Indai

Stiklo puodeliai: įvairios rūšys ir atrankos kriterijai

Stiklo puodeliai: įvairios rūšys ir atrankos kriterijai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai ir trūkumai
 2. Veislės
 3. Klasifikavimas pagal tūrį
 4. Pasirinkimo funkcijos

Stiklo dirbiniai atsirado rinkoje palyginti neseniai, palyginti su kitais įprastais produktais. Patrauklūs produktai už prieinamą kainą iš karto pritraukė pirkėjų dėmesį. Stiklo puodeliai įvairiems gėrimams tapo populiaresni. Apsvarstykite šį produktą išsamiau, įvertindami jo savybes, privalumus ir trūkumus.

Privalumai ir trūkumai

Prieš eidami į parduotuvę patiekalų, turite įvertinti jo teigiamas ir neigiamas puses. Iš pradžių sustosime stiklo gaminių pliusus.

 • Platus pasirinkimas. Įvairių rūšių puodeliai yra pagaminti iš stiklo. Parduodami rasite kavos, arbatos, kokteilių ir kitų gėrimų kopijas. Nuo klasikinių arbatos lokų su lėkštele iki individualių formų ir dydžių. Sparčiai augantis stiklo dirbinių populiarumas lemia tai, kad gamintojai praplečia asortimentą.
 • Išvaizda. Stiklo gaminių dizainą galima keisti: nuo skaidrių puodelių iki variantų su brėžiniais. Be to, prekių ženklai gamina spalvotą spalvotą spalvą ir daug daugiau. Nepriklausomai nuo dekoro, net biudžeto produktai atrodo stilingi ir elegantiški. Atskirai verta paminėti patiekalus iš tamsaus stiklo. Puodeliai skiriasi ne tik spalva, bet ir tekstūra: blizgus, matinis, grubus, banguotas ir daug daugiau. Turtingas pasirinkimas leidžia klientams įsigyti idealų variantą, atsižvelgiant į skonio pasirinkimą ir kambario, kuriame vyks arbatėlė, dizainą.
 • Praktiškumas. Nepaisant to, kad stiklas yra trapi medžiaga, kai kurie modeliai turi puikų praktiškumą. Stiklinius indus galima įdėti į mikrobangų krosnelę, kad sušiltų gėrimus arba kepkite mufinus. Atskirai, verta paminėti gaminius iš atsparaus smūgiams ir karščiui atsparaus stiklo, kurie nebijo aukštų temperatūrų ir apkrovų. Šiuolaikiniai gamintojai naudoja specialų grūdintą stiklą, turintį didelį atsparumą dilimui.
 • Priežiūra. Patiekalai iš pirmiau minėtos medžiagos yra švarūs. Reguliarus ploviklis bus pakankamas. Bet koks valymo būdas (rankinis arba indaplovės naudojimas) puikiai tinka.
 • Kaina Įperkamos kainos vaidino svarbų vaidmenį plėtojant populiarumą. Vis daugiau ir daugiau pirkėjų pradėjo rinktis stiklo puodelius. Šis produktas puikiai tinka asmeniniam naudojimui ir dovanoms. Lyginant skirtingų markių produktų katalogus, jūs asmeniškai matote, kad stiklo gaminių kaina yra daug pelningesnė, palyginti su gaminiais, pagamintais iš keramikos, porceliano ir kitų medžiagų. Kaina gali skirtis priklausomai nuo naudojamos medžiagos rūšies: juodasis stiklas, opalas, karščiui atsparus ir pan.
 • Patogumas. Skaidriuose lokuose jis visada matomas, nes daug gėrimų lieka. Be to, medžiagos savybės prisideda prie to, kad karšta arbata ir kava yra atvėsintos greičiau.

Kaip matote, daugelis stiklo gaminių yra teigiamos. Tačiau tai nebuvo be trūkumų. Toliau išvardytos neigiamos pusės.

 • Medžiagos trapumas. Netgi nukritus nuo mažo aukščio, puodelis sulaužys.
 • Dėl didelio šilumos laidumo, nudegimų rizika yra labai didelė.
 • Pasak daugelio ekspertų, stiklo gaminių dizaineris yra monotoniškas. Tai įvyko dėl masinės gamybos.

Veislės

Stiklo puodeliai gali būti skirtingi, ir dažniausiai jų išvaizdą lemia gėrimas, kuris bus patiekiamas jose.

Arbata

Arbata yra populiarus gėrimas, žinomas visame pasaulyje. Yra daug arbatos veislių ir įvairių alaus ir gėrimų puodelių.

 • Rytų. Artimuosiuose Rytuose karštas ir kvapnus gėrimas patiekiamas naudojant skaidrius stiklinius puodelius. Dygliuko forma yra labiau panaši į mažas vazas ar pailgas laivas su apvaliu dugnu. Kad arbatos temperatūra būtų ilgesnė, taurė yra susiaurinta nuo vidurio. Tipiškas tokių puodelių bruožas yra mažas tūris, apie 100 ml.
 • Rusai. Senovės Rusijos dienomis arbata buvo gaminama samovare. Po to jis buvo praskiestas verdančiu vandeniu ir supilamas į porcijas. Jei norite gerti gėrimą greičiau, jis buvo išpiltas iš puodelio į lėkštes. Verta pažymėti, kad Kinijoje naudojami puodeliai ir lėkštutės. Dabar panašių rinkinių galima rasti bet kurioje indų parduotuvėje, tačiau lėkštutės yra daugiau dizainerių nei praktinės užduotys.
 • Produktai su rankenomis. Pasak ekspertų, pirmosios puodeliai ir rašikliai yra anglų ir austrų arbatos kopijos. Dauguma šio tipo modelių turi kojų. Kai kuriais atvejais jis yra su dangčiu, kuris padės išlaikyti gėrimo temperatūrą vėsioje aplinkoje.
 • Kinų (Gaivan). Šio tipo apskritimai atkreipia dėmesį į neįprastą išvaizdą. Tai tradicinio, praktiško puodelio, pagaminto iš nerūdijančio, metalo tinklelio ar keramikos, filtras. Be to, puodelis bus papildytas nedideliu lėkštele ir šaukštu. Taurė skirta individualiam naudojimui. Krepšys yra patogus naudoti alaus ir arbatos gerinimui.

Ši parinktis puikiai tinka naudoti namuose, taip pat darbe, biure.

Rytai
Rusų
Haivanas

Kava

Kavos puodeliai skirstomi į tipus, priklausomai nuo gėrimų, kuriems jie skirti. Kavos žinovai žino, kad yra daugybė šio delikateso rūšių.

 • Frappuccino. Dėl šios rūšies kavos yra naudojamas didžiausias tūris, nuo 300 iki 500 ml. Norėdami mėgautis gėrimo grožiu visiškai, skaidriai stiklo puodeliai puikiai tinka. Praktiniam šoninio posūkio rankenos naudojimui.
 • Espresso. Stipriausi ir kvapni espresai patiekiami mažiausiose puodeliuose, kurių tūris svyruoja nuo 35 iki 90 mililitrų. Ypatingas tokių produktų bruožas yra speciali kūginė forma ir storos sienos. Dažnai tokiam gėrimui naudojamas dvigubos sienelės puodelis. Paprastai espresso patiekiami baltuose porceliano puodeliuose, tačiau skaidriuose stikliniuose induose jis atrodo ypač elegantiškas. Pastaba: opalinio stiklo dirbiniai yra vienodai nuostabūs dėl sniego baltos spalvos.
 • Demitass. Iš plataus asortimento gaminių iš stiklo rasite nedidelius puodelius su rankenomis, kurių tūris yra 90 ml. Jie taip pat gali būti naudojami turkų kava.
 • Universalus. Jei jums patinka kava, patiekiama didelėmis porcijomis, atkreipkite dėmesį į modelius, kurių tūris yra nuo 170 iki 220 ml. Tokie apskritimai laikomi universaliais. Jie puikiai tinka lungoms, kapučinui, kavai su grietinele ir kitais. Juodo stiklo kavos puodeliai yra praktinis variantas, kuris bus tinkamas kasdieniniam naudojimui.
 • Latte Didelio skaidrumo puodelis puikiai tinka lattei. Daugelis modelių turi tvarkingą rankeną ir aukštą koją. Tūris gali skirtis nuo 220 iki 230 ml.

Kai kuriose kavinėse šis gėrimas patiekiamas stikliniais stiklais.

Espresso
Demitassé
Latte

Dėl kokteilių

Smoothie yra maistingas ir skanus gėrimas, kuris karštuoju metų laiku ištroškia troškulį. Parduodami galite rasti specialių stiklinių puodelių šiam delikatesui. Tai puodeliai su vamzdeliu ir glaudus dangtis. Dauguma produktų yra pagaminti iš stiklainio. Standartinė puodelio tūris yra 400 ml.

Klasifikavimas pagal tūrį

Stiklo puodeliai taip pat skiriasi:

 • Europos šalyse naudojami 250 ml talpos puodeliai;
 • Jungtinėse Amerikos Valstijose yra populiarūs patiekalai, kurių tūris yra apie 240 ml;
 • Japonijos ir Kinijos teritorijoje 180 ml yra daugiau miniatiūrinių variantų.

Pasirinkimo funkcijos

Eidami į parduotuvę apsipirkti, klausykitės ekspertų patarimų.

 • Nustatykite, kurie gėrimai bus naudojami šiam arba tokiam patiekalui.
 • Apskaičiuokite reikiamų puodelių skaičių. Jei dažnai organizuosite priėmimus, vienas puodelis arbatos yra būtinas.
 • Jei perkate stacionarioje parduotuvėje, o ne per internetą, kruopščiai patikrinkite, ar nėra patiekalų. Net mažiausias įtrūkimas gali lemti tai, kad puodelis sulaužomas nedideliu krūviu.
 • Kad nauji patiekalai būtų ekologiški kambaryje, jie turi atitikti interjero dizainą. Atminkite tai renkantis.
 • Būtinai įvertinkite kelių parduotuvių asortimentą ir tik tada padarykite užsakymą. Taigi galite rasti labiausiai priimtinas kainas.
 • Į patiekalus, kurie naudojo malonumą, nepamirškite apie asmeninius pageidavimus. Raštas ir forma turėtų būti.

Atminkite, kad skaidrūs stiklo puodeliai be modelio turi būti kruopščiai nuplauti. Maži arbatos ar kavos pėdsakai sugadina net ir sudėtingiausių pavyzdžių išvaizdą.

Kaip plauti stiklinius blizgesius, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys