Spalvų tipai

Spalvos tipas „Pavasaris“

Spalvos tipas Pavasaris

prisijungti prie diskusijos

 

Kaip nustatyti spalvų tipą?

Norint nustatyti, kokios spalvos tipui priklauso merginos išvaizda, nereikia turėti jokių specialių žinių, pakanka tik žinoti kiekvieno iš jų pagrindines savybes.

Pagrindiniai spalvų tipai

Pavyzdžiui, žiemos mergaitėms tamsūs plaukai yra privalomi. Akių spalva ir odos tonas gali skirtis. Mergaitės išvaizda - žiemą galima pavadinti šaltu.

Pagrindinis mergaičių išvaizdos bruožas - ruduo yra ryškūs saulėto atspalvio plaukai: nuo auksinių kviečių iki turtingo kaštono. Rudens grožio oda gali būti šviesi arba tamsi, tačiau visada nėra natūralaus skaistumo.

Vasaros spalvos išvaizdą galima lengvai supainioti su pavasariu, nes tarp jų yra daug panašių savybių. Pavyzdžiui, vasaros tipo mergaičių plaukų spalva pasižymi būdingu šaltu atspalviu, nesvarbu, ar tai yra kviečiai, ar lengvesnė kaštonų spalva.

Spalvoto tipo „vasaros“ merginos odos spalva paprastai turi šviesiai arba šiek tiek rusvą, bet visada šaltą atspalvį. Rauginant, merginos oda - vasara bus labiau raudona nei įsigyti viliojančio bronzinio tonas. Tačiau „vasaros“ grožis gali pasigirti gražių strazdanų buvimu.

Ką atrodo mergina - pavasaris ir kaip ją atskirti nuo „vasaros“?

Gali būti logiškas klausimas: kaip atskirti „pavasarį“ nuo „vasaros“? Tai ne taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, visas pavasario spalvos tipas yra ryškiausias ir šilčiausias iš visų.

Norėdami nustatyti spalvos tipą „Pavasaris“, reikia atkreipti dėmesį į šias merginos išvaizdos savybes:

  • Pirma, merginos - pavasario odos spalva yra gana šviesi, beveik permatoma. Nepaisant natūralaus skonio, oda visuomet turi minkštą, šiltą atspalvį ir šviesią natūralią šviesą. Be to, ant pavasario spalvos merginos odos dažnai randamos gimtinės.
  • Mergaitės plaukų spalva - pavasaris niekada nėra tamsus, todėl deginančios brunetės ir rudos plaukuotos moterys gali būti nedelsiant patikimai priskirtos kitam spalvų tipui. Pavasarį išskiria nuo šviesių vasaros moterų, kurių vyrauja šilti atspalviai, pvz., Aukso šviesiaplaukis, kviečių ruda, braškių ar persikų šviesūs.
  • Pavasario mergaitė neturi jokios ypatingos akių spalvos, tačiau verta pažymėti, kad tai visada yra šviesūs, gilūs atspalviai. Pavyzdžiui, ryškiai mėlynos ir žalios akys traukia dėmesį, mėlyna ir pilka žavi, o medaus ir gintaro atspalvių akys sukelia susižavėjimą.

Savybės

Pavasario tsvetotipa išvaizdai būdingi bruožai pasižymi tam tikrais bruožais, kurie turi ypatingą dėmesį. Pavyzdžiui, pavasario merginos oda yra gana jautri ir švelni, todėl reikia tinkamos priežiūros.

Ilgalaikis saulės poveikis karšto vasaros laikotarpiu - mergaičių - pavasario odai - patiria didelį stresą, dėl kurio atsiranda paraudimas, lupimasis, o kai kuriais atvejais net lengvas nudegimas.

Todėl verta atkreipti ypatingą dėmesį į jautrios odos apsaugą nuo degimo ultravioletinių spindulių. Rekomenduojama naudoti apsaugos nuo saulės priemones su aukštu odos apsaugos lygiu. Jei jautri oda jau susižeidė ir sudegino, uždenkite sudegintas vietas, kad padėtis nepablogėtų, taip pat naudokite antikorozinį agentą.

Be to, žiemą šalta, jautri oda dažnai susiduria su ne mažiau žalingu šalto vėjo poveikiu, dėl kurio ji yra sušaldyta ir pradeda nulupti.Dermatologai rekomenduoja naudoti riebalų grietinėlę, prieš juos paliekant keturiasdešimt minučių, ir iš karto po grįžimo iš gatvės.

Mergaitės plaukai - pavasarį, taip pat patiria didelį stresą, kai yra veikiami ultravioletiniai spinduliai, todėl būtina jiems suteikti tinkamą priežiūrą. Vasaros karštuoju metų laiku būtina kruopščiai drėkinti plaukus, naudojant tinkamas priemones, pavyzdžiui, mielinį vandenį ir įvairias maitinančias alyvas.

Žiemos šalnų laikotarpiu plaukai taip pat turi apsaugą ir mitybą, todėl nepalikite jų prie fono. Būtina paslėpti plaukus po drabužiais ir būtinai dėvėti skrybėlę, kad apsaugotumėte nuo šalčio poveikio, o tai gali sukelti jėgos praradimą ir sukelti sausumą bei sekciją.

Dėl priežiūros jums reikia gauti riebalų aliejus ir maitinančias kaukes, kurios ne tik padės apsaugoti plaukus, bet ir turi regeneruojamą poveikį esamai žalai.

Potipiai

Kadangi pavasario spalvos tipui būdingos kelios skirtingos savybės, logiška ją suskirstyti į potipius, kuriems būdingi konkretesni išoriniai duomenys.

Yra daug tokių potipių ir jie lengvai supainioti vienas su kitu, todėl kiekvienam iš jų reikia suprasti išsamiai.

Minkštas spyruoklė

Minkštas pavasaris dažnai vadinamas šviesa, o jei mes lygiavertės su mėnesiais, tai yra grynas gegužės mėn.

Minkšto pavasario spalvų tipų atstovų akys paprastai yra lengvos ir šaltos: nuo pilkos-mėlynos spalvos atspalvio iki minkštos pilkos žalios spalvos.

Plaukai turi minkštą atspalvį: šviesūs, šviesūs, šviesūs, šviesūs, šviesūs, šviesūs, šviesūs šviesūs plaukai.

Oda turi šviesią, bet patrauklią natūralų atspalvį, panašų į dramblio kaulą. Kartais merginos veidas - minkšto pogrupio pavasaris yra išteptas juokinga, silpna strazdanomis ir papuošta šviesiu, švelniu jautraus persikų spalva.

Grynas pavasaris

Švarus pavasaris kartais vadinamas šviesiu, o kai kurie netgi tiki, kad turi žiemos ir rudens spalvų tipus.

Gryno pavasario potipio merginos išvaizda tampa išraiškinga dėl akių spalvos, pavyzdžiui, pilka, pilka-mėlyna, giliai mėlyna arba mėlyna-žalia.

Švariam pavasariui būdingas ryškus ir tuo pačiu ryškus plaukų atspalvis, pvz., Aukso šviesūs, auksiniai kviečiai ir kai kurie tonai, papildyti auksiniu blizgesiu.

Merginos oda - gryno potipio pavasaris turi šviesų, lygų, spindinčią atspalvį. Oda neturi strazdanų ir amžiaus dėmių, bet turi būdingą, vos pastebimą raudoną.

Kontrastinė spyruoklė

Kontrastuojanti pavasario potipis atrodo tikrai nuostabi ir neįprasta, todėl mergaitės su tokia išvaizda pritraukia daug entuziastingų požiūrių.

Kontrastuojančios pavasario potipio merginos akys yra ne mažiau išraiškingos nei grynos subtipijos merginos. Iris yra ryškus ir kartais net neįprasta spalva: geltonai ruda, geltona-žalia, pilka-geltona.

Kontrastingiems pavasariams būdingi ryškūs plaukų atspalviai, pavyzdžiui, šviesus varis, šviesiai raudonas ir persikas.

Kontrastingos pavasario pėdos merginos oda yra labai lengva, neturi strazdanų ir apgamai, taip pat neturi natūralaus raudonumo, todėl jums reikia sukurti ją su makiažas.

Šaltas šaltinis

Pavasario pavasario šaltinis gali būti lyginamas su kovo mėn., Kai po žiemos miego pabudo ir žydi gamta.

Akys turi būdingą šviesos atspalvį: tai gali būti ryškiai mėlyna spalva, turtingas šaltas žalios spalvos atspalvis arba neįprastai pilkai žalias atspalvis.

Šalto pavasario pogrupio plaukai turi atitinkamą šalto atspalvį, kuris yra gana lengvai supainiotas su vasara. Ypatingas bruožas yra tas, kad pavasario potipis vis dar tamsesnis: šaltas kviečių, šaltas šviesiai šviesus, šaltas, šviesiai rudas.

Šalto šaltinio potipio merginos odai yra šviesus atspalvis, bet ne visada.Būdingas bruožas yra dažnas paraudimas ir stiprus raudonis.

Auksinis pavasaris

Auksinis pavasaris vadinamas būtent todėl, kad jis atrodo saulėtas, o tokia išvaizda turinti mergaitė džiugins kitus su savo išvaizda ir pritraukia žiaurius vaizdus.

Auksinės pavasario subtipijos merginos akys yra gana ryškios ir išraiškingos. Dažniausiai yra mėlynos, kukurūzų ir arbatos rudos spalvos atspalviai.

Aukso pavasariui būdingi šviesiai rudos ir kviečių aukso atspalviai, taip pat „šviesiai rudos spalvos“ atspalvis.

Kalbant apie odą, galima pastebėti, kad viskas yra gana paprasta: aukso subtipo merginos odai būdingas šviesus tonas su šiltu auksiniu atspalviu. Saulės nudegimas ant tokios odos gerai išsiskiria ir ilgą laiką lieka ant jo, be to, jis padeda išlyginti odos toną, kuris be jo šiek tiek pigmentuojasi.

Alyvinis pavasaris

Galbūt švelniausias visų potipių. Ši išvaizda dažnai vadinama nepriekaištinga ir dažnai netgi vadinama aristokratine.

Alyvų pavasarį pasižymi šalto atspalvių akių spalvos: vyrauja pilkai žalios ir pilkos-mėlynos spalvos tonai, dažnai atsiranda gryni mėlyni ir žalieji atspalviai, o šalto medaus atspalvio akys yra labai retos.

Mergaitės plaukai - pavasario violetinis potipis turi kilnias šalto atspalvio spalvas, pavyzdžiui, šviesiai rudą, vėsią šviesią, šaltą šviesią šviesą.

Šių potipių mergaičių odoje yra šviesus, porceliano atspalvis, kurį šiek tiek užtemdo šiltai šviesiai persikų tamsiai neryškus skaistis.

Natūralus šaltinis

Natūraliuose potipiuose vyrauja natūralūs atspalviai, išvaizda nėra tokia ryški, ji yra švelnesnė, lengvesnė ir sudėtingesnė, tačiau vis dėlto gana prisotinta.

Natūralaus potipio merginos akys dažnai yra pilkos ir mėlynos, bet su šiltu atspalviu. Šiam potipiui retos yra rudos akys, žalios ir gintaro atspalvių akys.

Plaukų spalva kalba pati savaime - vyrauja šilti šiaudai, auksiniai ir šviesiai rudi. Dažnai kviečių spalvos piliakalnyje yra šiltos rudos spalvos atspalvių.

Natūralių potipių mergaičių dažnai yra šviesiai, bet vis dėlto šilti odos tonai: dramblio kaulo spalva, aukso porcelianas arba šiltas smėlio spalvos.

Tamsus pavasaris

Tamsus potipis yra turtingesnis ir įspūdingesnis nei kiti, tam tikru mastu netgi maišomas. Iš pirmo žvilgsnio tamsios pavasario subtipijos mergaitę galima supainioti su kitais, nes jame vyrauja pavasariui būdingos spalvos.

Akys turi ryškius atspalvius: dažnai randamos mėlynos, žalios ir medaus spalvos.

Tamsiai subtipų plaukai dažnai yra rausvai rudi, o kartais net ugniai raudona spalva. Šviesiai rudi atspalviai yra reti.

Pagrindinė tamsios pavasario pogrupio ypatybė yra tamsi oda, kuri puikiai suderinama su plaukų spalva.

Spalvų spalvos

Pasirinkus atspalvius, daugiau dėmesio reikėtų skirti spintos spalvų paletei, nes ne kiekvienas atspalvis atitiks jūsų išvaizdos spalvos tipą.

Pavyzdžiui, pavasariui būdingas šiltas minkštas atspalvis arba subtilus šaltas atspalvis. Ryškios spalvos spalvos netinka pavasario spalvų tipui, nes jos suteikia šviesiai odai šiek tiek nesveiką atspalvį.

Nuo tamsiai atspalvių puikios minkštos pilkos ir turtingos Burgundijos, kuri suteiks tam tikro žavesio įvaizdį, taip pat taps elegantiškesne ir sudėtingesnė. Kartu su šiais atspalviais galite naudoti juodos, tamsiai rudos ir tamsiai žalios spalvos drabužius.

Tarp šviesių atspalvių pirmenybė turėtų būti teikiama minkštui šviesiai citrinų atspalviui, šviesiai alyvai ir šviesiai mėtų spalvos atspalviui. Taip pat tinka šiltų kūnų tonai, kurie palankiai pabrėš šviesią odą ir auksines žiedas.

Sukurkite vaizdą

Norėdami sukurti stilingą pavasario spalvos tipo merginos vaizdą, turėtumėte žinoti keletą pagrindinių elementų, susijusių su pagrindiniais pagrindais.

Pavyzdžiui, pagrindinė „Spring Color“ tipo merginos spinta turėtų būti užpildyta standartiniu dalykų rinkiniu. Vienas iš šių dalykų yra džinsai, kurie jau seniai tapo neatsiejama drabužių spinta.

Kiekvienos merginos drabužių spinta turėtų būti klasikinės kelnės su rodyklėmis ir pieštuku, o nuo jos mergaičių spintos - pavasarį, tai geriausia, kad šie dalykai būtų tamsiai rudi.

Pagrindinėje garderoboje kiekviena mergaitė turi turėti klasikinį marškinėlį ir stilingą, elegantišką, oficialius renginius. Be to, būtų malonu gauti sudėtingą, įrengtą striukę.

Be to, be pagrindinių drabužių, be marškinių, marškinėlių ir viršūnių, kurios nėra reikalingos neformaliam laisvalaikiui. Moteriškiems vaizdams sukurti būtina sijonas ir suknelė.

Labai praktiška naujovė yra kapsulinė spinta, kuri taupo finansus ir tuo pačiu suteikia didžiulę galimybę pasirinkti suknelę ir sukurti pilną vaizdą.

Kapsulinės drabužių spintos esmė yra ta, kad jis susideda iš kelių pagrindinių dalykų, kurie tinka tam tikram spalvų tipui ir harmoningai derinami tarpusavyje. Taigi, kapsulinė spinta su bet kokiu deriniu sukuria stilingą faktinį aprangą.

Makiažas ir lūpų dažai

Mergina - pavasaris turėtų atidžiai pasirinkti sau vaizdą, ypatingą dėmesį skiriant makiažui, nes pernelyg didelis kosmetikos naudojimas gali sukelti pernelyg didelę paiešką, todėl vaizdas bus vulgarus ir juokingas.

„Pavasario“ spalvos tipo mergaitėms nerekomenduojama naudoti ryškių spalvų šešėlius, nes jie nepadės akių, bet suteikia odai tik nepalankų atspalvį. Geriausia padaryti standartinį tamsiai rudų arba juodų atspalvių rinkinį, taip pat šviesesnių atspalvių atspalvius: baltą, smėlio spalvą, šviesiai rudą, smėlio spalvą arba mėsos spalvos atspalvius perlamutru.

Dėl efektyvesnės ir išraiškingesnės išvaizdos galite pabrėžti akis su plonomis tvarkingomis rodyklėmis, kurios padės mergaitei flirtuoti ir romantika. Akių kontūro spalvos turi būti tik juodos spalvos, nes spalvos tiesiog atrodo bjaurios.

Atsargiai būkite su toniniu įrankiu. Tai gali būti ne visai naudinga, jei mergaitė turi lygią odą, o kitais atvejais būtina pasirinkti toną, artimą natūraliai odai.

Kaip skaistalai, turėtumėte naudoti natūralius šviesos atspalvius. Blush turėtų tik šiek tiek pabrėžti skruostus, atspindinti skruostikaulio liniją, o ne patraukti per daug dėmesio sau.

Mergaitei su žaliomis akimis ir šalto atspalvio plaukais raudonasis lūpų dažnis puikiai tinka prabangiai primenančiai. Tačiau verta žinoti, kad su ryškiomis lūpomis akių makiažas turėtų būti kuo labiau suvaržytas.

Įžymybės ir žvaigždės

Tarp Holivudo grožio yra daug „Pavasario“ spalvų atstovų, pavyzdžiui, gražus Kate Hudsonas. Šviesus, saulėtas grožis pasižymi lygia, porceliano oda, puošnus šviesių plaukų ir nuostabių pilkos akių smūgis.

Holivudo diva, serijos „Aistros anatomija“ žvaigždė - Ellen Pompeo, yra šviesus pavasario auksinio subtieto atstovas. Tai puikiai patvirtina puikūs aukso kviečių garbanos, šviesiai pilkai mėlynos akys ir oda, turinti malonų šviesiai persikų atspalvį.

Mėlynos akys Argentinos aktorė ir dainininkė Louisana Lopilato taip pat nurodo pavasario spalvos tipą. Merginos oda šiek tiek tamsiai, jos kviečių plaukai yra šiek tiek šaltai atspalviai, kaip ir mėlynos akys, kurios taip pat yra neįtikėtinai išraiškingos.

Kalifornijos aktorė, televizijos serijos „Gossip Girl“ žvaigždė ir tiesiog gražus Blake Lively gali būti vadinamas ryškiausiu spalvos tipo „Spring“ atstovu. Mergaitė turi tamsią odą, kuri pasiekiama rauginant, ryškiai žalios akys ir šviesiai rudi šalto atspalvio plaukai.

Vokiečių kilmės aktorė, Holivudo žvaigždė ir tiesiog legendinė asmenybė - Claudia Schiffer, dėl savo vėsių šviesių garbanų, šviesios odos ir mėlynos akies, yra ne tik grožio standartas, bet ir vienas iš pavasario spalvų tipų atstovų.

Tarp mėlynos spalvos blondinų neįmanoma paminėti nuostabios amerikiečių aktorės Sharon Stone. Mergaitės plaukuose yra kviečių šviesiai atspalvio atspalvis, o ant odos gali būti matomas šviesus įdegis, todėl mergaitę galima lengvai priskirti šilto potipio atstovams.

Jaunimo televizijos serijos žvaigždė, aktorė ir tik graži Texan kilmės mergaitė turi nuostabų braškių šviesių plaukų, porceliano odos ir neįtikėtinai gražių gintaro akių šoką.

Lietuvių aktorė Agne Grudite, kuri vaidina vieną iš pagrindinių vaidmenų sensaciniame filme „įgula“, taip pat yra ryškus pavyzdys, kaip mergaitė atrodo kaip pavasaris. Šviesūs mergaičių plaukai, atspalvis „aukso šviesiaplaukis“ puikiai derina su šilto, šiek tiek aukso atspalvio ir ryškiai mėlynų akių oda.

Pavyzdžiai

  • Nuostabi grožio mergina su šviesiaisiais garbanomis, matinė šviesa ir tinkama makiažas yra lengvos pavasario rūšis. Šviesus raudonas, švarus šaulys ir minkštos lūpos nesukelia didesnio vaizdo, bet tik pabrėžia gamtos grožį.
  • Šviesiai rudi plaukai ir šiek tiek tamsus oda yra būdingi šilto pavasario bruožai. Apribotas makiažas pabrėžia išvaizdos orumą. Makiažo metu nėra ryškių skaistalų, tik skruostikauliai yra šiek tiek užtamsinti, sodrios blakstienos yra tonuotos, lūpos yra šviesiai rožinės spalvos.
  • Saulės šviesūs plaukai ir gintaro spalvos akys būdingos ryškiam pavasariui. Trumpas šukuosena su dideliu stiliumi ir beveik visiškas makiažo trūkumas tampa merginos puošmena - pavasaris. Mascara ir nuogas lūpų blizgesys - ko jums reikia.
  • „Braškių šviesiaplaukė“ - vienas iš atspalvių, būdingų pavasario tipui. Švelniai dekoruoti antakiai ir pilkos spalvos, šiek tiek tonuoti, akims reikia tinkamo papildymo, kuris bus permatomas rožinis lūpų blizgesys.
  • Kitas mergaitės pavasario įvaizdžio pavyzdys su šviesiai šviesiaisiais garbanais, kurį papildo ryškus, bet nepastebimas makiažas. Tvirtos rodyklės ir šiek tiek tamsinti išoriniai akių kampai pabrėžia jų grožį ir suteikia išvaizdą daugiau išraiškingumo, o šviesiai rožinės lūpos atrodo puikiai.
  • Šviesus, net neįprasta mergaitės su raudonų šviesių plaukų ir žalių akių išvaizda taip pat priklauso pavasario tipui. Patogiausios šio tipo išvaizdos makiažo dalys yra tamsūs antakiai, lengvai tonuoti blakstienos ir rožinės lūpos.
  • Šviesiai šviesūs plaukai ir pilkai mėlynos akys yra būdingos pavasario tipo mergaičių savybės. Šviesus, bet tuo pat metu minkštas makiažas puikiai pabrėžia elegantiškus veido bruožus. Akys yra gana ryškiai apibendrintos, bet jos atrodo harmoningos, kartu su nuobodu rožiniu lūpų dažniu.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais.Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys