Manikiūras trumpiems nagams

Monotoniniai manikiūro variantai trumpiems nagams

Monotoniniai manikiūro variantai trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Populiarūs atspalviai
 2. Geriausios monochrominės manikiūro idėjos
 3. Dekoravimo parinktys

Neseniai ilgas nagai buvo mados, tačiau laikai keičiasi, o šiandien yra visiškai kitokios tendencijos. Dauguma fashionistas, be abejo, renkasi trumpus nagus. Kaip gražiai ir stilingai išduoti manikiūrą šiuo atveju mes pasakysime mūsų straipsnyje.

Populiarūs atspalviai

Trumpas ilgis prasidėjo ne taip seniai, tačiau jis jau užkariavo daugybę moterų visame pasaulyje. Tai gana paprasta paaiškinti - trumpi nagai atrodo stilingi, tačiau jie idealiai tinka aktyviam gyvenimo būdui, namų ruošimui ir profesinėms pareigoms atlikti. Sutinku, yra gana sunku įsivaizduoti ilgų nagų, užsiimančių laipiojimu, fotografavimu ar indų plovimu namuose, savininką.

Profesionalai nagų dekoruose paprastai neapriboja manikiūro spalvų paletės trumpais nagais - čia galima naudoti visus tonus ir atspalvius: nuo minkštos pastelės iki tamsiai rudos ir net juodos spalvos.

Spalva priklauso tik nuo bendro moters stiliaus, nuotaikos ir sezono.

Leiskite mums gyventi ant populiariausių atspalvių.

 • Pilka Tai labai dviprasmiška spalva, kuri nepraranda savo populiarumo keliais sezonais. Niekas negali tiksliai pasakyti, ką šis atspalvis yra taip mėgsta moterims. Labiausiai tikėtina, kad jo universalumas - šis tonas puikiai derinamas su bet kokiais dekoro ir dizaino elementais, jis harmoningai atrodo kaip iškilmingas renginys ir biuras su griežtu aprangos kodu. Paprastai pilka manikiūra yra derinama su subtiliais pasteliniais atspalviais, papildytais rhinestones ar sparkles ant vieno ar dviejų pirštų.
 • Smaragdas. Manikiūras, turintis didžiųjų žalių arba turtingų smaragdinių spalvų atspalvių, visada atrodo elegantiškas ir elegantiškas. Jis negali būti vadinamas trivialus - ši danga netinka nė vienai moteriai ir tinka tik stilingai, tvirtai ir pasitikėjimui. Dažniausiai smaragdas dengiamas rudenį-žiemą. Pažymėtina, kad ši spalva turi platų spalvų spektrą, kiekvienas tonas atrodo kitoks. Ši spalva idealiai tinka trumpiems ir vidutinio ilgio nagams, puikiai derinti su katės akių technikos apdaila. Paprastai smaragdo spalva yra savarankiška, nerekomenduojama derinti su kitais aktyviais elementais, bet jei esate iškilmingam renginiui, ant abiejų rankų žiedų pirštų galite klijuoti kelis rhinestones.
 • Mėlyna Žinoma, šiuo atveju tai ne apie mėlyną, bet apie gilų ir šviesų atspalvį, kurį nagų meno meistrai rekomenduoja trumpiems nagams. Tai tikrai prabangus atspalvis, kurį galima naudoti bet kuriuo metų laiku, neatsižvelgiant į sezoniškumą. Šventiniams renginiams tokia aprėptis papildoma spindesiais, sukuriant tam tikrą spindinčią ombudsmeną. Sotūs ultramarinas įterpimo pastoje atrodo labai švelnus. Mes negalime pasakyti apie juodą ir mėlyną manikiūrą - ši parinktis visada atrodo nepriekaištinga ir ypač stilinga.
 • Pastelė. Šešėlis yra idealus, jei norite vizualiai pailginti nagus, nes persikų, smėlio ir odos atspalviai sukuria plonesnius ir ilgesnius nagų plokšteles.Tai yra gana kuklus variantas, todėl geriausia ją papuošti įvairiais dekoratyviniais elementais, pavyzdžiui, keli lašai blizgesio ar nepastebimų rhinestones net iš paprastiausių dangtelių per kelias minutes bus labai iškilminga versija.
 • Šviesus. Dauguma moterų mano, kad trumpi nagai nėra ryškių spalvų vieta. Bet tai nėra visais atvejais - turtingos spalvos atrodo labai gerai šiltuoju metų laiku. Tai ne paslaptis, kad vasarą tikrai norite turtingų spalvų, turtingų spalvų ir neįtikėtinų spalvų, kurios primins jums apie prinokusias uogas ir vaisius, romantiškus saulėtekius, saulėlydžius ar gėlių raštus. Limonado atspalviai, taip pat ir raudoni, puikiai tinka trumpiems nagams, ir jie gali būti naudojami kaip vienspalviai ir gali būti derinami vienas su kitu.

Geriausios monochrominės manikiūro idėjos

Daugeliui moterų atrodo, kad trumpų nagų projektavimo galimybės yra nedidelės ir vienintelis dalykas, kurį palieka jų savininkams, yra dažyti vienu tonu. Žinoma, ši galimybė taip pat nusipelno teisės į gyvenimą, bet, jei norite, galite šiek tiek keisti aprėptį, padaryti manikiūrą stilingą ir prabangią.

Pasak nagų dailės dizainerių, galite sukurti tikrus meno kūrinius trumpais nagais. Svarbiausia yra sekti keletą paprastų rekomendacijų.

 • Pabandykite išvengti pernelyg ryškių atspalvių. Vienintelė išimtis yra vasaros manikiūras - visais kitais atvejais šios spalvos atrodo juokingos.
 • Negalima piktnaudžiauti dekoru - jei naudojate rhinestones, tada jų skaičius turėtų būti minimalus, bet jie patys turėtų būti nedideli. Jei ketinate padaryti brėžinius, bandykite juos padaryti ne pernelyg išraiškingais.

Nepamirškite, kad kiekvienas turi savo „trumpą ilgį“ ir kaip atrodo dekoras, priklauso ne tik nuo naudojamos įrangos, bet ir nuo rankų formos bei pirštų struktūros, todėl dizaino pasirinkimas turi būti vertinamas atskirai.

Pakalbėkime apie populiariausius trumpų nagų dekoravimo būdus.

Prancūzų

Prancūzų yra nagų dizaino klasika, kuri visada buvo svarbi daugiau nei dešimtmetį.

Ir prancūziškas manikiūras puikiai atrodo tiek ilgose, tiek trumpose nagų plokštelėse.

Pagrindinė tokia danga yra kontrastinė juostelė ant nagų krašto „šypsenos“ forma. Tradicinio dizaino pagrindu naudojamas nude atspalvis, o kraštas yra baltas. Tačiau pastaraisiais metais mados atsirado drąsesnių derinių ir šypsenų, jie dažnai piešia ryškius atspalvius: geltoną, mėlyną, oranžinę, mėlyną ir daugelį kitų. Jei norite, galite atlikti atvirkštinę prancūzų kalbą ant nagų, kuris taip pat vadinamas mėnulio manikiūru. Tokiu atveju didžioji dalis nagų yra padengta viena spalva, o puslankis prie pat pagrindo - moonula - dažomas bet kuriuo kitu. Ši danga atrodo labai elegantiška - tai nėra atsitiktinumas, kad šią techniką dažnai galima rasti blizgančių žurnalų modeliuose.

Matt

Matinis manikiūras neseniai tapo madingas, bet tuo pačiu metu - labai greitai. Iki šiol daugelį gerai žinomų mados moterų pirmenybę teikia šiems atspalviams.

Dėl trumpų nagų dizaineriai rekomenduoja naudoti šias dizaino parinktis:

 • matinis safyro manikiūras vienu tonu;
 • tamsiai vyšnių apdaila su blizgančia striukė;
 • rėmo manikiūras - šiuo atveju pagrindinė dekoro dalis yra matinė, o rėmas - blizgus lakas.

Blizgus

Sėkmingiausi trumpų nagų sprendimai yra:

 • Smaragdinis blizgesys atvirkščiai prancūziškai;
 • Stiklo danga;
 • Balta-rožinė blizgus gradientas.

Dekoravimo parinktys

Dėl trumpų nagų leidžiama naudoti dekoratyvinius daiktus. Vienintelė sąlyga yra tokių kompozicijų susilpninimas, nes perkrova su blizgesiu, piešiniais ir modeliais šiuo atveju atrodo juokinga.

Kalnų krištolas

Rhinestones dažniausiai naudojamas kaip monochromatinės dangos priedas, dažniausiai naudojami ne daugiau kaip 2-3 karoliukai, dedami ant vieno ar dviejų nagų.

Jie šviečia ryškioje šviesoje ir pritraukia kitų dėmesį.

Kiti dekoravimo variantai gali būti:

 • lakuoti nagai yra papuošti rhinestones nagų plokštelės apatiniame krašte;
 • Subtilių atspalvių lakai yra papildyti mažais akmenimis, išdėstytais išilgai nago išorinio krašto.

Sparkles

Alternatyvos rhinestones yra sparkles, tačiau jums reikia būti labai atsargūs su jais - pernelyg blizgesys vizualiai sutrumpina nagus, todėl pabandykite naudoti vieną iš rekomenduojamų būdų:

 • nuoseklios šypsenos prancūzų dizainas;
 • lengvas purškimas ant vieno nago ant pagrindinės dangos spalvos;
 • pabrėžiant vertikalią arba horizontalią liniją ant nago.

Skaidrus erdvinis piešinys

Peršviečiamas trumpo nagų raštas atrodo labai stilingas, sukuria lengvumo ir elegancijos jausmą, o ne perkrauna dekorą ir daro manikiūrą subtilesnį ir neįprasta.

Tačiau galite naudoti dažniausiai naudojamus brėžinius:

 • geometriniai skaičiai juodame krašte, paprastai tokia danga dažoma pilkos-smėlio spalvos atspalviais;
 • bitų kortelės ant balto lako.

Smėlis

Šiais metais toks dekoro elementas kaip smėlis tapo mados. Jis atrodo labai netinkamas ir neturėjo laiko erzinti moteris. Dekoratyvinio smėlio pagalba ant nagų sukurkite originaliausius raštus.

Naudojamo smėlio tekstūra gali būti visiškai kitokia.

Norėdami sužinoti, kaip padaryti švelnų monofoninį manikiūrą trumpais nagais, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys