Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūras su blizgesiu trumpiems nagams

Manikiūras su blizgesiu trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spindelių tipai
 2. Dizaino parinktys
 3. Spalvos

Šiuolaikinės mados moterys neapsiriboja nagų dizainu. Tai estetiškai ir patraukliai įmanoma išduoti ne tik ilgus, bet ir trumpus ponios papuošalus. Iš jų labiausiai skiriasi dangos, nuo monofoninės iki daugialypės. Straipsnyje išsamiai aptariama, kaip galite papuošti mažo ilgio nagus su žavingais lakais su spindesiais.

Spindelių tipai

Lakas su blizgučiais yra puikus sprendimas tiek ilgoms, tiek trumpoms moteriškoms marigolds. Toks manikiūras atrodo tvarkingas ir stilingas, todėl nagų plokštelė yra labiau prižiūrima. Verta pažymėti, kad šiuolaikinių lakų spindesys skiriasi. Galutinio manikiūro grožis ir pasirodymas priklauso nuo jų išvaizdos.

Visų pirma, visi lakų spindesiai skiriasi spalva. Jie gali būti visiškai skirtingi. Pavyzdžiui, auksinės, sidabrinės, mėlynos, raudonos, rožinės, violetinės, mėlynos ir žalios versijos atrodo įspūdingos ir ryškios. Daug kas priklauso nuo pagrindinio fono, nes ne visi lakai su blizgučiais yra skaidrūs.

Palikuonių dydis skiriasi. Lakuose jie yra:

 • mažas
 • didelis;
 • vidurkį.

Tokių elementų formos populiariausios yra:

 • aikštė;
 • šešiakampė;
 • turas;
 • žvaigždžių forma.

Be to, blizgučiai yra skaidrūs ir nepermatomi. Abu šie variantai atrodo patrauklūs ir puikiai atrodo ant trumpų nagų plokštelių. Skaidrūs spindesiai atrodo kuklesni ir suvaržyti, todėl jie lengvai priglunda net į verslo įvaizdį.

Tokiomis formomis galima gaminti nedidelį blizgesį.

 • Miltelių pavidalu. Yra itin mažų spindesių su perlamutru ar holografiniu efektu, parduodamais stiklainiuose.
 • Miltelių pavidalu. Nedideli trupiniai ar sausieji blizgučiai - parduodami buteliuose, stiklainiuose ar specialiuose maišeliuose.
 • Didelis blizgesys parduodami stiklainiuose ar kolbose. Pateikta blizgesio arba kamifubuki forma. Patogus juos naudoti ant nagų plokštelių, naudojant mažus pincetus arba specialų medinį įrankį su aštriu galu. Šlapias didelis blizgesys, parduodamas tik lakų pavidalu, skaidrus. Šlapias blizgesys neįvyksta.

Taip pat yra šlapių pavyzdžių, pateiktų blizgesio pavidalo arba esančių skaidraus lako pavidalu.

Dizaino parinktys

Sekminuotas manikiūras turi ypatingą žavesį. Yra daug įvairių sprendimų, susijusių su tokiais lakais. Susipažinkime su populiariausiais.

Prancūzų manikiūras

Šio tipo nagų dizainas yra vienas populiariausių ir pageidaujamų. Jis atrodo gražiai ilgais ir trumpais nagais. Jis gali būti atliekamas puošiant laisvą nagų galą su gražiais blizgesiais. Bazinis sluoksnis gali būti smėlio, pieno ar grietinėlės. Spangles taip pat gali turėti bet kokią spalvą ir formą.

Ombre

Tai vienas iš populiariausių manikiūro tipų, kuriuos pasirinko daug trumpų nagų savininkai. Ypač ryškus ir šviežias ombre žvelgia į blizgantį dizainą, kuris išsklaido blizgesį. Dažnai toks manikiūras pirmą kartą atliekamas naudojant paprastus lakus, o ant jų dedamas skaidrus sluoksnis su blizgučiais. Šis dizainas atrodo labai įdomus ir madingas, todėl jis labai populiarus.

Mėnulis

Atliekant šį originalų manikiūrą, visų pirma dažykite visą nagų plokštelę su pagrindiniu laku, po kurio leidžiama visiškai išdžiūti.Tada paimkite popieriaus lapą, įdėkite skylę, naudodami skylę ir įdėkite jį į nagą, kad padarytas skylė sutaptų su nagų skylės riba. Be to, pasirinktą plotą reikia dažyti tik blizgiu laku. Jei viskas daroma maksimaliai tiksliai ir teisingai, rezultatas viršys visus lūkesčius.

Skaidrus manikiūras

Jei neturite daug laisvo laiko ar noro sujaukti su trafaretais, galite naudoti paprastesnį nagų dizainą ir padengti plokšteles skaidriais lakais su blizgučiu. Verta pažymėti, kad toks manikiūras yra ne tik greitas ir paprastas, bet ir patvarus. Tai beveik nematomi įvairūs pažeidimai, įtrūkimai ir žetonai. Mados moterys dažnai kreipiasi į šį dizainą atostogų metu. Jei ant pirmojo sluoksnio atsirado erzinantys defektai, jie gali būti be jokių problemų paslėpti naudojant antrąjį to paties lako sluoksnį.

Vestuvių manikiūras

Vestuvių manikiūre į blizgučius dažniausiai kreipkitės. Puikiai sukurtas dizainas su puikiais purslais atrodys puikiai nuotakos paveiksle. Pagrindinis dalykas yra ne pernelyg dideli spinduliai, kad jie neatrastų pigūs ir šiurkščiai. Priemonė turėtų būti viskas.

Spalvos

  Švyturiai atrodo įspūdingi skirtingose ​​srityse. Taigi, sėkmingiausi yra šių spalvų blizgesys:

  • raudona;
  • rausvos spalvos;
  • balta;
  • auksinės rudos spalvos;
  • sidabras;
  • grafitas;
  • juoda;
  • mėlyna;
  • Burgundija.

  Šviečiantys elementai taip pat gali derinti daugybę spalvų.

  Kaip padaryti manikiūrą su blizgesiu, sužinosite kitame vaizdo įraše.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys