Indai

VSMPO gaminiai: prekės ženklo ir produktų savybės

VSMPO gaminiai: prekės ženklo ir produktų savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamintojo aprašymas
 2. Patiekalų tipai
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Priežiūros taisyklės
 5. Apžvalgos

Aukštos kokybės virtuvės reikmenys yra labai svarbūs kiekvienam šeimininkui. Gourmet indai, pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, turi gerą reputaciją. Su juo galite gaminti sveiką ir skanų maistą. Išsamiau apie šį prekės ženklą, jo produktų nuopelnus ir trūkumus bei priežiūros taisykles mes kalbėsime mūsų straipsnyje.

Gamintojo aprašymas

Prekinis ženklas „VSMPO-stalo reikmenys“ yra pažįstamas daugeliui šeimininkų. Įmonė pasirodė 1992 m. Ir pačioje savo veiklos pradžioje gamino didelius metalo gaminius. Bet tiksliai vieneri metai nuo jos egzistavimo, ji pardavė nerūdijančio plieno keptuvės, kurios iškart buvo giriamos vartotojų.

Iš pradžių bendrovė gamino kibirus ir skardines, sutelkdama dėmesį į žemės ūkio sektoriaus poreikius ir poreikius. Reikėtų pažymėti, kad buvo perkamos aukštos kokybės užsienio įranga iš Italijos, Jugoslavijos ir Vokietijos gamybai. Bendrovės pagaminti produktai atitinka aukščiausius standartus. Ji turėjo dvigubą dugną, kuris buvo tikras proveržis rengiant sovietmečio patiekalus.

Laikui bėgant šio prekės ženklo produktai vis labiau laimėjo vartotojų širdis, atsižvelgdami į naujas pramonės tendencijas ir išleidžiant aukštos kokybės prekes. Šiandien tai galima pastebėti VSMPO-indai tapo mėgstamiausia nerūdijančio plieno reikmenų gamyboje. Gaminių dugno trijų sluoksnių konstrukcija gaminama naudojant specialią technologiją.

Vartotojai sako, kad bendrovės plieno gaminiai kasmet gerėja vis daugiau. Tai labai praktiška ir paprasta naudoti. Maistas ruošiamas per trumpiausią laiką, o jo skonis vertas visų rūšių girti.

Be to, indai gali būti naudojami su įvairių tipų plokštelėmis.

Patiekalų tipai

UAB „VSMPO“ indai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dugno storis siekia 6,5 ​​mm, o tai yra puikus rodiklis. Tai tiesiogiai veikia maisto ruošimą, žymiai sumažinant procedūros laiką ir užtikrinant aukštą kokybę.

Sienų storis yra 0,7 mm ir yra toks pat kaip dangčio storis. Rankena taip pat pagaminta iš nerūdijančio plieno, kuris leidžia naudoti gaminius kepimui orkaitėje. Gamintojas orientuojasi į klientų poreikius, todėl stebi produkto kokybę ir jos efektyvumą.

Be to, reikėtų pažymėti gražus dizainas. Dėl to „Gourmet“ indai yra puiki atostogų dovana ir tikras virtuvės apdaila. Pagrindinės produktų linijos: „Classic“, „Profi“ ir „Glass“. Pakalbėkime apie juos išsamiau.

„Gourmet Classic“

„Gourmet Classic“ linijoje yra puodai, kurių dydis ir tūris skiriasi. Be to, čia siūlomi įvairių tipų keptuvės, kepimo, garintuvai ir daug daugiau. Būtent ši galimybė yra labiausiai paklausa tarp vartotojų.

Visi gaminiai turi stilingą išvaizdą. Viduje jie yra matiniai ir išoriniai - lygūs ir blizgūs. Be to, linija sutelkta į naudojimą orkaitėse.

Trivietis dugnas yra pranašumas. Su juo šiluma greitai ir tolygiai paskirstoma atitinkamai, taupant elektros energiją. Rankenos yra sumontuotos tašku, o tai neleidžia jiems perkaitimo virimo metu.Dangteliai yra kuo arčiau kūno, dėl kurių šiluminis poveikis neturi neigiamo poveikio gaminiuose esančioms maistinėms medžiagoms.

„Gourmet Profi“

„Gourmet Profi“ linijoje yra puodai, keptuvės, mantovarki ir kiti virtuvės reikmenys. Jo pagrindinis skirtumas yra nedidelis dizainas, kuris nėra stulbinantis. Plieniniai patiekalai pasižymi blizgios juostelės buvimu aplink bylą, kuri yra visuose serijos modeliuose.

„Pro“ gaminiai gali būti naudojami plovimui indaplovėje. Išorinės sienos turi puikų poliravimą, kuris leidžia paslėpti mažų įbrėžimų buvimą ir išlaikyti pristatymą. Rankenos yra pakankamai stiprios ir didelės, su apvaliais kraštais, patogu juos naudoti patiekalams perkelti. Išvaizdos gaubtai primena plokščias plokštes, kurios yra originalus dizaino sprendimas ir pritraukia dėmesį.

Tokius patiekalus dažnai pasirenka kavinių ir restoranų savininkai ir virėjai, kurių „gudrybė“ yra maisto ruošimas priešais klientus.

„Stiklas“

Galiausiai, negalite ignoruoti eilutės „Stiklas“. Jo pagrindinis skirtumas yra tik stiklo dangteliai.. Medžiaga, naudojama jų gamybai, atlaiko temperatūrą iki +500 laipsnių ir nesiformuoja deformacijos, kai ji susiduria. Šiuose dangteliuose nėra skylių išleidimui iš garo, kuris labai svarbus ruošiant dietinius patiekalus.

Serija apima puodus, broilerius ir troškinius. Dangteliai yra su metaline rankena, kuri nešildoma virimo metu. Dėl šių savybių šios serijos patiekalai labai mėgsta šeimininkę.

Kaip pasirinkti?

Organizuojant virtuvę kiekviena namų šeimininkė turi klausimą: kaip pasirinkti patiekalus, kad jie atitiktų visus poreikius, o virti maistas yra skanus ir sveikas? Nustačius norimą prekės ženklą, turite pasirinkti pasirinkimą pagal individualius pageidavimus. Jei kalbame apie puodus, keptuves ir kitus indus, nėra daug gamybos medžiagų. Todėl turėtumėte sutelkti dėmesį į kitus parametrus.

 • Pirmasis yra nustatyti dydį ir paskirtį. Dėl didelės šeimos nėra prasmės pirkti mažos apimties produktus. Be to, „Gourmet“ prekinis ženklas patinka vartotojams, turintiems platų asortimentą, įvairių formų ir dydžių įvairovę.
 • Galima įsigyti šio prekės ženklo patiekalus tiek per oficialią gamintojo svetainę, tiek atskirose mažmeninės prekybos vietose, esančiose tiesiogiai mieste, kuriame gyvena vartotojas. Tačiau oficiali svetainė yra patikimesnė, nėra rizikos pirkti netikrą produktą. Bendrovė taip pat garantuoja visą prekių asortimentą. Atstovybės yra įsikūrusios visuose Rusijos regionuose.
 • Būtina nuspręsti, ar pirkti produktą rinkinyje, ar tai bus individualūs produktai. Šis elementas taip pat priklauso nuo pirkėjo poreikių.
 • Turėtumėte įvertinti produktų išvaizdą. Jie neturi būti deformuoti ar susmulkinti.

Reikia prisiminti, kad jei paviršiuje yra žalos ar gilių įbrėžimų, tai gali žymiai sutrumpinti patiekalo tarnavimo laiką.

Priežiūros taisyklės

Visi patiekalai reikalauja tinkamos priežiūros, o nerūdijančio plieno gaminiai nėra išimtis. Patraukli išvaizda ilgą laiką gali prašyti šeimininkės, tačiau tam reikia pastangų.

 • Turite prisiminti, kad nerūdijančio plieno indai neturėtų būti laikomi šlapias. Po plovimo reikia nedelsiant nuvalyti. Geriau nenaudoti standžiųjų kempinių ar šveitimo miltelių, tačiau, jei reikia, galite švelniai nuvalyti vidinį paviršių.
 • Jei maistas sudeginamas, ar tai yra kitos stiprios taršos klausimas, užpildykite talpyklą vandeniu ir įdėkite jį į vidutinę ugnį, prieš tai uždarydami dangtelį. Po skysčio virimo indai išimami ant stovo ir atšaldomi 20–30 minučių. Tada nešvarumus pašalina kempine.
 • Dėmės ant puodų ir puodų sienelių pašalinamos naudojant įprastą ploviklį.Jei tai nepadeda, paviršių galite apdoroti actu arba citrinos rūgštimi. Taip pat tinka citrinų sultys.
 • Nakvynės šeimininkai turi prisiminti, kad karštų patiekalų pateikimas vėsiame vandenyje yra griežtai draudžiamas, nes temperatūros skirtumas gali sukelti paviršiaus skilimą. Produktas turi būti atvėsintas.
 • Sumažinkite blizgių indų plovimą indaplovėje. Jų valymas yra agresyvesnis, o tai gali sugadinti paviršių ir prarasti patrauklią išvaizdą. Be to, uždrausti aštrieji ir kieti daiktai, su kuriais nuskustas deginamas maistas.

Apžvalgos

  Galima sakyti, kad per metus „Gurman“ prekės ženklas įgijo puikią reputaciją ir yra labai vertinamas klientų. Jo produktus dažnai galima rasti parduotuvių lentynose, už prieinamą kainą ir tuo pačiu gerą kokybę. Tačiau vartotojai rekomenduoja laikytis kelių sąlygų, kurios prailgins produktų tarnavimo laiką ir išlaikys jų išvaizdą.

  • Tuščius indus ilgą laiką negalima šildyti, tai bent jau tepkite augaliniu aliejumi. Po kelių minučių dugnas pakyla. Jums reikia šiek tiek sumažinti šilumą ir pradėti ruošti norimus patiekalus.
  • Degiklio dydis turi atitikti naudojamo indo dydį. Jei kalbame apie dujinę viryklę, nepriimtina leisti, kad gaisras pereitų prie gaminių sienų, jis turi šildyti dugną. Produktai dedami į šaltą vandenį.

  Atsižvelgdami į šias savybes, pirkėjai labai gerai įvertina prekės ženklo „Gourmet“ patiekalus.

  Peržiūrėkite „VSMPO“ „Gourmet“ ir „Profi“ paneles, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys