Manikiūras trumpiems nagams

Matinis manikiūras trumpiems nagams: originalios idėjos ir mados tendencijos

Matinis manikiūras trumpiems nagams: originalios idėjos ir mados tendencijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mados tendencijos
 2. Įdomios idėjos
 3. Meistrų klasė
 4. Patarimų meistrai

Pastaruoju metu natūralus grožis tapo vis populiaresnis, todėl ilgai išplėsti nagai greitai nyksta į foną. Iki šiol natūralaus ilgio ir formos tendencijos nagai. Labai dažnai šiuolaikinės sąžiningos lyties atstovai renkasi mažą nagų ilgį, nes jis yra patogus ir universalus. Tačiau net trumpus nagus galima transformuoti labai pelningai, pavyzdžiui, padengiant juos matiniu laku ir padarant gražią nuotrauką.

10 nuotrauka

Mados tendencijos

Matinis manikiūras jau kelerius metus išeina iš mados, o ne jo planuose sulėtinti populiarumo tempą ateinančiais metais. Matinė tekstūra yra svarbi įvairiais atspalviais: nuo subtilaus ir nuogi iki ryškios ir sultingos.

Labai svarbi dangos savybė yra jos universalumas ir praktiškumas. Be to, matinis manikiūras trumpiems nagams taip pat puikiai papildo kasdienius darbus ir iškilmingus lankus.

Šios spalvos ir atspalviai ypač populiarūs matinėje versijoje:

 • smėlio, smėlio, pieno, kapučino;
 • juoda, balta, pilka;
 • skarelė, marsala, vyšnios;
 • žalia, smaragdas, mėtos;
 • purvinas rožinis, dulkėtas rožinis, šviesiai violetinis, violetinis.

Taip pat sezono tendencijoje akcentuojamas vienas ar daugiau medetkų ir sumanus kelių tekstūrų derinys. Ypač populiarus vienintelės matinės ir blizgančios spalvos tekstūros derinimas, taip pat įvairių gradientų ir purškiklių kūrimas.

Įdomios idėjos

Kitais metais visos trumpos nagų manikiūro versijos bus labai populiarios, tačiau, visų pirma, ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į apimties dizainą ir galimybes su rankomis dažytomis. Matinis manikiūras su 3D brėžiniu ar tūrio modeliavimu tikriausiai nepaliks nė vieno abejingo.

Žemiau pateikiamos įdomios tekstūros manikiūro idėjos, kurias galima įgyvendinti trumpais nagais.

Kasdieniam biurui kasdien galite pažvelgti į raudoną matinį manikiūrą su nedideliu rhinestones pridėjimu prie beprasmių nagų. Maži rhinestones geriausiai skleidžiami nagų arba skylių pusėje.

Kadangi bet kokia raudona spalva puikiai suderinama su rhinestones ir akmenų blizgesiu, jie gali būti naudojami mažiems figūroms, pvz., Trikampiui, esančiam prie nago pagrindo, arba juostele išilgai viso nagų.

Norėdami sukurti stilingą natūralų manikiūrą, geriausia naudoti nude matinius atspalvius gelyje. Ir tai yra pieno ir smėlio spalvos, kad geriausias būdas yra padaryti gražią nėrinių piešinį su baltomis ir juodomis gėlėmis. Taigi, visi nagai ir selektyvūs nagai gali būti dekoruoti.

Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į keturių pusių padengimo lygintuvą, pagamintą iš pieno matinio lako.

Netinkamas trumpas nagai atrodo kaip dizainas, kai visi nagai yra padengti nuogas matiniu laku, vidutiniu ir nenurodytu - auksu ar sidabru. Toks manikiūras gali būti puikus sprendimas kiekvienai dienai ir ypatingai šventei.

Giliai mėlyna spalva su matine tekstūra puikiai atrodo ant trumpų nagų su aukso detalėmis. Tai gali būti aukso akmenys ir rhinestones, esantys ant nagų chaotiškai arba tam tikra tvarka, ir netgi aukso piešimas su monogramomis.

Gražios baltos gėlės gali būti nupieštos ant matinės violetinės spalvos. Tai gali būti rožės, orchidėjos ir kitos galimybės.Ypač brangūs yra gėlės, pagamintos iš kinų tapybos, nes jos turi ypatingą švelnų perėjimą.

Ir, žinoma, neįmanoma paminėti juodos ir baltos spalvos kontrasto manikiūro, kuris taip pat gali būti sukurtas matiniu variantu. Šios spalvos laikomos klasikinėmis iš pagrindinės paletės, todėl jos gerai papildo ir ilgus, ir trumpus nagus. Šių spalvų ir jų atspalvių pagalba galima realizuoti labiausiai kintančius dizainus, o svarbiausia - suteikti laisvę savo vaizduotei.

Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į dizainą, kai be juodos ir baltos spalvos naudojami auksiniai lakai ir blizgios nagų dekoracijos.

Tai lengva sukurti matinį dizainą - visos grožio salonai siūlo šią paslaugą. Be to, toks manikiūras yra daugelio ponios, netgi namuose, galia. Matinio pagrindo sudarymas yra pusė mūšio, nes jums reikia pasirinkti jo modelį.

Meistrų klasė

Jei nenorite eiti į saloną ir įkvėpti kurti sau, galite lengvai padaryti paprastą matinį manikiūrą namuose. Tam reikalinga tokia inventorizacija:

 • įrankis nagams: vinis, nagai, specialios lazdos ar semtuvai;
 • paruošti matiniai arba įprastiniai spalvoti lakai, kuriems reikalinga papildoma danga, suteikiant matinį efektą;
 • rhinestones arba akmenys (jei reikia).

Matiniai nagai gali būti pagaminti naudojant paprastus lakus ir naudojant gelio variantus.

  Toliau pateikiamos išsamios instrukcijos.

  • Visų pirma, būtina paruošti visus nagus originaliam pagrindo sluoksniui. Norėdami tai padaryti, jie turi būti išvalyti, pašalinti odeles ir bylą.
  • Tada turėtumėte uždengti nagus pagrindine pasirinkta spalva. Pavyzdžiui, tai gali būti įprastas blizgus lakas, kuris vėliau bus matinis.
  • Kitame etape, po to, kai vienas ar du pagrindinio lako sluoksniai išdžiovinami, būtina juos padengti specialiu matiniu efektu. Jis yra prieinamas ne tik gelio poliravimui, bet ir įprastoms galimybėms. Jei pageidaujate, šiame etape ant nagų gali būti dedami nedideli rhinestones, o danga dar nėra išdžiovinta.
  • Galiausiai, kai nagai bus išdžiūti nuo visų dangų, odelė gali būti praleista naudojant specialią maitinamą aliejų.

  Žinoma, paprasčiausias būdas nusipirkti gatavus lakus, bet ne visada yra tinkamo atspalvio, todėl perkant fiksatorių su matiniu efektu visada gali padėti.

  Patarimų meistrai

   Matinis manikiūras trumpais nagais atrodė gražus ir naudingas, turėtų atsižvelgti į ekspertų patarimus.

   • Prieš atlikdami matinį paviršių ant nagų, juos reikia kruopščiai išvalyti. Taip pat būtina apdoroti visą paviršių. Nagų dugne neturėtų būti vieno trūkumo, nes matinis paviršius iškart parodys šį faktą. Šiuo atveju visas poveikis bus sugadintas. Patartina atlikti manikiūro ir poliravimo nagus.
   • Geriausia naudoti šelaką ar kitus gelio lakus iš patikimų bendrovių, gaminančių kokybiškus produktus kaip danga.
   • Jei norite kažką įdomaus, galite lengvai sujungti dvi dangas: blizgus ir matinis. Pavyzdžiui, galite visiškai pagaminti matinius nagus ir blizgus skyles bei antgalius. Taip pat galite eksperimentuoti su „dryžuotais“ dizainais.
   • Jei norite sukurti tam tikrą tekstūrą ant nagų, bet neturite piešimo įgūdžių, galite lengvai naudoti štampavimo techniką ir paruoštus trafaretus.

   Sukurti tekstūrinį manikiūrą trumpiems nagams yra lengva - tai galima padaryti namuose, jei turite laiko ir noro. Tačiau kartais paprasčiausias būdas susisiekti su savo amatų meistrais, kurie atlieka norimą manikiūrą greitai ir efektyviai.

   Kaip padaryti matinį manikiūrą trumpiems nagams, žr. Šį vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys