Spalvų tipai

Spalvų tipas „Žiema“

Spalvų tipas Žiema

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Būdingas
 2. Tipai ir potipiai
 3. Spalva drabužiuose
 4. Sukurkite vaizdą
 5. Kas tinka plaukams?
 6. Makiažas ir lūpų dažai
 7. Žvaigždės ir įžymybės
 8. Pavyzdžiai

Šviesus, įspūdingas, ypatingas, visada galintis pristatyti save. Ji yra tokia neįtikėtina, kad auskarų, švaraus, šiek tiek šalto žvilgsnio neįmanoma nepastebėti. Visa tai yra apie moterį - „Žiemą“. Yra, kaip žinoma, keturi pagrindiniai spalvų tipai: „Žiema“, „Pavasaris“, „Vasara“ ir „Ruduo“. Juos lemia akių, plaukų ir odos atspalvio derinys. Apskaičiuoti yra ne tik spalvos ir atspalviai, bet ir darnus šių trijų komponentų derinys. Pavadinimai taip pat nėra atsitiktiniai. Jei atidžiai matote, kiekviename iš spalvų tipų galite rasti daug panašumų su vienu ar kitu sezonu.

Kiekvienas tipas turi potipius. Šiandien mes atidžiau pažvelgsime į sunkiausią spalvų tipą - „žiemą“.

Būdingas

Spalvos tipas „Žiema“ yra žmonės, turintys labai ryškų kontrastą tarp akių, plaukų ir odos spalvos. Pastarasis turi vėsius atspalvius, kartais tai ypatinga tamsi spalva ir alyvuogių arba alabasterio refliuksas. Iš esmės „žiemos“ grožio oda - kaip brangus japoniškas porcelianas - yra baltas ir permatomas. Plaukai atspalviai.

Dažniausiai jie yra labai tamsūs pagal pobūdį: juodi, pelenai, bet kartais jie taip pat yra balti - su šalčio platinos atspalviu.

Moters akys - "Žiema" - tai labiausiai matoma jos portreto zonos dalis. Jie visada yra šaltos, grynos spalvos be priemaišų, kurių paletė yra turtinga - juoda, ruda, mėlyna, kaip dangus, arba slepiasi ledo plieno blizgesys.

Akių baltymai visada yra visiškai balti, o rainelė, priešingai, atrodo dar ryškesnė. Lūpos yra blyškios, su subtiliu spalvos atspalviu, jų kontūrai yra labai aiškūs.

Tipai ir potipiai

Žmonės, kurių išvaizda gali būti priskirti „Žiemos“ spalvų tipui, paprastai skirstomi į tris potipius:

 1. Šviesus (gilus, šaltas) žiema;
 2. Šiltas (tamsus, pietinis) žiema;
 3. Šviesa (ne kontrastas, skaidrus) žiema.

"Šviesus, gilus, šaltas žiema". Jis taip pat vadinamas „Švariu“. Tokie žmonės yra kontrastingiausi ir matomi. Tamsūs plaukai aristokratiniai atspalviai blyški oda. Akys yra labai išraiškingos. „Deep Winter“ paprastai yra mėlynos, safyro, prisotintos žalios spalvos. Šios žiemos „moterų“ potipio rudos akys neįvyksta. Pagrindinės šio potipio savybės yra stiprumas, šviežumas, pasididžiavimas.

„Šilta, tamsiai, pietinė žiema“ - tai deginančios brunetės, turinčios labai turtingą plaukų spalvą, daugiausia iš labai tamsių kaštonų paletės arba juodos spalvos, kaip varnos sparnas. Oda turi pietų ženklus - ji pasižymi bronziniu arba šiltu alyvuogių atspalviu, struktūra yra plona ir rafinuota. Labai intensyviai raugindami moterys, priklausančios „Warm Winter“ pakategorei, paprastai gali pasiekti odos tonas, kuris ribojasi su šokoladu. Akys yra gilios, prisotintos, dažnai rudos. Pagrindinės šio potipio charakteristikos yra paslaptis, mistika, prisotinimas.

„Šviesa, ne kontrastas, aiški žiema“ taip pat yra gana išraiškinga, bet ne tokia kontrastinga kaip du ankstesni potipiai. Būtent dėl ​​tam tikrų „neryškių“ požymių, kad ši minkšta „Žiema“ gali būti lengvai supainiota su „Vasara“. Akys gali būti mėlynos, pilkos spalvos plieno, safyro, žalios, šaltos spalvos, rudos spalvos. Oda yra šviesa.

Plaukų spalva - su pelenų atspalviu. Tai gali būti blondinės (su šaltais atspalviais), brunetės, plaukai gali būti juodi, kaip varnos sparnas. Pagrindinės šios potipio savybės - ryškumas, įspūdingumas, linijų aiškumas.

„Zimushki“ spalva skiriasi:

 • Natūralus - kai trys pagrindiniai spalvų tipo komponentai (plaukų spalva, akys, odos tonas) turi maždaug tokį pat kontrasto kriterijų, kuris yra gana netgi be šuolių. Blyški alabasterio oda su "alyvuogių" užuomina, tamsiai rudi plaukai, rudos gilios akys.
 • Kontrastas - kai komponentai smarkiai „konkuruoja“ vienas su kitu.
 • Šviesus - kai vienas iš komponentų išsiskiria, likę du iš jų yra maždaug vienodi.
 • Šviesa - komponentai yra „spalvoti“, kontrastų trūkumas yra pagrindinis bruožas. Pavyzdys: šviesiai oda, dangaus spalvos mėlynos akys ir šviesios spalvos plaukai su platinos atspalviu.

Spalva drabužiuose

„Žiemos“ moterys yra neperžengusios mirtinų moterų, neatsižvelgiant į tai, kokiam potipiui jie priklauso. Jie yra nenugalimi raudona, juoda, balta, turkis, smaragdinė suknelė. Kuo daugiau kontrasto ir drąsiau spalva, tuo didesnė tikimybė, kad ji susidurs su „žiemos“ jaunąja ponia.

Pastelinės, nutildytos, minkštos ir netgi tonai ir pusiau tonai geriausiai tinka kitų spalvų tipų atstovams. Jie "pavogia" moters grožį - "Žiema". Ji atrodys stulbinantis su raudonomis, tamsiai vyšninėmis, rubino suknelėmis. „Žiema“ gali saugiai dėvėti mėlynojo spektro daiktus, visus pilkos spalvos variantus, įskaitant „metalinius“. Ruda "Žiema" turėtų būti dėvima labai atsargiai, kad nepraleistumėte liesti - tik spalvotos spalvos tinka šiam spalvų tipui, todėl tamsus šokoladas bus tinkamas, o kakavos arba "pieno šokolado" spalva sugadins šviesios ir gražios moters įspūdį.

„Žiema“ - vienas iš nedaugelio spalvų tipų, kuris yra labai biuro stilius. Juoda ir balta derinys - suteikia „žiemos“ paslapties ir mistikos grožį.

Sukurkite vaizdą

Daug lengviau sukurti vaizdą moteriai - „Žiema“ nei kitų spalvinių tipų atstovams. Galų gale, šios gražios įspūdingos moterys gali lengvai laikytis klasikinio drabužių stiliaus ir eksperimentuoti su ekstravagantais modeliais.

Pagrindinė „žiemos“ ponios stilistų spinta rekomenduoja formuoti klasikinį požiūrį į šį klausimą. Juoda ir balta gali būti puiki vieta visam kitam.

Galite juos papildyti bet kokia ryškia spalva. „Žiemos“ akys ir plaukai bus akcentuojami su bordo, rusų, žydros spalvos, smaragdo atspalviais. Jei „Žiema“ pasirenka pilką ir jos atspalvius, ji akcentuos jos statusą visuomenėje.

Kapsulės spinta „Žiema“ tuo pačiu metu turėtų būti skirtingas ryškumas ir šaltumas. Giliai rožinis, subtilus violetinis, neįtikėtinas indigo, violetinis, brūkšnys, sidabras. Visos šios spalvos ir atspalviai, kurie gali tik svajoti apie kitų spalvų tipų atstovus, turi būti „Žiemos“ arsenale.

Biuro stiliaus moteris - „Žiema“ gali būti sukurta lengvai ir natūraliai. Tai amžinas juodos ir baltos spalvos klasika, mėlyna gama ir tamsaus šokolado spalva. Puikus „įvažiuoti“ į verslo ponios ryšių, petnešų įvaizdį.

Iš daugelio lauko aprangos galimybių geriau sustabdyti sezoninių paltų pasirinkimą. Taip pat tinka švarkai ir striukės „Žiema“, tačiau juose esanti moteris nebus tokia elegantiška.

Vasaros drabužių spinta „Winter“ taip pat gali būti pastatyta ant balto pagrindo. „Žiemos“ mergina vasaros šviesos drabužiuose gali sau leisti neoninius atspalvius. Tai, ko ji negali sau leisti, yra romantiškas stilius, kuriame gausu griovelių ir „plaukiojančių“ linijų. Taip pat pasteliniai atspalviai. „Žiema“ išnyks, net jei ji bus apsirengusi visais džinsais.

Priedai turėtų būti parenkami su jau šaltu „žiemos“ metodu, kurį suprantame. Papuošalai turėtų būti šviesūs, matomi. Įvairių dydžių kalnų krištolas idealiai tinka šiam spalvų tipui, nuo mažų stalčių iki didelių akmenų, deimantų, aukso, deimantų. Jei bižuterijos, tada ne stulbinantis, su karoliukų gausa, stiklas „ledinis“ atspalvis. Papuošalų dydis turėtų būti vidutinio dydžio.

Tai bus tobula, jei akinių rėmas yra pagamintas iš juodos, baltos ar sidabro metalo ar plastiko.Puikiai tinka, jei kuklus rėmas papildo vieną „rėkiančią“ šviesų elementą. Akinių rėmeliai, tiek įprastai, tiek apsaugai nuo saulės, turi būti išraiškingi.

Geriau rinktis „Žiemos“ pagrindinės kolekcijos spalvą. Pageidautinos medžiagos yra kietos ir tekstūruotos odos. Geriau visiškai atsisakyti beformų ir romantiškų rankinių, pagamintų iš audinio, zomšų, džinsų, modelių.

Batai gali būti bet kokie, išskyrus rudus batus. Jis netinka „Zimushkam“. Tipas kulnas, kuris yra rekomenduojamas "žiemos" - stud.

„Žiema“ yra labai skrybėlės. Be to, šios spalvos tipo kepurių pasirinkimas yra labai platus - tai gali būti skrybėlės su didelėmis briaunomis ir „tabletėmis“. Moteris - „Žiema“ gali kiek įmanoma eksperimentuoti su kaklaraiščiais, stoliais. Svarbiausia - nepamiršti „teisingų“ spalvų, kurias rekomenduoja stilistai ir vaizdo kūrėjai „žiemos“ žmonėms.

Kas tinka plaukams?

Jei moteris - „Žiema“ nusprendžia dažyti plaukus, ji turėtų visiškai vengti net menkiausios raudonos spalvos užuominos. Apšvietimas taip pat yra nepriimtinas, išskyrus atvejus, kai „Žiema“ natūraliai pelenė šviesius plaukus. Šiuo atveju verta atsisakyti „šviesaus“, išskyrus platiną.

Idealus variantas, pasak stilių, yra natūrali „Winter“ plaukų spalva. Gamta dosniai suteikė tokioms moterims. Spalvos padės atspindėti natūralią tamsią spalvą - purpurinės arba raudonos vidutinės juostos prisidės prie paslapties įvaizdžio. Paprastai profesionalai rekomenduoja „Žiemą“ savo plaukų spalvą, tik pusė tonas šviesiau.

Šukuosena „Žiema“ yra beveik bet koks šukuosena, nuo trumpo „po berniuku“ iki ilgų plaukų. Jei norite padaryti perm, leiskite jam būti elastingais ir grioviais garbanomis, o ne romantiška „banga“.

Makiažas ir lūpų dažai

„Žiemos“ makiažas turi teisę į drąsus eksperimentus ir ryškias spalvas. Sąlyga yra viena - saikingai, makiažas neturėtų būti tarsi Indijos lyderio karo dažai. Gamta suteikė „žiemai“ grožį ir originalumą, pakanka jį subtiliai pabrėžti.

Pageidautina ryškiai pažymėti tik vieną komponentą - akis arba lūpas. Ir tai, ir kita - akivaizdi paieška.

Akių šešėliai pageidautina derinti šiuose spektruose:

 • Rožinė, ruda „migla“ + antracitas
 • Juoda, alyvinė + tamsiai mėlyna arba metalinė pilka
 • Griežtas mėlynas + „malūnas“ (kaip mėlynas + tamsiai žalias)
 • Rožinės spalvos spektras + rausvai raudoni tonai

Akių pieštukas gali būti kontrastas ir skaidrus, storas ir plonas. Jūs negalite sugadinti „žiemos“ akių išraiškingumo. Norėdami piešti ploną arba storą rodyklę, priklauso nuo akių formos ir pjūvio. Spalvų schema gali būti beveik bet kokia.

Mascara yra juoda, mėlyna. Dėl „Žiemos“ su šviesiais plaukais galime rekomenduoti tušas tušas su aksomine tekstūra.

Lūpų dažai: turtingas raudonasis vyšnis, ryškiai raudonas, „dobilas“, „slyva“, vyno tonai. Lūpų įklotai sako jūsų kietą „taip“! Natūralu, kad jų tonas turėtų būti šaltas. Aiškus lūpų kontūras „žiemos“ grožiui yra labai naudingas makiažas.

Blush neturėtų būti rėkia, jie turėtų būti saikingai. Pagrindinė taisyklė renkantis - harmoningai tinka šaltas atspalvis, rausvos ir violetinės spalvos atspalviai. Kartais kuriant vakaro išvaizdą, „Winters“ gali sau leisti koralų ar smėlio spalvų skaistulį, tačiau tik prasminga, jei „Winters“ suknelė yra šviesi ir kontrastinga. Gamta „Žiema“ turi blyškią odą, ji nėra ypatinga. Todėl šios spalvos tipo atstovai gali būti labai atsargūs, tik šiek tiek liečiant skruostikaulius ir neliesdami skruostų srities. Pageidaujami atspalviai - rožiniai (šalti), violetiniai, mokai.

Bent atsargiai ir turėtumėte pasiimti bendrą toną. Toninė bazė neturėtų būti pernelyg ryški, kitaip natūraliai balta „Žiemos“ oda taps vaškuota, ir tai nepriimtina.

Žvaigždės ir įžymybės

Garsiausi ir ryškiausi žiemos spalvų tipo atstovai:

 • Monica Bellucci. Italų aktorė tapo žinoma ne tik dėl karšto karščio, bet ir dėl meilės juodiems drabužiams. Taigi, ji dar kartą patvirtino klasikines spalvas - moterų „žirgą“ - „Zim“.
 • Liv Tyler. Amerikietiško „išvaizdos“ išvaizda. Tipinis kontrastas „Žiema“.
 • Penelope Cruz. Karšta ispanų mergaitė, didelis rūbų, juodos ir baltos spalvos atspalvių mylėtojas.
 • Anastasija Zavotornyuk. Mūsų atsakymas yra Penelope Cruz. Tipiškas „Žiemos“ atstovas seka stilistų patarimais su malonumu dėvėti raudoną, juodą, mėlyną ir ryškiai geltoną.
 • Oksana Fedorova. Rusijos modelis, televizijos vedėjas, „Miss Universe“ nugalėtojas vertina visas pagrindines moterų „Zim“ spalvas.
 • Dita Von Teese. Amerikiečių dainininkė ir aktorė, kuri nesistengė ir pasirinko ne tik visų „Zim“ klasikų spalvų ir atspalvių pasirinkimą, bet ir išlieka laikoma retro stiliaus drabužių prigimtis.

Pavyzdžiai

Moteris - „Žiema“ yra lengva būti kitokia. Nepriklausomai nuo to, ką ji dėvėjo, vaizdas visada pasirodo neįtikėtinai stilingas. Vis dėlto, aiškios linijos ir klasikinis supjaustymas, griežta elegancija - tai pats geriausias variantas „žiemos“ grožiui.

„Žiemos“ dienos apranga ir laisvalaikio drabužiai turėtų būti parenkami pagal „paprastesnį, tuo geriau“ principą. „Žiema“ bus žavinga juostelėmis ir ląstelėmis. Ypač jei pridedate griežtą vaizdą su ryškiu apdaila.

Vasaros šviesos suknelės, skirtos „žiemai“, turi būti lengvos, bet ne paprastos. Mėlyna, žalia, raudona, ryškiai geltona - iki mirtinų grožių.

„Winter“ verslo stilius yra ne tik juoda ir balta. Mėlyna, raudona, bordo, žalios spalvos iš neįtikėtiniausių šaltų ir sočiųjų atspalvių - tai bus palankiai pabrėžti ypatingą „žiemos“ išvaizdą.

„Žiemos“ suknelės vakarinę versiją galima siūti iš blizgančių medžiagų, šilko, satino. Galimos ryškios spalvos, leistina laisvė - leiskite vakarinei suknelei šiek tiek nukrypti nuo „žiemos“ taisyklių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys