Indai

Indai Wilmax England: modelių ypatumai ir peržiūra

Indai Wilmax England: modelių ypatumai ir peržiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Gamintojo istorija
  2. Privalumai ir trūkumai
  3. Asortimentas
  4. Apžvalgos

Porceliano gaminiai Wilmax yra aukštos kokybės. Tai lengvi ir subtilūs produktai, per kuriuos įsiskverbia saulės spinduliai, todėl jie sukuria nesvarbių ir beveik oro reikmenų įspūdį.

Gamintojo istorija

Per metus „Wilmax“ virtuvės reikmenys buvo vienas iš geriausiai parduodamų stalo įrankių rinkinių pasaulyje. Tai prabangus baltas porcelianas, idealiai tinka naudoti namuose., ir naudoti restoranuose ir kitose maitinimo įmonėse.

„Wilmax“ prekės ženklo šaknys patenka į nedidelę Jungtinėje Karalystėje dirbantį gamyklą, kuri tiekė patiekalus Karališkam teismui. 2001 m. Baltųjų porceliano populiarumas pasiekė tokį aukštį, kurį gamintojas nusprendė išplėsti. Dėl to kad kainos ir kokybės santykis būtų optimalus, gamybos įrenginiai buvo perkelti į Pietryčių Aziją. Dabar ant patiekalų pakuotės matysite etiketę „Made in Malaysia“. Tačiau tai neturėtų bijoti potencialių pirkėjų - gamyba vykdoma laikantis aukščiausių Anglijoje priimtų standartų.

Jau daugelį metų beveik visas gaminamų produktų kiekis patenka į Europos rinką, tačiau 2010 m. Buvo žymiai plečiama pardavimo geografija: įmonė atidarė atstovybę Maskvoje. Šiandien „Wilmax“ virtuvės reikmenys yra atstovaujami šešiasdešimt šalių visuose žemynuose. - Tai Europa, Azija, Afrika, Artimieji Rytai ir Australija. Tuo pačiu metu produktai yra sukurti taip, kad būtų atsižvelgta į vietos mentalitetą ir regioninius ypatumus, maisto įpročius ir kiekvieno pardavimo rinkos poreikius - didelė rinkodaros ir kūrybinių dizainerių komanda kuria naujus modelius. Prekės ženklo asortimento politika apima daugiau nei 500 patiekalų įvairiems tikslams, dizainui ir dydžiui.

Svarbus veiksnys, prisidedantis prie sparčiai didėjančio Wilmax populiarumo, yra prieinamumas - pirkėjams visai nereikia įsigyti viso rinkinio, nes kiekvienas elementas galimas įsigyti pagal gabalus. Tai labai patogu, nes visuose rinkiniuose paprastai nereikia, o nuo laiko iki laiko plokštės, puodeliai ir dubenys turi būti atnaujinami kiekvienam šeimininkui.

Privalumai ir trūkumai

„Wilmax“ yra stalo reikmenys, puikiai tinkami ypatingoms progoms. Dėl šios priežasties ji įsimylėjo klubų, kavinių, restoranų, didelių viešbučių, poilsio centrų ir kitų organizacijų savininkus. Tokie valgomojo rinkiniai yra būtini didelėms šeimos vakarienėms.ir milžiniškas įvairių modelių, formų ir patiekalų asortimentas leis jums pasirinkti net ir pačius sudėtingiausius klientus.

Kadangi „Wilmax“ yra porcelianas, jis gaminamas baltos spalvos. Visi šio anglų prekės ženklo gaminiai turi glazūruotą apačią ir puikiai suderintą blizgus paviršių. Dėl šios gamybos technologijos užtikrinama nepriekaištinga švari patiekalų išvaizda.

Šio prekės ženklo patiekalai pasižymi skaidrumu - jis yra toks plonas, kad saulės spinduliai lengvai prasiskverbia per jį, suteikdami jai dar rafinuotesnę ir sudėtingesnę išvaizdą.

Wilmax yra labai ploni ir lengvi gaminiai, tačiau nepaisant to, jie yra gana patvarūs, todėl jie gali atlaikyti „maitinimą“. Tokie patiekalai plaunami rankiniu būdu ir indaplovėje, yra atsparūs bet kokioms valymo priemonėms, išskyrus abrazyvus, ir ilgą laiką išlaiko savo pradinę išvaizdą.

Visi produktai gaminami pagal Europos kokybės standartus. Gamybos technologija buvo sunkaus darbo inžinierių, kurie keletą dešimtmečių sukūrė ir išbandė produktus, rezultatas.

Tuo pačiu metu produktų kainos žyma maloniai nustebins kiekvieną pirkėją - produkto kaina yra nedidelė, ypač jei tai vertinama kainos ir kokybės požiūriu.

Daugelį Wilmax porceliano privalumų taip pat galima priskirti toliau aprašytoms pozicijoms.

  • Sonorumas. Kai „Wilmax“ stalo indai lengvai prisiliečia prie medinės lazdelės, girdimas plonas, aukštas garsas, kuris rodo aukščiausios kokybės porcelianą.
  • Sauga Aplinkai nekenksmingos žaliavos naudojamos virtuvės prietaisų gamybai, o gamybos procese atsižvelgiama į visus būtinus sanitarinius ir higienos reikalavimus.
  • Šilumos varža. Anglų virtuvės patiekalus galima lengvai naudoti mikrobangų krosnelėse ir orkaitėse, nes jis atsparus šildymui iki 300 laipsnių.
  • Atsparumas smūgiams. Virtuvės indai pastebimi dėl atsparumo smūgiams, o sutirštėję briaunos suteikia jai papildomą tvirtumą. Gamybos technologija apima magnio ir aliuminio junginių naudojimą, todėl stalo įrankiai yra atsparūs krekingui.
  • Ergonomiškas. Visi pagaminti indai yra lengvai sukrauti, kad virtuvės erdvė būtų efektyvesnė. Be to, jūs galite nešioti indus į didelius kaminus, nekeliant pavojaus, kad jie bus nuleisti ir nesilaikyti.
  • Žemas vandens įsisavinimas. Tai yra svarbus pliusas, atsižvelgiant į tai, kad kalbame apie patiekalus, kuriems reikalingas nuolatinis šlapias valymas.

Tačiau „Wilmax“ Kinija yra pagaminta iš keramikos, o tai reiškia, kad reikia kruopščiai tvarkyti ir netoleruoja stiprių mechaninių sukrėtimų. Tai yra pagrindinis jo trūkumas.

Šio prekės ženklo gaminiai gali būti valomi tik su minkšta kempine ir gelio tipo valikliu - abrazyvų ir metalo šepečių naudojimas yra nepriimtinas.

Asortimentas

Angliško prekės ženklo porceliano asortimentas skiriasi dėl išskirtinės įvairovės - patiekalų kolekcijoje yra viskas: nuo visų rūšių plokštelių ir formų iki vaisių vazos, arbatinukai ir kavos puodeliai.

„Wilmax“ gaminiai pateikiami tiek klasikiniu, tiek šiuolaikiniu dizainu.todėl kiekvienas pirkėjas lengvai pasirinks parinktį, kuri puikiai tinka jos interjerui. Pavyzdžiui, apvalūs patiekalai tinka klasikiniams kambariams, o kvadratinis variantas - aukštųjų technologijų. Tuo pačiu metu, kuriant patiekalus, dizaineriai vadovaujasi ne tik dekoravimo reikalavimais, bet ir svarbi jų funkcionalumas ir paprastas naudojimas. Pavyzdžiui, dauguma arbatinių puodelių turi iš esmės naują dangtelio užrakinimo mechanizmą, kurio dėka jis laikomas labai sandariai ir nepatenka į gėrimo pilant. Tokiu būdu arbatos ceremonija yra labai patogi ir visiškai saugi.

Kepimui skirti indai skiriasi nuo įleidžiamo dugno ir sienų, kuri leidžia kuo ilgiau išlaikyti šilumą.

Objektų universalumas slypi tuo, kad tas pats stalo įrankis vienu metu turi kelis tikslus. Pavyzdžiui, ledų dubenėlį galima naudoti kaip cukraus dubenėlį, o vaisių dubuo atlieka puikų darbą su duonos krepšelio vaidmeniu. Pipirų malūnas gali būti lengvai naudojamas virti patiekalų ruošimui.

Kruopščiai baltos lėkštės nusipelno geriausių klientų atsiliepimų visame pasaulyje, nes jos sklandžiai išlenktos formos. Kepimo patiekalai pritraukia išskirtinį ilgaamžiškumą, atsparumą kvapams ir lengvą valymą.

Šio prekės ženklo „bouillonas“ yra labai patogu - dėka rankenų abiejose pusėse, jie gali būti perkeliami mažai pastangų iš vienos vietos į kitą. Beje, šis prietaisas taip pat priklauso visuotiniam įrenginiui - jis jungia puodelio ir tureen funkcijas.

Nekilnojamasis stalo apdaila bus suskirstyta keturių sekcijų lentelė - kiekvienas jo skyrius gali būti naudojamas atskiram indui. Šis elementas užima labai mažai vietos ant stalo, todėl jis yra labai praktiškas.

Apžvalgos

Naudotojų atsiliepimai apie „Wilmax“ virtuvės prietaisus yra teigiami. Pirkėjai kalba apie patiekalų stilių ir kokybę, kuri atrodo įspūdinga per iškilmingus priėmimus ir kasdienį naudojimą. Jis tarnauja kelis dešimtmečius, nekeičiant pradinio blizgesio.

Vartotojų vartotojai yra labai patenkinti įvairiais modeliais: yra daugybė Wilmax stalo kolekcijų. Yra net produktų, pagamintų specialiai japonų virtuvei.

Wilmax kokybę rodo ir tai, kad Rusijoje viena didžiausių kolekcijų yra gerai žinomų kulinarijos televizijos programų, Julija Vysotskaja. Visi „Eat at Home“ programoje naudojami patiekalai yra supakuoti į ryškias dėžutes su „Wilmax England“ logotipu, kuriame vaizduojama aktoriaus veidas.

Dėl skirtumo tarp „Julia Vysotskaya“ serijos nuo įprastos „Wilmax“, aprašytos žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys