Manikiūras trumpiems nagams

Geriausios idėjos purpuriniams manikiūrams trumpiems nagams

Geriausios idėjos purpuriniams manikiūrams trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kad tiktų
 2. Teisingai sujunkite
 3. Dizaino parinktys

Šviesus, sultingas, išraiškingas, įsimintinas ir tuo pačiu metu visiškai nepastebimas violetinis manikiūras madoje kiekvieną sezoną. Jis pasirenkamas iš visų amžiaus grupių sąžiningos lyties, nes jis gali būti pagamintas įvairiais raudonos spalvos atspalviais.

Jis gali būti įdomus papuoštas trumpais nagais, kartu su kitais atspalviais.

Kad tiktų

Violetinis manikiūras įvairiais atspalviais idealiai tinka bet kokiai progai ir progai. Svarbiausia, kad jis būtų teisingai derinamas su visu vaizdu. Kadangi violetinė spalva pateikiama įvairiose atspalvėse, jūsų odai ir kartai ar kitam atveju nebus sunku pasirinkti tinkamą spalvą.

Subtilūs pasteliniai raudonos spalvos atspalviai, įskaitant levandą, violetinę, ametistą ir violetinę, tinka beveik visiems spalvų tipams. Be to, jie vizualiai truputį ilgiau trunka trumpus nagus. Subtilūs atspalviai tinka visų amžiaus grupių moterims. Jie gali būti pasirenkami ne tik šventėms, bet ir įvairiems kasdieniems lankams.

  Daugiau prisotintų atspalvių, būtent alyvmedžio ir gervuogių, geriausia rinktis vidutinio ilgio nagus arba sujungti dizainą kartu su vėsesniais atspalviais, pvz., Pilka, sidabrinė ir juoda.

  Paprastai, naudojant tamsius atspalvius, jūs turėtumėte tikrai atsižvelgti į aprangą ir jo priedus, kuriuose turėtų būti harmoningai nagų nagų spalva.

  Ryškiausi ir turtingiausi violetiniai atspalviai, pavyzdžiui, slyvų, serbentų ir figų atspalviai, gali papildyti ne tik vakaro išvaizdą, bet ir kasdienius. Jie yra vienodai gerai derinami su šviesia oda, tamsia oda ir netgi tamsiai.

  Jei nagai yra labai trumpi ir norite naudoti tamsią atspalvį, turite atidžiai apsvarstyti dizainą.

  Monochromatinis manikiūras vizualiai gali šiek tiek sumažinti nagus ir, jei norėsite pakeisti mažą kontrastinį piešinį, pavyzdžiui, baltos spalvos, manikiūras bus tobulas. Taip pat galite naudoti perlų lakus.

  Teisingai sujunkite

  Kad manikiūras atrodytų harmoningas ir tinkamas, turite iš anksto galvoti apie tai, kokie atspalviai ir spalvos jame bus naudojami.

  Pavyzdžiui, levandų atspalvis bus puikiai derinamas su visais nude, įskaitant šviesiai rožinį, pienišką, persikų ir net citriną.

  Tamsos ir turtingos spalvos geriausiai derinamos su kontrastingomis galimybėmis. Ypač naudinga, jie atrodo su juodos ir baltos spalvos, taip pat su kai kuriomis metalo spalvomis, pavyzdžiui, su sidabru.

  Sėkmingiausia ir laimingiausia spalva, sukurianti tobulą tandemą su violetine spalva, yra balta. Su juo galite visiškai uždengti atskirus nagus ir sukurti įvairius brėžinius. Baltas nėriniai ant švelniai violetinio lako atspalvio, ypač gražiai atrodo.

  Dizaino parinktys

  Šiandien violetinių ir alyvinių atspalvių pagalba yra daugybė trumpų nagų dizaino variantų. Pagrindinis dalykas, renkantis dizainą, yra ne bijoti, kad atlaisvintumėte savo vaizduotę, sugalvoti kažką naujo ir nebijokite drąsių idėjų. Nemažai atspalvių pateikiami ne tik gelio lakštai, kurie yra populiarūs visame pasaulyje, bet ir bendri namų naudojimo būdai. Su jų pagalba galite sukurti gražų dizainą.

   • Kietas matinis violetinis manikiūras. Puikiai tinka papildyti biuro lankas moterims bet kokio amžiaus.Daugelis gamintojų siūlo specialias dangas, kurios padaro laką.
   • Verta pažvelgti į mėnulio manikiūrą, pagamintą iš minkštos raudonos spalvos. Kad toks dizainas neatrodo nuobodus, galite naudoti sidabro ar aukso piešinį kaip papildomą rėmo skylę arba atskirti jį su mažais rhinestones ar bulvėmis.
   • Populiarus dizainas su trina, kurį galima padaryti namuose. Puikus ir blizgus raudonos spalvos nagai bus puikus papildymas ne tik vakaro išvaizdai, bet ir kasdieniam.
   • Purpurinė striukė taip pat gali būti puikus sprendimas trumpiems nagams. Toks manikiūras laikomas universaliu, todėl galite pasirinkti ne tik dirbti ar eiti į universitetą, bet ir atsipalaiduoti jūros pakrantėje.
   • Turėtumėte atkreipti dėmesį į šviesiai violetinį manikiūrą su juostelėmis. Jie gali klijuoti ar piešti ranka.
   • Su violetine spalva puikiai suderina auksą. Pvz., Su violetine spalva galite piešti visus nagus ir nubrėžti vidurinio ir žiedinio pirštų skyles auksu.
   • Subtilus levandų atspalvis su matine tekstūra Tai bus puikus sprendimas trumpiems nagams, suteiks manikiūro didybę ir eleganciją. Ji neturėtų būti perkrauta su daugybe papildomų detalių, kurios atitraukia nuo spalvos.

   Jei norite gauti daugiau idėjų apie violetinį manikiūrą, žiūrėkite kitą vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys