Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro idėjos trumpiems apvaliems nagams

Manikiūro idėjos trumpiems apvaliems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Namuose
 2. Spalvų deriniai
 3. Dizaino parinktys

Neseniai ilgų smailių nagų mada palaipsniui baigiasi. Šiuolaikinės moterys pasisako už gamtos grožį, todėl daugelis žmonių nori manikiūro daryti trumpais apvaliais nagais. Šiame straipsnyje mes aprašysime, kaip atlikti procedūrą namuose ir pasiūlyti gražias dizaino idėjas šiai nagų formai.

Namuose

Daugelis merginų rūpinasi savo nagais savarankiškai. Visų pirma, jūs turėtumėte įdėti pirštus į kubilą su šiltu muiluotu vandeniu. Tai būtina, kad oda ir nagų plokštė taptų minkštesnė ir lankstesnė. Po 10 minučių rankos nuvalomos minkštu rankšluosčiu ir prasideda paruošiamasis procesas. Naudodamiesi nagų žirklėmis, netrukus išjunkite nagus ir po to juos suapvalinkite su nagų disko.

Atminkite, kad trumpi apvalūs nagai tinka vidutinio ar ilgo pirštų savininkams.

Apelsinų lazdelių pagalba reikia stumti minkštintą odą. Profesionalūs meistrai nerekomenduoja supjaustyti žirklėmis, nes odos perteklius vis dar augs, bet jis taps sunkus ir šiurkštus. Galima šiek tiek apdoroti plokštelės paviršių, kad jį lygintumėte. Vinys yra paruoštas manikiūrui. Prieš naudodami dažų laką, turėtumėte juos padengti, kad būtų galima tiksliau atrodyti. Kartais ant paviršiaus atsiranda nedideli burbuliukai, kad juos išvengtumėte, prieš naudodami laką reikia apversti buteliuką aukštyn kojom ir šiek tiek pakratyti. Taigi visas oras pakils ir neliks tekstūros.

Spalvų deriniai

Pirmiausia turėtumėte žinoti, kurie atspalviai yra griežtai draudžiami trumpiems nagams su apvalia forma. Tokio manikiūro savininkai turėtų vengti pernelyg ryškių ar rūgštų spalvų, kurios puikiai atrodo ant ilgos plokštelės, bet netelpa trumpai. Saugokitės geltonos, baltos, oranžinės, raudonos ir kitos spalvos.

Ši parinktis yra tobula tamsi spalva. Pavyzdžiui, bordo, baklažanų, tamsiai raudonos, rudos ir net juodos spalvos. Jei pirmiau minėtos spalvos idealiai tinka žiemai, pavasarį galite pasirinkti iš pastelinės paletės. Geriausi tonai bus mėlyna, geltona, violetinė, mėlyna, šviesiai rožinė, mėtų ir net kūnas. Vasarą įsitikinkite, kad manikiūras ir pedikiūras yra tos pačios spalvos.

Klasikinio prancūzų manikiūro mėgėjai turės užmiršti šį dizainą su trumpais nagais. ir palaukite, kol jie auga mažiausiai milimetrų. Mažas ilgis nesuteikia erdvės net plonai baltai juostai. Nerekomenduojama įdėti pirštų rhinestones ar sparkles, nes jie vizualiai padaryti pirštus storas ir bjaurus. Turėsite atsisakyti matinio manikiūro, kuris per keletą sezonų neteko savo pozicijos.

Jei tikrai norite suteikti savo nagams įdomią išvaizdą, matinę tekstūrą galite pakeisti subtilesniais milteliais.

Dizaino parinktys

Yra daug įdomių dizaino galimybių trumpiems apvaliems nagams. Visi jie skirti suteikti elegantišką ir gražią išvaizdą.

 • Vienspalvis Standartinė manikiūro versija, kurios idėja yra tolygiai padengti visus pirštus norima spalva. Monochrominis manikiūras laikomas idealu bet kokiai nagų plokštės formai ir ilgiui.
 • Žirniai. Įdomi idėja sukurti vasaros dizainą.Visų pirma, taikomas fono sluoksnis, o tada tašku pavaizduotas šepetys arba dantų krapštukas. Jie gali būti tolygiai pasiskirstę po visą plokštę, išilgai vertikalios juostos arba nubrėžtos taškinės linijos.

    Žiemą gali būti naudojamas tamsus raudonos, mėlynos arba violetinės spalvos atspalvis, o žirniai gali būti dažyti juoda spalva. Vasarą idealus pasirinkimas būtų pastelinių spalvų ir baltų taškų fonas.

    • Ombre. Įdomus ir gražus dizainas, kuris turi sklandų perėjimą iš vieno atspalvio į kitą, yra dviejų rūšių. Pirmuoju atveju perėjimas vyksta ant kiekvieno piršto. Pirmasis sluoksnis yra pagrindas: baltas arba nuogas. Toliau mažas įprastos indų kempinės segmentas nudažomas dešiniajame atspalvyje, o piešinys perkeliamas iš medžiagos į nagą. Gražiausi yra lygūs perėjimai nuo tamsios iki šviesos, pavyzdžiui, nuo tamsiai mėlynos iki mėlynos, taip pat daugiaspalviai ombre, kur yra kelių spalvų derinys, pavyzdžiui, rožinė, mėlyna ir alyvinė.

    Antrame variante atspalvių perėjimas vyksta pakaitomis nuo nykščio iki mažo piršto. Tamsiausias atspalvis taikomas kraštutiniam pirštui, o kiekvienas tolesnis yra nudažytas šiek tiek lengvesniu nei ankstesnis.

     • Juostelės. Labai įdomus trumpais apvaliais nagais atrodo ypatingos nagų juostelės. Jie yra plonos spalvos linija su blizgančia tekstūra ir klijų pagrindu. Geriau turėti juos vertikaliai arba įstrižai - taip nagai atrodys ilgiau. Įsitikinkite, kad manikiūrą užfiksuokite viršutiniu sluoksniu, kad dekoras nenukristų.
     • Raštai. Nagų dailė trumpais nagais nėra ypač sveikintina, tačiau yra įdomių variantų, kurie yra tinkami klasikinės formos savininkams. Pasirinktą spalvą galite taikyti visuose naguose, išskyrus nenaudojamą spalvą, ir likti permatomu pagrindu ir nuimkite piešinį plonu šepečiu. Arba įdėkite vaizdą į kontrastingą spalvą.

        Kaip nuotrauką naudokite įvairius garbanos, raides, užrašus ar monogramas. Yra daugiau įdomių idėjų, pavyzdžiui, bičių, drugelių, širdies, žvaigždžių ir daug daugiau, kuri yra pakankama kliento vaizduotei.

        • Geometrija. Geometriniai raštai vizualiai ištempti pirštus. Manikiūras atrodys labai originalus, ypač jei padarysite kiekvieną skirtingos spalvos liniją. Paprastai sudaromi zigzago arba banguoti modeliai. Spalvos yra pasirinktos. Galite pakeisti juodą arba bordo spalvą su balta spalva, pasirinkti kelis pastelinius atspalvius arba piešti tam tikrą geometrinį ombrą.

        Kaip padaryti trumpą apvalių nagų manikiūrą, žr. Šį vaizdo įrašą.

        Parašykite komentarą
        Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

        Mada

        Grožis

        Ryšys