Manikiūras trumpiems nagams

Mėlynos nagų dailės idėjos trumpiems nagams

Mėlynos nagų dailės idėjos trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiprybės ir trūkumai
 2. Rekomendacijos
 3. Atspalviai ir deriniai
 4. Dizaino parinktys

Trumpi nagai visada atrodo tvarkingi ir natūralūs. Net moterys, turinčios sveikų stiprių nagų, dažnai nori palikti minimalų ilgį be pratęsimo ir papuošti trumpus nagus su laku. Šio ilgio dizainas netinka visiems, elegantiški trumpi nagai puikiai derinami su pasteliniais atspalviais. Pavyzdžiui, puiki galimybė yra mėlyna.

  Stiprybės ir trūkumai

  Neabejotinas mėlynos spalvos pranašumas manikiūre yra jo atspalvių įvairovė, įskaitant šviesiai mėlynus atspalvius ir ryškiai mėlynas spalvas. Be to, mėlyną dizainą galima lengvai nustatyti bet kokiai progai. Tai puikiai tinka vestuvėms, nes jos rami netgi atspalviai suteiks nuotakos švelnumo ir moteriškumo vaizdą. Žiemą mėlynos spalvos galite piešti snaiges ar pasakų herojus, pavasarį tokie modeliai ar šviesios oro plunksnos atrodys labai romantiškai, o vasarą ši spalva puikiai suderinama su jūros tema.

  Kitas mėlynojo manikiūro privalumas yra galimybė derinti su beveik bet kokia kita spalva. Be to, grožio studijos siūlo labai įvairius mėlynos spalvos dekoratyvinio lako atspalvius, jie visi yra plačiai prieinami, o pageidaujamos spalvos paieška yra paprasta.

  Galbūt tokiame manikiūre nėra trūkumų. Galima pastebėti, kad kai kurie mano, kad nagai yra nenatūralūs, tačiau ši spalva turi daugiau gerbėjų nei priešininkai. Bet taip pat gali būti vadinamas minusas, kad reikia griežtai pasirinkti vaizdą. Tai yra, švelniai mėlynas manikiūras yra mažai tikėtina, kad harmoningai atrodys femme fatale raudonoje įtemptoje suknelėje. Šiuo atžvilgiu dizaino pasirinkimas turi būti griežtai vertinamas.

  Tačiau kasdieniam mėlynojo manikiūro įvaizdžiui - laimėjimui.

  Rekomendacijos

  Vykdant manikiūrą dangaus atspalviuose trumpiems nagams Naudokite specialistų rekomendacijas.

  • Pasirinkę dizainą, pabandykite atsisakyti kryžminių linijų. Pavyzdžiui, geometrijos atveju pirmenybė teikiama vertikaliems ir įstrižiniams smūgiams - jie vizualiai padidins pirštus.
  • Nebijokite gausių sočiųjų mėlynų atspalvių. Jis puikiai atrodys ant trumpų nagų ir mėlynos spalvos. Turtingas turkis - puiki galimybė trumpam.
  • Stenkitės nepersistengti su papildomais dekoratyviniais elementais. Tai ypač pasakytina apie moteris, turinčias trumpas plačias nagų plokšteles. Akcentai rekomenduojami ant vieno ar dviejų pirštų.
  • Mėlynieji atspalviai puikiai derinami su bet kokia nago forma, bet jei jie turi trumpą ilgį, geriau rinktis „migdolų“ arba „minkštojo kvadrato“ formą.

  Atspalviai ir deriniai

  Kalbant apie mėlyną manikiūrą, nereikia klasikinės mėlynos spalvos pateikti nagus, yra daug atspalvių variantų.

  Dangus

  Suteikia vaizdą lengviau, lengviau, šviežiau. Be to, šis atspalvis gali būti puiki fone bet kokiam menui.

  Turkis

  Spalva svajonėms ir tikslingoms moterims. Puiki galimybė tiems, kurie vyksta atostogauti, nes ši spalva simbolizuoja jūros bangas.

  Mėlyna mėlyna

  Ramus sklandus spalva. Jo pranašumas yra universalumas: ši spalva tinka bet kokiam odos tamsui - tamsiai arba šviesiai.

  Pilka mėlyna

  Spalva neutralaus manikiūro šalininkams. Jis puikiai tinka žiemos peizažui ar rudens temai.

  Kaip ir deriniai su kitais tonais, pirmenybė teikiama patvirtintiems deriniams.

  Su rausvos spalvos

  Ypač graži rožinė spalva atrodys turkio atspalviu. Ilgiems nagams tai būtų išgalvotas derinys, tačiau trumpais nagais šis dizainas atrodys šviesus ir gražus. Tinka konkrečiam įvykiui ir kasdieniam vaizdui.

  Su balta

  Tinka bet kuriai situacijai. Labai švelnus, romantiškas, moteriškas derinys. Puikios spalvos atrodo prancūzų arba mėnulio manikiūras. Nepaisykite geometrijos.

  Juoda

  Gana drąsus derinys. Geriau vaizduoti juodus raštus mėlynos spalvos fone. Piešiniai bus įdomūs po spindesiais.

  Su ruda

  Tokiu atveju mėlyna šalta praskiedžiama šiluma ir šiek tiek saldumo. Šis derinys gali būti vadinamas „skaniu“. Tas pats derinys puikiai atrodys su auksiniais blizgesiais.

  Su mėlyna spalva

  Suderintos spalvos viename tone. Pagal šį derinį labai lengva pasiimti drabužius ir aksesuarus.

  Dizaino parinktys

  Štai keletas trumpų nagų, mėlynos spalvos, dizaino pavyzdžių.

  Mėlyna mėlyna

  Pasirodo, švelniai, moteriškas, tvarkingas ir šiek tiek paslaptingas. Trumpas ilgis - viena iš sėkmingiausių dizaino parinkčių.

  Mėnulio manikiūras

  Jis atrodo labai blyškiai nagų plokštelės ir atviros skylės spalva. Jei ant vieno piršto pažymite skylę su rhinestones, gausite manikiūrą su „pasukimu“.

  Kalnų krištolas

  Trumpuose naguose su šiuo elementu svarbu nepervertinti, bet apskritai fantazija gali būti neribota. Dizainas su cirkoniais puikiai tinka šventiniam renginiui.

  Prancūzų

  Prancūzų manikiūras mėlynos spalvos atrodo švelnus, gerai prižiūrimas, elegantiškas. Mėlyna gali būti nago kraštas ir pats paviršius. Leidžiamas derinys su bet kokia spalva, jis gali būti pastelinis, nude ar kontrastingas atspalvis.

  Sparkles

  Šiuo atveju kapitonas vėl gali parodyti vaizduotę ir naudoti blizgesį, „skaldytų stiklų“, blizgesio ir kitų manikiūro būdų poveikį trumpiems nagams.

  Meistriškumo klasė, sukurianti švelnų manikiūrą rožine ir mėlyna spalva, žr. Žemiau.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys