Manikiūras trumpiems nagams

Idėjos manikiūro „geometrija“ trumpiems nagams

Idėjos manikiūro geometrija trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Dizaino ypatybės
 2. Įdomios galimybės
 3. Kaip padaryti save?

Originalūs piešiniai ant grakštų nagų yra neginčijama bet kurios moters dovana. Šiuolaikinės manikiūro dizaino parinktys yra labai įvairios. Geometrinis trumpų nagų raštas atrodo labai stilingas ir suteikia prieskonį bet kokiam vaizdui.

Dizaino ypatybės

Daugeliu atvejų sąžininga lytis suteikia išskirtinį dizainą, kad būtų sukurta stilinga ir unikali išvaizda. Pagrindinis geometrinio nagų meno privalumas - tai harmoningas derinys su įvairiomis tekstūromis. Jo įgyvendinimui naudojant įvairius metodus. Šio manikiūro pagrindas yra originalių geometrinių raštų (linijų, smūgių, taškų ir net zigzagų) sukūrimas. Jų vieta ant nagų gali būti labai skirtinga. Fantazija leidžiama!

Kurdami šį dizaino manikiūrą, atkreipkite dėmesį į nagų pramonės rekomendacijas.

 1. Pasirenkame dabartinę paletę. Vasarą teikiame pirmenybę ryškiai spalvų schemai, o šaltos, pastelinės spalvos tinka žiemai.
 2. „Metalo“ atspalvio elementai bus lengvi ir lengvai.
 3. Manikiūro „geometrija“ trumpais nagais puikiai atrodo ant matinio paviršiaus.
 4. Be populiarių medžiagų (karoliukų, rhinestones), galite naudoti lipdukus.
 5. Originalios geometrinio manikiūro kūrimo idėjos apima 3D efektą ir mozaikos stiliaus nuotraukas.

Geometriniai brėžiniai ant nagų parenka laisvę mylinčią gamtą ryškiu gyvybingumu ir dideliu žinių troškimu. Paprastai šios moterys turi originalų mąstymą ir neįprastas nuomones apie gyvenimą. Šių moterų drabužiuose ir papuošaluose galite pamatyti daug asimetrijos.

Dizainas su geometriniais modeliais, tinkamais verslo stiliui ir publikavimui. Minkšti pastelinės spalvos su minimaliu modelių skaičiumi tinka kasdieniam drabužiui.

Ant nagų galite pavaizduoti įvairius grafinius modelius, tokius kaip apskritimai, trapecijos, trikampiai ir rombai, taip pat skirtingo ilgio ir pločio linijos ir linijos.

Įdomios galimybės

Šiam dizainui naudojami klasikiniai atspalviai (balta, raudona, žalia, mėlyna ir juoda), puspriekabės nėra laukiamos.

Galimybės dažyti ant nagų gali būti suskirstytos į keletą tipų.

 • Tiesi linija viduryje. Tai paprasčiausias būdas, o nagai atrodo labai originalūs ir stilingi. Pavyzdžiui, kaip pagrindą, pasirinkite šviesiai rausvą spalvą, tada kiekvienos plokštės viduryje nupieškite vertikaliai ploną liniją (mėlyna arba raudona). Taigi, geometrinis raštas „skiedžia“ manikiūrą ir suteikia įvaizdį vaizdui. Idealiai tinka trumpiems nagams, vizualiai pratęsiant plokštelę.
 • "Pusė". Šio varianto techniką sudaro dviejų spalvų, prijungtų nagų plokštės centre, kontrastas. Jų pasirinkimas gali būti prieinamas kūrybiškai. Nuo klasikinio (balto / juodo) iki originalo (raudonos / žalios) derinio.
 • Prancūzų (horizontalus). Paveikslėlio „geometrija“ yra tokia: mes pakeisime klasikinę apvalią šypseną aiškia linija (vertikaliai). Ir jūs taip pat galite padaryti savo nagus dryžuotus. Šis dizainas atrodo labai originalus ir nedažnas, ypač trumpais nagais, juos traukiant.
 • Stilettos yra trikampės. Tai yra skirtingų spalvų linijos, pagamintos „rodyklių“ forma. Paprastai jie yra nukreipti į nagų plokštės augimą. Daugeliu atvejų vienas tonas sklandžiai „teka“ į kitą.Svarbu išlaikyti aiškumą ir išvengti pažeidimų, nes kitaip vaizdas atrodys juokingas.

Atkreipkite dėmesį, kad šiam dizainui nebūtina įsigyti papildomų medžiagų. Geometrinius brėžinius galima pavaizduoti naudojant gelio poliravimo ir dekoratyvinius brėžinius.

Spalvų sodrumui naudojamos akrilo spalvos.

Kaip padaryti save?

Šiuolaikinio grožio pramonėje labai populiarus geometrinis manikiūras, pagamintas iš juodos ir baltos spalvos, juodos spalvos, labai tinka trumpiems nagams. Padarykite jį namuose. Taigi, mums reikės:

 1. manikiūro reikmenys;
 2. lakai (juoda ir balta);
 3. šepečiai (skirtingo storio);
 4. bazė;
 5. nagų juosta arba juosta (gali būti padengta dažytu paviršiumi);
 6. įvairūs trafaretai ar lipdukai.

Atkreipkite dėmesį, kad atliekant geometrinį nagų meną namuose, vietoj trafaretų, jie dažnai naudoja įprastą juostą, o šepetėlį pakeičia dantų krapštuku arba mažu rašikliu.

Pradedantiesiems padaryti paprastą geometrinį manikiūrą savaime nebus sunku. Svarbiausia yra laikytis pateiktų nurodymų:

 1. mes apdorojame nagus ir suteikiame jiems reikiamą formą;
 2. Nuvalykite nagų plokštelę ir padengite pagrindą;
 3. mes padengiame medetkų paviršių plonomis juostelėmis arba juostelėmis (manikiūras);
 4. užtepkite gelio laką atvirose vietose (pakaitomis balta / juoda) ir išdžiovinkite UV lempute;
 5. atsargiai nuimkite juosteles, pritvirtinkite ploną aukso ar sidabro spalvų nagų laką;
 6. mes uždengiame nagų plokšteles su fiksatoriumi, išdžioviname.

Jūsų rašikliai su gražiu, originaliu, geometriniu dizainu niekam nepaliks abejingi!

Norėdami sužinoti, kaip padaryti stilingą manikiūrą su „geometrija“ trumpais nagais, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys