Spalvų tipai

Šaltos spalvos išvaizda

Šaltos spalvos išvaizda

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip nustatyti?
  2. Rūšis
  3. Kokios spalvos yra tinkamos?
  4. Užpildykite
  5. Vaizdai

Kiekviena mergina bent vieną kartą, bet girdėjo apie spalvos tipą. Tinkamai pasirinktos spalvų rūšies spalvos pabrėžia jūsų privalumus. Kas tai yra ir kaip ją teisingai apibrėžti?

Spalvos išvaizda yra kai kurių asmens išvaizdos bruožų derinys, įskaitant akių, plaukų ir odos spalvą.

Kaip nustatyti?

Paprastai pripažinta spalvų tipų teorija yra suskirstymas pagal sezonus. Pagal keturis spalvų tipus tinkami keturi sezonai - žiemą, vasarą, pavasarį ir rudenį. Ekspertai vasarą ir žiemą priskiria šaltų spalvų tipams, o pavasarį ir rudenį - šiltiems.

Pagrindiniai spalvos tipo žiemos atspalviai yra šalti, o papildomi spalva yra šviesūs. Dizaineriai rekomenduoja savo išvaizdoje naudoti kontrastines spalvas. Būtina išskirti šiltus atspalvius. Jūs negalėsite sumaišyti aprangos. Šiam spalvų tipui tinka bet kokio atspalvio, bet šaltos spalvos plaukai. Pagrindinis šio tipo dalykas yra odos tonas, kurį turėtumėte šalti.

Dažniausiai tarp Rusijos merginų yra šaltos spalvos vasaros. Skirtingai nuo žiemos, ji turi ryškių spalvų. Merginos gali dėvėti daiktus su nutildytais arba sudėtingais atspalviais. Tokios spalvos odos spalva yra lengva, alyvuogių, rausvai smėlio, porceliano. Dažnai yra kapiliariniai tinklai arba tiesiog paraudimas. Plaukai paprastai yra lengvi arba vidutinio šviesumo. Nuo tamsiai atspalvių - pelės ruda arba ruda pelenai. Akių spalva gali būti bet kokia pilka-mėlyna iki šviesiai ruda. Brows rudos spalvos.

Rūšis

Minkštą šalto spalvos tipą pasižymi šviesios odos tonai, šviesiai rudos arba peleninės plaukų spalvos, pilkai mėlynos, mėlynos, pilkai žalios arba žalios akys, šviesiai lūpų spalva. Šios spalvos tipo mergaitėms tinka alyvuogių, pilkos, rožinės ir mėlynos spalvos atspalviai.

Tarp tamsos taip pat galite apsvarstyti nutildytą bordo, žalią, mėlynai pilką, pilką ar mėlyną. Kontrastingi atspalviai - raudona, raudona, rožinė, bordo, mėlyna, turkis, šviesiai violetinė. Pagrindinėse spalvose pirmenybė teikiama paletės viduriniams tonams - purvinas rožinis, -blue, -green, šviesiai rudas, smėlio spalvos.

Šaltai ryškios spalvos tipui tinka rausvos, porceliano, pilkšvai rusvos spalvos veido spalvos, šviesūs plaukai, pilki su mėlynos arba žalios spalvos atspalviais. Kaip šviesios spalvos drabužiai, renkasi šviesius atspalvius rožinė, turkis, pilka, mėlyna arba violetinė. Taip pat tinka balta arba alyvuogių.

Tamsos spalvos - prisotintas pilkas, žalias, mėlynas ir nutildytas Burgundija. Ryškios raudonos, šviesios alyvinės, mėlynos, koralinės, violetinės ir mėlynos spalvos yra ryškios spalvos, kurias galite naudoti savo prieduose. Baziniai tonai turi būti neutralūs: pilkos, šviesiai rožinės arba mėlynos spalvos.

Ištemptas tamsus tinka žiemai ir vasarai. Kaip spalvų paletę galite naudoti pilkos spalvos, dūminius atspalvius. Kasdieniame drabužyje pageidautina naudoti anglies mėlynos spalvos, alyvinės, pilkos spalvos.

Šaltojo kontrastingo spalvų tipas dažniausiai eina į žiemą. Plaukai tokiame peleninės spalvos atspalvyje, odos nuo šviesos iki šilto su šaltu atspalviu. Drabužiai geriau naudoti prisotintas spalvas su šaltu mėlynu spalva. Tarp ryškių spalvų, pasirinkite mėlyna, minkšta rožinė, rožinė, violetinė, serbentai. Sumažėjęs atrodys šviesiai pilkas, pušų spyglių spalva, žalsvai-turkis.

Šviesos spalvos naudoja mažiau sočiųjų spalvų. Būtina naudoti šviesius atspalvius su pienišku subtilumu. Dėl kontrasto, šviesus, bet ne pernelyg atspalvis tinka.Patartina, kad visos spalvos būtų šiek tiek praskiestos balta spalva. Šios spalvos oda yra lengva, plaukai taip pat yra šviesūs, galbūt peleniniai. Akių spalva.

Kokios spalvos yra tinkamos?

Žiemos mergaičių išvaizdą pasižymi aiškios linijos ir ryškumas. Baltos matinės odos kartu su ryškiomis gamtos akimis sukuria diskretišką aristokratinės moters įvaizdį.

Kontrastinės spalvos kartu su pagrindiniais atspalviais bus tinkamos šalčiui ir aiškiam žiemos vaizdui. Spalvos turi būti aiškios. Vienspalviai sklandžiai audiniai laikomi tinkamesniais, galimi dideli brėžiniai. Žiema netelpa aprangos, gėlių ar mažų atspaudų ar subtilių, pieniškų atspalvių.

Žiema - tai išvaizda, kuri puikiai dera su gryna balta ir juoda. Klasikiniai drabužiai jums atrodys gerai. Nesivaržykite nešioti raudoną, mėlyną, žalią, rudą, juodą, geltoną. Išmeskite šiltas ir pastelines spalvas. Kontrastas geriausiai tinka mergaitėms, turinčioms tamsių plaukų ir lengvas porceliano veidas.

Pagrindinės spintos spalvas turėtumėte pasirinkti turtingą mėlyną, tamsiai šokolado spalvą, tamsiai violetinę. Burgundija, smaragdas, spygliuočių atspalviai, galintys pabrėžti akis ir plaukus, atitiks jūsų įvaizdį.

Tarp šviesių spalvų galite pasirinkti melsvai baltą, baltą ir smėlį, ledą rožinę arba mėlyną. Mėtų arba levandų taip pat atrodo gerai.

Ryškios spalvos padės jums sutelkti dėmesį į jūsų stipriąsias puses. Jūs rekomenduojate ryškias raudonos, fuksijos, violetinės, sultingos žalios arba geltonos spalvos.

Užpildykite

Tipiškos mirtinos moterys dažnai mato žiemą. Tokių mergaičių makiažas skiriasi ryškumu, kontrastu. Jūs tinka lūpų ryškios spalvos - raudona, raudona. Juodasis akių kontūro ir tušas padės pabrėžti akių baltumą.

Šilti atspalviai puikiai tinka pavasario spalvai. Dienos makiažui naudokite šviesiai rožinės spalvos lūpų dažus. Vakaro išvaizdą galima derinti su karšto rožinio lūpų dažais. Taip pat tinka juodos spalvos atspalviai. Jūs turite remtis matinės tekstūros lūpų dažais.

Ruduo makiažas turėtų prieštarauti jūsų vaizdui. Šeimynai bus sujungti su bespalviu blizgesiu arba šviesiai bordo lūpų dažais. Šiam spalvų tipui taip pat tinka šviesiai rožinis blizgesys arba lūpų dažai.

Švelnumas ir minkštumas diktuoja vasarą. Šešėliai gali būti naudojami pilkos arba mėlynos spalvos atspalviais. Dėl vakaro žvilgsnio nedvejodami pasiimkite bet kokį atspalvį raudoną lūpų spalvą, dienos - rožinės spalvos.

Vaizdai

Pateiktose nuotraukose galite pamatyti ryškius šaltos spalvos išvaizdos pavyzdžius:

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys