Manikiūras trumpiems nagams

Įdomios idėjos šviesūs manikiūras trumpiems nagams

Įdomios idėjos šviesūs manikiūras trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Dangos tipai
  2. Dizaino tipai
  3. Bendrosios rekomendacijos
  4. Trumpų nagų idėjos

Trumpi nagai visada yra universalūs ir tvarkingi. Jie yra lengviau prižiūrimi, tinka bet kokiai formai ir ilgiems pirštams, o ne įnoringi. Nors viena iš svarbiausių priežasčių pasirinkti trumpus nagus, yra pavojus, kad bus nulaužtas vinis. Ir taip pat labai gražus, jei pasirinksite tinkamą dizaino manikiūrą.

7 nuotrauka

Dangos tipai

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kokia danga bus naudojama nagams: paprastas nagų lakas, gelio lakas arba gelio danga, kuri pasižymi stiprumu ir ilgaamžiškumu. Reguliarus nagų lakas gali būti ant nagų plokštės iki 5 dienų, labai atsargiai. Gelio lenkimas trunka apie 2 savaites, daugiausia 3 savaites.

Gelio nagai atlaiko apie 4-5 savaites, o įrankiu galite gaminti įvairius nagų dizainus, naudodami akmenis, skulptūrą, rhinestones, spindesius, įvairius priedus - pasirinkimas yra labai didelis.

Dizaino tipai

Jei kalbame tik apie nagų spalvų dizainą, nedarant įtakos dangų tipams, ryškus manikiūras reikalauja kontrasto. Vienas iš paprasčiausių variantų yra ryškus akcentas ant vieno ar dviejų pirštų., užpildykite jų spalvą, kuri prieštarauja kitiems, pavyzdžiui, viduryje ir be pavadinimų.

Verta paminėti, kad spalvos turi būti priešingos, tačiau harmoningai sujungtos į bendrą sudėtį. Klasikinis spalvų žanras: raudona ir juoda, geltona ir mėtų, rožinė su alyvuogėmis.

Gradiento manikiūras, kaip vienos rūšies nagų dizainas, atliekamas su spalvų gradacija iš vieno atspalvio į kitą. Jis atrodo gražus ir tvarkingas matiniu paviršiumi su paprastomis dviejų spalvų perėjomis, arba galite ją apsunkinti pridedant dar keletą atspalvių, kad pagerintumėte spalvų gylį.

Faktai yra rankų piešiniai ant nagų, taikomi taikant žingsnį, slankiklius, rhinestones.

Geometrinis ornamentas (zigzagai, juostelės, trikampiai) šiais metais jis įgijo didelį populiarumą ir nepalieka savo pozicijų. Pagrindinis šio manikiūro bruožas yra kiekvienos vienos rankos nagų unikalumas, visų penkių pirštų modelis neturėtų būti kartojamas. Idealiu atveju, geometrija yra sudaroma juoda, ruda arba balta, todėl nagai išsiskiria ir nėra prarasti dėl bendro pagrindo.

Taip pat laukiami lygūs garbanos, abstrakčiai dizainai ir aplikacijos nėrinių pavidalu. Paveikslėlio vieta gali būti kitokia, nėra jokių apribojimų: pusėje, nagų krašte, viduryje.

Jei manome, kad šviesus trumpų nagų dizainas per manikiūro prizmę, padengtą gelio laku ar gelu, atveria platų pasirinkimų spektrą (patrinti, pigmentai, milteliai, smėlis, spindesys, rhinestones, akmenys, tinkas). Riešutai nagams yra viena iš šiuolaikinių nagų pramonės tendencijų. Medžiaga yra blizgantis pigmentinis milteliai, skirti įtrinti į nagų plokštės paviršių. Rezultatas priklauso nuo šio pigmento trinties laipsnio: nuo nedidelio blizgesio iki veidrodinio blizgesio.

Riešas naudojamas veidrodinio manikiūro kūrimui, o jei jūs naudojate sidabro, aukso ar vario pigmentą, galite gauti skysto metalo poveikį.

Šio sezono naujovėmis galima priskirti nagų dizainą, naudojant įvairių dydžių, spalvų ir formų konfeti, nors dažniausiai yra apskritimų.Padedant permatomiems mirgantiems konfetams, galite pridėti ir pabrėžti šviesų diskretišką manikiūrą smėlio arba šviesiai rausvos spalvos atspalviais arba padaryti ryškius akcentus, naudodami ryškesnius atspalvius.

Bendrosios rekomendacijos

Naudokite specialistų rekomendacijas:

  • Šviesus manikiūras visada yra rizika perkrauti bendrą kompoziciją, todėl stenkitės stebėti spalvų kontrastų ir papildomo dekoro pusiausvyrą;
  • naudokite akmenis manikiūre ne daugiau kaip 2 pirštais iš vienos rankos, jei kiekvienas iš jų turi visą ansamblį;
  • Vertikaliai uždėti rhinestones trumpais nagais vizualiai pailgina ir tampa elegantiškesni;
  • susilaikyti nuo piešinių drugelių, žiedlapių pavidalu - jie laikomi „praeities relikvija“;
  • Matinis manikiūras šviesiuose atspalviuose tampa greičiau nei tamsūs nagai.
  • renkantis dekorą, vadovaukitės sąlygomis, su kuriomis susiduriate kiekvieną dieną. (jei esate siuvėjas ir dirbate su šilku, turėsite atsisakyti išgaubtų akmenų, dažnai virkite, pagalvokite apie tai, ar blizgesys krūva maisto).

Neabejotinas prabangaus manikiūro pranašumas yra tai, kad jis atkreipia dėmesį į medetkų ir jų savininką, tačiau jis atrodys kaip pralaimėtojas nešvariuose rankose. Todėl būtina laikytis odos grynumo ir lygumo.

Trumpų nagų idėjos

Vienas iš universalių ryškių dizainų, tinkantis visoms progoms, yra rožinis manikiūras su dekoru ant akmenų žiedo ir vidurio piršto arba geometrinio sidabro spalvos modelio. Kartais nuobodu monofoninis manikiūras vienu metu gali būti paverstas tikra „bomba“, pridedant tik keletą akmenų. Nedidelė detalė gali dramatiškai pakeisti bendrą medetkų išvaizdą. Klasikinis dizainas - rhinestones skyles. Jie atrodo labai išraiškingi ir elegantiški, net nepriklausomai nuo medetkų ilgio ir formos.

Akmenų klijavimas į įstrižaines, tiesias linijas, vienišas paukščių srityje, tvirtai išdėstytas per visą nago sritį arba dekoratyvinių lankų, pagamintų iš kalnų krištolo, vaizdas - galite praleisti valandas pasirinkdami naują manikiūrą iš tokios veislės. Atskirai noriu pabrėžti dekorą „skystų akmenų“ stiliaus, imituojančio ekstravagantiškų mergaičių safyrų dizainą.

Šviesaus manikiūro dizaino idėjos yra labai įvairios ir unikalios, socialiniai tinklai yra pilni įvairių pasiūlymų, tačiau pasirinkimas visada yra jūsų.

Kaip padaryti trumpą nagų manikiūrą, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys