Vakarinės suknelės

Gamintojo vakarinės suknelės

Gamintojo vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Jovani
 2. Šerrio kalnas
 3. Terani couture
 4. Dolce & Gabbana
 5. Valentino
 6. Elie saab
 7. Rosa Clara
 8. Zuhair murad
 9. Gucci
 10. Tony dubenys

Moterų mados ženklas yra ne tik didelis vardas. Tai yra suknelių, kurias mergaitės tikrai mėgsta, kūrėjai, todėl jie atkreipia dėmesį į save. Bet svarbiausia, jie sugeba pasiūlyti geriausią kokybę, našumą ir dizainą. Patikrinkite šio sezono firminius vakarinius suknelius.

Kas žino, galbūt vienoje iš pateiktų suknelių jūs pateksite į artimiausią iškilmingą renginį ir užtemsite net atostogų vykdytojus.

Jovani

Šis mados namas pasirodė 1980 m. Niujorko mieste. Nuo tada jis tik populiarėja, viskas atrodo naujose ir naujosiose šalyse. Žodžiu pirmaisiais mėnesiais po įkūrimo Jovani greitai tapo vienu iš labiausiai pageidaujamų ir atpažįstamų prekių ženklų.

Tiesą sakant, dizaineriai neslepia mados namų sėkmės paslapčių. Viskas priklauso nuo aukštos kokybės medžiagų, originalioje siuvimo ir drąsių dizaino sprendimų. Todėl nė viena „fashionista“ dabar negali pereiti iš Giovani kolekcijų.

Jovanyje yra daug pasaulinio masto drabužių žvaigždžių. Tarp jų yra tokie pavadinimai kaip Taylor Swift, Kim Kardashian, Paris Hilton, taip pat mūsų tautiečiai Anna Sedokova, Lera Kudryavtseva ir daugelis kitų.

Kiekvieną sezoną „Giovani“ siūlo apie 350 naujų modelių. Tai leidžia beveik kiekvienam grožiui pasirinkti geriausią variantą sau. Kai kurie žmonės renkasi diskretiškus, griežtus drabužius, kiti nori atvirumo ir neįtikėtinai moterišką. Svarbiausia, kad visa tai ir dar šiandien yra pasirengusi pasiūlyti „Jovani“ mados namus.

Šerrio kalnas

Tai amerikietiška kompanija, gaminanti prizines ir vakarines sukneles. Be to, prekės ženklas yra vienas iš Jungtinių Amerikos Valstijų lyderių.

Keletą dešimtmečių „Sherry Hill“ įkūrėjas ir profesionalių dizainerių komanda kuria unikalias kolekcijas. Labiausiai įdomu yra tai, kad Holivudo žvaigždžių suknelė yra mados namuose, taip pat tarptautinių grožio konkursų, tokių kaip Miss USA ir Miss World, dalyvis.

Vakaro vakaro nuostabi apranga Sherry Hill įgijo didžiulį populiarumą toli už Jungtinių Valstijų ribų - Kanadoje, Azijoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir daugelyje kitų šalių. Netgi Rusijoje ir NVS šalyse absolventai mėgsta nešioti šerbrų sukneles.

Terani couture

Amerikos mados namai „Terani Couture“ yra žinomi visame pasaulyje. Visa tai dėka unikalios, elegantiškos vakarinės suknelės. Kiekvienas apranga yra tarsi menininko šedevras.

Modeliai kuriami remiantis dabartinėmis mados tendencijomis, tačiau autoriai nepamiršta komforto. Dizaineriai naudoja lengvus, tekančius audinius, tokius kaip satinas, šifonas ir šilkas. Tai leidžia mums pabrėžti vaizdo lengvumą, patogumą.

Svarbus prekės ženklo pranašumas yra tai, kad jie nepažeidžia drabužių pagal griežtus moterų grožio standartus. Tai reiškia vieną dalyką - bet koks grožis, neatsižvelgiant į jos aukštį, svorį ar figūrą, gali pasirinkti idealų aprangą. Reikia gilaus skilimo, kita - atvira nugara, trečioji ir visiškai atvira pjūvis, atverianti lieknas kojas. Visa tai ir dar daugiau yra Terani Couture kolekcijose. Jums tereikia mokytis ir pasirinkti geriausią vakarinę suknelę.

Dolce & Gabbana

Netgi tie, kurie toli nuo mados pasaulio žino apie tokio prekės ženklo buvimą. „Domenico“ ir „Stefano“ kiekvieną sezoną siūlo vis daugiau naujų kolekcijų, elegantiškų ir unikalių vakarinių suknelių, kurios gali papuošti ne tik pačią merginą, bet ir šventę, kurioje ji pasirodys „Dolce Gabbana“ suknelėje.

Šį sezoną prekės ženklas buvo orientuotas į gėlių modelius, lino stilių ir unikalų daržovių modelį. Tiesa, kad mados pasaulyje nėra sienų.

Žiemą, dizaineriai atėjo su vakarinėmis suknelėmis Sicilijos bajorų stiliaus, pagamintų iš juodų audinių ir papildytų aukso siūlais, akmenimis ir siuvinėjimais. Vasarą „Dolce Gabbana“ siūlo suknelę paprastomis ažūrinėmis suknelėmis su sudėtingomis aplikacijomis ir dažytomis gėlių motyvais.

Kaip ir anksčiau, nėriniai ir guipure yra svarbūs ir permatomi. Tiesą sakant, tai yra visavertė garsaus prekės ženklo vizitinė kortelė. Ką pasakyti apie kokybę, kurios aukštas lygis net nėra aptartas.

Mados namas „Dolce Gabbana“ siūlo madingoms moterims ypatingą progą dėvėti savo išskirtines sukneles arba pasirinkti kasdienio gyvenimo modelį ar keliones į darbą. Kiekviename iš jų bus unikalus gražus.

Valentino

Italų prekės ženklas "Valentino" pažodžiui kiekvieną sezoną mums patinka naujomis kolekcijomis. Įmonė buvo įkurta 1960 m., Tačiau vis dar yra mados pasaulio viršuje ir neabejotinai atsisakys savo pozicijų.

Nenuostabu, nes reguliariai stebime mados šou ir stebime Valentino išradimų sprendimų sudėtingumą.

Naujos vakarinės suknelės prabangos ir moteriškumo. Kolekcijos yra tarsi sujungtos su šiuolaikiniu angliško stiliaus stiliu ir tradicijomis. Todėl vaizdas tampa patrauklus, romantiškas ir moteriškas.

Šiemet Valentino mėgsta mus su puikiais gėlių atspaudais, pastelinėmis ir ryškiomis spalvomis, pūkuotais sijonais ir sudėtinga iškirpte. Pateikiami modeliai yra tokie įvairūs, kad leidžia bet kokiam mados gaminiui rasti geriausią sprendimą sau.

Pagrindinė „Valentino“ tendencija šiame sezone yra šluostės, skaidrios struktūros organza, subtilus nėriniai, spaudiniai, maksimalus ilgis ir raukšlės.

Elie saab

Elie Saab yra unikalus dizaineris, kuriantis vakarinius suknelius. Jei norite suprasti madą, gana sudėtinga painioti savo stilių su kitais. Jo suknelės rodo prabangą, paslaptingą moteriškumą, eleganciją ir netgi tam tikrą dramos kiekį.

Nenuostabu, kad Elie Saab komplektai pritraukia visame pasaulyje žinomas žvaigždes, kurios ketina dalyvauti labai svarbiuose ir įdomiuose renginiuose. Tokiose suknelėse jaučiatės pasitikintys, grakštūs, sudėtingi ir savo vaizdui pridėti šiek tiek aristokratijos.

Pažymėtina, kad Elie Saab siūlo ne tik didžiulį vakarinių suknelių pasirinkimą, bet ir kasdienio gyvenimo sukneles. Bet įsitikinkite, kad jame galite atrodyti puikiai ir unikaliai. Kitų žiūrovų nuomonė bus nukreipta į jūsų kryptį, net jei jūs tiesiog išeisite į verslą į gatvę arba einate dirbti į suknelę iš Elie Saabo.

Atminkite, kad šį sezoną Elie Saab pirmenybę teikia subtiliausiems pasteliniams atspalviams. Ir su jais turite būti atsargūs, pasirinkti reikiamus priedus ir taikyti švelnų makiažą, kuris neleis jums sutrikdyti moteriško įvaizdžio.

Rosa Clara

Tai Ispanijos prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Svarbus vakarinių suknelių bruožas yra aiškus siluetas, išskirtinis apdaila ir aukštos kokybės gražių medžiagų kokybė.

„Rosa Clara“ suknelės gali būti dėvimos įvairiuose renginiuose, kur ji turi būti elegantiška, patraukli ir natūrali. Tai yra vaizdai, kuriuos dizaineris mėgsta.

Vakarinės suknelės siūlomos ryškiais atspalviais, su spinduliavimo apdaila, kuri bus jums labiausiai pastebimas asmuo atostogų metu. Karoliukai, blizgučiai, kristalai - tai tik nedidelė dekoro dalis, naudojama suknelėms papuošti.

„Rosa Clara“ vakarinių modelių kolekcijų grožis yra tas, kad jie puikiai išryškina orumą, bet neatskleidžia jų išsamiai, taip pat slėpia tam tikrus trūkumus.

Dėvėję nemokamą supjaustytą suknelę ir pridedant priedus, galėsite puikiai parodyti savo asmenybę ir parodyti save tik iš geriausios pusės.

Zuhair murad

Šis dizaineris ilgai įrodė pasauliui, kad sugeba sukurti tikras šedevrus, neįtikėtinai elegantiškas ir moteriškas sukneles.Nenuostabu, kad raudonų takelių žvaigždės kreipiasi į jį.

Jo dirbtuvė Murad, Libano gimtoji, buvo atidaryta 1995 m. Beiruto mieste. Nuo vaikystės atsirado dizainerio pradžia. Jis neatsisakė savo aistros. Ir dėl geros priežasties. Galų gale, jis netrukus tapo labiausiai pageidaujamais ir perspektyviausiais specialistais. Kiekvienais metais „Zuhair Murad“ kolekcijos dalyvavo tarptautinėse madų parodose ir laimėjo aukščiausius įvertinimus ir gerus atsiliepimus.

Tikrai garsiai Muradas pasakė apie save ne taip seniai, kai jis surengė pirmąją mados šou Paryžiuje. Aprangos unikalumas yra unikalus iškirpimas, fantazijos pasireiškimas kiekvienai suknelei, taip pat paslėptas seksualumas. Jie ribojasi su vulgarumu, bet niekada nepalieka šios plonos linijos. Kadangi vaizdai yra nuostabūs.

Gucci

Pasaulyje garsus mados prekės ženklas „Gucci“ nepaliko savo gerbėjų be išskirtinės vakarinių suknelių kolekcijos šiais metais.

Pagrindinis modelių bruožas tapo romantišku ir neįtikėtinai subtiliu vaizdu. Beveik nėra vietos šlovingumui ir seksualumui. Iš šios merginos, sukeldamos tokias sukneles, tampa dar labiau pageidautina ir paslaptinga.

Visi komplektai yra puikiai papildyti vaizdais, pagamintais iš laukinių augalų. Jei norite atrodyti kaip tikra nimfa, turėtumėte atkreipti dėmesį į Gucci vakarinių suknelių kolekciją.

Tony dubenys

Apie 20 metų šis prekės ženklas laikomas vienu geriausių pasaulyje kuriant vakarinę suknelę. Pateikiami modeliai visada išsiskiria išskirtiniu pjaustymu ir nuostabiu dizainu.

„Tony Bowls“ komplektuose yra unikalus kūrėjo genijus ir aukštos kokybės šiuolaikinės medžiagos. Swarovski kristalų apdaila atliekama rankiniu būdu, lygiai taip pat, kaip karoliukai, stiklo karoliukai.

Audinių pasirinkimas visada yra nuostabus. Pažodžiui kiekvienas modelis yra unikalus, nepakartojamas. Net nėra kopijavimo suknelių užuominos. Kiekviena nauja kolekcija stebina, kaip gali būti įvairių dizainerių.

Svarbus prekės ženklo bruožas yra tai, kad ji gamina įvairius renginius ir šventes. Jei norite, dėvėkite kokteilių suknelę arba vestuvių suknelę. Taip pat pristatėme įvairius pobūvių ir baigimo modelius. Pažymėtina, kad „Tony Bowls“ netgi sukuria sukneles mergaičių dalyvavimui įvairiuose grožio konkursuose.

Kaip matote, mados namai ir garsūs dizaineriai ypatingą dėmesį skiria vakarinėms suknelėms. Kiekvieną sezoną jie kuria vis sudėtingesnes kolekcijas, seka šiuolaikines tendencijas, naudoja aukštos kokybės medžiagas ir padeda moterims pabrėžti savo individualumą ir originalumą.

Štai kodėl turėtumėte skirti daugiau dėmesio populiariems prekių ženklams. Nereikia pirkti jų suknelių. Paimkite idėją kaip pagrindą, pabandykite jį patys, sureguliuokite pagal savo skonį ir figūros bruožus. Štai tada vaizdas bus tikrai moteriškas, pageidautinas ir gražiausias.

Komentarai
 1. Liudmila
  05.08.2015

  Aš visada mėgstu Giovanni sukneles. Aš niekada nepadariau klaidos. Suknelės puikiai dera ant figūros, nepriekaištingai siuvamos.

 2. Svetlana
  24.07.2015

  Man Elie Saab nebėra konkurencinga. Pažvelkite į šiuos elegantiškus audinius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys