Spalvų tipai

Šiltos spalvos išvaizda

Šiltos spalvos išvaizda

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Būdingas
 2. Potipiai
 3. Spalva drabužiuose
 4. Sukurkite garderobą
 5. Kas yra tinkama plaukų spalva?
 6. Vaizdai

Iš teisingai pasirinktos drabužių spalvos labiausiai priklauso sėkmingai sudarytas vaizdas. Neteisinga spintų daiktų spalva gali sugadinti visas pastangas. Norėdami žinoti savo atspalvius, turite suprasti, kokio tipo spalvą turite. Vienas iš natūralaus tipo savybių yra šiltas ar šaltas skonis. Apsvarstykite, kas yra šilta spalva.

Būdingas

Iš tiesų, jei jūs einate į spalvos pagrindus, tada beveik bet koks atspalvis gali būti šiltas. Svarbiausia, kad buvo geltonas pigmentas. Pavyzdžiui, paimkite šviesiai žalia spalva. Jei tai yra "mėtų", tada spalva bus smūgis, o "chartreuse" jau nurodo šiltą versiją.

Kaip nustatyti savo tipą išvaizdoje? Šiltai spalvai būdingos šios savybės:

 • Oda yra aukso, gelsvos arba karamelinės spalvos.
 • Vainikėliai ant rankų turi žalsvą atspalvį.
 • Akys: šokoladas, turkis, žalsvai melsvos arba tamsiai rudos spalvos su aukso purslais.
 • Gimtoji plaukų spalva gali būti siejama su rausvu, medumi, šiaudais, kaštonais, kviečiais, smėliu ar auksu.

Dažnai pasitaiko, kad jūs intuityviai mėgstate tiksliai pažvelgti į šiltas spalvas, pavyzdžiui, interjere. Tai gali būti netiesioginis ženklas, kad esate šiltas žmogus, bet ne visada.

Potipiai

Siekiant išsamumo, verta patekti į temą ir apibrėžti savo potipį. Šilta išorinė spalva gali būti:

 1. Šviesus arba tamsus.
 2. Kontrastas arba minkštas.
 3. Šviesus arba nedidelis.

Tokių subtilybių nustatymas yra geresnis ne iš išorės savybių, bet patikimesniu būdu. Jums reikia taikyti skirtingus audinius į veidą ir žiūrėti, kas jums geriausiai tinka. Taigi, pavyzdžiui, galėsite nustatyti, ar tarp šiltų atspalvių labiausiai tinka ryškiai nutildyti arba ryškiai ryškios spalvos ir tt

Visos šios savybės tiesiogiai paveiks spalvų spinta.

Spalva drabužiuose

 • Dėl ryškios šiltos išvaizdos tinka visiems pasteliniams atspalviams. Nuo miltelių rožinės iki dabar mados spalvos „rojus“.
 • Tamsioms šiltoms rūšims tinka tokie sočiųjų spalvų, kaip raudona ruda, spygliuočiai, akvamarinas, prūsų mėlyna, violetinė ir pan.
 • Kontrasto tipui reikia tuo pačiu metu pasiimti tamsių ir šviesių atspalvių drabužius. Pavyzdžiui, tamsus sijonas šilta spalva ir lengva palaidinė. Arba tai gali būti tamsius atspaudus ir papuošalus ant šviesaus fono. Šis derinys padarys jūsų išvaizdą išraiškingesnį.
 • Dėl minkšto tipo, priešingai, reikia atkreipti dėmesį į bendrą spalvas viena spalva arba atspalviais, kurie nėra labai skirtingi vienas nuo kito. Be to, pasirenkant spaudą ar ornamentą, modelis turėtų būti išblukęs ir vos pastebimas. Jei į tai neatsižvelgiate, kontrastingi deriniai gali padaryti vaizdą beprasmiai, o drabužiai atrodys šviesesni nei jo savininkas.
 • Ryškus tipas visada turi turėti bent vieną drabužių elementą su turtingu atspalviu arba ryškiais priedais.
 • Dėl išjungtos išvaizdos, pavyzdžiui, tamsos ar šviesios paletės atspalviai yra tinkami.

Sukurkite garderobą

Pagrindinis šiltos rūšies drabužių spinta remiasi klasikinėmis versijomis, pagamintomis tik tinkamu atspalviu. Pavyzdžiui:

 • Tiesios sijonas ir klasikinės kelnės juodos spalvos. Juos galite pakeisti smėlio spalvos versija.
 • Baltas marškinėliai. Jokiu būdu negalima virti baltos spalvos. Tinkami atspalviai: pieniškos ir vos pastebimos gelsvos, persikų, salotų spalvos.
 • DžinsaiPašalinkite juodą ir vėsią mėlyną spalvą. Mes renkamės mėlynos spalvos džinsus.
 • Mes keičiame mažą juodą suknelę į koralą, turkis, šokoladą, plytą, geltoną-žalią suknelę arba net geltoną ar raudoną. Svarbiausias dalykas, kurį jūs pavyko, buvo puikus.
 • Kailis atrodo labai geras, yra smėlio ar smėlio. Bet čia visada galite reguliuoti spalvą „dešiniuoju“ skara, kuri ant veido gali išlyginti netinkamą viršutinių drabužių atspalvį.

Kas yra tinkama plaukų spalva?

Optimali plaukų spalva blondinėms: gintaras, medus, auksas, smėlis, Venecijos šviesūs.

Tinkamos spalvos plaukuotoms merginoms: karamelė, kviečiai, vario ruda, alksnis.

Plaukų spalva rudos plaukuotos moterys: terakota, kaštonas, lazdyno riešutai, šokoladas.

Brunetės tikrai turėtų duoti šokoladą savo plaukams. Ir raudonplaukiai labiausiai pasisekė - jų spalva iš pradžių puikiai tinka. Jums gali prireikti tik pridėti šviesumą plaukams.

Vaizdai

Apsvarstykite du šilto tipo pavyzdinius vaizdus:

 • Šviesa susilpnėjo. Labai elegantiškas lankas jums pavasarį: pieno spalvos džemperis, pilkai violetinė pieštuko sijonas ir minkštas, mėlynas atspalvis. Akcentai pridės priedus: rudą maišelį ir tamsiai pilką kulkšnies batus.
 • Tamsus minkštas. Stilingas ir įspūdingas miesto pasivaikščiojimo ieškojimas: raudonos rudos kelnės, erdvus maišelis, atitinkantis juos, ir smėlio viršus ant liemenės. Vaizdo akcentas yra tamsiai raudoni siurbliai.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys