Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro dizaino pasirinkimas trumpiems nagams

Manikiūro dizaino pasirinkimas trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Madingi atspalviai
 3. Įdomios idėjos
 4. Dizaino parinktys su nuotraukomis
 5. Stilingas vakaro manikiūras
 6. Neįprastos naujienos

Mūsų laikais yra daugybė gražių moterų marigoldų dizaino variantų. Jaunas ponios gali sukurti manikiūrą bet kokia spalva ir dizainu. Jis gali būti lakoniškas ir monotoniškas, beprotiškai ryškus, drąsus ir papildytas įvairiais dekoro elementais. Verta pažymėti, kad efektyviai puošia ne tik ilgus, bet ir trumpus nagus. Verta apsvarstyti, kokie yra tokių bazių projektavimo variantai ir kaip pasirinkti sėkmingiausius iš jų.

Savybės

Daugelis mados moterų yra tikros, kad gražus manikiūras gali būti sukurtas tik drąsiais ilgais nagais. Iš tiesų, trumpos nagų plokštės gali atrodyti stilingai ir patrauklios. Yra tiek daug jų dizaino variantų, kuriuos galite „prarasti“. Dėl trumpų nagų atrodo efektyviai įvairių spalvų ir atspalvių lakai. Draudžiama naudoti įvairių rūšių dekoratyvinius elementus, pavyzdžiui, kalnų krištolą, dirbtinius akmenukus, blizgesius ar originalius piešinius. Pasirinkimas visada lieka tik trumpų nagų savininkui.

Ypatingas trumpų nagų manikiūro bruožas yra tas, kad jis puikiai tinka bet kuriam vaizdui. Jis gali būti ir verslo, ir rimtas, taip pat šventinis, elegantiškas ansamblis. Be to, manikiūras trumpais nagais pasižymi patogumu. Ilgas nagai daugeliu atvejų gali būti kliūtis mados moterims. Ir tikimybė juos laužyti niekur neišnyksta.

Sutvarkyti trumpi medetukai nesukelia nepatogumų.

Kalbant apie trumpų nagų plokštelių spalvinį tirpalą - tai gali būti visiškai nieko. Jis gali būti tiek šviesus, tiek tamsus, ir nuodingos svarstyklės. Galite sujungti kelis skirtingus atspalvius ir tonus. Ir jie abu gali priklausyti tai pačiai pagrindinei spalvai ir ryškiai kontrastuoja vienas su kitu - čia nėra jokių apribojimų. Norėdami sukurti madingą ir įsimintiną trumpų nagų dizainą, ponios dažnai kreipiasi į drąsus, sočiųjų spalvų.

Šviesus ir sultingas šelakas yra puikus sprendimas vakaro arba švenčių medetkų dizainui.

Daugelis jaunų merginų pasirenka ne tik ryškius neoninius junginius, bet šviečia tamsoje, eiti į klubą. Tokios dangos pritraukia daug dėmesio, taip pat atrodo originalios ir drąsios. Mažos ir gerai prižiūrimos nagai, dekoruoti tinkamu laku ar šelaku, yra madinga tendencija. Daugelis mados moterų teikia pirmenybę šiam manikiūrui, nes jis yra patogus, patrauklus ir universalus. Su juo beveik nėra jokių rūpesčių, bet jis gali papildyti vaizdą žavingai.

Madingi atspalviai

Kaip minėta pirmiau, mažų ponų nagai turi galimybę lakuoti ir šelakas bet kokios spalvos. Tuo remiantis įvairios spalvos atrodys harmoningos. Čia nėra jokių apribojimų. Detaliau verta apsvarstyti, kokios spalvos yra madingos, o moteriški vaizdai - stilingesni ir išsamesni.

Šviesus

Dėl tam tikrų priežasčių daugelis merginų mano, kad ryškus manikiūras nėra toks, koks reikia trumpų nagų. Iš tikrųjų ši prielaida yra neteisinga.Dėl gerai prižiūrimų rašiklių ir nagų plokštelių sultingos ir turtingos dangos atrodo ne prastesnės nei pastelinės arba tamsios spalvos. Jei gausite nagus kompetentingai, tačiau jie pasirodys neįtikėtinai „gyvi“ ir madingi. Toks dizainas niekada nebus ignoruojamas ir puošia daugybę ponios vaizdų.

Manoma, kad geriausias sprendimas šioje situacijoje yra turtingos spalvos pasirinkimas, atitinkantis merginos odos atspalvį.

Taigi, moterys, turinčios šviesias rankenas, puikiai tinka turtingiems vėsiiems tonams, nuo ledo mėlynos iki raudonos. Jei jaunoji ponia yra tamsiai nulupusios odos savininkas, tada šiltos „tropinės“ svarstyklės, pvz., Apelsinų, žolės žalios ir uogos, idealiai tinka jai - ne apsvarstyti galimybių.

Ryškus ir prisotintas trumpų nagų dangos gali būti sujungtos ir papildytos kontrastingais tamsiomis įdėklomis. Draudžiama papuošti drąsią manikiūrą su dekoratyviniais elementais, pvz., Kalnų krištolas. Pastarasis gali būti išdėstytas mėnulio manikiūro stiliumi sultingame fone, rezultatas bus labai stilingas ir jaunimo manikiūras, kuris pritrauks rimtus vaizdus.

Verta pažymėti, kad sočios spalvos gali būti ne tik blizgios, bet ir matinės.

Žinoma, pirmasis bus labiau prisotintas, jų blizgesys pritrauks daugiau dėmesio. Bet matiniai ryškūs lakai nebus blogesni. Žinoma, jie neturi blizgančio blizgesio, tačiau verta paminėti, kad tokios tekstūros yra madingos ir neįtikėtinai mados.

Pastelė

Pastelinės dangos atrodo gražiai ant švarių trumpų kojų. Naudojant tokiomis svarstyklėmis dengtą dangą, galite atkurti labai švelnų ir moterišką manikiūrą, pabrėžiant subtilaus mados moters skonį ir stilių. Tokios paletės puikiai atrodo kasdienėje ar verslo aplinkoje, o atostogų ansambliuose, todėl dauguma moterų, turinčių trumpus nagus, dažnai kreipiasi į pastelines spalvas.

Populiariausios pastelinės dangos yra smėlio, šviesiai rožinės, karamelės, persikų, baltos, šviesiai kavos ir šviesiai pilkos.

Jie atrodo vienodai įspūdingi tiek blizgiu blizgesiu, tiek ir ultragarsu. Matiniai pasteliniai nagai yra labai įdomūs ir dekoratyvūs, aukso ar sidabro spalvos lipdukai. Dizainas šia kryptimi atrodys brangus ir madingas daugelyje vaizdų.

Įdomios idėjos

Šiuolaikinės mados moterys visiškai neapsiriboja gražių nagų dizaino pasirinkimu. Pastarojo ilgis nesukuria jokio pagrindo. Funkcijos nagų dizainas yra neįtikėtinai daug. Jie gali būti dekoruoti tiek klasikiniu, tiek originaliu stiliumi, pritaikant daugiaspalvių geometrinių formų. Verta daugiau sužinoti apie keletą populiarių ir madingų dizaino variantų, skirtų trumpoms moteriškoms marigoldoms.

Katės akis

Visai neseniai originalus ir elegantiškas nagų dizainas, vadinamas katės akimi, tapo labai populiarus. Šis madingas manikiūras gavo savo įsimintiną pavadinimą dėl nuostabaus panašumo į chrymoberilo cymofano brangakmenį, garsėjantį nuostabiu žaislu, kurį veikia geras apšvietimas.

Šis gražus medetkų dizainas atliekamas naudojant gelio laką, kuriame yra specialių magnetinių mikroskopinių dalelių. Skirtingas šio moteriško ir turtingo dizaino bruožas yra tai, kad ji turi patrauklų blizgesį. Pagal tam tikrą šviesą jis tiesiog šviečia ir efektyviai virpsta, pritraukdamas daug dėmesio. Šiuo metu katės akis savo populiarumu yra vienodame lygyje su tendencijos gradientu. Katės akis atrodo nuostabi tiek ilgais, tiek trumpais nagais.

Šio dizaino spalvos yra labai skirtingos, tačiau dažniausiai jaunos ponios tampa tamsesnės.

Taip yra dėl to, kad prieš tokį foną magnetinės dalelės yra labiau pastebimos ir išraiškingos. Nors kitos spalvos lakai atrodo lygiai taip pat gerai.

Su lipdukais

Stilingas manikiūras su lipdukais yra dar viena mados tendencija, kurią mėgsta daugybė mados. Naudojant tokius dekoratyvinius elementus, negalima daug laisvo laiko praleisti ant nagų plokščių dizaino, nes jūs neturite sau patraukti jokių modelių - pakaks tik jų klijavimui. Tokie dizaino elementai taip pat vadinami slankikliais. Jie parduodami daugelyje parduotuvių ir yra gana nebrangūs. Pateikiami panašūs lipdukai nagų įvairovei.

Jūs galite nusipirkti lakoniškų juostelių ar originalių gėlių kompozicijų, nėrinių ir tinklų imitacijos, elegantiškus kontrastingus tapybos modelius - pasirinkimas yra didžiulis.

Aukštos kokybės ir tinkamai atrinkti slankikliai gali atrodyti taip, lyg jie būtų tapę patyręs meistras.

Tokios kopijos gali būti visiškai skirtingos nuo lipdukų. Slankikliai nebūtini, kad klijai būtų visiškai klijuojami ant visų nagų. Galite pasirinkti vieną ar du akcentinius nagus ir papuošti tik lipdukais, palikdami likusias plokštes tik laku.

Su folija

Folija arba metalinis popierius - tai įspūdingas dekoratyvinis įdėklas moteriškam manikiūrui. Ji atrodo nuostabi tiek ilgiems, tiek trumpiems nagams. Manikiūras su tokiu „lustu“ turi labai originalų ir ypatingą išvaizdą, kuri lengvai pritaikoma daugeliui vaizdų ir yra sukurta be jokių sunkumų.

Iki šiol populiarus medetkų su folija dizainas atitinka nuolatinę striukę, didelius taikinius arba manikiūrą su rhinestones.

Tokie įdėklai yra tik sidabriniai. Iš tiesų leidžiama pridėti trumpų ir gerai prižiūrimų moteriškų nagų su skirtingų spalvų metaliniu popieriumi. Pavyzdžiui, jis gali būti aukso, mėlynos, violetinės, raudonos, rožinės, baltos ir net juodos spalvos. Jie gali būti taikomi panašios arba kontrastingos spalvos fone. Dėl to visada gausite įspūdingą ir išraiškingą dizainą, iš kurio sunku žiūrėti.

Matt

Matinis nagų dengimas yra populiarus pastaraisiais metais dėl stilingo, bet diskretiško išvaizdos. Šiemet ši tendencija yra matinė apdaila, turinti unikalų 3D efektą. Iš tiesų šis dizainas atrodo labai neįprasta, todėl susidomėjimas daugeliu moterų. Nemanykite, kad matinis manikiūras gali būti tik monofoninis. Iš tiesų, šis dizainas ir spalvų deriniai yra leistini. Be to, matinė danga yra leidžiama derinti su blizgus.

Patyrę nagų technikai rekomenduoja atskleisti matinį manikiūrą, ypač jei jis turi nuobodu ir „ramus“ spalvą.

Galite sutelkti dėmesį į vieną ar du nagus ant rankos - papuošti juos akmenimis, įdomiu nagų dailė. Neįtikėtinai originalus ir šviežias išvaizdos ponia manikiūras su matine tekstūra, pagamintas „žiemos“ stiliumi, dekoruotas imitacijos megztu.

Klasikinė prancūzų kalba

Niekada nepalikite elegantiškų klasikinių prancūzų. Jis atrodo labai švelnus, stilingas ir elegantiškas. Panašus manikiūras tinka tiek ilgiems, tiek trumpiems nagams. Jis laikomas universaliu, nes jis sklandžiai tinka beveik bet kokiam vaizdui.

Klasikinė striukė dažnai naudojama kaip švelnus vestuvių manikiūras. Ansamblyje su balta suknelė, jis atrodo tiesiog nuostabus, pabrėždamas žavingą ir moterišką nuotakos įvaizdį.

Prancūzai dažnai derinami su kitomis gražiais manikiūro būdais. Veikimo tipai gali būti labai daug.

Mėnulis

Mėnulio manikiūras yra viena iš originalių prancūzų veislių. Kitaip jis vadinamas prancūzų priešais.Jei klasikinėje versijoje laisvas nagų plokštelės kraštas yra padengtas baltu arba spalvotu laku, čia yra dalis odos ribojančios dalies. Iš to išplaukia, kad įdomus ir neįprastas mėnulio manikiūras yra skirtas pabrėžti tik nurodytą pusę medetkų. Dažnai tokia „maža šypsena“ turi stiprią kontrastinę spalvą. Dėl trumpų nagų šis manikiūras atrodo labai neįprasta. Jis taikomas gana paprastai. Tinkamai paruošite nagą - tai vienas svarbiausių visų darbų etapų. Moteris, turinti panašų nagų dizainą, tikrai nebus ignoruojama.

Su rhinestones

Jei norite suteikti savo nagams tikrą blizgesį ir unikalų blizgesį, tuomet galite kreiptis į manikiūro dekoravimą su žavingais rhinestones. Šie maži akmenukai atrodo įdomūs ir žaisti gražiai šviesoje. Jie gali būti naudojami įvairių spalvų manikiūrams - tamsiai, pasteliams, šviesiai ir šviesiai. Kristalus galite skleisti įvairiais būdais. Galima išdėstyti tam tikrą jų formą, tik blokuoti nagų plokštės dalį arba visą plokštelę viename iš akcentų nagų.

Jei kalbame apie trumpus nagus, tuomet čia su rhinestones, kaip ir daugiaspalviais akmenimis, turėtumėte būti atsargesni. Negalima perkrauti jų maža nagų plokšte.

Taip pat nerekomenduojama, kad visi nagai būtų visiškai padengti - toks dizainas ir ilgi nagai atrodys šiurkščiai.

Gradientas

Tai dar vienas neįtikėtinai populiarus moteriškų marigoldų dizaino variantas. Daugelis jaunų merginų pasirenka konkretų dizainą, nes turi labai originalų ir akį traukiančią išvaizdą. Kitaip, gradientas taip pat vadinamas gintaru. Jo vykdymo metodas reiškia, kad medetkų paviršius taps subtilus ir laipsniškas spalvos perėjimas, o spalvos gali būti naudojamos labai skirtingai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad sukurti tokį manikiūrą yra labai sunku, bet iš tikrųjų tai nėra.

Nagus lengva papuošti gradientu, tai nereiškia daug laiko. Daugelis ponios prisitaikė, kad ją atliktų savo namuose.

Labiausiai originalus ir įdomus yra tokių spalvų derinys gradiente:

 • mėtų ir rožinės spalvos;
 • geltona ir mėlyna;
 • balta ir raudona.

Atliekant tokį unikalų nagų dizainą, leidžiama taikyti ne tik paprastas paletes. Norėdami atgaivinti manikiūrą, padaryti jį „gilesnį“ ir išraiškingą, galite kreiptis į atspalvių žaidimą. Pvz., Tai bus nuostabi, kad sklandžiai rausva rožinė taptų tamsia sultingos fuksija. Pageidautina pasinaudoti tokiomis dizaino idėjomis mergaitėms. Leidžiama papuošti gradientą su tokiomis detalėmis, kaip žavinga spindesė arba šviečianti rhinestones. Galite remtis šiais dekorais ir tik nagų akcentu (vienas ar du).

Yra tik viena svarbi taisyklė, kad geriau sekti - nepersistenkite su dekoracijomis.

Su geometriniais raštais

Brėžiniai, vaizduojantys įvairias geometrines figūras, yra tikras nagų dailės naujovė, kuri tapo neįtikėtinai populiariomis tendencijomis. Norint paveikslą ant šių figūrų nagų plokštelių, reikia piešti juosteles, kurios palaipsniui virsta visaverčiais įvairių spalvų ir dydžių figūromis. Tai gali būti kvadratai, trikampiai ir deimantai. Juostelių storis ir jų vieta neatitinka taisyklių. Čia jūs nuspręsite, kaip geriausiai tęsti.

Norėdami piešti lygias ir tvarkingas juosteles, turite naudoti specialų ploną šepetį. Jie parduodami specializuotose parduotuvėse. Darbas su jais yra patogu, tačiau reikia elgtis labai atsargiai.

Jei esate tokie atvejai nauji ir niekada nesusidūrėte su tokiomis procedūromis, galite naudoti specialius trafaretus. Jų pagalba pasirodys gražios juostelės.

Jei rankose nėra trafaretų, tada galite paimti paprastą žirklę, iš jos ištraukti tvarkingas juosteles. Jie išdėstyti reikiama seka, o likę paviršiai dažomi skirtingomis spalvomis. Žinoma, šis metodas gali būti nelabai patogus trumpiems nagams gaminti. Norėdami parengti visas naujas linijas, turėsite palaukti kiekvieną kartą, kol kitas lako sluoksnis bus visiškai sausas. Dizainas su geometrinėmis formomis gali būti pagamintas naudojant skirtingas spalvas. Deriniai yra labai įvairūs.

Dėl trumpų nagų, tiek monochrominiai, tiek kontrastingi, spalvingi arba subtilūs pasteliniai deriniai atrodys įdomūs.

Dizaino parinktys su nuotraukomis

Daugelis moterų, o ne paprastų nagų dangų ar spalvų derinių, labiau domina įdomesnį dizainą, naudodami skirtingus modelius. Daugelis mados moterų mano, kad tokie dekoratyviniai sprendimai netinka trumpiems nagams. Ir vėl - ši nuomonė iš esmės neteisinga. Mažose nagų plokštelėse galite įgyvendinti drąsiausias dizaino idėjas, naudodami įvairius brėžinius. Tačiau dauguma jų yra gana paprasti ir įperkami. Paprastiausi ir lengvai įvykdomi brėžiniai yra daugiaspalvės juostelės ant nago paviršiaus.

Nebūtina stengtis, kad jie būtų visiškai lygūs. Juostelės gali skirtis nuo spalvų ir atspalvių, todėl susidaro įdomus ir diskretiškas dizainas.

Nagų plokštelėje yra piešinių brėžiniai. Taškai ar taškelis yra labai naudinga kasdieniame gyvenime. Tai metalo lazdelė su antgaliu su mažu rutuliu. Tai suteikia galimybę pasimokyti iš minimalių ar labai ryškių ir originalių raštų, surinktų iš mielų tvarkingų taškų. Paprasčiausias dotsom modelis yra keletas taškų, kurie yra vienas šalia kito arčiau odelių. Norėdami įgyvendinti šį nagų dizainą nereikia daug laisvo laiko, tačiau jis gali pabrėžti norą sekti naujausias mados tendencijas. Jei tvarkingai nubraižykite taškus ant nagų, tada galite juos įdėti į chaotišką pagrindą. „Žirnių“ spalvos gali skirtis.

Pagal šią techniką galite sukurti panašų dizainą kaip prancūziška striukė. Taigi, norint atskirti laisvą nago ar odelės kraštą, atsiskleidžiami švariai išdėstyti taškai. Jie gali būti juodi arba spalvoti. Yra daug tokio dizaino variantų. Taškai, kuriuos leidžiama įdėti į skirtingas fonas.

Labai gražūs ir švelnūs nagai atrodo kaip gėlės. Tokie papuošalai gali pabrėžti trumpų, gerai prižiūrimų medetkų žavesį. Vietoj gėlių, daugelis moterų mėgsta nuotraukas sultingų daugialypių vaisių pavidalu. Žvaigždžių ar širdies nuotraukos atrodo taip pat kaip originalios ir stilingos. Daugelis šių dekoracijų gali būti nudažyti atskirai naudojant trafaretus arba ploną šepetėlį. Jei nenorite praleisti laiko tokiam dizainui, galite susisiekti su patyrusiu meistru.

Labai gražus moteriškų nagų išvaizda imituoja nėrinius. Jis gali būti baltas arba juodas. Kontrastingi vaizdai yra išraiškingesni ir puikiai atrodo ant bet kokios fono spalvos.

Nereikia papildyti visų trumpų marigoldų su nėrinių kompozicijomis. Tokiu būdu galite susitarti dėl vieno akcento nago.

Gražus trumpomis kojomis atrodo sudėtingas įvairių spalvų raštas. Dažnai jie papildomi tinku. Rezultatas - tikrai prabangūs ir elegantiški dizaino sprendimai, pabrėžiantys nepriekaištingą jų savininko skonį. Tačiau būtina stebėti saikingai. Tas pats tinkas neturėtų būti per daug, priešingu atveju dizainas atrodys šiurkštus ir pigus.Išspausdintos detalės neturėtų būti per didelės, ypač kartu su piešiniais su trumpais nagais.

Stilingas vakaro manikiūras

Jei turite didelių vakaro planų - jūs einate į bet kurį renginį, vakarėlį ar šventę, tada jūs turite galvoti ne tik apie savo aprangą. Reikėtų atkreipti dėmesį į tinkamą manikiūrą. Trumpi nagai gali efektyviai papuošti dėl bet kokios priežasties. Bus sėkmingi šie dizaino sprendimai:

 • klasikinė striukė, jei esate tradicinių sprendimų mylėtojas;
 • striukė gali būti papildyta rhinestones arba sparkles; Pats manikiūras gali derinti ne tik standartinius, bet ir aistringus atspalvius - raudoną, bordo, tamsiai violetinį ir kitus;
 • nagų dailė su medetkų meno tapyba tinka vakaro išvaizdai;
 • darys gėlių susitarimus;
 • lankų ir drugelių piešiniai;
 • „Nėrinių“ piešiniai ir monogramų vaizdai puikiai atrodys;
 • tobulas manikiūras, sukurtas juodos spalvos šydu;
 • tekstūra gali būti matinė ir blizga; šių metų tendencija yra tamsūs tonai;
 • Galite kreiptis į glaustą monotonišką manikiūrą, o po to atskleisti savo suvaržymą švytinčiais kalnų akmenimis;
 • vakariniam vaizdui galite saugiai naudotis įvairiomis dekoracijomis, pavyzdžiui, akmenimis, mikroskopiniais karoliukais, kristalais;
 • vakare originalus manikiūras su įdėklu atrodys nuostabus;
 • Šio sezono madingi vakaro dizaino sprendimai yra aukso ir sidabro atspalviai;
 • „Chrome“ nagai ir blizgus dizainas taip pat puikiai tinka vakarėliui ar kokteiliui.

Neįprastos naujienos

Į madingus naujus trumpų nagų dizainus įeina:

 • „Drip“ manikiūras - ant nagų gaminami specialiojo lako lašeliai, kurie džiovinimo metu išlaiko savo formą;
 • faktinės nuogas ir pastelinės spalvos su rhinestones, išdėstytais mėnulio dizainu;
 • neįprastai trumpi nagai atrodo jaunimo craquelure;
 • tendencijos naujovė - manikiūro „skystieji akmenys“, imituojantys brangakmenius;
 • Šiandien mados akmenys ant gradiento.

Žiūrėkite žemiau, kaip padaryti puikų prancūzų trumpais nagais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys