Indai

Virtuvės stilių įvairovė

Virtuvės stilių įvairovė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Retro
 2. Rusų
 3. Modernus
 4. Japonų kalba
 5. Skandinaviškas
 6. Šalies muzika
 7. Loftas
 8. Provansas ir Chebbi Chic
 9. Anglų kalba
 10. Viduržemio jūros regionas

Interjero dizaine nėra smulkmenų. Atvirkščiai, kiekviena detalė gali žaisti tokias pačias pastabas su bendrąja kompozicija, ją papildyti ir visiškai sugadinti visą vaizdą. Virtuvės dizainas nebus baigtas, jei patiekalai bus pasirinkti netinkamai. Būtina nustatyti bendrą kambario stilių, tada stiliaus pasirinkimas patiekalų nebus sunku. Pakanka jau nustatytoje sistemoje rasti tai, kas jums patinka. Nesvarbu, kokia kryptimi jūs pageidaujate: minimalizmas, aukštųjų technologijų, palėpės, boho ar baroko, rokoko, art deco, imperijos. Dėl bet kokio stiliaus galite pasiimti harmoningas detales.

Retro

Apeliacinis skundas praeityje visada yra labai paklausus. Todėl retro stilius yra labai populiarus, daugiausia dėl to, kad jo apibrėžimas yra gana erdvus. Dažniausiai tai reiškia, kad XIX – XX a. Yra keletas gamintojų, orientuotų į stalo indų gamybą derliaus stiliaus.

Dažniausiai tokiose kolekcijose vyrauja geležies ir emalio gaminiai. Tokios medžiagos buvo plačiai naudojamos XX a. Pradžioje. Tačiau šiuolaikinės medžiagos taip pat plačiai naudojamos - pavyzdžiui, retro stiliaus keramika.

Daug dėmesio skiriama tradicinėms formoms - apvalumui, masyvumui, spalvoms - neutralioms, klasikinėms ir pastelinėms.

Porceliano stalas, arbatos ir kavos rinkiniai puikiai tinka kompozicijai.

Rusijoje retro stilius - kita - sovietinė. Populiariausi šios eros patiekalai yra: stikliniai laikikliai, skardinės, emalio virduliai, puodeliai, kaušai, kristalai ir porcelianas.

Rusų

Rusų stiliaus dizaineriai išskiria keletą pagrindinių sričių. Priklausomai nuo spalvoto tirpalo, galite pasirinkti „Gzhel“, „Khokhloma“, „Dymkovo“ žaislą.

 • Khokhloma, visų pirma, - įspūdingas intriguojantis paveikslas, pastatytas ant spalvų kontrasto. Dominuoja juoda, geltona, raudona. Šis stilius dažnai naudojamas kuriant virtuvę, nes jis suteikia kambario ryškumą ir komfortą. Spalvų įvairovė balansuoja juodos spalvos pagrindą, todėl bendras tokių patiekalų įspūdis yra gana linksmas. „Khokhloma“ patiekalai puikiai tinka tautos stiliaus virtuvės dekoravimui.
 • Gzhel subtilesnis, lakoniškas, todėl puikiai atrodo virtuvėje, puoštas baltais, mėlynais tonais. Patiekalai su tokiais garbanomis papuošs net griežtą interjerą, įneš daugybę šviežumo, gyvenimo ir teigiamų emocijų.
 • Dymkovo ornamentas taip pat gali būti naudojamas dažant indus. Jei norite sukurti kažką ryškaus, linksmo, jaukaus, tikslinga.

Be spalvos, svarbu ir dalykas. Dažniausiai tai keramika ir molis, taip pat mediena. Dažyti mediniai šaukštai, ąsotis ir dubuo su sudėtingais papuošalais suteiks jūsų virtuvei labai įspūdingą išvaizdą.

Modernus

Skirtingas stiliaus bruožas yra aštrių formų nebuvimas, standi geometrija ir aiškūs siluetai. Šiuolaikiškai aktyviai naudojamas interjero dizainas, architektūrinių kompozicijų kūrimas ir namų apyvokos daiktai, pavyzdžiui, patiekalai. Šis modernus vienu metu apjungė taikomojo tipo ir amatų meną. Šiuolaikiniai patiekalai - šių meninių idėjų praktiškumas.

Keramikos ir metalo įrankiai yra stiliaus pagrindas. Komplektai, plokštės, rinkiniai šio stiliaus yra labai elegantiški, įspūdingi.

Grubus, minkštas, spalvotas daiktų siluetas.Aktyviai naudojamas tapyba, ornamentas, gėlių motyvas.

Tokie patiekalai puošia prabangią šiuolaikinio stiliaus virtuvę. Atminkite, kad tokių patiekalų priežiūra yra gana sudėtinga. Pavyzdžiui, metalo gaminių valymas užtruks daug laiko.

Japonų kalba

Šis stilius įgijo neįtikėtiną populiarumą pastaraisiais metais. Tai daugiausia lėmė japonų virtuvės plitimas ir daugelio glaustų japonų restoranų atidarymas. Japonų maistas ir stilius tvirtai įsiliejo į mūsų gyvenimą, todėl virtuvė dažnai dekoruota šia kryptimi. Gamintojai visuose kainų segmentuose pristatė pirkėjams įvairią japoniškų indų kolekciją.

Tai yra labai elegantiški, originalūs virtuvės reikmenys, nors ir ne itin praktiški. Jie turi gana daug aštrių kampų, todėl rankų valymas yra sunkus.

Geriau skalbimą patikėti indaplovėje.

Japonijos maisto vartojimo kultūra leido sukurti labai estetinius patiekalus. Galų gale, Japonijos maisto grožis yra toks pat svarbus kaip skonis. Neįprastos figūros žavi - pavyzdžiui, kvadrato, deimanto ar ovalo formos plokštės. Labai populiarūs patiekalai lapų, valčių forma. Šios parinktys gali būti tarnaujančios prekės ir interjero dekoravimas.

Skandinaviškas

Kitas neįtikėtinai populiarus jaunas stilius, kuris ne tik nepraranda aktualumo, bet ir kasmet įgauna pagreitį. Jis yra funkcionalus, glaustas, neutralus. Jo pagrindinis tikslas yra komfortas. Šviesūs įspūdingi akcentai, pabrėžiantys pagrindinio žaidimo suvaržymą.

Skandinaviškų patiekalų forma yra paprasta, modeliai yra minimalūs arba visiškai nėra. Registracija dažnai yra nespalvota arba paprastas.

Spalvų schema yra daugiausia balta, pastelinė, pilka, mėlyna. Galimi ryškūs akcentai, dažnai šiam tikslui jie naudoja patiekalus su baisiais elementais.

Šalies muzika

Rusiniai stiliaus indai atitinka bendruosius kompozicijos nuotaikas: susilieję, spalvoti, sultingi. Ji, atrodo, šiek tiek nyko saulėje. Natiurmortai, kaimo gyvenimo scenos, peizažai atgaivina patiekalus. Paprastai elementai sukuriami šiltu, natūraliu gaminiu. Populiariausios spalvos yra ruda, grietinėlė, terakotos, alyvuogės.

Vidaus stiliaus vaidmuo tenka šalies stiliui, nes pagal tradicijas jis nėra paslėptas spintoje, bet rodomas visiems.

Dideli metaliniai puodai, puodeliai su puodeliais, keptuvės atrodo labai įspūdingi.

Dubenys, išapvalintų formų plokštės su piešiniais, dažytos keramikos puodeliai suteikia kambariui komforto atmosferą. Labai svarbu, kad patiekalai netaptų nauji. Kaip ir retro stiliaus atveju, senovinė nuotaika yra labai svarbi.

Loftas

Lofto stiliaus indai turi atitikti pramoningumo principus ir modernumą. Dažniausiai tokiems interjerams pasirenkami stambūs keraminiai dirbiniai. Pagrindinis dėmesys skiriamas rudos, juodos, pilkos spalvos atspalviams. Formos yra leidžiamos kuo paprastesnėmis ir puošniau.

Provansas ir Chebbi Chic

Provansas - Prancūzijos provincijos stilius, lengvas, švelnus, erdvus. Jame dominuoja baltos spalvos, pastelinės, gėlių motyvai, nėriniai. Visa tai atsispindi patiekaluose, dažniausiai molyje, medyje ar keramikoje. Patiekalai, kurie puošia patiekalus, ne pernelyg smarkiai: gėlės, levandos, saulėgrąžos, audimas.

Kitas jaukus dizainas, artimas Provanso senėjimo, pastelinės ir baltos dominavimo ypatybėms - shebbi-chic.

Jis taip pat yra labai subtilus ir lengvas, su daugeliu audimo, nėrinių ir gėlių motyvais. Įrenginyje vyrauja rožės, paukščiai, angelai.

Provansas
Chebbi prašmatnus

Anglų kalba

Angliško stiliaus virtuvė rodo, kad patiekalai bus vienas iš pagrindinių jo dekoracijų. Dažnai ji pasirinkta kaip pagrindinis dėmesys. Virtuvės dekoruose yra daug įvairių detalių: vazos, arbatiniai puodai suvirinimo, keramikos ir porceliano dirbiniams.

Arbata ir kavos puodelis turi būti matomi. Atviros lentynos puošia gražios plokštės ir kiti patiekalai.

Dažniausiai spalvų skalė yra balto pagrindo ir minkštų, bet išraiškingų modelių, papuošalų derinys. Dominuoja gėlės ir peizažai.

Viduržemio jūros regionas

Graikijos stiliaus gaminiai ypač populiarūs dėl Viduržemio jūros krypties paplitimo interjere. Tokie patiekalai dažniausiai turi nacionalinį tradicinį ornamentą.

Vyrauja keramika ir keramika, kur dominuoja senovinė nuotaika. Spalvų schema dažniausiai yra sniego baltumo su sultingais saulėtais modeliais.

Paprastų patiekalų forma, be jokių pretenzijų. Tai labai jaukus stilius.

Viduržemio jūros regiono stilius taip pat aktyviai naudojasi jūros tema. Jūros stiliaus indai labai veiksmingai papildo atitinkamą interjerą. Jame vyrauja balta, mėlyna, mėlyna spalva, o kontrastingojo atspalvio, pvz., Raudonos spalvos, nedidelis.

Klasikinės arbatos rinkinio apžvalga, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys