Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūras su rhinestones trumpiems nagams

Manikiūras su rhinestones trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Yra trumpi nagai
 2. Harmoningas akcentų išdėstymas
 3. Patarimai
 4. Dizaino idėjos
 5. Kaip neprarasti išraiškingumo?

Kalnų nagų intarpas yra viena iš naujojo sezono tendencijų. Šiandien yra madinga, kad nagai spindžiasi su blizginančiais akmenimis. Tačiau ne visada dizainas su rhinestones atrodo gražus ir išraiškingas. To priežastis dažnai yra nepakankamas nagų ilgis. Kaip padaryti, kad aukštos kokybės nagų dizainas su putojančiais akmenimis ant trumpų nagų plokštelių, pasakys šio straipsnio medžiagą.

Yra trumpi nagai

Manome, kad tai tinkama, kai dekoruojame ilgus nagus ne visada tinka trumpoms plokštelėms dekoruoti. Pirma, šiuo atveju neįmanoma naudoti didelių elementų. Didelis blizgančio dekoro dydis gali vizualiai sutrumpinti jau trumpą ilgį. Antra, tai sukurs vizualinį sunkumą, kai pasirodys, kad pagrindinė nagų dalis turėjo būti padaryta išardžius.

Taip pat svarbu pagalvoti apie rhinestones vietą, nes regėjimo pusiausvyra tiesiogiai priklausys nuo to.

Jei tuo pačiu metu nagų plokščių šoninės sienos yra lygiagrečios, o pati lova yra prailginta iš gamtos, yra daugiau galimybių įdėti ir sudėti. Kai lova yra trumpa ir nepasiekia gražios ovalo formos, būtina vengti asimetrinių kompozicijų ir linijų. Be to, šiuo atveju būtina pagalvoti apie kitokius dekoratyvinius rhinestones.

Harmoningas akcentų išdėstymas

Svarbu atsižvelgti į tai, kad rhinestones pritrauks dėmesį. Jei jų yra daug, jie sukurs disko kamuoliukų efektą, susijungdami į vieną vietą. Tačiau, net jei pagrindinis lakas yra neįprastas, jis bus prarastas dėl bendrojo pagrindo.

Todėl, nesvarbu, kiek norite iš karto naudoti viską, turėsite griežtai dozuoti putojančius elementus.

Dėl harmonijos jie gali būti derinami su blizgučiais ar sultiniais. Tai galite padaryti įvairiais būdais. Pvz., Puokštėmis apsuptas kalnų krištolas, vaizduojantis su gėlių viduriu ant akcento nago, atrodys dar labiau harmoningas. Galite naudoti įvairių dydžių sultinius, tačiau pagrindiniai akcentai bus kristalai.

Patarimai

Nereikia pridėti didelių ir didelių akmenų į visą akcento nagų plokštės plotą, nes ji šiandien laikoma nepagrįsta. Be to, neturėtumėte to daryti su kiekvienu manikiūro viniu. Be to, tai yra nepageidautina apipurkšti šiuo dekoru daugeliu nagų, net jei tai yra gėlė arba geometrinis paveikslas.

Be to, nebandykite pavaizduoti panašaus dydžio gradiento su to paties dydžio rhinestones, padėdami juos nuo apačios iki plokštės vidurio ir toliau.

Negalima kontrastuoti putojančio dekoro su intriguojančiu tekstūros ar dizaino modeliu.

Svarbu tinkamai naudoti rhinestones, o tai reiškia, kad jie turės būti priklijuoti prie taško.

Taigi bus įmanoma išsaugoti šviesumo ir erdvumo iliuziją, kuri yra ypač svarbi trumpiems nagams. Net vienas elementas gali atrodyti geresni ir brangesni. Tai galima padaryti įvairiais būdais:

 • klijuoti slankiklį;
 • naudoti kaip meninės tapybos elementą;
 • pabrėžiant tam tikras dekoro sritis;
 • odelių linijos suderinimas;
 • derinant su akrilo smėliu.
 • Slankikliai. Kalbant apie slankiklį, ši parinktis yra viena iš paprasčiausių. Čia jums reikia pasirinkti nuotrauką, kurioje yra išvaizda rhinestones vieta. Nustačius ir išdžiovinus paveikslėlius, ant jo užfiksuokite kontūrines linijas ir klijuokite rhinestones.
 • Tapyba. Šiuo atžvilgiu susitarimų principas yra beveik tas pats. Pirma, pieškite atvaizdą, tada papuoškite rhinestones ir blizgučiais. Tokiu atveju leidžiama naudoti modeliavimo gelius, per kuriuos galima sukurti išspaudžiamus tūrio tipo spaudinius.
 • Pakeitus nuotraukos dalį. Tokios nuotraukos iš pradžių yra susijusios su rhinestones naudojimu tam tikrose vietose. Pavyzdžiui, galite piešti auksinę ausį, o vietoj grūdų surinkti putojančius akmenis. Skirtumas nuo ankstesnių versijų yra tai, kad nėra poreikio atkreipti elementus, kurie bus priklijuoti prie brėžinio.
 • Formos pataisymas. Šis metodas leidžia jums ištaisyti nagų dugno trūkumus. Jam pasirinkti keletą skirtingų dydžio rhinestones ir sukurti su savo pagalba tvarkingas lankas prie nago pagrindo. Jei nagai yra labai maži ir siauri, geriau naudoti 1 rhinestone, o vietoj kitų, taškus padėkite taškais sidabru.
 • Su milteliais. Toks rhinestones naudojimas tinka tik pailgos natūralios nagų plokštelių formos atveju. Čia rhinestones įterpiami ne per visą nago sritį, bet vietose, naudojant specialų tekstūruotą miltelius su akriliniu blizgesiu. Siekiant didesnės harmonijos, galite naudoti įvairių dydžių kristalus.

Dizaino idėjos

Gražus manikiūras yra tas, kuris „nešaukia“, bet pritraukia entuziastingus kitų žmonių požiūrius. Tai galima padaryti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galima pabrėžti rhinestones arkos ant nagų dugno pagrindo. Tokiu atveju pakanka, kad pagrindinė technika būtų klasika arba sklandus gradientas.

Pagal gradientą, jūs galite papuošti du nagus iš dešimties su mažais rhinestones vertikaliais, pasirinkdami skaidrią arba spalvotą putojančią dekorą.

Pageidautina remtis lako tekstūra ir spalva.

Pavyzdžiui, galima sąlyginai padalyti plokštę su vertikaliai padarytu gradientu į dvi dalis, viena iš jų - papuošti nėrinių modeliu ir atskirti jį su mažais akmenimis.

Mėnulio technikoje galima naudoti rhinestones, jei natūrali nagų forma yra prailginta. Jie gali pabrėžti skylę, pasirinkdami įvairių dydžių elementus vienoje spalvoje. Tuo pačiu metu taip pat galima surinkti rhinestones su taškiniais taškais. Nėrinių ir monogramų pynimo akmenys atrodo ne mažiau harmoningi. Derinimas su baltu kontrastu taip pat yra tinkamas.

Gražiai ieško dekoratyvinių akmenų su meno tapyba. Nubraižydami paveikslėlį, kuris turėtų būti paprastas ir šviesus trumpais nagais, elementai yra nupiešti ant paties piešinio ir gretimų nagų. Tokiu atveju kita plokštė turi būti dekoruota ne daugiau kaip 3-5 elementais. Tai bus pakankamai išraiškingo dizaino.

Jei metodas pagrįstas meno tapyba, galite naudoti rhinestones, kad sukurtumėte volumetrinius centrus. Tuo pačiu metu galite pasirinkti putojančią dekorą su vaivorykštės blizgesiu. Kai pakanka akcento plokštelės ploto, galite remti sidabro rhinestones, atsekti arką odelių srityje su sidabro blizgesiu.

Jei kaip nuotrauka pasirenkamas voras, tuomet rhinestones gali būti naudojamas rasos lašų vaizdavimui. Jis atrodys darnesnis, jei pasirinksite skaidrius apdailos elementus. Be to, rhinestones gali sukurti mirgėjimą, traukdami eglės šakas, šalčio modelius. Panašus dekoras atrodo gražiai, kai puošia snaigių centras arba imituoja augalų lapus, kai spausdinimas yra labai mažas. Jūs galite naudoti spalvotus rhinestones, vaizduojančius jų pagalbos gėlių pumpurus.

Jei nagų dugnas yra pailgas, galite jį papuošti rhinestones kartu su bulvėmis. Tuo pačiu metu akcentuoja odelės plotą, iškeliant vertikalią plokštelės centrą, kuris yra baigtas sultiniais. Atsižvelgiant į tai, kad šis dizainas puikiai derinamas su akrilo purškimu kitam nagui, galite naudoti tekstūrų žaidimo būdą.

Kaip neprarasti išraiškingumo?

Reikia prisiminti: kuo daugiau dekoro ir akcentų, tuo blogiau.Jei pasirinkote nagų dekoravimo variantą, kuriame ant plokštelių bus daugiau nei keletas putojančių elementų, reikia sumažinti akcentų nagų skaičių. Tačiau kartais dizainas gali būti pakankamas ir vienas vinys su keliais rhinestones. Kaip parama, galite pasikliauti auksiniu, sidabru geliu, nes jis atrodys darnesnis. Sidabras arba auksas gali apimti gretimą nagų akcentą.

Be to, nelaikykite vieno rhinestone klasikinio manikiūro ant kiekvieno nago pagrindo, tikėdamiesi, kad tai padės išvengti blizgesio gausos.

Tai bjaurus ir nuobodu. Būtų geriau pažvelgti į vienos nagų plokštės dizainą, kuris gali būti papuoštas vertikaliomis juostelėmis ir skersinėmis, įdėjus į jį kelis akmenis. Net jei kiti nagai nebus blizgantys, atrodo, kad manikiūras bus stilingas ir įspūdingas.

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kuriame pateikiamos idėjos apie manikiūro dizainą su rhinestones.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys