Spalvų tipai

Išvaizdos spalvų tipai

Išvaizdos spalvų tipai

prisijungti prie diskusijos

 

Labai dažnai įrengimo patalpoje mes nesuprantame, kodėl viena suknelė suteikia mūsų odai ir akims blizgesį, o kita - seną ir išnykusi. Tai ne apie suknelės dydį ir stilių, tai apie jo spalvą, tiksliau apie spalvų tipą. Dažniausiai terminas „spalvų tipas“ reiškia spalvos tipą.

Nustatydami spalvų tipą, galėsite pasirinkti drabužių ir makiažo asortimentą, kuris atitiks jūsų išvaizdą, kad padidintumėte savo spalvų asortimentą. Jūs atidžiai žiūrėsite ne tik į tas spalvas, kurias bandėte sau, bet ir atkreipti dėmesį į tas spalvas ir jų atspalvius, kurių anksčiau nežinojote.

Kas yra spalvų tipas?

Spalvų tipas yra specifinis spalvų ir atspalvių derinys, plaukų, akių, lūpų ir odos tonas.

Populiariausia spalvų tipo teorija yra gerai žinoma žiema, pavasaris, vasara, ruduo. Žiemos mergaitė yra klasikinis sniego baltas, ruduo vadinamasis raudonas žvėris, vasara yra „šaltas blondinas“, o pavasaris - „šilta mergina“ su kviečių plaukais.

Pagal tokią sistemą labai sunku tiksliai nustatyti, ką priskirti sau: jei esate briunetė, bet akivaizdu, kad ne žiema, plaukai yra paraudę, bet jūs suprantate, kad aiškiai nesate priklausęs rudeniui. Tai paini daugumai moterų. Daugelis ne visiškai supranta, kokia spalva jiems tinka: uždėkite raudoną suknelę ir nesupraskite, kodėl jų akyse yra daug sumušimų. Todėl pasirinkdami savo drabužių spintą ir makiažą, turėtumėte atsižvelgti į savo spalvų tipą.

Tipai ir potipiai

Apsvarstykite pagrindinę spalvų tipo teoriją: žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį. Taip yra dėl to, kad tam tikrais metų laikais vyrauja pagrindinės spalvos.

 • Žiema

Žiemą yra daug kontrastų. Todėl asmuo, susijęs su tokiu spalvos tipu, visada turi kontrastingų spalvų išorėje: balti plaukai ir mėlynos akys, juodi plaukai ir balta oda. Oda gali būti per lengva arba atvirkščiai: ruda. Akys: ruda, giliai, juoda arba ryškiai mėlyna. Plaukai yra balti, juodi arba rudi su šaltu blizgesiu.

Tokių spalvų tipų atstovai gali būti visiškai priešingi: arba kaip Monica Belluci, ar Christina Aguilera. Ir abi šios parinktys - žiemos spalvos tipas.

 • Pavasaris

Pavasaris siejamas su šiltomis ir grynomis ryškiomis spalvomis. Būtent mergaitės, turinčios tokių savybių, kurios yra susijusios su šiuo spalvų tipu: jos gali turėti strazdanų, veido oda yra rausvos spalvos, o plaukų spalva yra šilta.

Pažvelkite į asmenį, jis atrodo toks minkštas, šiltas ir jaukus - tai spalvų tipo pavasaris. Kviečių plaukai, rausvos ir šviesiai rudos spalvos. Odos - persikų arba rausvos spalvos. Blakstienos ir antakiai yra tokie ryškūs, kad jie vos pastebimi. Akių spalva - mėlyna arba žalia.

 • Vasara

Vasarą išnykę ir neutralūs tonai, tokioje spalvoje yra tam tikras miglumas. Keista, jame nėra ryškių tonų. Vasaros mergaitės yra šviesios spalvos, tokios alyvuogių spalvos, peleninės arba peleninės spalvos plaukai, netgi gali būti sidabrinės. Akių spalva gali būti pilka, mėlyna, ruda, alyvuogių. Lūpos visada yra šiek tiek blyškios.

 • Ruduo

Rudenį išvaizdos versija yra šilto atspalvio oda, plaukai visada suteikia raudoną spalvą. Kartais šis spalvų tipas turi strazdanų. Akių spalva taip pat yra šilta: žalia, riešutų, alyvuogių.

Taip pat yra mišrių tipų išvaizda, todėl pagrindiniai spalvų tipai yra suskirstyti į tris. Taigi, gamtoje yra net 12 spalvų tipų.

Kaip suprasti savo spalvų tipą?

Nustatant spalvos tipą, reikia remtis gamtos suteikta išvaizda: natūrali plaukų spalva, antakiai, akys, blakstienos ir odos spalva.

Svarbiausia yra nustatyti dominuojančią savybę. Tai yra tas, kuris pirmą kartą ištiko akis. Pavyzdžiui, žiūrite į vieną mergaitę ir atrodo, kad ji yra tamsi, kitai - atrodo, kad ji yra šilta, arba ji daro šaltą įspūdį. Nustatykite, ką laikote save labiau: šilta, šalta, ryški, minkšta, šviesi ar tamsi. Tam tikra išvaizda visada bus raktas.

 • Jei turite šiltas akis su geltonais pleistrais, rudomis akimis, raudonais plaukais, oda su persikų raudonos spalvos ar strazdanomis, pvz., Lindsay Lohan arba Nicole Kidman, tada galite būti priskirta šiltai spalvai. Tai labiausiai pastebimas skonis, jis labai išsiskiria iš kitų.
 • Auksiniai plaukai, šaltos pilkos, žalios ar mėlynos atspalvio akys, šaltas odos atspalvis su rožine raudona, kaip Linda Carter arba Christina Brinkley, tada jūs turite šaltą spalvą.
 • Ryški spalva yra tai, kad jūsų išvaizda atrodo ryškiai: skruostikauliai yra ryškiai paryškinti, antakiai, pastebimos akys, kontrastingi plaukai, kaip Courtney Cox ir Megan Fox.
 • Minkštas dažymas, tai yra, kai jūsų plaukai yra pakankamai ryškūs, šviesūs, ne stori antakiai, viskas jūsų išvaizdoje yra minkšta, pavyzdžiui, Doy Barrymore arba Ashley Olsen.
 • Jei turite tamsių plaukų, tamsių akių, sąžiningos odos, kaip Natalie Portman arba Vanessa Hudgens. Kad jums rūpi tamsi spalva.
 • Šviesūs plaukai, ryškios akys, sąžininga oda, kaip ir Sharon Stone arba Kate Hudson, tada jūs esate ryškios spalvos.

Dabar būtina apibrėžti papildomą charakteristiką. Tai yra kažkas, kas yra mūsų natūralių spalvų, bet nėra pagrindinė. Dabar manote, kad esate 12 tipų išvaizdos:

 • Šaltos ir ryškios išorinės spalvos - šalta žiema.
 • Šaltos ir minkštos spalvos išvaizda - šalta vasara.
 • Ryški ir šalta išvaizdos spalva - gryna žiema.
 • Šviesus ir šiltas išvaizdos spalva - grynas pavasaris.
 • Tamsus ir šaltas išorinis dažymas yra gilus žiema.
 • Tamsiai ir šalta išvaizdos spalva - gilus ruduo.
 • Šilta ir ryški išorės spalva - šiltas pavasaris.
 • Šilta ir minkšta išvaizdos spalva - šiltas ruduo.
 • Minkšta ir šalta išvaizdos spalva - minkšta vasara.
 • Minkšta ir šalta išvaizdos spalva - minkštas ruduo.
 • Šviesos ir šaltos spalvos išvaizda - ryški vasara.
 • Šviesa ir šilta išorinės spalvos spalva.

Yra trečioji charakteristika, ji ne visada naudojama, o svarbiausia - kai kurioms dalims. Turėtų būti suprantama, kad mes visi esame asmenys ir net 12 spalvų tipų skalė ne visada tinka konkrečiam asmeniui. Todėl turėtumėte pasirinkti spalvas, kurios vizualiai atitinka jūsų išvaizdą, neatsižvelgiant į spalvų tipą.

Spalvų žvaigždės ir įžymybės

Tiksliau, kokio tipo spalvos esate, padės spalvų ir išvaizdos pavyzdžius. Geriausia tai, kad jie matomi žvaigždute.

Nicole Richie turi šiltą auksinį plaukų atspalvį, šiltas riešutų spalvos akis, persiko pusę. Ji nurodo šiltą išvaizdą.

„Paris Hilton“ yra šaltas, šviesiai mėlynas, šaltas atspalvis ir rausva oda. Tai reiškia šaltą išvaizdą.

„Marcia Cross“ yra rausvų plaukų, žalių akių ir persikų spalvos odos savininkas, jis gali būti priskiriamas šiltai išvaizdai.

Kate Middleton turi vėsią spalvą, nes ji turi šviesius plaukus, šaltas mėlynas akis ir rausvą pusę jos odos.

Jennifer Loppes yra šiltų odos atspalvių savininkas, gelsvas perteklius, šiltas rudos akys ir plaukai su auksiniais akcentais. Melania Trump taip pat priklauso tai pačiai šiltai.

Madeline Stowe turi skirtingą šalto spalvą, nes ji turi šaltą pilką odos atspalvį, šaltą plaukų atspalvį be raudonos spalvos.

Reese Witherspoon yra švarios, ryškios išvaizdos pavyzdys, nes jos plaukų ir akių spalvos pakankamai ryškios ryškių spalvų savininkams.

Jennifer Aniston išvaizda yra minkštesnė: jos akys ir plaukai neturi ryškių kontrastų.

Emma Stone yra sąžiningos odos ir raudonųjų plaukų savininkas, jos akys yra žalios. Tai puikus rudens spalvos tipo pavyzdys. Jam gali būti priskirta Jessica Alba ir Olivia Palermo.

Natalie Porman priklauso tai pačiai spalvų rūšiai: ji turi tamsiai rudus plaukus, tamsiai rudos akys ir šviesią odą. Stiprus kontrastas tarp akių, plaukų ir odos. Jis gali būti netgi priskirtas tamsiui ar giliai rudeniui.

Natalija Vodianova turi šviesią odą ir strazdaną. Ji turi šviesius plaukus ir mėlynas akis. Ji yra visuose taškuose, atitinkančiuose vasaros spalvų tipą. Jam galima priskirti, ir Sarah Jessica Parker.

Kera Knightley turi pastebimą žiemos spalvos tipą. Ji turi ryškius plaukus ir turtingą akių spalvą, alyvuogių odą su šaltu padėklu.

Angelina Jolie dažnai vadinama žiemos tipo išvaizda, nors ji aiškiai išreiškė vasaros savybes: tikros šviesiai rudos spalvos ir šaltos pilkos akys.

Kas ir kokios spalvos yra tinkamos?

Visos spalvos turi tris pagrindines charakteristikas: spalva gali būti šilta arba šalta, aiški arba nutildyta, o šviesa arba tamsi. Mūsų pirmiau minėti natūralūs dažai turi tas pačias savybes. Žinant, kokio tipo esate, galite pasirinkti tinkamą spalvų paletę ir suprasti, kokios spalvos jums tinka. Apibūdiname tik veido plotą, batai ir kelnės neturi įtakos jūsų spalvų tipui.

Jei turite minkštą, šiltą ir ryškią išvaizdą, jums tinka tos pačios minkštos, šiltos ir šviesios spalvos. Jei tai žalia, tada jums bus pistacijos, jei ji yra rožinė, tada švelniai persikite, jei ji yra ruda, tada šiltą šokolado atspalvį ir pan. Pagal analogiją galite pasirinkti atitinkamą spalvą.

Šaltai, švariai ir tamsiai išvaizdai reikia tos pačios spalvos. Žalioji šiuo atveju turėtų būti pasirinkta kaip prisotinta smaragdo žalia, raudona koralas, jei mėlyna, tada jo ryški spalva turėtų būti lygiai tokia pat oranžinė, jei mėlyna, tada geriau rinktis ryškias turkis arba taip pat vadinamas akvamarinu.

Visų pirma, jūs turite suprasti, kokias spalvas jūs tiesiog nenorite. Paprastai merginos intuityviai žino, kokios spalvos jos yra. Dažniausiai jie yra nuo penkių iki šešių. Tai spalvos, kurios prieštarauja jūsų išvaizdai bent iš dviejų savybių. Pavyzdžiui, jei esate nutildytas, šaltas ir lengvas, ši spalva turėtų būti šilta kontrastas ir šviesa.

Yra spalvų, kurios atrodo gana neutralios. Šios spalvos gali būti dėvimos tik kompetentingai. Jie skiriasi viena iš savo išvaizdos savybių. Pavyzdžiui, jei esate ryškus, šaltas, tamsus. Tada ši spalva bus nutildyta, šalta ir tamsi.

Jei tikrai norite nešioti priešingą spalvą, tai galima padaryti naudojant priedus. Pavyzdžiui, jei jūsų išvaizda yra šilta ir norite ją atskiesti šalta spalva, tada dėvėkite šalto spalvos skarelę ir atvirkščiai.

Šios spalvos, suderintos su jūsų natūraliomis spalvomis, puikiai tinka jums. Galite dėvėti juos be problemų, nesijaudindami, kad kažkas gali paveikti jūsų išvaizdą.

Kad būtų lengviau pasirinkti spalvas, atkreipkite dėmesį į šias spalvų derinimo lenteles:

Drabužių pasirinkimas

Daug lengviau pasiimti drabužius, jei žinote savo spalvų tipą.

Žiemos mergaitei bus šalta, bet ryškios spalvos. Drabužiai turėtų būti parenkami iš sklandžių audinių. Idealus - monofoniniai drabužiai iš mėlynos, pilkos, juodos arba baltos spalvos. Šis spalvų tipas yra geriau, kad būtų išvengta visų rūšių spaudinių.

Žiemos mergaitė, kaip niekas kitas, negali lengvai susikurti savo verslo drabužių spintos: balta viršūnė ir juoda apačia su tiesiomis linijomis yra puikus drabužių toks spalva. Kontrastingos drabužių spalvos - tai tavo arklys.

Pamirškite apie šviesą, spalvų neryškumą, daugiau apie madingą šiandienos aukso spalvų spektrą. Tokios spalvos ir atspalviai sunaikins jūsų įvaizdį.

Vasaros spalvų tipas yra labiausiai pasisekęs: jis tinka tiek šiltoms, tiek šaltoms spalvoms. Bet čia tai nėra taip paprasta, svarbiausia yra naudoti apmautus spalvas.Audiniai turėtų pasirinkti minkštą, pavyzdžiui, aksomą ir orą, kaip šifonas. Bet koks drabužių spausdinimas jums atrodo gerai. Tačiau nepamirškite apie geometrines figūras ir aštriąsias drabužių linijas, jos turėtų būti pašalintos iš kapsulės spintos, jos nepabrėžia jūsų moteriškumo.

Vasaros mergaitės turėtų vengti juodos spalvos, vizualiai taps senesnės. Taigi šiek tiek juoda suknelė geriau duoti kitam. Be to, gryna balta spalva žymiai išryškins visus ne tik jūsų figūros, bet ir veido trūkumus.

Ruduo mergaitė turi pasirinkti sau visas natūralias spalvas ir atspalvius: žemės, dangaus, lapijos spalvą. Visos spalvos yra rudos, žalios, geltonos, raudonos gali būti jūsų arsenale. Jūs negalite atkreipti dėmesio į audinį - viskas tinka jums.

Ruduo mergaitė turėtų užmiršti šaltus atspalvius. Jei norite kažką tamsios, neturėtumėte atkreipti dėmesio į juodą, geriau pasirinkti šokoladą. Tai tas pats su baltu, o geriau rinktis smėlio ar dramblio kaulo.

Merginos pavasarį labiausiai tinka natūralūs ir švieži atspalviai. Visos drabužių spalvos ir atspalviai turėtų būti šviesūs - jei jie yra rudi, tada šviesiai rudi, jei mėlyna, tada šviesiai mėlyni, ir kt. Iš audinių geriau rinktis lino, aksomo, medvilnės ir zomšos.

Pamirškite apie tamsius ir kontrastingus komplektus, bet pernelyg išblukusios spalvos jus sunaikins. Raskite savo aukso vidurkį.

Užpildykite

Renkantis makiažą pagal savo išvaizdos tipą, turėtumėte atsižvelgti į visų makiažo elementų spalvas ir atspalvius: pamatus, akių šešėliai, skaistalai, lūpų dažai, akių ir lūpų pieštukai, tušas. Tik tinkamas jūsų spalvos ir atspalvio pasirinkimas sukurs puikią makiažą.

Renkantis fondą reikėtų prisiminti dvi pagrindines taisykles. Dėl šalto odos atspalvio pasirinkite pamatą su rausvu atspalviu. Šiltai tinka grietinėlė su gelsvu atspalviu.

Pavasario mergina turėtų prisiminti vieną dalyką: jūsų spalva yra persikas. Blush ir lūpų dažai yra geriau pasirinkti būtent šį atspalvį. Šešėliai pasiima subtilias spalvas: rausvą, mėlyną, persikų, smėlio spalvą ir pan. Trapai ir pieštukai akims yra geriau pasirinkti šiltus atspalvius, pavyzdžiui, rudos spalvos, įprastas juodas netinka jūsų veidui.

Rudens mergina tinka prisotintoms spalvoms. Blush yra geriau pasirinkti aukso spalvą, bronzą - jūsų visus. Reikia vengti šalto spalvų makiažo. Karamelės, šokolado ir alyvuogių spalvų šešėliai turėtų būti jūsų mėgstami. Jums tinka ne tik ryškiai raudoni lūpų dažai, bet ir vyno spalvos lūpos.

Vasaros „tsvetotip“ išvaizda puikiai dera su šaltu rožiniu atspalviu. Ši išvaizda puikiai tinka bet kokių spalvų ir atspalvių dūmų-akių stiliaus makiažui. Geriau naudoti gilią raudoną lūpų spalvą, geriausia - šviesiai rožinę. Šešėliai gali pasirinkti savo nuožiūra, tačiau atspalvis turėtų būti labai šaltas.

Žiemos mergina turėtų mažiau dėmesio skirti akių makiažui, padaryti daugiau lūpų. Šaltojo raudono lūpų dažai puikiai tinka jums. Blush taip pat turėtų būti šalta rožinė arba raudona. Geriau papuošti akis su rodyklėmis ir minimaliai pritaikyti skerdenas, bet jei tikrai norite sukurti šešėlius, pasirinkite šaltą žalią, pilką ir mėlyną. Jie nepažeis jūsų išvaizdos ir nerodys mažų jūsų veido trūkumų.

Ryškūs pavyzdžiai

Spyruoklinio išvaizdos atstovo įvaizdį sudaro šiltos spalvos, išskyrus priedus.

Makiažas dažniausiai nėra ryškus, žvaigždės stilistai pageidauja taikyti subtilias nude spalvas ir atspalvius ant pavasario tipo išvaizdos.

Lengvi ir tekantys audiniai papildo pavasario spalvą, visos drabužių spalvos yra šiltos. Tokios spalvos drabužių spausdinimas turėtų būti minimalus, stilius - paprastas.Atminkite, kad svarbiausia yra elegancija ir paprastumas.

Batai taip pat turėtų būti kuo paprastesni ir gražiai matyti kojomis. Idealus - batai, pagaminti iš zomšos, minkštos odos ir nubuko. Gerai atrodantys batai ant medinių pleištų.

Rudens išvaizdos paveikslą turėtų sudaryti gilūs ir sudėtingi mėlynos, žalios ir rudos spalvos atspalviai. Geriau apsisaugoti nuo drabužių su spaudiniais, pagrindinis vaizdas turi būti sulenktas iš monochromatinių stilių.

Šio tipo išvaizda puikiai tinka ryškioms drabužių spalvoms. Šiuo atveju audinys geriausiai tinka minkštui ir plastikiniam: velvetas, vilna, zomšas.

Makiažas yra geriau pasirinkti natūralų.

Jis atrodys gera iš žalios, rudos ir violetinės gėlės.

Žiemą tsvetotip tinkamas ryškias spalvas drabužiuose ir makiažas. Drabužiai gali būti pasirenkami ryškiais atspaudais, o „išblukimas“ išvaizda turėtų būti vengiama.

Vasaros mergina turėtų pasirinkti sau natūralius vaizdus ir subtilias spalvas. Ryškiuose drabužiuose galite prarasti savo individualius bruožus.

Platus audinys kartu su agresyviais priedais pabrėžia vaizdo eleganciją. Apskritai, romantiškas drabužių stilius - tavo arklys.

Sudarykite tą patį principą: kuo natūralesnis - tuo geriau. Pasirinkite visus rožinius atspalvius, kad sukurtumėte makiažą, ir jūs tikrai neprarandate.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys