Indai

Viskas, ką jums reikia žinoti apie „Fissman“

Viskas, ką jums reikia žinoti apie „Fissman“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Maisto gaminių apžvalga
 4. Atrankos kriterijai
 5. Klientų apžvalgos

Virtuvės reikmenys yra virtuvės „veidas“. Šiuo teiginiu galima ginčytis, tačiau ginčas bus ilgas. Iš tiesų, patiekalai neturėtų būti apdorojami paviršutiniškai: tai nėra taip pigu, kad pasirinkimas būtų pirmas, perkant pirmąją keptuvę ir keptuvę. Daugelis savininkų atidžiai ieško pasiūlymų, pirmiausia atkreipdami dėmesį į prekinius ženklus. Ir ne tik garsūs vardai, bet ir geros reputacijos įmonė. Pavyzdžiui, pavyzdžiui, „Fissman“.

Savybės

Gamybos šalis Fissman - Danija. Rinkoje esanti įmonė yra palyginti nauja, dešimt metų. Tačiau tai nėra nieko, kad kompanija vadinama progresyviu prekės ženklu, kurio koncepcija yra „kulinarinio proceso supaprastinimas ir puošimas“.

Bendrovė aktyviai dalyvauja kuriant naujus stalo indus, kur tobulinamos medžiagos ir technologijos, stiprinamos klasikinės tendencijos. Kita vertė, kurią prekės ženklas skatina, yra sveikas gyvenimas. Tinkama mityba ir aukštos kokybės miegas, sporto komponentas, kasdienė rutina yra šiuolaikinės vertybės, kurios šiandien pasirenka, perka ir atsilieka. Ir ką mes ruošiamės, šios vertybės taip pat tinka. Kuo aktyviau patiekalai prisideda prie sveiko maisto ruošimo, tuo daugiau gerbėjų.

Todėl „Fissman“ yra įsitikinusi, kad visi produktai turi būti sukurti taip, kad išlaikytų sveiką gyvenimo būdą, o tai reiškia, kad pagrindinis dėmesys skiriamas aplinkai nekenksmingoms medžiagoms ir technologijoms, kurios leidžia gaminti maistą paprastu, prieinamu ir greitu.

Aliuminis ir ketus, du pagrindinės keptuvėms skirtos medžiagos, nekonkuruoja: Pavyzdžiui, galite nusipirkti palyginti nebrangią aliuminio keptuvę su unikalia nelipniąja danga. Ir jūs galite gauti „gerą seną“ ketaus, kuris jums tarnaus daugelį metų.

„Fissman“ parduotuvėje yra daug, mažiausiai 1000 jūsų virtuvėje prašomų produktų: nuo klasikinių puodų rinkinių iki priedų, kurie supaprastina virimą.

Privalumai ir trūkumai

Prekės ženklas puikiai veikia: patogi internetinė parduotuvė, sąskaitų tvarkymas socialiniuose tinkluose, aktyvus parduotuvių atidarymas didžiuosiuose NVS miestuose. Pirma, gamintojas parduoda informaciją, dalijasi įkvepiančia reklama, kuria patogią reklamos trajektoriją. Ir tik tada parduotuvės lankytojas, kartą pirkęs tinklelį ar termosą, nusprendžia vėl žiūrėti į parduotuvę. Arba norite pamatyti, kas nauja svetainėje, žr. Nuolaidas ir akcijas, pasinaudoti jais ir, svarbiausia, įsitikinkite, kad nusipirkau aukštos kokybės aukštos kokybės produktą. Ir tai yra absoliutus privalumas „Fissman“.

Trūkumai yra lengviau skaitomi forumuose, nors ši informacija nėra tiksli. Šiuolaikinis verslas yra daugiakultūris: su franšizės atsiradimu, daugelis pažįstamų savybių yra žiūrimos iš skirtingo kampo. Danijoje registruota vadinamoji patronuojanti bendrovė, o gamyba vykdoma Azijos regione, Kinijoje. Bendrovės atstovybės yra išsklaidytos visame pasaulyje. Būtent ši sistema leidžia subalansuoti didelį verslą laikydamasi darbo formulės „kaina / kokybė“.

Kažkas, sužinojęs, kad Danijos prekės yra gaminamos Kinijoje, eis per Fissman parduotuvę. Tačiau daugelio pripažintų prekių ženklų gamyba taip pat nukreipiama į Aziją, į rytus, ir tai neturi įtakos pardavimų spartai ar prekių kokybės pokyčiams. Kadangi pagrindinis būdas įvertinti „Fissman“ privalumus ir trūkumus yra trivialus: tiesiog pirkti ir pabandyti.

Maisto gaminių apžvalga

Bendrovės produktų katalogas yra didelis: nuo virtuvės reikmenų rinkinių iki stalo įrankių, garintuvų, grotelių ir daržovių pjaustytuvų, prieskonių malūnų ir visų rūšių virtuvės reikmenų.„Fissman“ gamina labai gražius patiekalus kūdikiams ir bambuko gaminiams.

Mes aiškiai įvertinome „Fissman“ produktus.

 • Keptuvės Galite įsigyti rinkinį iš karto, arba galite pasirinkti vieną, ir jis taps prekės ženklo kokybės rodikliu. Pavyzdžiui, paimkite Bambino keptuvę: 1,1 l, stiklinį dangtį, patrauklų dizainą. Puiki galimybė gaminti ryžių košė. Arba, pavyzdžiui, „Fissman Del Fuoko“, tai yra labai neįprasta plokštė, kurios tūris yra 1,6 l. Keramika, juoda su oranžiniu dangteliu yra puikus patiekalas patiekalų skrudinimui. Maistas nebus prilipęs prie sienų ir dugno, tai yra, „ilgų rūstų“ režimas veiks be skundų. Indai gerai atlaiko temperatūros pokyčius. „Verde“ ir „Viva“ modeliai yra ne mažiau patrauklūs - jie yra labai populiarūs NVS šalyse.
 • Stewpans Jei patiekalai yra reikalingi maisto ruošimui vaikams, „Piccolo“ modelis yra tik puikus: tai 1,3 litrų troškinimo keptuvė, ryškiai violetinė, juokinga. Pagaminta iš aliuminio pagaminta stewpan, o jos danga yra akmens, ekologiška. Šiame inde galite virti mažiausiu kiekiu aliejaus arba net be jo. Bakelito puodelio rankena, ji nebus įstumiama į rankas ir nebus šildoma. Ir jei jums reikia „suaugusiųjų“ versijos, apsvarstykite Triestą, tai kokybiškas elementas, kurio tūris yra 3,6 litrų. Pagaminta iš aliuminio kėbulo su labai patvaria daugiasluoksnine danga. Jį sudaro keli natūralaus akmens milteliai su mineraliniais komponentais.

Indo indo dugnas greitai ir, svarbiausia, tolygiai įkaista, nes nepakankamai virtas maistas jums nekelia grėsmės.

 • Pannos-wok. Jūs galite įsigyti stilingą mini-wok iš „Junior“ serijos, tai yra sunkiųjų aliuminio indai, padengti akmeniu. Danga turi antibakterinį poveikį, saugu žmonių sveikatai. Jei norite kažką daugiau įspūdingų, pažiūrėkite į Greifo modelį. Tai keptuvė su nelipnine keramine danga, sukurta silikono pagrindu.
 • Giliai keptos keptuvės. Populiarios pan modelio kalkės, kurių pavadinimas yra nuoroda į patiekalo spalvą. Saugus ir praktiškas asistentas jūsų virtuvėje. Virtuvei visada reikalinga keptuvė su nelipniąja danga, ir toks ryškus, spalvotas modelis nulems nuotaiką. Į keptuvę galite virti be aliejaus, nes dietiniai produktai yra gana „draugai“ su šiais indais. Ir jei jums reikia labai gilios keptuvės, atidžiau apžiūrėkite Dakjjim modelį: produktai yra pagaminti iš aliuminio, o danga yra trijų sluoksnių. Panelio sienų aukštis - 7 cm, galite virti pilafo ir daržovių troškinius, troškinti kopūstų ritinius ir tt

Ši koncepcija taip pat gerai apgalvota „Fissman“ tinkle. arbatos ir kavos patiekalai. Jai atstovauja virimo, arbatos puodai, cukraus dubenys, speneliai, pieno ąsočiai. Graži išvaizda ir pigūs prancūzų spaudai iš Fissman. Tai specialūs stūmokliniai arbatiniai puodeliai, skirti naudoti greitai ir patogiai. Gamintojas gamina borsilikato karščiui atsparaus stiklo kolbas, ir tokia kolba yra paruošta temperatūros pokyčiams. Tobulą arbatos filtravimą organizuoja nerūdijančio plieno tinklinis stūmoklis.

Ne blogai įgyvendinta Fissman ir pardavimas Grilis: Sezono metu šie produktai greitai skiriasi. Danijos kompanija siūlo ant grotelių keptus žuvų kepsnius, kepsnius ir daržovių kepalus, taip pat gražius ir tvirtus lagaminus.

Atskiras kryptis - fondiu. Pavyzdžiui, galite nusipirkti šokolado fondiu, kuris yra mažesnis nei 1500 rublių. „Fissman“ siūlo specialių keraminių indų, pagamintų jaukių spalvų, liniją. Komplekte yra fondiu, šakės, stendas ir tealight.

Jei atvykstate į parduotuvę patogiai keptuvei, kurioje galite virti chakhokhbili arba, pavyzdžiui, kepti, gali pasirodyti, kad jūs ketinate atnaujinti pipirų malūnas Virtuvės malūnas turėtų atlikti savo darbą efektyviai ir turėti tvirtą išvaizdą.

„Fissman“ turi daug padoraus pasirinkimo galimybių: nuo stiklo iki medinių modelių už įdomią kainą.

Atrankos kriterijai

Bendrojo deficito laikai jau seniai praėjo, dabar yra viskas - yra tik keletas silikoninių šepečių tipų. Ir tokia įvairovė yra sunku neprarasti: pirkti tikrai reikalingą ir tikrai aukštos kokybės. Nes be profesionalių patarimų negali padaryti.

Ekspertai nurodo 6 rekomendacijas tiems, kurie eina į patiekalų parduotuvę.

 • Virtuvės įrankių pasirinkimas. Kol nepridėjote į šį skyrių, jūs net nesuvokėte, kad jums reikalingas kiaušinių separatorius arba butelių atidarytuvas. „Fissman“ turi daug panašių pasiūlymų, o visi už patrauklią kainą. Pagalvokite apie tai, kaip dažnai naudosite cukraus žnyplę arba šaukštą ryžių: jei atsakymas yra „kartą per 1-2 savaites,“, galite įdėti prekes į krepšelį.
 • „Fissman“ kepimo patiekalai - formos švelnumas ir tobulumas. Ovalios, stačiakampės, kvadratinės, gražios ir ryškios spalvos, pažodžiui „pakyla“ į krepšelį. Ir vėl įjungiame logiką: kokių dydžių pyragai yra populiariausi jūsų šeimoje? Ir kokia forma jie turėtų būti? O gal jūs turite pakankamai formų, kurios jau yra orkaitėje, bet nepakanka keramikos kepimo kepimo (ir iš tikrųjų atrodo, kad apetitai yra kiaušiniai su daržovėmis valstietiško stiliaus).
 • Kepimo rinkiniai įkvepia kulinarijos išnaudojimą. Fissmane yra daug tokių rinkinių: sausainiams, bandelėms, pyragams su neįprastomis tekstūromis. Paimkite rinkinį, kuris yra išdėstytas kaip daugiafunkcinis, arba silikoninių formų, sausainių ar bandelių, iš kurių jūsų šeima yra pasirengusi valgyti labai dažnai.
 • Dirbkite iš bambuko šiandien. Šviesus, neįprastas, gana stiprus, kiekvienas nori įdėti tokį puodelį ar dubenį į virtuvės spintą. „Fissman“ turi tokį produktą: galite nusipirkti gražų puodelį 300 rublių, o dubenį - 170 rublių. Bambuko talpyklos maisto ir salotų laikymui yra labai patogios ir funkcionalios. Bambuko pluošto indai yra ekologiški ir turi natūralių antibakterinių savybių.

Beje, jis ne visai sugeria kvapus. Todėl drąsiai paimkite tokius produktus: vaikai nėra abejingi, o net suaugusieji konservatoriai galų gale užjaučia bambuko patiekalus.

 • Smulkinimo lentos - Vienas iš jų turi būti virtuvėje. Pavyzdžiui, žuvims turėtų būti įrengta atskira lenta, o tai labai patogu, jei jis turi specialų klipą. Jo dėka, net pradedantysis gali greitai valyti ir supjaustyti žuvis. Pažymėtina, kad plokštės medžiaga nepriima kvapų, nesidažo ir nesumažina ašmenų. Ir yra tokia lenta iš Fissmano apie 620 rublių.
 • Sushi rinkiniai. Kvaila paneigti, kad suši ir ritiniai tapo neatsiejamais mūsų meniu elementais. Ir jei sekite ritualus, tai būtų gerai valgyti suši iš specialių patiekalų ir, žinoma, lazdelių. Fissman ir pateikė šį prašymą. Jei nuspręsite pirkti tokį rinkinį, optimalus pasirinkimas bus 6 asmenų rinkinys: jei svečiai nusileidžia, visada galite užsisakyti mėgstamą patiekalą ir pateikti jį gražiai ir elegantiškai. Komplektą sudaro 6 keraminiai padažai, skirti padažui, 6 bambuko kilimėliai, 6 bambuko lazdelės ir 6 keraminės atramos lazdelėms. Kaina - apie 2800.

Ir tai nėra net pusė Fissman produktų asortimento, nes ji apima beveik visus vartotojų klausimus. Tai neįprasta, kad vartotojas į parduotuvę patenka į mažą silikono mentelę, tačiau išėjo su grotelių keptuvėmis ir arbatinuku.

Klientų apžvalgos

Kiekvienam optimistui yra pesimistas: todėl čia visada bus kritikas patenkintam pirkėjui, kuris kalbės apie pirkimą tamsiausiuose tonuose. Tačiau apskritai „Fissman“ atsiliepimai yra gana sklandūs. Pirkėjai mėgsta didelį asortimentą, modernaus dizaino, įrangos komplektus ir vis dar patinka kaina, kuri skirta žmonėms, kurių biudžetas yra kuklus.

„Fissman“ yra geras pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ir vertina gražius, modernius, ne labai brangius patiekalus, taip pat tiems, kurie nori pirkti viską vienoje vietoje.

Peržiūrėkite kitą „Fissman“ indus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys