Spalvų tipai

Tsvetotip "Autumn"

Spalvų tipas Ruduo

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys

Būdingas

Ruduo spalvos tipas laikomas ryškiausiu tarp kitų. Taip yra dėl to, kad rudenį moteris turi natūralių auksinių ar raudonų prabangių plaukų su mėlyna arba mėlyna, smaragdinėmis, rudomis akimis. Spalvų tipas „ruduo“ yra susijęs su rudens spalvų šilumu ir ryškumu.

Oda

Dažniausiai moterys turi „rudens“ spalvos tipą, oda turi dramblio kaulo ar šampano atspalvį, raudoną rudą, persikų atspalvius, smėlio aukso, bronzos arba alyvuogių atspalvius. Svarbiausia, kad jis neturi raudonos spalvos.

Kartais odos tonas yra panašus į pavasario spalvos tipą ir pasižymi natūralaus raudonos spalvos nebuvimu. Nors yra išimčių vos pastebimam persikų atspalviui, skaistalai.

Odos tonas yra lygus ir įtemptas. Dėl šios priežasties oda atrodo sveika ir nėra linkusi į trūkumus. Išimtis bus strazdanos, kurios gali iš dalies ir dosniai pabarstyti veidą.

Nepaisant saulės „meilės“, tiesioginė saulės šviesa tokia oda greitai „sudega“. Tai ypač pasakytina apie šviesiai rausvai smėlio spalvos blondines. Rudenį tamsesnės odos atstovai „sudegina“ rečiau, o įdegis atrodo lygiai, gerai ir ilgiau.

Akys

Daugiausia moterys rudenį tamsios akys su aukso purslais. Pirminės spalvos yra rudos, gintaro atspalvio, žalios (nuo šviesiai žalios iki tamsiai žalios, beveik pelkės), rudos, auksinės rudos, okkerų spalvos arba riešutmedžio rudos spalvos. Retai - tai mėlyni atspalviai, pilka, šviesios gintaro spalva.

Iris yra rudos akyse ir spinduliuoja šviesą ir spinduliavimą, kaip jis buvo. Tikriausiai fotografai mėgsta dirbti su „rudens“ moterimis. Jie yra fotogeniškiausi.

Pūkuotas storas blakstienų ir gražiai kontūruotas antakiai, artimi ar identiški plaukams.

Plaukai

Spalvoje „ruduo“ plaukai pasižymi savo pompu, tūriu, elastingumu. Kartais su tamsiai rudos spalvos atspalviu ir visada su šiltu auksiniu, medumi ar plytų švytėjimu. Pagrindinės plaukų spalvos yra kaštono, raudonos, rudos, bronzos ir raudonos spalvos.

Kai atsiranda pilkos spalvos plaukai ar suteikia kitokio atspalvio plaukams, moteriai geriau „nukristi“ pasirinkti dažus su raudonais pigmentais arba paryškinti raudonus siūlus. Tačiau reikia vengti mėlynos spalvos pigmento.

Nuo rudens spalvos pobūdžio garbanoti arba tiesiog garbanoti plaukai, tačiau yra išimčių - atstovai su tiesiais plaukais. Jie padeda kuriant šukuosenų garbanoti ir kirpti. Jų pagalba jie sugebės sukurti kreivus ir platus šukuosenas. Geriau pamiršti trumpus šukuosenus ir griežtus šios spalvos šukuosena.

Tipai ir potipiai

Rudens spalvos tipas, kaip ir kiti, yra suskirstytas į potipius ir porūšius. Yra dvi pagrindinės porūšiai:

 • Kontrastas. Tai lengva oda kartu su ryškiomis akimis.
 • Natūralus. Šis potipis neturi ryškių kontrastų, o visa išvaizda paprastai išlieka tos pačios spalvos.

Toliau apie potipius. Iš jų yra trys ir kiekvienas iš jų yra sukurtas savo spalvų paletėje.

Šiltas ruduo

Galime manyti, kad tai yra klasikinis arba tikrasis potipis. Jis pasižymi šiltomis plaukų, akių ir odos spalvomis. Jis neturi beveik jokių kontrastų. Visos spalvos ir atspalviai yra lygūs, nuobodu, šilti ir minkšti.

Idealios spalvos šiltam rudeniui yra oranžinės, geltonos spalvos, aukso, garstyčių, alyvuogių, rudos arba chaki. Absoliučiai netinka šiltu rudens - juodos, mėlynos spalvos, karštas rožinis ir pilkas.

Gilus arba tamsus ruduo

Šis potipis pasižymi ryškiomis vėlyvo rudens spalvomis, kurios virsta žiemą. Daugeliu atvejų šis šios rūšies plaukų ir akių pigmentas yra labai turtingas ir ryškus. Oda taip pat yra tamsesnė rudens spalvos atspalviai.

Spintelę rekomenduojama pasirinkti ryškiai. Taigi, jie puikiai dera į vėlyvą rudenį, smaragdo žalias, tamsias ir gilias rudos atspalvius, kartais beveik juodus. Ką reikia ignoruoti, yra šviesiai, levandų ar pilkos spalvos atspalvių drabužiai.

Minkštas ruduo

Trečiasis potipis. Jis laikomas nuosaikiu dėl minkštos vasaros ir rudens paletės mišinio.

Minkštas ruduo yra šviesios akys ir šviesūs plaukai. O oda yra šviesiai smėlio spalvos. Norėdami sušvelninti šaltą, šio potipio savininkai geriau pasirinkti neutralių atspalvių spalvų schemą.: nuo šviesiai geltonos iki geltonos, pieniškos, šviesiai pilkos ir garstyčių atspalvių, chaki, šviesiai rausvos ir persikų.

Tamsūs mėlynos, juodos ir pilkos spalvos atspalviai, raudoni arba fuksijos neveiks trečiojo potipio atveju.

Tinkami atspalviai

Norėdami nustatyti pagrindines rudens spalvos tipo spintos spalvas, reikia atsižvelgti ne tik į potipius ir porūšius. Pagrindinis spalvų pasirinkimo ir derinimo kriterijus bus spalvos. Iš jų yra keturi.

Natūralus

Ne ryški išvaizda be kontrasto. Visos spalvos yra pavieniai arba glaudūs. Kaip natūralios spalvos pavyzdys:

 1. Oda - auksinė smėlio spalvos.
 2. Akys yra rudos su gintaro atspalviu.
 3. Plaukai - nuo šviesios iki tamsiai šviesios spalvos su vario atspalviu.

Kontrastas

Ryškios spalvos ir atspalviai, kurie kontrastuoja vienas su kitu:

 • Dramblio kaulo oda.
 • Akys yra pilkos, rudos spalvos.
 • Plaukai - rudi arčiau bronzos atspalvio.

Šviesus

Šiuo atveju išorėje yra vienas elementas, kuris išsiskiria iš kitų dviejų:

 1. Odos - smėlio odos šiltas tonas.
 2. Akys - šiame pavyzdyje akys bus ryškios. Jie turi būti kontrastingos spalvos, palyginti su oda ir plaukais, ir išsiskirti jų fone.
 3. Plaukai - rudi plaukai su nuobodu raudonu blizgesiu.

Šviesus

Visi trys pagrindiniai elementai (oda, akys, plaukai) vienoje šviesos skalėje ir spektre.

 1. Oda - šviesiai smėlio spalvos ir natūraliai vos pastebimas skaistalai.
 2. Akys - šviesiai rudos.
 3. Plaukai - šviesaus vario spalva.

Turėdami nedidelį supratimą apie visus tipus, potipius ir kitus, galite pereiti prie bendro ar pagrindinio rudens spalvų tipo paletės. Visų pirma, išnagrinėkime, kokios spalvos tinka šiam spalvų tipui, ir atrodys pačias naudingiausias.

Spintelės pagrindas yra rusvos rudos, plytos, vario atspalviai, taip pat cinamono spalva. Būtent ši paletė labiausiai atspindi odą. Antroje vietoje bus žalios, khaki, žibalo spalvos, rudos ir žalios pelės tonai.

Ryškios raudonos spalvos rudens spalvos tipui visai netinka, bet jo nuoširdūs ir minkštesni atspalviai bus labai sveikintini. Tai - lašiša, pomidorai, terakotos, vyšnios.

Nepamirškite apie raudonos ir mėlynos spalvos uogų atspalvius - bruknių, gervuogių, slyvų. Pilkos spalvos turi būti papildytos geltonos spalvos priemaišomis. Tokios spalvos pavyzdys būtų kupranugaris.

Šaltos vasaros ir žiemos atspalviai absoliučiai kontraindikuotini „rudens“ moterų garderoboje. Ir taip pat juoda ir balta. Pasirenkant atspalvius, atsižvelgiama į plaukų atspalvį. Tamsesnė ji yra, tuo tamsesnės spalvos drabužiuose.

Išvada: rudens spalvos tipas yra tinkamas rudos, žalios ir raudonos spalvos. Priklausomai nuo potipio, sodrumas, kontrastas ir kitos spalvos gali skirtis - pistacijos ir alyvuogių žalios spalvos, aukso smėlio spalvos atspalviai ir tamsus šokoladas nuo rudos.

Pasirenkant drabužius, reikia atkreipti dėmesį į paprastesnius ir paprastesnius dalykus. Glamoras, šokiruojantis, pernelyg griežtas kostiumas - visa tai neatitinka šviesių ir saulėtų rudens spalvų tipų atstovų.

Kalbant apie spaudą, raudonos plaukuotos merginos neabejotinai atitiks folkloro motyvus, gyvūnų atspaudus (leopardas, tigras). Tokiu atveju toks vaizdas neatrodo vulgarus.

Sukurkite vaizdą

Būtina pabrėžti keletą pagrindinių stilių drabužiams rudens spalvos tipui.

 • Šalies muzika
 • Etninė
 • „Safari“

Jie reprezentuoja laisvo pjaustymo drabužius ir geriausiai derinami su ryškiais liaudies stiliaus ir ne kontrastinių modelių priedais, kvadratine forma, sluoksniu, masyviais dekorais, prislopintomis spalvomis, šiurkščiais audiniais. Be to, jie gali būti derinami vienas su kitu, o tai leis jums sukurti kapsulės spintą.

Audiniai

Spalvos tipo „rudens“ drabužių spintos audiniuose turi būti vyrauja minkštumas ir tūris. Geriau atsisakyti šalto blizgesio ir lurex, bet galite pridėti nėrinių. Daiktų tekstūra turėtų būti tekstūrinė, plastikinė, didelė krūva.

Norėdami sukurti tinkamą drabužių spintą, pasirinkite zomšinius batus ir maišus, tweed, vilnonius, mohairinius švarkus ar švarkus. Nepamirškite įtraukti prabangių aksomo, veliūro ar aksomo medžiagų. Jie turi būti labai geros kokybės.

Vasaros sezonui parinkti drabužiai iš natūralių ir natūralių audinių - linų, medvilnės, šilko, batista.

Batai

Batai turėtų pritraukti dėmesį ir akcentuoti. Ji turėtų išsiskirti iš bendrosios palydos, pavyzdžiui, naudojant neįprastą formą ar modelį.

Idealios medžiagos yra zomšas ir nubukas. Iš jų gali būti ne tik batai, bet ir krepšys. Krepšiai taip pat gali būti pagaminti iš odos su audimu ar perforavimu.

Spalvų paletės pagrindas yra įprasti šilti rudos, raudonos, raudonos, tamsiai rusvos spalvos atspalviai, auksas, kaip priedas prie pagrindinių kavos atspalvių, taip pat cinamonas ir chaki.

Spausdina

Spalvų spalvos paletė „rudens“ drabužiuose turi būti šilta ir giliai lygi. Fantazija, neįprasti ir kažkur egzotiški modeliai iš tikrųjų atrodys rudens spalvos tipo spintoje. Atkreipkite dėmesį į leopardo, etikos ir gėlių motyvus bei rytietišką tapybą.

Būris nebūtinai turi būti „rudens“ moters spinta. Nesvarbu, kokio stiliaus ląstelė bus, „tartan“ arba „Burberry“ prekės ženklas, pagrindinis dalykas yra tai, kad jis yra šiltai žalias rudas arba raudonas.

Maži ir neryškūs atspaudai netelpa į rudens spalvos tipo spintą. Jie ištrina „rudens“ įvaizdžio išraiškingumą. Tas pats efektas sukuria šalto atspalvio brėžinius.

Papuošalai ir aksesuarai

Moteris „rudenį“ gali ir turi visišką teisę sau leisti didelius juvelyrinius dirbinius ar daugiasluoksnius karoliukus. Aukštos kokybės juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš natūralių medžiagų (medžio, akmenų, kriauklių, vėžlių, odos, šiaudų), yra svarbūs rudens spalvos tipo spinta. Nepamirškite apie audinio papuošalus - austi apyrankes, karolius, auskarus.

Na, jei papuošalai su brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis. Jie gali būti - gintaro karoliukai, auskarai ar ausinės su topazu, agatu, oniksu.

Juvelyriniai metalai turi būti šilti be obsesinio blizgesio - vario, žalvario, bronzos. Tačiau sidabro ir aukso papuošalai turėtų būti atmesti, ypač jei jie pagaminti romantiškai.

Šalikai ir didelių dydžių šalikai, kepurės ir akiniai nuo saulės yra būtini priedai rudenį. Skaros yra tos pačios taisyklės, kaip ir kitiems dalykams, tačiau skrybėlę galima ne tik pajusti, bet ir šiaudus.

Kalbant apie akinius, ratlankis dažniausiai turi būti tamsiai rudos arba su leopardo spauda. Be to, rudens spalvos tinka ratlankio, žalios spalvos, gintaro atspalviai arba chaki. Ragų ratas jau seniai tapo populiarus.

Rėmo forma - sustabdyti pasirinkimą suapvalintomis minkštomis didelių ar vidutinių formų formomis. Taškų, pvz., Spaudinių, krašto dydis neturėtų būti mažas.

Akiniai gali būti bet koks atspalvis, įskaitant klasikinį juodą. Svarbiausia, kad jie harmoningai prisitaikytų prie rėmo ir pačio vaizdo.

Aromatai

Puiki apdaila bus puikus skonis. Jis gali būti intensyvus, sunkus ir sudėtingas.Jame turėtų būti rytų - koriandro, gvazdikėlių, pačulių, muskuso - užrašai.

Užpildykite

Pagrindinė taisyklė renkantis makiažo ir manikiūro liekanų spalvas - pasirinkite šiltus atspalvius. Šviesiai žalios spalvos atspalviai, šviesiai pilki ir mėlyni, kurie gali tapti tamsesni, yra būdingi spalvų tipo „rudens“ akims. Lūpos turi būti ryškios, bet šiltos.

Dėl prabangaus ir ryškaus plaukų galvos, kuri pritraukia visą dėmesį į save, rudens spalvos moterys gali padaryti mažiausiai kosmetikos. Bet jei vis dar reikia makiažo, turėtumėte apsvarstyti kai kurias taisykles.

Pamatai ir skaistalai

Kaip jau minėta, pačios rudens spalvos tipo odos tonas yra tankus ir netgi be jokių trūkumų, išskyrus strazdanus, o tai reiškia, kad tanki danga nebūtina ir milteliai taip pat gali būti visiškai pašalinti. Pamatas turėtų būti lengvas ir skystas, jis neturėtų paslėpti strazdanų.

Jei vis dėlto reikia užmaskuoti trūkumus, tada pasirinkite korektorių su geltonu pigmentu.

Dėl lengvos odos paimkite lašišos, persikų, abrikosų atspalvius. Tamsesnėms odoms tinka koralai, ruda, terakota. Jei rankoje nebuvo raudonos spalvos, tada bronziniai tonai gali juos pakeisti.

Akių makiažas

Atsižvelgiant į tai, kad rudos spalvos blakstienų natūrali spalva nuo raudonos iki rudos, tušas turi pasirinkti atspalvius arti natūralių. Nors kai kuriais atvejais tai būtų tinkama ir įprasta juoda tušas su žaliu ar violetiniu blizgesiu.

Kasdieniam makiažas pakankamai tušas ir paryškinti blakstienų liniją su pieštuku. Tai turėtų būti tas pats tonas, kaip ir tušas.

Dėl daugiau prisotintų makiažo, idealios spalvos bus smaragdinės žalios spalvos, alyvinės spalvos, visi žalios spalvos atspalviai, persikų, bronzos, konjako, levandų ir aukso atspalviai.

Lūpų dažai

Vėlgi, tik šilti atspalviai. Koralas, apelsinas su rausvu atspalviu, karamelė, pomidorai ir šokoladas, gervuogės ir baklažanai, kremo brulė, morkų atspalvis.

Perlamutro motina, sąmoningai rožinė, alyvinės spalvos atspalviai geriausia išvengti, renkantis lūpų dažus.

Ryškūs pavyzdžiai

Už ilgo ir išsamaus spalvų tipo „ruduo“ aprašymo. Spalvų schemos pagrindas yra šiltai rudi atspalviai, žalios spalvos, aukso, oranžinės spalvos. Tai taikoma ir drabužiams, ir makiažui. O dabar svarstysime spalvų tipo „rudens“ pavyzdžius garsioms moterims, suskirstant jas į jau žinomus potipius.

Minkštas ruduo

Galbūt ryškiausias šio potipio atstovas yra Gisele Bundchen modelis. Ji yra „minkšto rudens“ apeliacijos pasireiškimas. Be prabangaus Giselle, šis potipis apima Olsen, Drew Barrymore ir Carmen Electra seseris.

Šiltas ruduo

Šiltu rudeniu būdingos geltonos-žalios arba pelkės akys, raudoni atspalviai. Geriausias Holivudo šio potipio pavyzdys buvo Vivienne, Julijos Roberto herojaus filme „Pretty Woman“. Pats Robertsas ne kartą pakeitė vaizdą, bet visada grįžo į savo gamtos grožį.

Eva Mendez yra dar viena ryški šios rūšies žvaigždė (oda su aukso blizgesiu, rudi plaukai ir konjako spalvos akys).

Jūs negalite ignoruoti populiarios, dažniausiai dėl savo išvaizdos, Lindsay Lohan. Ji niekada nepaslėpė šiai subtipui būdingų strazdanų.

Jennifer Lopez ir Julianne Moore. Šios aktorės visiems įrodo, kad rudens tipo moterys, nepaisant amžiaus, atrodo natūralios ir prabangios.

Tamsus ruduo

Tamsiame rudenį yra Kim Kardashian, Katie Homs ir Natalie Portman.

Ryškios išvaizdos ir tamsios odos savininkai, sumaniai pabrėždami jų nuopelnus tinkamai pasirinktu šios spalvos tipo spalvų diapazonu, sukurdami madingus vaizdus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys