Vakarinės suknelės

Vakariniai suknelės dizaineriai

Vakariniai suknelės dizaineriai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Carla ruiz
 2. Pronovijos
 3. Dave ir johnny
 4. Faviana
 5. Tadashi shoji
 6. La femme
 7. Angela & alison
 8. Yolan cris
 9. Tarik ediz
 10. Marchesa
 11. Oscar de la Renta

Pasirinkus šventės atvaizdą, mes visi netyčia apsisprendžiame mados dizainerių kryptimi, pasirenkant dizainerio vakarinę suknelę mūsų figūroms ir spalvų tipui. Akys išsklaido ne tik modelių skaičių, bet ir dizainerius bei mados namus. Taigi verta paminėti mėgstamiausius ir ištirti, ką jie siūlo ypatingoms progoms.

Carla ruiz

„Carla Ruiz“ ženklą sukūrė madinga šeima „Ruiz“, kurios užduotis - pritraukti visuomenės ir visos mados pasaulio dėmesį į grožį ir eleganciją, būdingą kiekvienai moteriai. Tai tik vakarinės ir kokteilių suknelės, kuriose atspausdintas patikrintas pjūvis, naudojami geriausi audiniai, būdinga aukšta kokybė, o ypatingas dėmesys detalėms. Nėra tikimybės, kad santuoka bus rasta autentiškuose Carla Ruiz drabužiuose.

Patogios moterys, kurių drabužių spinta yra tik originalumo ir originalumo vieta, sudaro pagrindinę šio prekės ženklo vartotojų dalį. To priežastis buvo kai kurios funkcijos, kurios buvo pastebėtos jo darbe:

 • jei sukuriami nauji vaizdai, jie yra unikalūs;
 • subtilus elegancija laikoma pagrindu;
 • naudojamos inovatyviausios technologijos siuvimo srityje;
 • individualiai suprojektuoti siūlai ir siluetas kiekvienam centimetrui.

Neva kolekcijoje natūralūs motyvai ir gėlių temos, ryškios ir turtingos spalvos buvo matomos plika akimi. Daugelis modelių buvo papuošti nėrinių dekoracijomis.

Iš tiesų, mažai žmonių gali būti nustebinti tokiomis idėjomis, nors kiekvienas modelis yra pripažintas išskirtiniu. Bet tai, kas tapo tikru šoku, buvo visiškai atskiros kolekcijos pristatymas, kuris netgi turėjo originalų pavadinimą - „Pasodinta motina“. Čia viskas sukurta brandioms moterims, kurios, formuodamos atvaizdą, remiasi elegancija ir glaustumu.

Dabar Carla Ruiz atstovai gali teisingai teigti, kad jų modeliai apima visas amžiaus grupes. Jei dėvi Carla Ruiz suknelę, tuomet jūs jau žinote, kas bus šio vakaro karalienė.

Pronovijos

Niekas negali taip puikiai suderinti išskirtinio audinio ir puikiai pritaikyto pjaustymo. Kiekviena kolekcija sukurta nuo nulio, todėl jai būdingas išskirtinumas ir unikalumas. Pagrindinis audinių atrankos kriterijus yra jų natūralumas, nieko dirbtinio ir sintetinio, tik organza, satinas, taftas, šilkas, šifonas ir satinas.

Be natūralių audinių, esančių Pronovias modeliuose:

 • išskirtinumas;
 • subtilumas linijose;
 • rankinis vykdymas;
 • aukštos kokybės galutinio produkto.

Žodžiu, viskas, ko reikia, kad būtų sukurta unikali vakaro išvaizda. Tik Ispanijos meistrai kiekvienu sezonu aukščiausiu lygiu sugeba patenkinti patyrusių gerbėjų skonį.

Naujais metais „Pronovias“ vardu buvo pristatyti stiliai, užpildyti patrauklumu ir moteriškumu, siluetais, kuriuose aiškiai matoma elegancija ir rafinuotumas. Jei esate klasikų gerbėjas, tada „Pronovias“ kolekcijose rasite gerų galimybių.

Dave ir johnny

Jei matote suknelę, kuri įkūnija elegantišką, entuziazmą, žavesį ir dramą, tuomet turėtumėte žinoti - ją sukūrė Dave ir Johnny prekės ženklas. Dave ir Johnny kūrinius galės įvertinti tik nepriekaištingo skonio ir aistros už nepriekaištingą vakarinę suknelę savininkai. Vienos iš šių suknelių išdirbimo priežastis gali būti bet koks šventinis renginys, netgi išeinant ant raudono kilimo.

Kiekviena suknelė turi detalų dekoro dizainą - tai yra prekės ženklo akcentas.Jei naudojami karoliukai, tada tik unikalūs, jei iškirptė yra spalvinga, jei tinka elegantiška, jei stilius yra klasikinis su šiuolaikiniais motyvais. Tai, pavyzdžiui, turėtų būti puošybinė suknelė, ar ne? Įrodymas tarnavo kaip atskira suknelių linija.

Net atspalviai yra unikalūs - mėlyna, geltona, net tamsūs tonai paskatino kurti dramatiškus drabužius. Spaudiniai turi ypatingą vietą vaizdams kurti: geometrinius, gėlių, gyvūnų ir netgi abstrakčius. Tik „Dave“ ir „Johnny“ gali taip sumaniai ir nepastebimai sujungti lengvus užuolaidas, spaudinius ir vienkartinius dekorus (sagė, siuvinėjimas). Be dėmesio suknelės savininkas iš Dave ir Johnny prekės ženklo tiesiog to nepadarys.

Net ir kainų diapazonas daro merginas žavisi šį prekės ženklą. Ir tai nepaisant to, kad modelius sukuria Holivudo tendencijos, pasirinktos socialiniams renginiams.

Faviana

„Faviana“ prekės ženklo kūrėjai žino, kokie suknelės kiekvienas iš mūsų svajoja, kurioje suknelėje jums reikia pasirodyti plačiajai visuomenei. Žinoma, daugiau nei 20 metų šis prekės ženklas buvo Moradi šeimos vadovaujamas. Ir, savo ruožtu, jai būdingas naujoviškas požiūris į suknelių kūrimą šventiniam vakarui.

Pagal žinomų dizainerių kontrolę kiekvienas suknelės kūrimo etapas. Ypatingas dėmesys skiriamas detalėms, nes jie gali transformuoti gatavą suknelę. Karoliukai, unikalūs stiklo karoliukų variantai, kruopščiai atrinkti ir fiksuoti spindesiai, tik siuvinėjimas rankomis - visa tai yra Faviana suknelėse.

Dizaineriai visada sugeba pateikti tinkamus akcentus, priimti teisingus sprendimus dėl pagrindinės spalvos ir kelių atspalvių derinio. „Faviana“ prekės ženklo modelius dažnai galima pamatyti „EntertainmentWeekly“, „InStyle“ ir „Us Weekly“ viršeliuose, ir net Ashley Bensonas sutiko tapti šio prekės ženklo veidu. Tačiau ji įsitvirtino kaip stiliaus piktograma.

Tadashi shoji

1982 m. Vakaro mados pasauliui buvo pažymėtas svarbus įvykis - amerikiečių dizainerio žvaigždė, turinti japonų šaknis - Tadashi Shodshi - švytėjo ryškia šviesa. Daugelis dizainerių nusivylė „fashionistas“, pristatydami nedidelių dydžių modelius, ignoruodami jaunąsias moteris su apetitinėmis formomis. Tadashi Shodshi, vienas iš nedaugelio dizainerių, perėmė pilnavidžių madų transformaciją, kurie taip pat gali švyti viešai ir atrodo ne blogiau nei lieknas merginos.

Šis dizaineris savo kolekcijas sukūrė taip įvairiai, kad bus patenkintas kiekvienas skonis ir noras. Jei norite būti elegantiškas, tada suknelė prie grindų Jums tinka, norėsite demokratijos - kokteilis turės būti, beje, nėriniai papildys romantiką, moteriškumą, įkūnijamą basku, ir stilių - skaidriais gabalais, kurie naudojami kaip įspūdingas dekoras.

Na, kaip galite ignoruoti silueto vientisumą, poliruotą, apgalvotą, šiuolaikinę liniją, unikalų ženklo supjaustymą, kuris laikomas autoriu. Kiekviename iš savo kūrybų Tadashi stengiasi sujungti formas ir eleganciją.

Yra vieta ekspresyviam dekoravimui, o tekstūruota apdaila sukurta remiantis naujoviškomis technologijomis. Nėra nieko, kad daugelis pasaulio du, aktorės ir tiesiog gražios moterys save pripažino Tadashi Shoji suknelių gerbėjais.

La femme

Amerika pasauliui suteikė daug naujų atradimų ir puikių žmonių, mados pasaulyje taip pat yra daug amerikiečių dizainerių, tačiau „La Femme“ prekės ženklas pranoko visus ir iškart paskelbė save lyderiu. Pasaulis dar nematė tokių nuostabių vakarinių ir kokteilių suknelių. Yra prabangus apdaila ir supjaustyti, kad sumaniai pabrėžia tai, ką reikia pabrėžti, ir slepia tai, kas turi būti paslėpta. Jūs nerasite dviejų panašių vaizdų, nes kiekvienas modelis įkūnija ryškią asmenybę.

Nesvarbu, koks yra sijono ilgis, kaip puošia viršūnę ir kaip ryški suknelė, ji vis dar tinkamai išryškins visą turimą orumą.

Dizaineriai pagalvojo apie kiekvieną variantą: sukurta visa eilė trumpų kokteilių modelių aktyvioms mergaitėms, visų klasikinių ir suvaržytų mėgėjų mylės ilgas vakarines sukneles.Na, jei dar nenusprendėte, kuriai grupei esate, asimetrinės linijos leis jums sujungti dvi nuotaikas vienoje.

Angela & alison

Matydami vieną Angelos ir Alisono suknelę, negalite pamiršti, kad visi modeliai yra tokie ryškūs:

 • specialus dizainas;
 • sodrus, turtingas apdaila;
 • sočios spalvos;
 • šviesūs, ryškūs, putojantys rhinestones;
 • prabangus, karalienės turtingas siuvinėjimas.

Dažnai suknelėms suteikiamas rytietiškas stilius. Su tokiu apranga jūs galite geriausiai pabrėžti savo individualumą ir atskirti jį nuo minios. Jus supa tinkamas dėmesys, išlaikant moterišką eleganciją. Na, kaip jūs galite likti abejingi nuo gilaus skilimo, kuris yra šiek tiek paslėptas už permatomo audinio, nuo montavimo silueto ir akį traukiančio apdailos. Atėjo laikas parodyti sau patikimą asmenį.

Taigi drąsus apranga turi būti tik ryškus: turkis, gryno smaragdo, aukso ir turtingos raudonos spalvos. Čia jūs galite saugiai daryti be priedų, kai kuriose suknelėse jie netgi bus atviri, todėl tik makiažas ir tinkama šukuosena yra būtini norint užbaigti vaizdą.

Angela & Alis modelių klasika taip pat rado vertingą vietą. Klasikinis, tiesus, lengvas audinys ir originali apdaila, padedanti aprangai. Dizaineriai mėgsta pridėti skaidrumo iliuziją, neriboja savo vaizduotės formuodami iškirptę, sukuria purus traukinius ir eksperimentuoja su spalvomis.

Kiekviena moteris suras čia savo įvaizdį, pasirinkite reikiamą dydį iš didelio diapazono ir bus tobula ne tik tam tikru vakaru, bet ir kasdien.

Yolan cris

Tokia vakarinių suknelių drąsa neleido net vieno dizainerio, bet dizainerio prekės ženklo Yolan Cris kūrėjai galėjo ne tik nustebinti, bet ir laimėti milijonų drąsių ir drąsių ponių širdis. Barselonos mados dizaineriai ne tik vestuvių pramonėje paskelbė save, o vakaro mados pasaulis taip pat pripažino savo talentą.

Raudonasis kilimas - toks drąsus vardas yra vakarinių suknelių linija. Jau pagal pavadinimą tampa aišku, kad paprastos ir nuobodu suknelės čia nesimoks. Kiekvienas modelis bus vertas iškilmingiausių, įdomiausių ir svarbiausių įvykių. Mados dizaineriai mėgsta žaisti ant kontrastų, o tai labai gerai. Visiškai uždarytas stilius, atrodo, turėtų būti klasikinis ir kuklus, tačiau skaidrus audinys visiškai sumaišys visus stilius ir paverčia moterį viliojančiu. Baltos ir juodos spalvos derinys reikalauja įgūdžių ir profesionalumo, o seduktyviai priglundantis viršus, kuris sklandžiai patenka į tekančią dugną, yra naujausios kolekcijos akcentas.

Nesvarbu, kaip gražūs vienspalviai sprendimai, bet gilių atspalvių, kurie yra vertingi akmenų, akyse, sunku įsivaizduoti tobulesnę suknelę. Yra keletas yolan Cris būdingų savybių, tai yra didelė bohemiškoji nėriniai, pompos sijonai, priešais sutrumpintas apvalkalas.

Konservatyvios moterys taip pat turės vietą keliauti, nes yra pakankamai modelių, kuriuose kontūrai primena apvalkalo aprangą, A-liniją. Žinoma, net ir šiuose griežtuose modeliuose dizaineriai pridėjo savo pačių klasikos viziją, kurią galima pamatyti per daug siuvinėtus audinius ir autoriaus apdailą.

Tarik ediz

Kiekvieną vakarinio mados mados tendencijų žinovą žavisi vaizdai, kurie išdidžiai pavadinti Tariku Edizu. Firminės parduotuvės yra penkiuose žemynuose, ir kiekviena kolekcija yra tokia sėkminga, kad visi madingi namai pavydi. Niekas negali taip sėkmingai derinti autoriaus detalių ir moteriškos elegancijos. Iškirpimas yra taip gerai parinktas, o audiniai yra puikios kokybės.

Dizaineris mano, kad spalva yra nepamirštamo įvaizdžio pagrindas, todėl ne tik ryškūs, bet ir pasteliniai atspalviai pasižymi precedento neturinčiu ekspresyvumu dėl turtingos tekstūros ir tekstūros. Visa tai dažnai derinama su skaidrių audinių įdėklais. Juodoji yra pasirinkta klasikai, kuri dėl nuopjovos neatrodo nuobodu.

Tai pjūvis - apgalvotas, stilingas ir patrauklus, kuris tapo būdinga detalė, pagal kurią Tarik Ediz suknelės yra atpažįstamos. Naujausiose kolekcijose aiškiai matoma V formos iškirptė, kuri atskleidžia ne krūtinę, bet atgal. Karkasas turi skaidrią įdėklą, o rankovės yra beprecedentės elegancijos.

Na, kokia suknelė gali būti tobula be tinkamo apdailos. Tikriausiai pavadinimai buvo taip dizaineriai, nes kiekvienas modelis yra prabangus ir elegantiškas dėl apdailos. Tai gali būti nėriniai su romantiškais motyvais, ekstravagantiškais blizgučiais, surinktais visoje kompozicijoje.

Marchesa

Jei jums reikia prabangos, tikrai pasirinkite „Marchesa“ prekės ženklą. Kiekvienas iš vakaro ar vestuvių kolekcijos apipavidalinimas iš įprastos mergaitės taps reguliariu karaliaus masto žvaigždė.

Ką galime pasakyti apie Holivudo žvaigždes, kurios pasirenka Chapman ir Craig sukneles - du žavingus dizainerius iš Didžiosios Britanijos socialiniams renginiams?

Galite sudaryti kelių puslapių sąrašą, jei išvardijate visas filmų žvaigždes, kurios atsirado Marchesa komplektuose. Jei radote suknelę, kurioje senoviniai austi į rytietiškus motyvus, tai buvo sukurta pagal „Marchesa“ prekės ženklą.

Oscar de la Renta

1965 m. Įkurtas mados namas, pavadintas didžiojo dizainerio Oscar de la Rentos vardu, niekada savo istorijoje nusivylė savo gerbėjais. Kiekvienoje kolekcijoje prabangūs vakariniai suknelės yra šalia paprastų modelių. Ir visur yra elegantiškos linijos, ryškios spalvos. Tačiau kodėl čia gali būti nustebintas, jei šitas šeimininkas yra apdovanotas kaip mados dizaineris Baltuosiuose rūmuose.

Tokiuose elegantiškuose įrenginiuose yra vieta tik kilniems audiniams ir pageidautina, kad jie turėtų natūralų svorį. Dizaineriui net nesvarbu, koks pats modelis atrodo. Daugiasluoksnė sijonas pakyla kaip debesis, pabrėždama viską, ką reikia pabrėžti. Holivudo žvaigždės pasitiki savo kūnais didelės raidės didelio mados dizainerio rankomis, nekelia abejonių, kad vaizdas bus apsvaiginimo.

Negalima nuvertinti didžiojo meistro darbų rezultatų, skambindami jo kolekcijomis pret-a-porter. Galų gale, jo drabužiai yra aukštos mados, nerealiai aukštos kokybės ir neįtikėtinai gražus spektaklis. Netgi juodos ir baltos spalvos klasika, kurią daugelis dizainerių gauna tiesiog nuobodus, su Oscar de la Renta ateina netikėtai įdomu ir ryškiu. Patrauklių detalių ir priedų audimas į vasaros modelius ir drąsius spaudinius, vaizdų skiedimas siuvinėjimu ir sudėtingų programų pridėjimas yra tai, ką matome naujausioje kolekcijoje.

Komentarai
 1. Jeanne
  29.08.2015

  Suknelė su rožėmis apatinėje nugaros dalyje Tarik Ediz yra tiesiog neįtikėtinai patraukli. Aš to noriu.

 2. Margarita
  16.08.2015

  Kartais pavydu merginas manekenas. kurie gali dėvėti tokius drabužius. Drooling)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys