Manikiūras trumpiems nagams

Idėjos nežymūs manikiūras trumpiems nagams

Idėjos nežymūs manikiūras trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Manikiūro funkcijos trumpiems nagams
  2. Veiklos metodai
  3. Dizaino parinktys

Pastaraisiais metais nagų meno srityje vis labiau populiarėja neutralus manikiūras trumpiems nagams. Ryškūs raudoni ilgai nagai nenuostabu, dažnai jie atrodo labai įžeidžiantys, ir toks manikiūras netinka kiekvienai mergaitei. Tačiau ramus dizainas neutraliomis spalvomis atrodo labai elegantiškas ir natūralus.

Manikiūro funkcijos trumpiems nagams

Trumpi nagai atrodo nepastebimi, tačiau tai yra jų akcentas. Tvarkingas, gerai prižiūrimas, išsilavinęs, protingas - atrodo tik tokia moteris, turinti trumpus nagus ir lengvas kasdieninis manikiūras. Be to, šis ilgis leidžia lengvai atlikti namų ruošos darbus, atlikti biuro darbą, lankytis sporto veikloje.

Sukurkite manikiūrą ant trumpų ilgio nagų, turėtumėte laikytis kelių taisyklių.

Moterys, turinčios skonį, neapims trumpų nagų su ryškiomis ryškiomis spalvomis ir rhinestones.

Naudojant papildomus dekoratyvinius elementus (rhinestones, sparkles, lipdukus) verta naudoti jų minimalų skaičių.

Pasteliniai nude atspalviai vizualiai pailgina pirštus.

Ilgi pirštai yra tinkamesnė nagų forma „minkštas kvadratas“, trumpas - ovalus arba stačiakampis.

Kad pirštai atrodytų ilgesni, reikia laiku pašalinti odeles.

Silpnoms nagų plokštelėms rekomenduojama naudoti karštą manikiūrą, naudojant šiltą aliejų ar grietinėlę. Ir taip pat trumpiems nagams, atitinkantiems europietiškus ar nesusijusius, manikiūras.

Veiklos metodai

Folija. Kasdienio manikiūro atveju folija yra pakankama naudoti ant vieno ar dviejų pirštų. Geriau pasirinkti ramus atspalvius, kurie nėra ryškūs: su savo trumpais medetkais jie atrodo labai gražūs ir gerai prižiūrimi.

Matiniai Tai idealiai tinka trumpiems nagams. Pastelinės spalvos atrodo labai tvarkingos, ypač rožinės, pilkos, persikų. Kietas manikiūras tinka kasdieniniam naudojimui.

Skaidrus. Pastaraisiais metais madinga. Vykdydamas manikiūrą, kapitonas nepalieka dalies. Priešingai, vietoj spalvos dangos atsiranda skaidrus lakas. Galite padaryti savo nagus visiškai skaidrus - tai labai natūrali, neiškrauta versija. Žmonės aplink turi įspūdį, kad pati moteris pasiekė tokius puikius sveikus nagus be šeimininko pagalbos.

Atlikdami striukę galite naudoti skaidrią bazę.

Prancūzų manikiūras. Puikiai tamsus variantas trumpiems ilgiams. Šiemet madinga yra paslėpti sieną, kuri atrodo elegantiška, oriška, kukli ir ne įžeidžianti.

Konfetti Šis metodas nepraranda savo populiarumo per metus. Vienas iš trumpų nagų variantų yra plokštelių padengimas šviesiai mėlynu laku. Vienas iš nagų paliekamas skaidrus, o kai kurie blizgūs apskritimai yra viršuje. Jis atrodo ramus, švelnus ir tuo pat metu šiek tiek paslaptingas.

Stiklas Koncentruodamas stiklą į pirštų porą, mergaitė papildo savo vaizdą su stebuklingu žavesiu. Visi kiti nagai yra padengti pasteliniais atspalviais. Stiklas ant skaidrios dangos atrodo labai kuklus ir mielas.

Geometrija. Kelios skaidrios baltos spalvos linijos atrodys labai švelnios ir tvarkingos.Beje, jei pasirinksite geometrinius raštus, tada trumpiems nagams naudokite vertikalias arba įstrižas linijas: tai vizualiai padidins pirštus.

Pav Kvalifikuotų meistrų rankų sukurtas įvaizdis negali atrodyti blogiau nei dekoratyviniai elementai. Net ir neutraliose ir skaidriose vytelėse leidžiama atkreipti nedidelę širdį, tvarkingą lanką, nepretenzingą katės pėdsaką. Toks dizainas nepadidins pernelyg didelio ryškumo, tačiau jis akcentuos moters charakterį.

Dizaino parinktys

Monofoninis. Puiki galimybė kasdieniam manikiūrui. Svarbiausia - nevykdykite ryškių spalvų. Tinkamos pastelinės spalvos, aiškūs lakai, šviesūs atspalviai. Geriau naudoti matines dangas. Tokiu atveju galite dėvėti bet kokius papuošalus. Be paprastų spalvų, ją lengva derinti su kasdieniais drabužiais.

Manikiūro brėžiniai. Geriau teikti pirmenybę paprastoms paprastoms galimybėms, pvz., Žirniams, taškams, uogoms, širdims, žvaigždėms. Labai gražus derinti pastelinius, bet kontrastingus atspalvius. Žinoma, jei manikiūras atliekamas kasdieniam išvaizdai, piešimui reikia naudoti 1-2 pirštus.

Galite piešti vaizdus patys arba naudoti trafaretus, jei tai yra, pavyzdžiui, geometrija.

Klasikinė prancūzų kalba Dažniausias trumpų nagų pasirinkimas. Jis gali būti atliekamas skaidriai, dabar madingas padengti nagų plokštelę ir pastelę. Jei norite, kad jūsų nagai atrodytų kuo natūralesni, šypsenos linija nagų krašte turėtų būti atliekama tradicine balta spalva. Tai visada naudinga galimybė tiek kasdieniam naudojimui, tiek nenumatytiems įvykiams.

Ombre poveikis. Dažniau drąsios moterys kreipiasi į šį dizainą, derindamos neįprastas ryškias manikiūro kombinacijas. Tačiau darbinei versijai galite pasiimti gražius ir ramus tonus. Pavyzdžiui, rožinės ir baltos spalvos, persikų ir skaidrių, mėlynų ir geltonų atspalvių derinys bus švelnus ir nepastebimas. Visi pasteliniai ir šviesūs atspalviai puikiai harmonizuos ir trumpais nagais atrodo moteriški. Šis dizainas derinamas su biuro drabužiais.

Mėnulio manikiūras. Labai populiarus trumpų nagų pasirinkimas. Nagų plokštelė yra padengta dažais lakais, o skylė išlieka natūrali spalva. Puikiai tinka kasdieniam drabužiui. Trikampio formos šulinys atrodo ypač gražus trumpu ilgiu: jis vizualiai pailgina pirštus.

Naudojant matinį toną, geriau naudoti Mėnulio manikiūrą.

Raštai. Švelnus ir romantiškas pasirinkimas. Baltas nėriniai ant skaidraus fono atrodo ypač gražūs ir moteriški. Jei norite parodyti ypatingą kasdienio manikiūro bruožą, klasikinės striukės dėka galite padaryti tvarkingus juodus raštus.

Žiema Faktinis manikiūras, puikiai tinkantis žiemos kraštovaizdžiui. Tai gali būti baltos spalvos modeliai, įdomūs modeliai, mėlynos snaigės, kelių blizgesių ir rhinestones naudojimas, bet kasdieniam nuotraukos variantui turėtų būti tik pirštų pora. Visi kiti nagai turi būti padengiami neutralia neutronine spalva.

Šviesiai mėlyna, pilka, persikų atspalviai atrodys gerai.

Toliau pateiktame vaizdo įraše žr. Trumpo nagų manikiūro pavyzdį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys