Manikiūras trumpiems nagams

Trumpų nagų formos

Trumpų nagų formos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atrankos taisyklės

Net jei natūralūs nagai negali augti ilgai, tai nėra priežastis nusivylimui. Šiuolaikinių nagų estetika apima daugybę įspūdingo manikiūro variantų trumpais nagais. Be to, trumpas ilgis yra labiau populiarus dėl to, kad jis leidžiamas, kai užimtas įvairiose srityse.

Atrankos taisyklės

Nesvarbu, koks madingas, manikiūras yra, jei pasirinktų nagų forma yra netinkama, tada ji neatrodo graži. Gamtos grožio rankose. Todėl svarbu pasirinkti tinkamiausią nagų plokštelių formą. Nebandykite laikytis mados tendencijų. Tik svarbu atsižvelgti į kelis kriterijus:

 • šepečių išvaizda;
 • pirštų ilgis;
 • nagų dugno dydis ir forma;
 • nagų plokštelių stiprumas.

Jei nagai yra pakankamai stiprūs, galima kvadratinė arba stačiakampė forma. Minkštos plokštės ant laisvo krašto turi būti švelniai suapvalintos. Bet ovalo formos medetkai harmoningai atrodo tik subtiliais pirštais. Minkštos ir trumpos migdolų formos yra pageidautinos, jas vizualiai plečiant. Lean hand moteriškas rafinavimas suteikia klasikinę stačiakampę formą. Dėl abejonių ir vidutinio rankų pločio ir pirštų ilgio galite pasirinkti apvalią klasikinę formą arba kvadratinį nagą. Tai bus tinkamas ir naudingas sprendimas.

  Žinoma, nagų stiletos („stilletto“, „cat's claws“) arba išlenkta „lūpų dažų“ arba „akinių“ forma netaps mažiausiu plokščių ilgiu. Jie atrodo įspūdingi tik geros trukmės ir dažniausiai išplėstuose paviršiuose. Maži aštrieji nagai atrodo juokingi ir juokingi.

  Tokie eksperimentai su nagų stiliumi ir neturėtų būti atliekami.

  Pasirinkite kažką iš klasikinių formų trumpiems nagams yra gana paprasta. Būtina suprasti, kokia forma pabrėžs pirštų grožį arba vizualiai juos taps elegantiškesne. Be to, svarbu išmokti rūpintis savo nagais. Kiekvienai formai reikia reguliariai pataisyti.

  Aikštė

  Kad plokštės būtų tokios formos, jos turi statmenai pirštams. Tokių nagų grožis yra jų neabejotinas pliusas, o trūkumas yra dažnas koregavimas ir nepraktiškumas kasdieniame gyvenime dėl aštrių kampų.

  Dauguma kūrybinių nagų dizaino sprendimų siūlomi tokiems trumpiems ir tvarkingiems nagams. Įvairių sezonų reiškinių sezoninės temos - lapai, palmės, vaisiai, snaigės, Kalėdų eglutės ir kt. Jūros temos atostogų poros - liemenės, inkarai, žuvis, delfinai, sultingos vasaros spalvos, neonas. Prancūzų kalba yra skirtingų variantų su atvirkštinėmis arba atviromis spalvomis, kontrastingos spalvos, trafareto dizaino, nuolydžio, ombre.

  Geometrija su blizgančiomis folijos juostelėmis, štampavimas, nėriniai, laikraščių dizainas, vestuvių tema - viskas atrodo vėsioje ir tinkama, jei pats manikiūras yra kruopščiai atliekamas ir nagai yra vienodo ilgio ir aiškios formos.

  Ovalas

  Ovalas puikiai atrodo ant subtilių pirštų su plonais šepetėliais ir trumpais nagais. Suteikti šios formos nagus, kuriuos jie turi pateikti, kopijuoti pagrindo formą, bet į veidrodinį vaizdą. Ši paprasta forma tinka trumpoms plokštelėms. Ji šiek tiek išsikiša virš nagų dugno ir yra harmoninga su natūralia forma. Ši forma turi daug teigiamų aspektų.

  • Universalumas. Trumpas ilgis tinka visiems, nepriklausomai nuo veiklos rūšies.Jis naudojamas vienodai kasdieniame manikiūre ir šventiniams renginiams. Akcentai išdėstyti naudojant dizainą.
  • Praktiškumas. Nerūdytų kampų nebuvimas nesukelia kliūčių audiniams ir pašalina atsitiktinių gabalų galimybę.
  • Patogumo korekcija. Remiantis ovalu, galite sukurti kitas formas, jei pageidaujate.

  Turas

  Natūralu, kad ant trumpų ir staigių pirštų su plačiais delnais ir riešais. Riešutų nagai ant laisvo krašto laikomi pusmėnulio formos.

  Jis atrodo gerai ant trumpų nagų, net jei jų paviršius nėra geros būklės. Sugedusiems ir susilpnintiems nagams ši forma yra net praktiška ir naudinga - sumažina trapumą ir žalos tikimybę. Kasdieniame gyvenime populiariausi apskritieji nagai yra medicinos darbuotojai, kūrybingi žmonės, grojantys muzikos instrumentus, vaikų įstaigų darbuotojai.

  Taip pat profesionalūs sportininkai ir aktyvūs treniruočių mėgėjai nori pateikti savo nagus.

  Apvali forma trumpais nagais nėra pernelyg gera geometriniams raštams ir dideliems raštams. Rhinestones geriau pasirinkti mažą ir minimalų kiekį. Prancūzų kalba jų neras. Bet visi pasteliniai atspalviai ir matiniai lakai atrodys gana kilni ir padorūs.

  Migdolų formos

  Neteisinga manyti, kad ovalo formos ir migdolų formos yra panašios. Pastarasis yra siauresnis ir ryškesnis vizualiai, kontūrai labai primena migdolą, kuris buvo šio pavadinimo priežastis.

  Migdolų forma yra patogi su sklandžiais kontūrais ir todėl, kad manikiūras tampa patvaresnis. Tačiau vis dėlto geriau vengti rimto fizinio darbo su tokiu manikiūru. Tačiau įprastiniai reikalai ir paprastas darbas nekelia grėsmės „migdolų“ medetkų sulaužymui. Ypač gera forma trumpiems nagams. Kūginis kraštas vizualiai pailgina plokštę ir „traukia“ pirštus.

  Migdolų formos nagai - moteriškumo ir malonės ženklas. Dėl šios priežasties jie visada yra salonuose ir yra namų manikiūro mėgėjų pasirinkimas.

  Pažymėtina, kad nereikalingos trumpos nagų formos. Nagų plokštės ilgis neturėtų būti mažesnis už nagų lovą. Pagrindinis „migdolų“ dizaino užsikimšimas yra teisingas nagų padavimas ant laisvo krašto.

  Patarimas neturėtų būti panašus į ovalo ar stylę.

  Nagų dizainas susideda iš trijų etapų.

  • Suteikiant plokštelėms kvadratinę formą. Pirma, nagai supjaustyti tiesia linija. Geriau naudodami specialius replės, o ne nagų žirkles.
  • Kvadratinis simetriškas iš dviejų pusių, kad būtų pasiektas trapecijos formos.
  • Trapecijos kampų šlifavimas formuojant migdolus.

  Ant "migdolų" atrodo skirtingi dizainai. Tuo pačiu metu tokie medetkai yra rodomi net moterims, turinčioms aptakus rankenas, o ne ypač grakštus pirštus. Migdolų forma ištaiso regėjimo trūkumus ir suteikia malonumą šepečiams. Bet trapūs ir silpni nagai yra geriausi apvalūs arba ovalūs. Bent jau gydymo laikotarpiu. Kadangi "migdolų" reikia atsargiai dėvėti ir bent minimaliai, bet tokio pat ilgio. Priešingu atveju, jei norite sukurti tokią gražią formą trumpais nagais, tai nepavyks.

  Skirtingi ilgiai suteikia migdolų formos manikiūrą, kuris yra vangus, o tai nėra pageidautina mergaitei, kuri nori atrodyti tobulai.

  Jei nėra laiko atkurti silpnus nagus, bet noriu dėvėti tik šią formą, šelakas padės. Vinys po juo taps stipresnis, bet išlaikys elastingumą. Taigi, yra visokeriopos galimybės juos auginti, kad būtų išsaugota tokia elegantiška forma.

  „Ballerina“

  Tokias rankas sunku rasti, kad tokia neįprasta nagų forma negali suteikti patrauklios išvaizdos. Madingas manikiūras - tai ovalo formos ir kvadrato mišinys, vizualiai plečiantis plumpas ir trumpas pirštai ir nuostabiai švelnūs šepečiai.

  Ši forma primena baleto „pointe shoes“, nes ji vadinama balerina. Ji yra tokia graži ir nepriekaištinga, kad ji visada atrodo šventinė. Net paprasčiausias ir nepastebimas dizainas atrodo patrauklus „pointe“. Be to, originalumą ir ryškumą galima papildyti rhinestones, blizgučiais ir nagų menais. Verslo susitikimuose tokie medetkai tinkami plika atspalviu, padengti milteliais arba matiniu laku, kuris yra pilkai rudos spalvos atspalviais.

  „Baleto“ forma ant trumpų nagų atrodo elegantiška, ypač su subtiliu nėrinių modeliu, suvaržyta prancūziška suknelė ir madingi „marmuro“ modeliai arba reljefiniai modeliai. Tačiau tamsūs „balerinos“ tonai nėra uždrausti. Ir jei sujungsite juos su rytinės ir etninės kilmės elementais, jūs galite būti laikomas pirmuoju mados nagų kryptimi.

  Šioje tendencijoje taip pat išlieka inkrustuota rhinestones, išilgai modelio linijų, Marsala atspalvių, bordo, dangaus, pieno, trimatis dekoras su elegantišku blizgesiu ir išraiškingais akcentais.

  Puikus pasirinkimas nagų formoms „balerina“ - prancūzų „šypsena“ klasikinėje ar modifikuotoje formoje. Jis tinka visoms progoms, net karūnavimui. Pagal statistiką vestuvių renginiams dažniausiai pasirenkami nagai. Populiarumo viršūnėje - „voką“ su trikampiu kilimo, nėrinių tapyba, ombre ir kitais minkštais pasteliais.

  Stačiakampis

  Mergaitėms, turinčioms plonus „muzikinius“ pirštus, ši konkreti forma yra tinkamesnė. Tiesą sakant, iš kvadrato nupjauta stačiakampioji versija, kuri yra pritvirtinta prie apvalių kraštų. Tai puikus sprendimas nagams su maža siaura lova.

  Nagų su išlygintomis kampomis trūkumas yra tas, kad jie netelpa plačiai kaulų šepečiais ir plonaisiais pirštais. Visi kiti gali lengvai padaryti tokius nagus savo namuose.

  Nedidelio ilgio stačiakampėse plokštelėse manikiūras atrodo tvarkingas ir kietas. Įdomu, kad jais būtų naudojamas kelių atspalvių spalvų derinys arba kai kurie nagai su kontrastu.

  Geometrinis dizainas taip pat puošia tokį glaustą plokščių formą.

  Gali būti naudojami trumpi stačiakampiai nagai įvairiose veiklos srityse. Jie netrukdo jaunoms motinoms, gydytojams, veterinarijos gydytojams, laboratorijų technikams, kasininkams ir pan. Tai tik bet kokio amžiaus moterų dieviškumas. Dizainas jiems yra lengva pasirinkti pagal savo skonį, kryptį ir bet kokį įvykį. Įdomūs sprendimai, jei pageidaujate, taps elegantišku „stačiakampiu“ manikiūru arba, priešingai, būtent švariu ir kukliu.

  Sprendžiant iš trumpų nagų „nešiotojų“ apžvalgos, su esamų tinkamų formų ir dizaino įvairove, jūs net nenorite augti ilgio. Mada merginos yra ne tik įspūdingos, bet ir patogus manikiūras, nes modernios mados moterys yra labai aktyvios kasdieniame gyvenime. Daugybė skirtingų dalykų užimtas darbo dienomis ir savaitgaliais reikalauja derinti tikslumą su patrauklumu, komfortu ir stiliumi.

  Ir visa tai galima su minimalaus ilgio nagais ir gerai parinkta forma.

  Kaip padaryti gražų manikiūrą trumpais nagais, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys