Spalvų tipai

Spalvų tipas „Vasara“

Spalvų tipas Vasara

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Būdingas
 2. Potipiai
 3. Spalva drabužiuose
 4. Kas yra tinkama plaukų spalva?
 5. Ką dėvėti: vaizdų kūrimo patarimai
 6. Priedai
 7. Užpildykite
 8. Žvaigždės ir įžymybės
 9. Pavyzdžiai

Spalvų tipas „vasara“ laikomas labiausiai paplitusiu tarp mūsų mergaičių ir moterų. Dauguma rusų grožio, vaizduojamų menininkų, turėjo būtent tokį tipą. Norint pajusti estetiką ir pajusti „vasaros“ gamtos grožį, galite grožėtis meistrų paveikslais.

Iš praktinio požiūrio apsvarstykite, kas yra tokia išvaizda ir kaip ji gali būti efektyviai sukurta - nuo drabužių iki makiažo.

Būdingas

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į odą. Vasaros tipui būdingas švelnus, šaltas atspalvis. Pavyzdžiui, rausvos arba šviesios alyvuogės.

Gebėjimas įdegti gali būti skirtingas. Rožinės spalvos, tarsi permatoma oda greitai sudegintų. Laivai yra gerai matomi po juo, pastebimas veidas ant veido, o strazdanos taip pat yra šaltos, peleninės. Ant odos su alyvuogių atspalviu įdegis įdegis.

Vasaros plaukų spalva skiriasi nuo šviesiai šviesios iki tamsos. Atrodo, kad dėl pilkos spalvos pigmento yra šiek tiek išblukęs. Spalva atrodo nepakankama, tačiau tai yra apgaulingas įspūdis.

Akių spalva gali būti išjungta mėlyna, pilka, žalia ir lazdynė. Akių baltumas turi gana pienišką atspalvį, o rainelė yra tarsi migla. Dėl to žvilgsnis turi ypatingą žavesį, tarsi paslėptų tam tikrą paslaptį už rūko šydo.

Bendras įspūdis, kad tokio tipo atstovas sukuria, yra trapumas ir paslaptis. Rafinuotas, rafinuotas, subtilus ir minkštas grožis.

Potipiai

„Vasara“ - tai spalvų tipas, kuris yra unikalus sudėtingumu, nes jame yra daugiau veislių nei kitų rūšių.

Pavyzdžiui, tai:

 • Natūrali „vasara“. Jei iš išorės nieko nepastebima - akis, plaukus ar odos spalvą - tada jie kalba apie natūralų tipą. Visi parametrai palaikomi maždaug tokiu pat tonu: ne labai lengvi ir ne labai tamsūs, ne pernelyg išblukę, bet ne labai ryškūs.
 • Šviesus „vasara“. Šis potipis pasižymi ryškia išvaizda. Pavyzdžiui, akys yra mėlynos, aiškiai matomos prieš bendrą foną arba gana sočiųjų plaukų spalvą. Šis tipas gali sau leisti ryškias vietas spinta, pavyzdžiui, priedų pavidalu.
 • Šilta "vasara". Retai, tačiau šis tipas randamas. Jam būdingas šaltų atspalvių derinys su šiltais. Ji taip pat gali būti perkelta į drabužių spintą, tačiau ji dar nėra pernelyg didelė aukso tonų.
 • Šaltoji „vasara“. Jis turi visas tris charakteristikas, kurių ryškus šaltas atspalvis. Vizualiai tai yra kilmingiausias išvaizdos tipas. Sniego karalienės šaltas grožis ir įvaizdis yra geri atskaitos taškai kuriant garderobą.
 • Šviesa "vasara". Šis tipas turi visas tris šviesos charakteristikas: odą, plaukus, akis. Apskritai tokia mergina ar moteris atrodo kaip porceliano lėlė. Ji yra kontraindikuotina tamsiose spalvose drabužiuose.
 • Tamsiai arba giliai „vasarą“ yra tamsių, bet nutildytų minkštų tonų. Pavyzdžiui, tamsūs plaukai su pelenų atspalviu. Tokiu atveju prie drabužių spintos leidžiama pridėti spalvos prisotintas detales, kurios bus suderintos su išorės pobūdžiu.
 • Kontrastinga „vasara“. Šio tipo rodikliai skiriasi. Pavyzdžiui, šviesi oda kartu su gana tamsiais plaukais ir gilia akių spalva. Šiuo atveju drabužių rinkiniai gali turėti spalvų derinių kontrastą.
 • Mišrus tipas yra, kai išvaizdą sunku patikimai priskirti vienai iš porūšių. Tokiu atveju reikia plauti, kad galėtumėte pasinaudoti mažais eksperimentais ir empiriškai nustatyti, kas labiausiai tinka drabužiams ir makiažui. Turite pasikliauti bendrų rekomendacijų pasirinkimu.

Spalva drabužiuose

Tai yra vienintelis būdas, kurį galite sau leisti dėvėti, lyg pripylennye, „išblukę“ atspalviai. Būtų naudinga tai pasinaudoti, kad sukurtumėte savo drabužių spintos spalvų paletę. Tai padės išsiskirti iš įprastų „grynų“ spalvų.

Sėkmingiausiems atspalviams galite nustatyti tokias savybes: švelnus, ramus, prislopintas, suvaržytas, vėsus ir nuobodu. Pavyzdžiui, jei jis yra rudos arba smėlio spalvos, tada okkerinis atspalvis su pilką atspalvį.

Žalia - arčiau mėtų, mentolio ar chaki. Mėlyna ir celadonas yra arčiau levandų ir vincos. Kaip miglota geltona spalva, kuri atrodo labiau kaip citrina. Dūminė alyvinė ir violetinė. Panašiai su kitais atspalviais.

Monochrominiai spalvų deriniai drabužiuose atrodo gerai. Juose, panašūs į šešėliai, kaip gradientas, teka viena į kitą.

Tokie tinkami spalvų deriniai taip pat gali būti naudingi:

 • pilka su smėlio spalvomis;
 • balta su smėlio spalvomis;
 • balta su pilka spalva;
 • Khaki ir Cappuccino;
 • smėlio ir mėlynos spalvos.

Nerekomenduojama naudoti ryškią paletę: oranžinę, raudoną, saulėtą geltoną, elektrinę mėlyną. Juoda spalva neabejotinai padarys odą šviesią ir skausmingą. Jis turėtų būti pakeistas pilku arba, pavyzdžiui, rudos atspalviu, pavyzdžiui, „kapučino“.

Kaip bendrą rekomendaciją, yra trys pagrindiniai spalvų pasirinkimo aspektai: slopinamas, šaltas atspalvis, šviesus atspalvis ar arčiau šviesos.

Kas yra tinkama plaukų spalva?

Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis plaukų spalvą, neturėtų būti vadinamasis raudonplaukis. Pažvelkite į spalvas, turinčias priešdėlį „pelenais“. Geriausia, jei spalvos tipas „vasara“ atrodo tokie natūralūs atspalviai kaip:

 1. Cool blondinė.
 2. Šiaudai.
 3. Kviečiai
 4. Platina arba sidabras.
 5. Šviesiai rudas, šviesus arba tamsus.
 6. Alksnis
 7. Kaštonas.

Dažant verta atkreipti dėmesį į galimybę naudoti kelis atspalvius - tai labai gerai tinka „vasaros“ mergaičių ir moterų. Paryškinimas, dažymas, modernus trimatis trimatis dažymas - visa tai daro vaizdą turtingesnę ir prabangesnę.

Laikykitės pagrindinės taisyklės, kad nereikėtų naudoti pernelyg kontrastingų atspalvių ir sutelkti dėmesį į sklandų, subtilų spalvų perėjimą. Tada, kaip rezultatas, jūs gaunate blizgesį ir vizualiai pagerės plaukų išvaizda.

Venkite pernelyg tamsių plaukų ir šiltų atspalvių, stenkitės natūralumo efekto ir nesigailėkite. Verta neįtraukti: juodos, medaus, aukso, raudonos, vario ir bronzos.

Mergaitės ir moters „vasaros“ kirpimai bus pritaikyti vidutinio plaukų ilgio ir ilgų plaukų šukuosenoms. Geriau rinktis minkštąsias bangas ir garbanos, palyginti su sportiniu stiliumi, siekiant visapusiškai atskleisti individualumą ir pabrėžti natūralaus spalvos grožį.

Berniukų trumpos šukuosenos šio tipo nėra.

Ką dėvėti: vaizdų kūrimo patarimai

Norėdami sukurti vasaros garderobą, stilistams patariama laikytis sklandžių linijų, romantiško stiliaus, kontrastingų spalvų ir pasirinkti subtilius audinius. Visa tai išryškins jūsų natūralią spalvą, kilmingumą ir rafinuotumą. Negalima pasikliauti geometrinėmis figūromis ir spaudiniais. Jei įmanoma, nešiokite dryžuotus ar patikrintus drabužius.

Jei įmanoma, nešiokite dryžuotus ar patikrintus drabužius.

Pagrindinis spintos spalvos tipas „vasara“ yra juodos spalvos nebuvimas. Geriau jį pakeisti pilka arba smėlio spalva kelnėms, sijonams, švarkams ir paltams. Tai balti marškiniai ir palaidinės, mėlyni arba pilki džinsai.Ir švarūs, moteriški batai rinkinyje.

Pasirenkant šiltus drabužius, geriau rinktis minkštą kašmyrą, angorą ir tekstūros mezgimo nebuvimą. Šie dalykai turėtų būti gana lengvai uždengiami, tarsi bangos.

Kapsulė ir verslo drabužių spinta geriau gaminti nespalvotais deriniais. Madingi drabužių variantai šiuo atveju yra geriau pakeisti klasiką. Komplekte turėtų būti švarkas, suknelės kelnės ir sijonas, apvalkalo apranga, megztinis, džinsai, valtiniai batai ir, pavyzdžiui, baleto butai ar kepurėlės be kulno. Ir nepamirškite apie monochromatinį sluoksnio ilgį žemiau kelio.

Suknelė yra "vasaros" moteris gali sau leisti romantišką, plaukiojančią, erdvią. Tokie drabužiai, kaip šifonas, krepas, nėriniai, taps idealūs. Tvirtas siluetas, mažas nuobodus raštas, ažūriniai įdėklai ir užuolaidos - paslaptis, kad pasirinksite sėkmingą suknelę. Priežastys, dėl kurių atsiranda pernelyg seksualūs modeliai su giliais pjūviais, netaps.

Kailiniai paltai, kurių spalva yra „vasara“, turi būti pasirinkta iš vidutinio arba trumpo ilgio kailio. Idealiai dūminiai pilkos arba baltos spalvos atspalviai. Pavyzdžiui, tai gali būti toks natūralus audinės atspalvis, kaip pastelė, sidabro-mėlyna audinė, spalva palominas, perlai ir violetinė.

Priedai

Tvarkingi, maži papuošalai, vidutinio ir mažo dydžio rankinės - tai geriausi aksesuarai „vasarui“. Akiniai nuo saulės optimaliai permatomos stiklo ir sidabro rėmo spalvos. Dekoravimo formos pageidautinos apvalios ir lygios. Vaizdo kūrėjai nerekomenduoja geometrinių, aštrių, kampinių dizaino priedų.

Iš tauriųjų metalų, sidabro, baltojo aukso ir platinos turėtų būti teikiama pirmenybė. Tinkamiausi akmenų atspalviai - vandeningi, kieti. Pavyzdžiui, ametistas, pieniškas opalas, dangiškasis lapis lazuli. Noble perlai taip pat bus puikus pasirinkimas.

Mergaitei „vasarą“ puošs elegantiškos Coco Chanel stiliaus dekoracijos arba romantiški gėlių motyvai. Tačiau iš gilių smaragdo, rubino, safyro spalvų, deja, turės būti atsisakyta. Retais atvejais jie gali būti labiau kontrastiniai.

Matinė tekstūra ir minkštas zomšas puikiai tinka batai ir krepšiai iš medžiagų. Šviesos šifono skara visada pabrėžia vaizdo atvaizdą.

Užpildykite

Geras vadovas pasirenkant šešėlį yra jūsų pačių akių spalva. Geriausias variantas būtų kaip neryškus, šiek tiek miltelių pavidalo šešėlių, kuris sutampa su pagrindiniu rainelės atspalviu. Universalus gali būti vadinamas pelenais mėlyna, dūminiai pilka ir pilka-žalia paletėmis.

„Vasaros“ spalvos lūpų dažai neturėtų būti per daug turtingi ir ryškūs. Koralai, morkos, raudonos spalvos netinka. Švelnūs rožiniai atspalviai, į kuriuos įeina perlas - jūsų pasirinkimas. Puikus ir rausvas, permatomas lūpų blizgesys.

Vakaro makiažui vis dar reikia raudono lūpų dažų. Sėkmingiausi atspalviai bus: uogos, fuksija, hortenzija, judėjimas.

Blush taip pat yra pageidaujamas permatomas rožinis, su vėsiu atspalviu. Putojantis variantas akcentuos odos spalvos grožį, pridės blizgesį. Gerai parinktas skaistalai gali pakeisti pirštą ant skruostikaulio.

Dienos makiažas spalvai „vasara“ turėtų skleisti šviesą. Tokių mergaičių geroji taisyklė gali būti naudojant žymeklį. Perlas, vos pastebimas žaisti ant veido, paverčia jus brangia porceliano figūra. Šis įrankis suteikia aistringai vaizdui, būtinai įdėkite jį į savo kosmetinį maišelį.

Žymeklis tradiciškai naudojamas ant išsikišusių veido dalių: ant nosies, skruostikauliai, po antakių, virš viršutinės lūpos, ant kaktos ir ant smakro. Idealus pasirinkimas dienos stiliaus makiažo stiliui bus bet koks nude variantas, kuris atrodo natūraliausiu ir ne kontrastingiausiu. Kaip bendrą rekomendaciją, galite patarti pirkti alyvinę, pilką ar sidabro akių kontūrą vietoj juodos spalvos. Taip pat galite sugalvoti violetinę tušas.Norėdami sukurti harmoningą makiažą, venkite naudoti bronzus ir sklandžiai pereiti be aštrių linijų.

Vakaro makiažas. Tai turėtų būti aiškesnė. Čia verta daryti statymą dėl šiek tiek daugiau sočiųjų dekoratyvinės kosmetikos atspalvių. Pavyzdžiui, kaip alternatyvą: pritaikykite permatomą toninį pamatą, naudokite sidabro-mėlyną akių šešėlius ir „Smokey ice“ techniką akių makiažui, užpildydami vaizdą su subtiliu raudonos ir rožinės spalvos lūpų dažais.

Žvaigždės ir įžymybės

Daugelis įžymybių gali būti saugiai priskirtos tipui, kurį svarstome. Pavyzdžiui, aktorės Cameron Diaz ir Sarah Jessica Parker - ryškios „vasaros“ atstovai. Viskas dėl savo auskarų mėlynų akių veiksmingai išsiskiria iš minios. Abi moterys laikomos stiliaus piktogramomis, daugeliu būdų galime imtis pavyzdžių.

„Natasha Poly“ yra natūralios „vasaros“ pavyzdys, kai oda, akys ir plaukai yra dažomi panašiais atspalviais. „Linda Evangelista“ ir „Miranda Kerr“ modelis turi kontrastingą vasaros skonį. Claudia Schiffer yra ryški vasara. Modelis turi šviesų odos, akių ir plaukų atspalvį. Romantiškas grožio įvaizdis kadaise sukūrė mados pasaulį.

Be įvairių vasaros pogrupių yra: aukščiausias modelis Kara Delvin, dainininkas Taylor Swift, aktorės Charlize Theron, Reese Uzerspoon ir Gwyneth Paltrow.

Ir, žinoma, vienas garsiausių Rusijos spalvų tipo „vasaros“ atstovų visame pasaulyje yra modelis ir visuomenės veikėjas Natalija Vodyanova, kuri visada suteikia trapios nimfos įspūdį.

Pavyzdžiai

Siekiant aiškumo, apsvarstykite keletą nesėkmingų pavyzdžių, kaip pasirinkti makiažas ir drabužiai:

 • Reese Uzerspun ir ryškus lūpų atspalvis - netinka gerai. Tik viena iš šių detalių pagyvino vaizdą ir padarė jį pavargus. Ryškios spalvos pabrėžė smulkias raukšles ir visus odos trūkumus.
 • Natalija Vodianova juodais drabužiais, nepaisant akinantį šypseną, atrodo blyški ir išraiška, praradusi liūdesį ir kilnumą.

Ir dabar leiskite mums pasikliauti keliais sėkmingo tokio tipo atstovų vaizdais:

 • Pirmajame pavyzdyje galite pamatyti „teisingą“ suknelę išeiti į Sarah Jessica Parker. Platus audinys, subtilus spalva, atitinkantis pasirinktą makiažą ir sidabro papuošalus, yra kilnus, labai moteriškas derinys. Gana ramioje aplinkoje išsiskiria įdomi, akį traukianti herojaus akių spalva.
 • Antrajame pavyzdyje Linda Evangelista demonstruoja dalykus, tinkamus pagrindinei ar biuro spinta. Kadangi tai yra kontrastingojo tipo, juodos spalvos buvimas kartu su vėsiu smėlio atspalviu yra pateisinamas jo įvaizdžiu. Mažiau atsitiktinių tipų pakanka pakeisti juodąsias kelnes ir garbanotas į šaltą sepijos atspalvį. Elegantiška klasika palankiai pabrėžia veido bruožus.
 • Trečiame pavyzdyje atsitiktinis vaizdas gali būti matomas Claudia skalūnuose. Vaizdas yra pasiskolintas iš savo puikios skonio modelių kolekcijos. Čia su šalto atspalvio džinsais suderinama minkšta, šiltai pilka spalva. Ji turi originalų, nemokamą stilių. Visa tai derinama su balta, romantiška palaidine, kuri sušvelnino atvaizdą, pridėdama įdubą.

Apibendrinant norėčiau atkreipti dėmesį į pagrindinį spalvų tipo „vasara“ bruožą - ryškų gebėjimą keistis. Reguliuojant savo plaukų spalvą, keičiant makiažą ir drabužių spintą, šios rūšies merginos ir moterys gali atrodyti kaip elegantiška ponia, kaip mirtinas grožis arba būti kaip švelnus, liečiantis vaikas. Tai palengvina tam tikras natūralios išvaizdos neutralumas, kurį šeimininkė gali žaisti savo nuožiūra, atgimusi nuo dienos. Jūsų spalvos suteikia jums daug galimybių kurti įvairius vaizdus - žaisti!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys