Manikiūras trumpiems nagams

Tamsūs manikiūro variantai trumpiems nagams

Tamsūs manikiūro variantai trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pirminės spalvos
 2. Ką dėvėti?
 3. Originalus nagų dizainas
 4. Rudos lako idėjos

Trumpi nagai - tai visada patogu, jie atrodo tvarkingi ir gražūs, jei pasirenkate tinkamą manikiūrą. Ne visos merginos gali sau leisti ilgus nagus dėl darbo specifikos, aprangos kodo, lauko veiklos, nepatogumų dėvėdami. Tačiau gražus medetkis nori turėti visus be išimties.

Vienintelis klausimas yra spalvų ir dizaino pasirinkimas, ir kiekvieną kartą, kai ji tampa problema prieš kitą procedūrą. Atrodo, kad pasaulis buvo suskirstytas į dvi, ne tris stovyklas, renkantis manikiūrą: ramus nuogas, ryškiai raudonos arba rausvos ir tamsos lako atspalviai. Čia žiūrime į tamsius manikiūro tipus su trumpais nagais.

Pirminės spalvos

Neseniai madingiausi tamsūs atspalviai: smaragdas, šokoladas, pilka, slyva, elektrinė, Marsala. Tai brangios spalvos, blizgus ir matinis apdaila. Jie puikiai išryškina šviesią rankų odą, spalvų sodrumą ir patraukia daug dėmesio sau.

Juodoji spalva visada buvo ir bus svarbi, o dekoro lašas paverčia marigoldus į įdomų vaizdą.

Ką dėvėti?

Tamsus manikiūras gali būti dėvimas su juo, jei jis yra kietas. Tai labai universalus pasirinkimas, tinka biuro darbui, kasdieniam gyvenimui, romantiškam vakarui. Ir elegantiškai papildo lanko stilių. Tiems, kurie renkasi diskretišką drabužių stilių, tamsios spalvos medetkai papildys maišto dvasią, bet neprieštaraus padorumo sistemai.

Pridedant nedidelį kiekį mažų rhinestones suteiks šiek tiek blizgesį ir padarys vaizdą romantišką.

Kuo daugiau rhinestones ir akmenų - tuo labiau bus baisiausias manikiūras, ir kuo daugiau dėmesio savininko rankos pritrauks.

Bendras patarimas dizaino pasirinkimui suteikia profesionalų nagų pramonę.

 • Jūs turite suprasti, kad kuo daugiau dekoro ant nagų - tuo labiau jis pritrauks kitų akis į jus ir tavo rankas.
 • Jei turite chroniškai rankų ploną odą, ji nuolat džiūsta, nenaudokite blizgesio manikiūre. Jis atrodys aplaistytas.
 • Tamsus manikiūras paveikia bendrą nuotaiką ir įvaizdį, kurį nustatėte, todėl apsvarstykite, ką norite būti - sukilėlius ir karius ar elegantišką kunigystę. Trečiasis nėra pateiktas, nes princesės pasirenka šviesius atspalvius.
 • Nebijokite eksperimentuoti, kartais spontaniški sprendimai sukelia netikėtus rezultatus.
 • Dėvėdami matinį manikiūrą, venkite kontakto su alkoholiu turinčiais skysčiais, jis ištirpina matinį paviršių.
 • Atkreipkite dėmesį į spalvų kontrastų harmoniją, neperkrauti pernelyg dideliu dekoru.

Originalus nagų dizainas

Tokio manikiūro centre būtinai yra tamsus lako atspalvis. Tada pasirinkimas yra tavo: palikite monotoniškus medetkinius, ir galite juos atskiesti ryškiu rašteliu, arba pridėti dekorą kaip spindesys, trinti, akmenis, konfeti.

Iš įvairovės svaigsta, nes gali būti sumaišyti skirtingi metodai, bet pabandykime susisteminti visas idėjas.

 • Mėnulio manikiūras juodos spalvos. Šis metodas išryškina plotus po oda, kartodamas nagų plokštės anatomines linijas. Stebėtina, kad jis priprato tiek, kad dabar prancūzų manikiūro lygiu jis laikomas žanro klasika. Akmenų dekoravimas aukso folija arba spindesiais, akmenys daro vaizdą įdomesnį.
 • Gradientas. Perėjimas nuo vieno atspalvio į kitą spalvų gradacija nuo juodos iki elektriko ar smaragdo.Horizontalus perėjimas vizualiai pailgina nagų plokštelę, naudojamas trumpiems nagams. Vertikalus - sutrumpėja, todėl dažniau naudojamas ilguose naguose.
 • Geometrinis dizainas. Pagrindinis šio manikiūro bruožas yra kiekvieno nago unikalumas, visų penkių pirštų modelis neturėtų būti kartojamas.
 • Krekingo lako poveikis. Paprastas manikiūras, jis puikiai atrodo kaip manikiūro (ty kelių pirštų) dalis ir visi nagai. Jis naudojamas ant pagrindinės medetkų spalvos ir, išdžiovinus, pradeda garbanoti, nesikiša su apatiniu lako sluoksniu. Šie įtrūkimai egzistuoja skirtingomis spalvomis, atrankos metu reikia atsižvelgti į tai, su kokiu laku jis bus sujungtas. Pavyzdžiui, bazė yra juoda arba mėlyna, krekerys yra sidabras, auksas, baltas.
 • Gėlės ant juodo fono. Jie gali rėmo aplink nagų perimetrą ir gali prisiliesti prie kampo krašto. Taikoma taikant žingsninį metodą arba ranka.
 • Katės akis - sužavėti savo blizgesiu ir blizgesiu. Idealiai tinka trumpiems nagams, ypač jei naudojate akcentą.
 • RUB. Tai smulkūs įvairių spalvų milteliai, kurie įtrinami ant nago. Jei mes kalbame apie tamsoje manikiūrą, tada trina turėtų būti padengta vienu ar dviem nagais. Priklausomai nuo sumos, jūs galite pasiekti gražų blizgesį į veidrodinį blizgesį ar skystą metalą.
 • Modernizuotas prancūzų manikiūras. Atrodo nuostabi viena spalva: pagrindas yra matinis, šypsena yra blizgus. Tamsūs atspalviai šioje technikoje gerai išsiskiria, šviesa prarandama bendrame fone.
 • Manikiūras su juostelėmis, dažniausiai auksu ar sidabru. Jie sukuria nuostabų akcentą ant nagų, vizualiai pailgindami trumpą plokštelę.
 • Kalnų krištolas ir akmenys, kurie yra populiarumo viršūnė pastaraisiais metais. Atidaryta ant didžiųjų ir mažų akmenų ansamblio skylės. Arba suskirstyti ant kiekvieno piršto į vieną ar du dalykus.
 • Skaldytas stiklas. Iškirpti į mažus juostos gabalus yra išdėstyti atsitiktine tvarka ir yra lako sluoksnyje, sukuriant sulaužyto stiklo poveikį. Gali būti įvairių spalvų, geriausiai atrodo tamsiame fone. Labiausiai tinka jaunoms moterims, kurios rūpinasi rašiklių oda, kitaip ji atrodo aplaistyta.
 • Gyvūnų spausdinimas. Dabartiniame sezone „leopardas“, „tigras“ ir „gyvatė“ spausdinami atgal. Tapkite populiariu zebru dar kartą. Jie harmoningai suderinami su juodos arba šokolado spalvos nagais.

Ekspertai pataria neįtraukti rhinestones arba sparkles į bendrą sudėtį, kad būtų išvengta skonio manikiūro.

 • Slankikliai - išgelbėjimas neilo meistrams. Dabar jiems nereikia rankiniu būdu nubrėžti mažų avių ar gėlių, rašyti kaligrafijos žodžius, nes atsirado filmų, kurie yra ant viso paviršiaus ant įvairių plokštelių.
 • Kamifubuki, ir jei tai lengviau pasakyti - konfeti, tapo nauja mados tendencija einamaisiais metais ir populiarėja tarp skirtingų amžiaus kategorijų moterų.
 • Velvetinis manikiūras naudojant specialius šiurkščius miltelius, kurie dažnai vadinami smėliu. Nagų danga tampa vis didesnė. Atidžiai naudojant tokius miltelius tamsiose spalvose, nagai taps rafinuotesni. Ir su šiuo milteliu sukurkite „trikotažo“ nagų dizainą nerijos, audimo forma. Jis atrodo geriausiai šviesiuose atspalviuose, tačiau įmanoma, kad šią techniką galima naudoti tamsiose spalvose.
 • Skulptūros ant nagų. Ne labai populiarus nagų dekoro tipas turi teisę egzistuoti išgaubto ornamento ar gėlių pavidalu, sukuriant trimatį efektą. Daugiau tinka dekoratyviniams tikslams trumpalaikėms kojinėms.
 • Rėmelis Šio manikiūro esmė yra ta, kad nagai yra kontrastingos spalvos.Ji nereikalauja papildomo dekoro, puikiai atrodo ant trumpų nagų su apvaliais kampais, tamsia lako spalva prie pagrindo ir ryškus rėmelis.

Rudos lako idėjos

Be to, kad natūralumas dabar grįžta į madą šviesių ir permatomų lakų atspalvių pavidalu, ruda spalva netrukdo vėl tapti tinkama. Šokoladas, kava, ruda su Burgundijos liesti yra labiausiai paklausūs. Kelių rudų atspalvių derinys nuo šviesos iki tamsos padidina manikiūro prisotinimą ir suteikia gylio. Pavyzdžiui, šokolado spalvos derinys su šviesiu smėliu įvairiais variantais: prancūziškas manikiūras, rėmas, raštai arba geometrinis raštas.

Galbūt labiausiai madingas manikiūras su ruda lako pagrindu yra vieno ar dviejų pirštų atspaudas. Matinis manikiūras rudos atspalviuose ypač atkreipia dėmesį, ypač į trumpus nagus, tikslumą, suvaržymą ir eleganciją. Jis tinka tiek jaunoms mergaitėms, tiek suaugusiems moterims.

Atminkite, kad manikiūras ne tik daro jūsų pieštukus tvarkingus ir gražius, bet ir nustato nuotaiką bei vaizdą. Jis pabrėžia jūsų individualumą, todėl pasirinkite dizainą pagal vidinius pojūčius.

Norėdami sužinoti, kaip atlikti tamsią manikiūrą trumpais nagais, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys