtinti jų turtingą kilmę.
 • Aukštos išlaidos - ir tai yra vienas iš pagrindinių bruožų. Jis susideda iš brangių gamybos medžiagų, ir dėl sudėtingos patiekalų gamybos technologijos, ir, žinoma, dėl savo klasės. Šis prabangus stalo indas negali būti parduodamas kiekvienoje parduotuvėje ir už mažą kainą.

Šio tipo virtuvės reikmenys turi kitą funkciją. Elitiniai patiekalai - tai nereiškia, kad amžina amžina klasika. Priešingai, daugelis jos gamintojų siūlo neįprastos spalvos ir formos prekes.

Dažnai atskirų prekių ženklų produktas gali būti pripažintas tokiomis ne klasikinėmis savybėmis.

Rūšis

Virtuvės baldai aukščiausios klasės turi savo veislių, kaip ir visų kitų klasių. Norint teisingai pasirinkti tokius brangius indus ir ateityje su malonumu jį naudoti, turite susipažinti su šia klasifikacija.

  Virtuvės reikmenys

  Taip vadinami indai, kurie naudojami tiesiogiai kepimui. Retais atvejais paruošti patiekalai jame ir patiekiami ant stalo. Šios kategorijos elitiniai patiekalai gali būti tokie:

  • orkaitės;
  • keptuvės;
  • braziers;
  • Daliniai puodai ar skardinės;
  • įvairūs skiediniai;
  • plaktukai, skirti mėsai;
  • kaušai;
  • smulkinimo lentos.

  Visi šie virtuvės reikmenų elementai turi ne tik nepriekaištingą išvaizdą, bet ir didelį tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Svarbiausia, kad būtų laikomasi visų gamintojo rekomendacijų dėl jų veikimo be jokios žalos ir jokiu būdu nepažeiskite jų.

  Stalo reikmenys

  Į šią kategoriją įeina indai, skirti patiekti maistą tiesiai ant stalo ir jį naudoti. Čia yra daug platesnių patiekalų.

  • Plokštės. Jie gali būti sriuba, salotos, žuvies arba mėsos patiekalai, maži ir gilūs, pyragams ar sumuštiniams.
  • Puodeliai ir lėkštutės. Paprastai jie sudaro didžiąją dalį specialių kavos ar arbatos rinkinių ir rinkinių.
  • Stalo įrankiai. Tai įvairūs peiliai, šakės ir šaukštai. Jie gali būti desertas, salotos, pirmuosius ir antrus įvairių tipų kursus.
  • Arbatos, cukraus dubenys, padažai. Tai yra nedideli indai, kurie būtinai parduodami rinkinyje. Pavyzdžiui, arbatinukas su puodeliais ir cukraus dubenėliais, indai padažui kartu su plokštelėmis antrajam kursui.

  Elitinius patiekalus galima įsigyti iš visų tipų, formų ir dydžių. Ir tai įmanoma ne tik patiekti maistą ant stalo, bet ir virti. Patyrę namų šeimininkės sako, kad tokių elitinių indų buvimas virtuvėje skatina įkvėpimą ir padidina apetitą.

  Medžiagos ir formų įvairovė

  Aukštos prabangių indų kainos yra paaiškinamos jo gamybos medžiaga. Kadangi jis niekada nenaudoja jokių pigių lydinių, paprasto nerūdijančio plieno ar aliuminio. Dažniausiai gamintojai siūlo pirkėjams reikmenis, pagamintus iš šių kompozicijų.

  • Porcelianas. Tai ne paslaptis, kad rankų darbo porceliano arbatos rinkiniai yra laikomi labiausiai elitu, brangiais ir prašmatniais. Taigi, šiandienos amatininkai iš šios medžiagos gamina stalo indus.
  • Redwood Jis paprastai derinamas su porcelianu ar auksu. Naudojamas rašiklių ir stalo įrankių gamybai, taip pat rašikliai puoduose ar keptuvėse. Ypač vertingi yra iš šios medžiagos pagaminti virtuviniai skiediniai.
  • Auksas ir platina. Juos dažniausiai naudoja garsūs gamintojai savo gaminiams kurti. Indai ir valgomasis bei virtuvė, pagaminti iš šių tauriųjų metalų, yra laikomi labiausiai elitiniais ir tuo pačiu metu sunkiais.
  • Kristalas ir sidabras. Šios dvi medžiagos tikrai yra paskutinėje vietoje. Viena vertus, jie nėra pigūs ir tikrai elitiniai, tačiau, kita vertus, tokių patiekalų kaina yra kelis kartus mažesnė nei, tarkim, iš porceliano.

  Taip pat kartais naudojami deimantai ir deimantai patiekalų išoriniam apdailai. Tai ypač pasakytina apie puodelius, kavos ar arbatos komplektus, taip pat šakių ir peilių rankenas.

  Jei kalbame apie patiekalų formą, tai taip pat labai, labai įvairi. Paprastai tai klasikinės formos virtuvės reikmenys. Tačiau valgomasis gali būti:

  • trikampis;
  • ovalo formos;
  • aikštė;
  • beveled;
  • kartu.

  Net ir šakių, peilių ir šaukštų darbinė dalis kartais yra kriaušės arba kiauto formos, stipriai pailginta arba, priešingai, suapvalinta. Viskas priklauso nuo pačios prekės ženklo politikos, stiliaus, kuriuo jis gamina savo patiekalus, taip pat nuo paties kapitono, kuris užsiima tiesiogine gamyba, įkvėpimo ir noro. Nėra griežtų aukščiausios klasės patiekalų formos apribojimų. Priešingai, tuo labiau neįprastas, tuo brangesnis yra ir kuo didesnis.

  Prekių ženklų apžvalga

  Šiandien visą elitinę virtuvę ir indus gamina tik užsienio gamintojai. Mūsų šalies teritorijoje nėra oficialiai pripažinto ir registruoto prekinio ženklo, kurio specializacija yra tokių patiekalų kūrimas. Jei jums reikia įsigyti tokius indus, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tokius prekinius ženklus.

  • „Prouna“ yra prabangūs porceliano indai. Tokie indai gaminami Honkonge, tačiau jo gamybai jie naudoja tik naujausias technologijas iš viso pasaulio, ypač iš Vokietijos, Prancūzijos ir Anglijos. Tai yra švariausias baltas porcelianas.

  Populiariausias produktas yra unikalus arbatos rinkinys, kurio vidutinė kaina siekia 150 000 rublių.

  • Vokietija taip pat yra prabangių porceliano indų gamybos lyderė. Vienas iš geriausių prekių ženklų šiandien Bavarijos porcelianas. Pardavimų lyderis yra unikalus stalo rinkinys, kurį sudaro 27 elementai, kurių vertė 42 000 rublių. Jis sukurtas ne tik iš aukščiausios kokybės porceliano, bet ir turi unikalų raudoną ornamentą su aukso danga. Ši paslauga yra ne tik brangi, ji atrodo stilinga, moderni ir turtinga.
  • Čekijos Respublika, tiksliau, jos prekinis ženklas „Bohemia Lux“, siūlo savo klientams unikalius kristalų rinkinius. Gamintojo asortimente yra ledo dubenys, akiniai, akiniai ir net padėklų rinkiniai.

  Tokie patiekalai turi stilingą ir šiuolaikišką dizainą, ryškią tapybą ir sukurtos iš aukščiausios kokybės kristalų.

  • Italijos indai Bruno Costenaro - tai grožis ir rafinuotumas. Šis prekės ženklas siūlo pirkėjų indus, pagamintus iš platinos ar aukso. Žinoma, tokie patiekalai nėra pigūs, bet jo kaina yra daugiau nei verta gražiai ir unikaliai išvaizdai, ilgalaikiam darbui ir tiesiog jų egzistavimui virtuvėje. Tai ne tik patiekalai - tai patiekalai tiems žmonėms, kurie vertina komfortą, rafinuotumą ir eleganciją viskas. Vidutinė šios prekės ženklo skalės kaina yra apie 20 tūkst. Rublių.

  Visi šie pasauliniai gamintojai veikia jau dešimtmečius, o per tą laiką jie atnešė savo produkciją idealiai. Jų produktų asortimentas visada papildomas, atnaujinamas ir išplėstas. Vienas dalykas lieka nepakitęs - aukščiausia kokybė ir nepriekaištingas stilius.

  Atrankos kriterijai

  Norint įsigyti tikrai aukštos kokybės ir originalius aukščiausios klasės įrankius ir mėgautis daugelį metų, būtina pasirinkti labai atsakingą požiūrį. Dėl to būtina laikytis šių rekomendacijų.

  • Būtina pasirinkti tik patvirtintus prekės ženklus. Tai gali padėti minėtam mini reitingui arba specializuotiems forumams.
  • Geriausia nusipirkti indus tiesiai iš gamintojo arba per laiko patikrintą tarpininką.
  • Pirkimą galite atlikti tik tuo atveju, jei įsigytas produktas turi visus būtinus kokybės ir atitikties sertifikatus.
  • Prieš perkant, turėtumėte atidžiai išnagrinėti kiekvieną prekių rinkinį ar paslaugą. Patyręs gamintojas neleis santuokai gaminti tokius elitinius patiekalus.

  Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką pats skirtas įrankiui - patiekalų ruošimui ar patiekimui ant stalo. Būtinai patikrinkite, ar jis tinka konkrečiam plokštelės tipui. Nesilaikant šios taisyklės, pirkinys gali greitai nusivylti, nes patiekalai tiesiog taps bevertis.

  Ir pagrindinis atrankos kriterijus vis dar turi būti išlaidų. Išskirtinis prekės ženklas, kuris iš tikrųjų gamina prabangius patiekalus iš realių ir brangių medžiagų, niekada neparduos nuostolių. Ir net pardavimo metu jo patiekalų kaina negali būti mažesnė už rinkos vidurkį.

  Peržiūrėkite elito arbatos paslaugą, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys