Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro idėjos trumpais kvadratiniais nagais

Manikiūro idėjos trumpais kvadratiniais nagais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Dizaino tipai
 2. Minkšta kvadratinė forma
 3. Prancūzų dizainas
 4. Apsunkinti žirniai
 5. Matiniai deriniai
 6. Apdailos tipai

Kvadrato forma yra labiausiai paplitusi nagų dizainui. Ji turi dvi veisles: klasikinį ir minkštą. Ši forma dažniausiai naudojama kuriant grožio salono lankytojus. Manikiūras trumpiems kvadratiniams nagams išsiskiria įvairovė.

Dizaino tipai

Trumpi nagai yra labai populiarūs pastaruoju metu, kai aštrūs kampai atrodo patrauklūs, bet tuo pačiu metu švelnus kvadratas taip pat atrodo labai mielas. Šiuo atveju, bet kokia dangos spalva, tačiau tai yra tamsi ir ryškūs atspalviai, kurie atrodo labiausiai naudingi. Manikiūras yra geras ir blizgus, ir matinis lakas.

Trumpų nagų aikštė gerai dera su dekoro elementais, nei rhinestones, nei fliteriai negali sugadinti. Kalnų krištolas dabar yra labiausiai paplitęs dekoro elementas. Tačiau jie turėtų būti naudojami atsargiai, nes kvadrato formos nagai yra gana trapūs, ir geriau ant nagų plokštelės ar jos pagrindo pridėti rhinestones, bet ne ant galų. Kartais vizualiai trumpas kvadratas daro nagus per platus, o dizainas, kuris suteikia galimybę naudoti šviesos lauko horizontalaus tamsios spalvos modelį, padės čia. Tai vizualiai susiaurina nagus.

Minkšta kvadratinė forma

Dauguma moterų pasirenka šią ypatingą formą trumpiems nagams dėl to, kad minkštas kvadratas tinka bet kokiems eksperimentams. Ši forma neskleidžia dėmesio iš šviesaus dekoro. Kvadratinis kampas su apvaliais kampais bus patrauklus labai jaunoms mergaitėms, norinčioms dažyti savo nagus skirtingomis spalvomis: tai leidžia šiai daugialypei paletei atrodo natūraliau. Labai švelnus derinys suteikia minkštą kvadratą kartu su matiniu laku, jis visada atrodo prabangus.

Prancūzų dizainas

Prancūzų manikiūras yra vienas populiariausių nagų dizaino tipų. Jei padarysite jį kvadratine forma, tai atrodys labai įspūdinga ir naudinga. Jis puikiai atrodo ant bet kokio ilgio nagų, įskaitant trumpus. Čia svarbiausia yra tai, kaip atrodo lygi šypsena.

Anksčiau šis dekoras pasiūlė daugiafunkcį. Jis buvo laikomas manikiūro bet kokiai progai, tinkamas bet kuriam drabužiui. Šiuolaikine prasme prancūziškas manikiūras gali būti vadinamas universaliu tik sąlyginai. Bet jei pasirenkate drabužį, kuris savo spalvomis kartoja manikiūro elementą, jis padarys visą vaizdą užbaigtą.

Tai yra kelių tipų.

 • Klasikinis Pateikta tuo, kad šypsenos linija yra balta ir yra pačioje nago gale. Daugelis mano, kad ši galimybė yra pernelyg nuobodu, bet ne. Jei čia pridėsite paveikslus, dekoratyvinius elementus, tai padės atskleisti visus šio manikiūro aspektus. Variacija yra klasikinė, bet su ryškia šypsena. Tai labai gražus manikiūras, o ant trumpų nagų kvadrato formos atrodys gana stilingas.
 • Grafiniame variante naudojant geometrines figūras. Tai labai neryškus manikiūras. Naudojant matinę apdailą, galima sušvelninti kampinę formą ir šviesų dizainą.
 • Vertikali parinktis. Atstovauja vertikalių juostelių buvimui. Labai tinka, jei nagų plokštelė yra labai plati. Net trumpi kvadrato formos medetkai pasirodys ilgesni ir plonesni.
 • Mėnulio pasirinkimas. Jis papildo klasikinę versiją ir veikia kaip savarankiškas sprendimas, yra atvirkštinė šypsena ant nagų plokštės pagrindo, čia yra dekoro elementai.
 • Ombre naudojimo atvejis, Ar perėjimas nuo vienos spalvos į kitą, kuris atrodo labai gražus. Tai puikiai tinka trumpoms nagų plokštelėms, nes jos vizualiai jas daro ilgiau.

Nauja prancūziško manikiūro versija kvadratiniams nagams dabar išplito, kai šypsenos linija yra lygiagreti kvadratiniam nago galui. Nepriklausomai nuo to, šis makiažo tipas gali atrodyti kampinis, tačiau kartu su rhinestones jis atrodo nepriekaištingas, nes jie išlygina kampus.

Apsunkinti žirniai

Tai yra manikiūro tipas, skirtas trumpiems kvadrato formos nagams, kuris yra sumažintas iki modelio sukūrimo ant subtilių atspalvių pagrindo. Žalsva, citrina, šviesiai alyva, šviesiai mėlynos spalvos spalvos puikiai derina su specialiais ryškių spalvų taškais.

Matiniai deriniai

Įdomus trumpų nagų dizaino kiekvienai dienai idėja yra sujungti keletą spalvų ant visų nagų arba atskirai naudojant matines dangas. Rezultatas yra labai gražus kvadrato formos manikiūras, kurį galima taikyti net ir darbo aplinkoje.

Apdailos tipai

Apsvarstykite populiariausius mažo ilgio nagų dekoro elementus.

 • Dažytas manikiūras. Jei sekate mados tendencijas, dabar populiarumo dizaino viršūnėje, vadinamajame rėme. Juodojo kontūro kontūras atsiranda išilgai nago krašto ir pagrindo, likusi dalis yra padengta skaidriu laku, kuriame išdėstytas tūrio dydis, kurio ribos taip pat išdėstytos juoda spalva.
 • Naudojant bulvę. Šis dizainas yra visų nagų dažymas vienoje spalvoje su šviesiu tankiu laku. Ir žiedinis pirštas šiuo atveju gali būti papuoštas žiedo ar kukurūzų žiedo šakelėmis. Vietoj gėlių lelijos, galite klijuoti baltus puokštes, o vietoj kukurūzų - mėlynų akmenukų. Šis manikiūro tipas bus patrauklus kiekvienai moteriai.
 • Trinti. Šis dekoro elementas naudojamas tiek ant visų nagų, tiek siekiant pabrėžti individualius nagus. Naudojant perlų trinties, jūs galite gauti manikiūrą su švarku, kuris akcentuos visą subtilaus atspalvio grožį. Galimas trinti „chameleonas“ ir „Maybug“ pabrėžia tamsios dangos pranašumus. Veidrodis ir halografija suteiks jūsų nagams ypatingą prabangą ir papildys bet kokį dizainą.
 • Juostelės. Šiandien manikiūras laikomas labai dažnu, kai nagas padengia šviesiai laku, ant kurio tvirtinamos juostelės. Tai nebus sunku, ir netgi namuose nebus daug laiko. Juostelės piešiamos plonu šepečiu arba specialiu dizainu. Naujausia tendencija yra marmuro manikiūras, kur juostelės yra atsitiktine tvarka nubrėžtos ant sauso pagrindo sluoksnio sluoksnio.
 • Konfetti Toks dizainas pasirodė ne taip seniai, bet daugelis jį jau mylėjo. Pastaraisiais metais manikiūro tendencija yra nagų su konfeti dizainas geometrinių formų ar žvaigždžių pavidalu. Jie gali būti ant nagų dangos juostelių pavidalu arba bet kokia tvarka. Jie būna įvairių spalvų, gali apimti visą nagą arba jo dalį.

Kartais yra situacijų, pavyzdžiui, mados šou, stilingas vakarėlis, ekstravagantiška fotografija, kuriai reikalingas specialus manikiūras. Trumpi nagai nėra išimtis.

 • Nuotraukų efektas. Atrodo labai trumpų kvadratinių nagų. Jis susilieja su tuo, kad dizainas naudoja įžymybių ar garsių žmonių nuotraukas.
 • Poveikis žaibui. Jis atstovauja nagų paviršių, nudažytą juoda spyna su užtrauktuku, ant kurio pritvirtintas slankiklis, kuris yra ant drabužių, naudojant sidabro ar aukso lakus. Jis gali būti uždarytas arba šiek tiek atviras, atskleidžiantis skirtingą foną.
 • Akvariumo išvaizda. Tai dizainas, turintis akį su įspūdingu raineliu ir giliu mokiniu su akcentais. Labai įdomus manikiūro tipas.

Norėdami sukurti partijos manikiūrą, galite naudoti ploną foliją. Jis pritvirtinamas prie dar drėgno pagrindo sluoksnio ir tvirtinamas skaidriu laku. Su savo pagalba jūs gaunate gražų metalinį dizainą. Manikiūras sudaro trumpą nagų aikštę, kaip ir bet kuris kitas, yra ne tik gražus lakas, bet ir sveikos bei gerai prižiūrimos rankos ir nagai.

Kaip padaryti prancūzišką manikiūrą trumpais nagais, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys