Manikiūras trumpiems nagams

Turi trumpą nagų manikiūrą ombre

Turi trumpą nagų manikiūrą ombre

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Manikiūro atspalvių derinys
  2. Dizaino idėjos
  3. Rekomendacijos

Manikiūras su švelniu moduliacijos moduliu neišeina iš mados. Jis yra mylimas visų amžiaus grupių moterų pasirodymams ir universalumui. Tokį nagų meną galima atlikti įvairiomis spalvomis. Atrodo puikiai solo, taip pat sujungia visus galimus dizainus ir dekorus. Tarp daugybės ombre stiliaus dengimo galimybių kiekviena moteris gali rasti savo skonį ir nuotaiką.

7 nuotrauka

Manikiūro atspalvių derinys

Tradicinis ombe manikiūras apima dviejų ar trijų spalvų naudojimą, tarp kurių sukuriami sklandūs perėjimai, sukuriant papildomas spalvas. Neseniai buvo populiarus tendencija naudoti du kontrastinius arba panašius atspalvius. Tačiau priešinga tendencija taip pat yra - nagų dažymas su maksimaliu spalvų skaičiumi, iki penkių.

Tačiau trumpiems nagams nerekomenduojama naudoti daugiau nei dviejų spalvų. Maišymo zonoje jie sukuria naują papildomą toną. Jei užtruksite daugiau tonų, trumpi nagai vizualiai sutrumpės dar labiau. Tokio manikiūro užduotis yra kitokia - sukurti geriausius, elegantiškiausius ir rafinuotus marigoldus.

Manikiūro atveju gradientas paprastai apima panašaus tos pačios spalvos atspalvių derinį, pavyzdžiui: tamsiai mėlyna, indigo ir šviesiai mėlyna. Taip pat populiarūs perėjimai naudojant baltas arba pieniškas spalvas, kad būtų pasiektas didesnis difuzinio miglumo poveikis. Šiuolaikiniai meistrai taip pat siūlo kontrastingiausius derinius. Jis gali būti geltonas ir smaragdas, mėtų ir rožinė, oranžinė ir moka, juoda ir raudona.

Kasdieniai biuro manikiūro ar nagų dizainui vestuvių ombrei pasirenkami švelnūs pastelinės spalvos. Tai persikų, rausvos, baltos, kreminės, lašišos spalvos, latte ir šviesiai smėlio spalvos. Atostogų ar atostogų manikiūras gali būti pastatytas įvairiausių atspalvių deriniu. Svarbiausia yra pasirinkti sezonui tinkamas spalvas ir užtikrinti sėkmę.

Dizaino idėjos

Manikiūro unikalumas, naudojant ombre techniką, yra jo universalumas ir daugialypiškumas. Jūs negalėsite pavargti nuo šio nagų dailės dėl gebėjimo naudoti įvairius variantus. Galite pereiti nuo piršto į pirštą. Arba atlikite klasikinį spalvos lašinimo efektą nuo šviesos iki tamsos: nuo antgalių iki nago pagrindo arba atvirkščiai. Spalvų perėjimo manikiūras gali būti derinamas su įvairiais populiariais būdais.

Jūs galite naudoti įvairias medžiagas, kad atliktumėte trumpus nagus: laką, gelio laką, akrilą, blizgesį, kamifubuki, rhinestones ir pan.

Vertikalus gradientas

Vertikalus gradientas yra universalus trumpiems nagams. Tai leidžia vizualiai išplėsti nagų plokštelę ir padaryti elegantiškus pirštus. Naudodami šią dangą, galite naudoti šią parinktį, kai gradiento dangtelio, kuris yra vinis, spalvos. Pavyzdžiui, tamsesnis ir sotesnis tonas uždarys 30% nago, šviesos - poilsio. Likusiuose naguose šis santykis gali būti pakartotas arba gali būti kitoks.

Vertikaliam gradientui dažniausiai pasirenkamas papildomas modelis per spalvų perėjimą, atsižvelgiant į efektą, kurį norite sukurti. Dėl minkštesnės ir moteriškesnės nagų dailės naudokite monogramas. Madingas dizainas apima derinį su aiškiomis geometrinėmis formomis, pvz., Trikampiais ar stačiakampiais.

Neseniai tendencijos modelio akrilo miltelių tendencija.Dėl vykdymo apimties dizainas yra dvigubai įspūdingas.

Chromuotas

Prabangiems vakarėliams dažnai naudojama populiari chromo apdaila. Jei norite plėšrūnų plėvelės, naudokite savo mėgstamą techniką kartu su smulkiais milteliais. Šventinei progai galite sukurti nuostabų įspūdį. Drąsiausios mados moterys gali padaryti visus nagus metaliniu stiliumi. Tačiau dizaineriai, norintys įsigyti madingą manikiūrą, patartina pridėti tik vieną ar du akcentinius nagus.

Tokį ombrą galima sujungti su abiem blizgančiais nagais ir matiniu paviršiumi. Bet kokiu atveju manikiūras bus labai sėkmingas papildymas jūsų produkcijos vaizdui.

Su rhinestones

Rhinestones ant nagų - mėgstamiausia daugelio moterų tema. Jei nagų dizainas leidžia naudoti blizgius akmenis, galite tai padaryti. Tačiau, jei nagai yra trumpi, pernelyg daug akmenų padarys juos dar mažiau vizualiai. Kalnų krištolas gali būti modelio dalis, jei jis yra virš ombudsmeno. Dažniausiai atliekami rhinestones lunula. Be to, vertikalioje eilutėje dedami keli akmenys, kad būtų pabrėžta ultramodo geometrija. Jūs galite pasiimti akmenis pagrindinių atspalvių spalva arba priešingai. Dažniausiai naudojami universalūs skaidrūs, sidabriniai ar auksiniai rhinestones.

Jei ketinate atostogauti ar vakare, galite sau leisti dar daugiau ryškumo. Viso akcento pirštu puošti kalnų krištolas. Ir viename iš kaimyninių taip pat išdėstė seriją ar paprastą putojančių akmenų piešinį.

Camoufooks naudojimas

Kamifubuki - maži ploni metaliniai apskritimai, panašūs į konfeti. Jie pasirodė gana neseniai, bet jau sugebėjo laimėti mergaičių meilę. Su jais manikiūras atrodo mielas ir tiesioginis. Galite naudoti kamifubuki vieną ar daugiau spalvų. Be to, jie yra skirtingi: nuo gana didelių iki labai mažų.

Kad sukurtumėte manikiūrą su camoufubs, jums reikės gerai išdėstyti apskritimus, naudodami pincetus ar kitą įrankį. Geriausia, kad šis modelis atrodo skaidrus. Jis gali būti pagamintas iš monochromatinės šviesios atspalvio. Dėl to erdvė mėnulyje yra išdėstyta su didžiausiais apskritimais, dažniausiai užpildant. Kai pereinate prie nagų krašto, jis tampa mažesnis ir mažesnis. Tokie manikiūras, pavyzdžiui, puikiai atrodys Naujieji metai.

Su brėžiniais

Hombre yra derinamas su įvairiais modeliais iš klasikinių monogramų, lietaus lašų ir gėlių iki teminių širdžių, paukščių, nėrinių ir pan. Brėžinys gali būti tūrinis arba lygus. Lako pagrindas naudojamas tiek blizgus, tiek matinis. Sezoniniai motyvai yra mados. Taigi, žiemą galite derinti su šaltu spalvu su snaigėmis. Pavasarį ant tokių medetkų su spalvų perėjimais tulpės žydi ir rasos lašai šviečia. Vasarą galite saugiai įsivaizduoti savo fantazijas nuo papuošalų iki peizažų. Tokiu atveju nuotraukos gali būti ne visos, bet tik akcento vinys.

Modelio fragmentai taip pat yra madingi, tarsi vienos pjūvio nupjautos dalys būtų nupjautos ant nagų. Tokie metodai kaip skaldytas stiklas, katės akys, geometriniai ir švieži vaisių motyvai puikiai derinami su ombru.

Nesivaržykite pasirinkti nuotrauką pagal savo pageidavimus ir įkūnija jį su šepečiu arba naudokite lipdukus.

Su blizgesiu

Skaidrus blizgesys su skirtingų spalvų ir dydžių metalo dalelėmis yra lengviausias būdas sukurti spinduliavimo manikiūrą, naudojant ombre techniką. Tai užtruks šiek tiek laiko ir pastangų, o rezultatas bus tiesiog nuostabus.

Viskas, ko reikia, yra skaidrus lakas su blizgesiu ir aukštos kokybės šepečiu. Laką padėkite ant nagų pagrindo storesniu sluoksniu. Nagų plokštelės galo link blizgesys turėtų būti beveik nepastebimas. Blizgančios atskirų dalelių blizgesys nėra per intensyvus.Jis gali būti naudojamas ir skaidriai darbo dienomis.

Rekomendacijos

Ombre technika nėra tokia sudėtinga, kaip atrodo. Dėl tvarkingo manikiūro turėtumėte naudoti ekspertų rekomendacijas. Tada puikus poveikis gerai prižiūrėtiems nagams ilgai trunka.

  • Prieš naudodami naują manikiūro gaminį, atsargiai nuimkite seną dangą ir pasiimkite klasikinę nagų priežiūros priemonę.
  • Nenaudokite ant trumpų nagų daugiau nei dviejų kontrastingų spalvų arba trijų tos pačios spalvos atspalvių.
  • Švelniai nuvalykite sienas, naudokite mažus kempinės šešėlius ar namų kempinės gabalus.
  • Paruoštas manikiūras kruopščiai išdžiovinamas sluoksniu. Galų gale būtinai pritvirtinkite apdailos dangą ir kruopščiai užsandarinkite nagų antgalius.

Norėdami sužinoti, kaip padaryti trumpą nagų manikiūro gradientą, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys