Spalvų tipai

Tsveotyp šalta vasara

Tsveotyp šalta vasara

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Būdingas
 2. Spalvų paletė drabužiuose
 3. Sukurkite garderobą
 4. Užpildykite
 5. Įžymybės ir žvaigždės
 6. Stilingi vaizdai

Regal ir tuo pat metu švelnus. Didžiulis ir draugiškas tuo pačiu metu. Rezervuota, stilinga ir įspūdinga. Jų grožis ne šaukia visam pasauliui, bet pasitikina save. Jų išvaizda - vasaros lietaus šviežumas, ryto rasos skaidrumas, dobilų ir medaus svaiginantis kvapas. Visa tai galima saugiai pasakyti apie moterų, spalvoto tipo „Šaltos vasaros“ atstovus.

Visi mūsų planetos žmonės yra suskirstyti į keturis pagrindinius spalvų tipus. Priklausomai nuo to, kaip jų įvaizdis apjungia plaukų, akių ir odos spalvą, taip pat šių trijų komponentų kontrastą vienas kito atžvilgiu. Spalvų tipai yra „sezoniniai“ pavadinimai: „Žiema“, „Pavasaris“, „Vasara“ ir „Ruduo“. Kiekvienas spalvų tipas yra padalintas į tris subkategorijas.

„Summer“ merginos yra „Clean and Bright Summer“, „Cold, True Summer“ arba „Soft Summer“. Šiandien kalbėsime apie „Real, Cold Summer“ potipį - šalčiausią iš visų „vasaros“ vaizdų.

Būdingas

„Šaltoji vasara“ yra viena iš labiausiai paplitusių spalvų mūsų platumos. Tokios išvaizdos turinčios moterys randamos šiaurėje, tačiau dauguma jų yra sutelktos regionuose, kuriuose yra vidutinio klimato.

„Šaltos vasaros“, „Tikrosios vasaros“, „Kontrastinės vasaros“ - tai visi keli pavadinimai, susiję su tam tikra išvaizda. Trumpai tariant, tai yra šviesūs, nutildyti ir šalti atspalviai. Šis potipis neturi aštrių kontrastų, tamsiai prisotintų tonų. Ir ne šilumos užuomina, kaip ir „žiemos“ spalvos tipo moterys.

„Tikrosios vasaros“ grožis gali būti mėlynos, mėlynos, pilkos, tamsiai pilkos, pilkai žalios arba pilkai mėlynos. Jie yra gana išraiškingi, nors ir ne per daug kontrastingi. Tokios akys būdingos slavų išvaizdai.

„Šaltojo vasaros“ potipio atstovų spalvų paletė yra labai turtinga: šviesiai šviesiai, šviesiai, tamsiai rudos spalvos. Kartais plaukų spalva yra nedidelė netiesioginė „švelnumas“ arba šiek tiek raudonos spalvos atspalvio. Bendras brunetų ir rudos plaukuotųjų moterų plaukų spalvos atspalvis yra šaltas. Šių potipių blondinės neįvyksta.

„Tikrosios vasaros“ odos tonas gali būti skirtingas. Pasirinktys: smėlio spalvos su rausvu atspalviu („kraujas ir pienas“), smėlio spalvos su pilkos, pieniškos arba klasikinės neutralios smėlio spalvos atspalviu, dramblio kaulo ir tamsiai smėlio spalvos (tamsiai raudonos spalvos veido).

Lūpos yra šviesiai rausvos arba šviesios, paprastai apibrėžtos, ne pernelyg kontrastingos veido - puikiai išsiskiriančios ir todėl matomos.

Kartais „šalta vasara“ supainiota su „žiema“. Skiriamieji bruožai yra labai lengva prisiminti - „Zim“ neturi šviesių plaukų ir smėlio odos, o „Leta“ neturi tokio ryškaus kontrasto kaip Zimy. Nors jis ir kitas išvaizdos tipas priklauso šalčiui.

Spalvų paletė drabužiuose

Koloristinis tipas ir potipis, kuriuos reikia žinoti, kad tinkamai įrengtumėte savo drabužių spintą, pasirinkite priedus ir formuotumėte makiažo metodą. Iš tiesų pabrėžti „Šaltojo vasaros“ ir tiksliai išdėstytų akcentų privalumai atgaivins jūsų veidą, suteiks žavesio ir žavesio išvaizdą.

Stilistai ir spalvininkai rekomenduoja, kad šis potipis pasiimtų nuobodu, prislopintus ir tamsius tonus. Idealus variantas yra įvairių atspalvių rudos spalvos. „Vasaros šaltis“ atrodo labai panašus į moką, kavą, kavą su pienu, kakavą, tamsų šokoladą.

„Vėsumas“ puikiai akcentuojamas minkštos tamsiai raudonos spalvos („vyno“ atspalvis), kilnojamojo pilkos spalvos su akmens anglies atspalviu, nudegusiu mėlynu, „smaragdas“.Tamsiai violetinė, tamsiai tamsiai mėlyna - visa tai yra nuostabios spalvos „Real Summer“. Būklė yra viena - visos tamsios spalvos turėtų būti laikomos tik šaltomis spalvomis.

Tarp ryškių spalvų, šio potipio atstovai turėtų atkreipti dėmesį į „uogų“ atspalvius - vyšnių, aviečių, gervuogių spalvą. Netinkamas „Real Summer“ atrodys turkis ir pilkas, šaltas alyvinis, ametistas ir tamsiai violetinis. Vėlgi, visos ryškios spalvos turėtų būti kietos.

Nuo šviesių spalvų, pirmenybė teikiama šaltai mėlynai ir šviesiai pilkai, citrinos ir levandų, galite net rožinė, tačiau paletėje nėra šiltos spalvos.

Sukurkite garderobą

Paprasta sukurti „Cold Summer“ potipio moterims skirtą spintelę. Ji turi gana didelį priimtinų atspalvių pasirinkimą, kurį ji gali derinti savo drabužiuose.

Kasdieniai drabužiai, taip pat verslo stilius, šios rūšies moterys turėtų pasikliauti tamsomis ir „vėsiomis“ spalvomis. Tai turėtų būti apsvarstyta renkantis sijonus, kelnės, kostiumus, paltus, švarkus, pučiamuosius striukes, lietpalčius ir net pinigines.

Šviesūs „uogų“, pilkos ir turkis atspalviai - tai gairės, skirtos rinktis vakarines sukneles, lengvas vasaros sukneles. Šviesūs šalti atspalviai („levandos“, „citrinos“, mėlynos ir šviesiai pilkos spalvos ir dramblio kaulo spalvos) yra pagrindinės spalvos, skirtos pasirinkti marškinius, palaidines, vasaros kostiumus (įskaitant kelnių), sukneles.

Tai yra „Cold Summer“ drabužių spintos pagrindiniai reikalavimai. Toliau - viskas priklauso nuo vaizduotės.

Tamsūs „šalti“ dalykai geriausiai derinami viename ansamblyje su šviesiais „šaltais“. Šviesus „šaltas“ geriau dėvėti atskirai. Tai reiškia, kad anglies medžio anglių verslo kostiumas šios spalvos moteriai reiškia duetą su marškinėliais arba šviesios spalvos palaidine, pvz., Citrina.

Labai ryškus „gervuogių“ ar šaltas „avietė“ geriau įkūnyti vakarinėje suknelėje, su kuria bus sujungtas mažiausias tamsumas - tik batai ir rankinės. Šviesos spalvos turėtų būti arčiau veido (palaidinės, marškiniai, švarkai), tamsios turėtų būti „perkeltos“ žemiau. Šviesus - vienspalvis.

Daiktai yra balti ir juodi, nors jie yra stiliaus klasika, jie netinka „šaltajai vasarai“. Juose jie atrodys per silpni, o natūralus grožis negalės išreikšti.

Vietoj baltos, pageidautina naudoti dramblio kaulo, pieno ar smėlio spalvos, bet su šaltu atspalviu. Vietoj juodos - tamsiai rudos karšto šokolado ar tamsiai pilkos spalvos, su plieno arba drėgno asfalto prisilietimu.

Gėlių atspaudai, gūžiniai ir šokoladai „Šaltoji vasara“ neturėtų nueiti. Jų stilius yra kruopštumas ir paprastumas, klasikinis pritaikymas, intelektas visose detalėse. „Skraidantys“ audiniai gali būti leidžiami tik vasaros suknelėms, kurios turi būti prieskoninės, o ne „vargšai“.

Šių ponios išvaizdos nutildyto bendro atspalvio ryškumą galima suteikti naudojant priedus. „Tikroji vasara“ gali atnešti tik vieną kontrastingą vaizdą. Tai gali būti ryški ir puiki sankaba (visada vėsioje atspalvyje) arba vidutinio dydžio apdaila. Šio potipio papuošalai yra tinkami griežti ir elegantiški, su topazu, lapiu lazuli, ametistais. Geriausias „Real Summer“ metalas yra sidabras ir baltas auksas.

Užpildykite

Jei mergina, kuri siejasi su „šaltos vasaros“ tipu, makiažo metu naudojasi šiltais tonais, ji atrodys pavargusi ir gaili. Makiažas turėtų pabrėžti natūralų „šaltumą“. Todėl pagrindinis kosmetikos pasirinkimo principas - šalto ir žemo kontrasto atspalviai.

Tonas ir milteliai - dramblio kaulas, kietas rožinis atspalvis, tonas turėtų būti lengvas. Jei oda natūraliai tamsiai nudažyta, turėtumėte rinktis miltelius ir atspalvį su šaltu alyvuogių atspalviu.

Akių šešėliai turi atitikti akies rainelės spalvą, tačiau yra priimtinos ir kitos galimybės: mėlyna ir žalia metalo, smėlio, „rainelės“, alyvuogių, kepto pieno spalva, „plienas“, „šalavijas“, tamsiai ruda.

Akių pieštukas neturi būti juodas.Idealūs atspalviai yra grafitas, tamsiai rudas, tamsiai violetinis, tamsiai mėlynas, plienas. Geriau sustabdyti pasirinkimą ant mechaninio pieštuko, paliekant skystą akių kontūrą kontrastingiems „Zim“ ir šviesiems „Rudens“ atstovams.

Spalvų tušas, kiek įmanoma, turi atitikti įdėklo spalvą.

Blush gali būti rožinė, bet ne ryški, o ne šilta, persikų. Jie neturėtų būti taikomi per daug - pabrėžti kontrastai nepadarys moters veido - „šaltos vasaros“ išraiškingos. Jie turėtų būti gerai tamsinti. Venkite raudonų, vario ir plytų atspalvių. Jie yra „pernelyg šilti“ ir „žvilgsniai“ „tikrosios vasaros“.

Lūpų dažai - „šalta“ paletė: raudona, vyšnios, fuksija ir vyno atspalviai.

Lūpų pieštukas pasirinkti lygiai tamsesnį lūpų dažą.

Įžymybės ir žvaigždės

Kai kurie iš ryškiausių šaltojo vasaros atstovų yra Kembridžo Kate Middleton kunigaikštis, amerikiečių aktorė Katie Holmes, amerikiečių dainininkė, būdama britų aktorė Emily Blunt, Miranda Lambert.

Stilingi vaizdai

Laikydamasi visų kanonų, ji sudaro savo drabužių spintą Kate Middleton. Jei kostiumas - tada šalti tonai su ryškiu viršūniu. Jei suknelė yra monofoninė ir ryški. Marškiniai ir palaidinės plona juosta, maži žirniai papildo moters įvaizdį - „Šaltą vasarą“.

Įdomus požiūris į vakarą kartu su nuostabiais rausvais „Emily Blunt“ atspalviais. Religiškai laikydamasi visų „vėsių vasaros“ moterų - „ryškių-vienspalvių“ taisyklių, ji į suknelę įdėjo į šalto spalvų šaltą spalvą.

„Šaltas vasara“ net ir džinsuose ir puošnus marškinėliai atrodys stilingi, jei atlaikys „šalčio“ taisyklę. Džinsai neturėtų būti juodi ir mėlyni. Ir viršuje visada turėtų būti lengvesnis.

Sklandūs ir blizgūs audiniai - visiškai „šaltoje vasaros“ pusėje. Ypač jei jie suprojektuoti pagal leistinas spalvas. Drabužiai iš tokių medžiagų neturėtų būti papildyti daugybe papuošalų.

Renkantis viršutinius drabužius geriau rinktis paltus ir apsiaustus. Striukės taip pat yra geros, tačiau kilnus moters vaizdas - „Šaltoji vasara“ - daugiau klasikinių drabužių. Nepamirškite apie ryškias vaizdo detales. Tai gali būti skrybėlė, rankinė arba platus odinis diržas su sagtimi.

Komentarai
 1. Emma
  28.11.2017

  Viskas yra labai aiški ir prieinama, intuityviai nudažyta ir apsirengusi tokiu būdu, tačiau dar daug reikia dirbti, labai ačiū už straipsnį!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys