Spalvų tipai

„Tsvetotip Soft“ vasara

„Tsvetotip Soft“ vasara

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Išvaizdos aprašas
 2. Spalvų paletė
 3. Užpildykite
 4. Sukurkite garderobą
 5. Rinkiniai
 6. Įžymybių pavyzdžiai

Spalvų išvaizdos tipai skleidžia net dvylika. Vienas iš sudėtingiausių ir paslaptingiausių yra „Lengvas vasara“, jis intriguoja ir pritraukia dėmesį.

Išvaizdos aprašas

„Tsvetotip Soft“ vasara gavo savo pavadinimą dėl minkštos spalvų perėjimo ir laikoma, kad ją sunkiausia atpažinti tarp visų vasaros spalvų tipų. Tai vidutinė tarp lengvos ir šaltos vasaros.

Privalumas yra minkšti ir sudėtingi pilkos ir alyvuogių spalvos atspalviai. Tai reiškia, kad pagrindinės savybės yra minkštumas, vidutiniai tonai tarp tamsos ir šviesos ir sklandus perėjimas nuo šilto iki šalto, o pastarojo šiek tiek pranašesnis.

Tokia išvaizda nėra kontrastų, čia ir plaukų spalva, ir akys, ir odos tonas harmoningai sujungiami ir suteikia minkštą vėsumą.

Minkštos vasaros savininkų akys yra pilkos, pilkos-mėlynos, pilkai žalios, žalios ir riešutinės spalvos. Blakstienos ir antakiai yra tamsūs arba šviesiai pilki atspalviai.

Odos spalva skiriasi nuo pieno iki neutralios smėlio. Paprastai rauginimas vyksta tokioje odoje, o tai yra labai pelninga ir gražiai atrodo vasarą.

Plaukų spalva

Plaukai - nuo šviesaus pelenų iki šviesiai šviesaus ir rudos spalvos, su šaltomis kryptimis. Ši spalva taip pat vadinama pele.

Saulėje nuo sudegimo gali būti auksinių atspalvių. Kartu su tamsia oda, šis spalvų tipas gali būti supainiotas su rudeniu. Tačiau nepamirškite apie savo natūralią spalvą su šaltais tonais.

Jei norite išvengti pelenų atspalvių, tuomet juos įdėkite į originalų, pridėdami ryškių spynų. Jei pasirenkate raudonos ir vario spalvas, kyla pavojus, kad pasenksite save ir parodysite visus trūkumus. Įdomus sprendimas - paryškinimas ir dažymas.

Spalvų paletė

 • Svarbiausi švelnios spalvos vasaros atspalviai yra švieži pilka ir turkis. Paletė panaši į „Twilight“, rūką, tai yra kažkas paslaptingo, su blaškimu.
 • Balta - juoda. Minkštos vasaros spalvos yra arčiausiai baltos - šaltos pilkos baltos ir švelnios pieniškos. Perėjimas prie juodos spalvos atspalvių pereina neutraliomis spalvomis - pilka, melsvai pilka, anglis.
 • Juoda - ruda. Čia neutrali smėlio spalva patenka į pilką-smėlio spalvos atspalvius, suteikiant minkštumą ir eleganciją. Be to, jau yra pilkai rudos spalvos, paverčiančios tamsiu šokoladu.
 • Pink - pelenai. Nuo minkštos ir subtilios rožinės spalvos paletės eina į šaltą rožinę spalvą su pelenais rožine, sultinga arbūzu, skaniais uogų raudonais ir baigiasi šaltuoju bordo.
 • Geltona - žalia. Blyški, minkštinti geltoni atspalviai, perėję nuo šviesiai į alyvuogių žalią į neutralią ir šaltą. Mėlyna-žalia šalia jūros bangos užbaigia žalios spalvos paletę.
 • Mėlyna - alyvinė. Mėlynos spalvos yra žalios ir pilkos spalvos, kurios atrodo kaip džinsinis. Nuo tamsiai mėlynos spalvos srauto į šviesią alyvą, alyvą su miglota ir tamsia alyva.
 • Tamsios spalvos minkštai vasarai: violetinė, žalia, tamsiai mėlyna. Spalvos žiemai.
 • Ryškios spalvos: šaltas raudonas, rožinis, kava. Pagyvinkite šaltą rudenį ir pridėkite šilumą į pavasarį.
 • Šviesios spalvos: smėlio spalvos, turkis, pilka. Puiki galimybė vasaros drabužių spinta.

Visos šios spalvos yra derinamos tarpusavyje dėl paprasto šalto pilko atspalvio.. Todėl galite eksperimentuoti su jais ir pasirinkti įdomius spalvų derinius. Kad būtų lengviau maišyti spalvas, yra specialus spalvotas ratas.

Už kiekvieną spalvą jis turi savo. Taigi „Soft Summer“ yra ratas, kurį sudaro spalvų diapazonas nuo pilkšvai baltos iki smėlio spalvos iki tamsiai raudonos ir violetinės spalvos.

Užpildykite

Makiažas sujungia vėsius atspalvius su lengvu miglu ir nudegimu. Odos spalva yra švelni, su sklandžia perėjimu. Čia matomas įvaizdžio natūralumas. Pilka rožinė paletė.

Šiame variante nenaudokite minkštos ir minkštos spalvos, kad išvengtumėte pavargusios ir kankinamos išvaizdos.

Akys: pilka, mėlyna, pilka-žalia, šviesiai riešutai. Akių pieštukas gali būti ir tradicinis juodas, ir mėlyna-juoda, tamsiai violetinė, tamsiai mėlyna, plieninė. Rašalas gali būti juodas arba pieštuko spalva. Šešėliai idealiai turėtų būti derinami su akių spalva. Galite pasirinkti atspalvius nuo pilkos ir plieno iki alyvuogių. „Brovki“ prilygsta natūraliai pieštuko spalvai - šviesiai šviesiai šviesiai.

Lūpos: rausvos, uogų raudonos, arbūzas, grietinėlė su metaliniu atspalviu. Lūpų blizgesys pabrėžia gėlių vėsumą. Pieštuką galima pasirinkti tamsiau, jei reikia pabrėžti kempinę ir fokusuoti.

Oda: vėsiai rožinė, smėlio spalvos. Jei esate raugintos ir tamsos, tada naudokite tonų bazę alyvuogių atspalviui. Dėl vakaro išvykimo perlamutras puikiai tinka.

Jūs neturėtumėte naudoti daug rouge, nes priešingu atveju veidas bus skausmingas, pirmenybė teikiama šaltai rožinei spalvai, kuri yra šiek tiek plunksna, o „po lietaus“.

Sukurkite garderobą

Žaliųjų ir šviesių riešutų akių, kompleksinių khaki ir smaragdinių žaliųjų, alyvuogių, šokolado ir rudų spalvų savininkams puikiai tinka.

Pilka ir mėlyna yra būdinga šalčio sritis: jūros banga, turkis, skirtingi pilkos atspalviai, pilka.

Minkšti vasariniai audiniai, skraidantys ir tekantys. Audinys yra vidutiniškai tekstūruotas, subtilus ir nedidelis. Linas, šilkas, medvilnė, šifonas - puiki bazė.

Viršutiniams drabužiams naudokite „tweed“, flanelę, aksomą, krepą. Šiurkščia ir kieta medžiaga suteiks nerūpestingumo ir neatsargumo, todėl neturėtumėte eksperimentuoti su juo.

Kalbant apie dizainą ir dekorą, vasarą bus atlikta ažūrinių ir nėrinių elegancija, nepastebimos spalvos, su lygiomis linijomis, atitinkančiomis bazę. Geometriniai atspaudai ir juostelės netinka tokiam spalvų tipui - pernelyg griežtos ir kampinės tokios minkštos išvaizdos atžvilgiu. Išimtis verslui - čia galite sau leisti ploną liniją, kad sukurtumėte aktyvų vaizdą.

Pagrindinė drabužių spinta: viršutiniai drabužiai + sijonai, kelnės, palaidinės, suknelės + batai. Bazinės spalvos svyruoja nuo šviesios smėlio ir pilkos iki ryškios bruknių, šokolado ir violetinės spalvos.

Baldiniai ir šviesiai rožiniai gali būti drabužinės pagrindas, pakeičiantis paprastą baltą.

Plonos mėlynos, grafito ir vynuogių spalvos tinka viršutiniams drabužiams. Tai gali būti džinsinis variantas.

Suknelėms ir kostiumams tinka raudonos spalvos, pilkos spalvos atspalviai. Sotūs rudi, „kava su pienu“ su tamsiais pilkos spalvos atspalviais. Šios spalvos taip pat atrodo elegantiškos.

Rinkiniai

Viršutinės, palaidinės, marškinėliai, marškinėliai, sundresses, vasaros šviesios suknelės puikiai tinka ryškiai levandai, šviesiai rožinėms, mėtų spalvoms. Tai yra, kuo arčiau drabužių yra veido, tuo ryškesni atspalviai: šviesiai pilka, šviesiai mėlyna, šviesiai geltona, turkis, vanilė.

Dugnas gali būti prisotintos spalvos: mėlyna, pilka-žalia, smaragdas, alyvuogės, arbūzas, mėlyna-žalia.

Tamsos ir ryškios spalvos puikiai tinka akcentams. Švelni smėlio suknelė su mėlynu diržu ir sandalais. Rami pilka suknelė ir bordo batai su tonais.

Tiesiog juodi ar balti drabužiai neveiks, nes bus paryškinti visi veido trūkumai. Netinkamas šviesus plytas, nerūdijantis, oranžinis prideda amžių ir taps blyškus, todėl jūsų oda taps skausminga išvaizda.

Įspūdingas papildymas bus aksesuarai: juvelyriniai dirbiniai, diržai, krepšiai, batai.

Kurdami rinkinį, turėtumėte laikytis šių principų:

 • Vienspalvis Čia spalvos yra derinamos, tačiau svarbu ne pernelyg sušvelninti atspalvių. Priedai padeda padaryti vaizdą ryškesnį. Makiažas turi būti šviesus, jei suknelė yra tamsi, ir atvirkščiai - tamsus, jei vaizdas yra šviesus.
 • Kontrastas.Kitų spalvų deriniai padės išsiskirti ir subalansuoti vaizdą. Pilka viršutinė - mėlyna apačia. Priedai turi būti tokios pat spalvos kaip ir apačioje. Makiažas šaltomis spalvomis: pilka, šalta rožinė.
 • Pastelė Ramios spalvos tinka kiekvienai dienai ir romantiškam vaizdui. Makiažas taip pat turėtų būti ramus. Akcentas gali būti dedamas ant batų ar krepšio.
 • Natūralumas Čia galite pasirinkti rinkinį, kuris atitiktų jūsų akių spalvą. Ši parinktis yra naudinga žalių, mėlynų ir riešutinių akių atspalvių savininkams. Ši versija neturėtų sutapti su akių spalva, nes viskas susilieja. Galite pasirinkti pilką toną.
 • Ryškumas. Violetinė suknelė ir smaragdinės spalvos paltai puikiai derinami tarpusavyje ir išskiria jų savininką. Priedai čia turėtų būti nedidelės spalvos, kad nebūtų padangų ir perkrovos. Makiažo matiniai atspalviai.

Juvelyrinių dirbinių atveju spalvų atitikimo taisyklė yra tokia pati kaip drabužių - šaltų ir lengvų - sidabro papuošalų, balto aukso, tauriųjų platinos, perlų papuošalų. Atrodo puikiai ir papuošalai, derinantys ir ryškiai mėlyni, raudoni akcentai. Nuo akmenų tinka smaragdas, rubinas, safyras nuo minkštos vasaros. Kartu pagrindinis dalykas yra ne pernelyg didinti jį su metalinėmis spalvomis ir blizgesiu.

Kalbant apie batus, diržus ir krepšius, tinkamos matinės medžiagos: dirbtinė oda, zomšas. Spalvų schema, atitinkamai, antracitas, grafitas, asfaltas, mėlyna-žalia. Batai turėtų būti elegantiški, o ne sverti vaizdą.

Taškai už šį spalvos tipą neturėtų būti juodi. Priešingu atveju veidas bus prarastas už juodos kaukės. Geriau rinktis spalvų parinktis: mėlyna, alyvinė, dūminiai stiklo atspalviai ir rėmai.

Mergaitėms tinkantys aromatai - vasara yra saldus ir švelnus, lengvas, sujungia rožių ir saldžią vanilę.

Jei minkštos vasaros metu makiažo minkštos spalvos netelpa, drabužiai turėtų būti parenkami tiksliai. Spalvos minkštumas neleis šiam spalvų tipui prarasti ir nepadarys blyškumo ir neaiškumo. Ir vasarą ant raugintos odos galite pasirinkti šviesesnes parinktis.

Įžymybių pavyzdžiai

Ryškūs šios spalvos tipai - Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Natalija Vodianova, Miranda Kerr, Britney Spears.

Spalvoto tipo vasaros vyrai - Brad Pitt, Robert Pattinson, Michael Eli.

Jų išvaizda yra švieži ir patraukli, įvaizdžio ir paslapties romantika pritraukia ir domina kitus.

„Tsvetotip“ minkšta vasara suteikia šviežumo ir vėsumo. Su tinkamu atspalvių deriniu galite sukurti įsimintiną ir ryškų vaizdą, o svarbiausia - nebijoti eksperimentuoti, o ne pernelyg didinti, subalansuoti ryškumą su ramiomis medžiagomis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys