Manikiūras trumpiems nagams

Kaip padaryti klasikinį manikiūrą trumpiems nagams?

Kaip padaryti klasikinį manikiūrą trumpiems nagams?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Registracijos niuansai

Mes iškart sakome, kad manikiūras su trumpais nagais yra sezono tendencija, kuri išliko nuo praėjusių metų. Tik formos ir spalvų populiarumas keičiasi. Dabartinės ponios pirmenybę teikia natūraliems nagams.

Kas yra ypatinga dėl trumpų nagų ir kaip padaryti juos dar madingesnius šiais metais, skaitykite toliau.

Registracijos niuansai

Renkantis trumpo apkarpymo marigoldų dizainą, reikia laikytis kelių taisyklių.

Visų pirma, norint vizualiai pailginti pirštus, verta rinkti šviesių (nude) tonų lakus. Be to, nuogas atspalviai dabar yra labai populiarūs. Formų natūralumas kartu su šviesios spalvos gelio laku atrodo natūralus, bet stilingas.

Būkite atsargūs su baltais ir geltonais lakais: jie gali suteikti nesveiką odą.

Antra, neturėtumėte pasirinkti per daug apkrautų ornamentų ir modelių, taip pat naudoti gausius dekoratyvinius rhinestones ir blizgučius. Pageidautina, kad brėžiniuose būtų vertikalus ir įstrižainės, geriausias variantas - juostelės. Origami brėžiniai yra ne mažiau madingi dabar.

Trečia, nesirinkite pernelyg ryškių spalvų manikiūrui su trumpais nagais - tai atrodys vaikiška, kaip ir vaikystėje. Šios taisyklės išimtis yra ryškiai raudona.

Kiekviena moteris turi savo trumpą nagų idėją, o natūrali nagų plokštės forma yra unikalus visiems. Tai lemia individualų dizaino pasirinkimą. Turėtų būti gana eksperimentuoti, kad rastumėte labai unikalų stilių

Klasikiniai: skylės ir prancūziški

Daugelis žmonių mano, kad trumpais nagais prancūzų kalba yra griežtai draudžiama. Tai ne visai! Šis „nagų“ profesionalas gali sukurti klasikinį prancūzų manikiūrą net ir trumpais marigoldais.

Nagų angos arba pačio nago galo izoliavimas (prancūzų manikiūro technika) - universalus trumpų nagų pasirinkimas. Be to, tai idealus pagrindas kitoms, drąsesnėms manikiūro idėjoms.

Jūs galite pridėti skyles ir aptarnavimo striukes su rhinestones, fliteriais, kabuki akmenimis, blizgučiais, trina ir pan.

Šie metodai puikiai atrodo su gėlių motyvais ar abstrakčiais piešiniais. Trumpi nagai geriau papuošia geometrinį spausdinimą.

Dėl mažų nagų, dizainas su skylėmis ar antgaliais būtų puiki idėja. vestuvių šventei ar prizui, ir kasdieniame gyvenime toks manikiūras atrodo pranašesnis bet kuriame vaizde.

Jei esate įpratę būti madoje, tendencijoje, tokie manikiūro variantai tikrai turėtų būti jūsų kolekcijoje.

Matinis niekada neišeis iš stiliaus

Keli sezonai iš eilės matinis manikiūras yra pirmaujanti vieta nagų pramonėje. Kaip alternatyva blizgančiai apdailai, ji pasirodė gana neseniai, bet sugebėjo užkariauti aistringų madų širdis.

Trumpi nagai - idealiai tinka matinio manikiūro idėjoms realizuoti. Svarbi taisyklė yra minimalus apimties elementas. Tikslinga naudoti tik nedidelius rhinestones ir sparkles.

Atskiras dėmesys nusipelno matinio paviršiaus su lietaus lašų poveikiu. Rudenį šis variantas yra neabejotinas lyderis. „Haze“ kartu su blizgiais lašais atrodo už langelio ribų ir atkreipia dėmesį į save.

Gradiento manikiūras

Jis taip pat vadinamas „ombre“ efekto manikiūru. Šio stiliaus esmė yra tai, kad nagai yra padengti įvairių spalvų ir atspalvių lakais, be to, jie sklandžiai pereina tarp jų.Spalvingi svyravimai yra įspūdingi, aš noriu daryti tokį manikiūrą kartą, nors nėra nieko ypatingo.

Sėkmingiausias išdėstymo atspalvių variantas yra:

  • mėtų ir rožinės spalvos;
  • šviesiai geltona ir mėlyna;
  • raudonos ir baltos spalvos.

Mažo kiekio gradiente yra tinkami kalnų krištoliai, blizgučiai ir milteliai. Pavyzdžiui, nedideli dekoratyviniai elementai ant vieno piršto nago prideda manikiūrą. Pagrindinė taisyklė yra ne perkrauti dizainą!

Be to, specialistai nerekomenduoja kartu sujungti skirtingos tekstūros dangos, pavyzdžiui, matinį ir blizgus. Geriau nuspręsti ir pasirinkti vieną tekstūrą.

Idėjos trumpiems nagams gaminti - internetas yra pilnas dizaino parinkčių. Neabejotina šių metų tendencija daro „nagus“ vis daugiau eksperimentų ir džiugina grožį su naujomis idėjomis ir vaizdais. Ieškokite savo unikalumo!

Kaip padaryti klasikinį supjaustytą manikiūrą, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys