Vakarinės suknelės

Vasaros vakarinė suknelė

Vasaros vakarinė suknelė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Trumpas
 2. Ryškus ilgas
 3. „Sundresses“
 4. Su pjūviu
 5. Laisvas pjovimas
 6. Marškinių suknelė
 7. Asimetrinė
 8. Trumpas priekinis ilgis
 9. Graikų
 10. Ballonas
 11. Undinė
 12. Su pakopomis ir frills
 13. Į vestuves

Vasara - tai atsipalaidavimo, linksmybių ir švenčių laikas. Puikus mergaičių sezonas, rodantis save visame šlovėje. Ypatingas dėmesys skiriamas vakarinei suknelei. Mados dizaineriai savo ruožtu siūlo didžiausią pasirinkimą. Pirmenybė teikiama šviesiems, erdviems audiniams, spalvingiems ryškiems atspaudams, grafiniams modeliams. Įdomu tai, kad tradicijos, likusios nuo praėjusių metų laikų, išlieka tendencijos. Vis dėlto retro stiliaus vasaros suknelės yra neįtikėtinai populiarios, bet dabar pagrindinis dėmesys skiriamas XX a. Bet apie viską išsamiau.

Trumpas

Priėmimai ir įvairios šalys, kurios vyksta tiesiogiai atvirame ore, diktuoja savo stilių. Paskutinės mados šou rengiamos dizaineriai šokiruojantis mini, pagamintas iš ryškių audinių. Šią suknelę pademonstruosite savo figūros žavesį ir puikiai dera prie renginio temos.

Mini ilgis puikiai tinka paprastiems siluetams. Pavyzdžiui, A-siluetas ir dėklas. Papildykite juos atvira nugara ar iškirpte, o jūsų vaizdas bus neįtikėtinai patrauklus. Nebijokite, kad stiliai yra pernelyg paprasti. Dėl spalvų ir medžiagų tekstūros jūs kompensuojate šį niuansą.

Naujuoju vasaros sezonu mados dizaineriai naudojo visas priemones, skirtas ryškiam ir kartais ekstravagantiškam vakarinės suknelės dizainui. Pavyzdžiui, moteriškos plisuotos nėrinės, dekoratyviniai siuvinėjimai, dideli blizgučiai, plunksnos, pakraščiai ir pan.

Visas dėmesys sutelkiamas aplink aukso, bronzos, sidabro atspalvius audinio apdailoje, taip pat holografinius trimatius efektus, kurie tapo madingi.

Vienas iš įdomiausių dizainerių sprendimų yra garsių paveikslų reprodukcijų naudojimas, kad būtų galima spausdinti ant trumpų suknelių, etninių modelių ir pan. Taigi galite suderinti įvykio būseną, taip pat parodyti savo žinias aukšto meno pasaulyje.

Ryškus ilgas

Šviesūs vakariniai suknelės ant grindų laikomi idealiais, jei vakare pasirodo karšta. Jei nenurodoma aiški juosmens linija, ji leidžia net merginoms, turinčioms pilną figūrą, dėvėti suknelę.

Dėl ryškių, prisotintų spalvų ir spaudinių, didelių gėlių ar akvarelės motyvų, modelis gali būti vadinamas vasaros vakaro drabužių spinta.

Šį sezoną suknelės su plonais spageti diržais ir amerikietiška kilpa naudojasi didžiausiais kailiais. Ploni arba lygūs audiniai, pagaminti iš lengvų medžiagų. Čia nereikalingi priedai ant kaklo, tačiau atrodo tinkami dideli apyrankės.

„Sundresses“

Suknelė su plonu dirželiu ilgiau nei paplūdimio mada. Šiuo atveju tai yra visi tie patys mylimi daugelio vakarinių suknelių. Mados šou švenčia monochromatinių, bet ryškių modelių, taip pat spaudinių, kurie puikiai tinka vasaros vakarėliui, populiarumą.

Galite pridėti vasaros suknelę su plataus skrybėlę, tvarkingą rankinę, kuri dėvima ant peties, arba stačiakampio formos sankabą.

Su pjūviu

Kaip jaučiatės vasaros vakaro suknelės prie grindų ir netgi su aukšta plyšiu, kuris flirtuojasi parodo koją? Tai ne tik įkūnija moteriškumą, seksualumą ir rafinuotumą, bet ir mados tendenciją, kuri yra pavasario-vasaros sezonas. Ir visi, nes darbe aukštas pjūvis yra netinkamas, diskoteka nėra patogu, bet šventiniam vakarui būtent tai, ko jums reikia.

Laisvas pjovimas

Apranga, kuri atrodo pora dydžio, didesnio už jūsų tikrąjį dydį, suteikia ne tik atitiktį dabartinėms mados tendencijoms, bet ir taupo vasaros vakarais šilumą.

Jų žavesys yra tai, kad jie palankiai vertina plonas mergaites, norinčias vizualiai pridėti keletą kilogramų sau, tačiau tuo pačiu pabrėžti pilnų moterų, nenorėjusių parodyti aplink juosmens ar pilnų klubų, grožį.

Tačiau pasirinkimas turėtų būti kruopščiai atliekamas, kad nebūtų formuojama savo forma. Norėdami užbaigti vaizdą, naudokite įspūdingus priedus.

Marškinių suknelė

Naujuoju vasaros sezonu suknelės tapo moteriško elegancijos simboliu. Ir visi dėka griežto supjaustymo nebuvimo, kuris pridėjo prie pernelyg didelio sunkumo modelių. Atnaujinti modeliai pabrėžia moteriškumą. Ir ilgis svyruoja nuo mini ilgio iki maks.

Asimetrinė

Asimetriška vasaros apranga yra viena iš pagrindinių sezono tendencijų. Jie gali turėti asimetrišką karkasą arba sijoną, arba visus kartu. Bet vis dar populiariausia sijonas netaisyklingos formos. Jis atsidaro vienoje kojos pusėje šlaunyje, o kitoje - šiek tiek žemiau kelio.

Šis stilius yra tinkamas renkantis kokteilių suknelę ar tuniką.

Kaip ir aksesuarai, laukiami lengvi sandalai, romėniški sandalai, stiletai ar kepurėliai. Juvelyrika pasirinkta atsižvelgiant į renginio pobūdį.

Trumpas priekinis ilgis

Vakaro vasaros aukšto lygio stiliaus apranga taip pat išlieka tendencija ir netrukus išeis iš kilimo ir tūpimo takų. Dabar daugiau dėmesio skiriama ilgam traukiniui ir mini sijonui.

Jei anksčiau tokie modeliai buvo svarbūs partijoms ir neoficialioms šventėms, dabar dizaineriai juos pritaikė iškilmingiems priėmimams.

Graikų

Graikų stilius šiandien interpretuojamas skirtingai. Tai apima bodice su amerikietiška ranka, su peties dirželiu ant vieno peties. Medžiaga gali būti permatoma, tekanti.

Pasirinkę graikišką aprangą, atrodysite lygiai taip pat pelningi, kai atostogaujate, vakare pasivaikščioti ar netgi kaip pamergė.

Jei turite išsipūtusį pilvą, atkreipkite dėmesį į modelį, turintį šiek tiek perlenkimą arba graikų stiliaus ir imperijos derinį (aukštas juosmuo, pabrėžimas krūtinėje).

Papildykite išvaizdą vasaros atvirais batų sandalais, romėnų sandalais ir pan.

Ballonas

Suknelių baliono stiliaus ypatumas yra tam tikras baggumas. Tačiau tuo pačiu metu siluetas turi aiškias aplinkybes. Sijonas yra tarsi nugriautas iš vidaus, o atstumas nuo drabužio krašto iki juosmens sudaro apvalaus formos balioną. Taigi pavadinimas.

Ši vakarinės vasaros suknelės versija yra puiki apranga plonoms ar plonoms mergaitėms. Chubby beauties turėtų vengti tokių sprendimų, nes jie gali parodyti jūsų figūrą geresnėje šviesoje.

Jei iki balionų ilgio iki kelio ar midi, šiandien tikroji tendencija yra ilgi modeliai prie grindų ar kulkšnies. Šešėliai geriau pasirinkti šviesą.

Undinė

Šis stilius yra visiškai priešingas balionams. Jis dėvimas tik pasaulietinėmis partijomis, nors kai kurie modeliai su gėlių atspaudais ir ryškiomis spalvomis gali būti pritaikyti paprastiems pasivaikščiojimams, susitikimams su draugais.

Šią vasarą mados mermaid stiliaus suknelės gaminamos su basku, kuris leidžia sukurti vieną stilių.

Tačiau nepamirškite, kad ši parinktis tinka tik tiems, kurie turi figūrą - smėlio laikrodį. Tai reiškia, kad juosmuo turėtų būti ryškus, o klubai nėra plati. Su visa figūra, suknelė tik pabrėžia jūsų trūkumus.

Su pakopomis ir frills

Vasara yra puiki vieta blauzdoms, grioveliams ir pūkams. Tokie elementai gali papildyti moters figūrą, nes nenuostabu, kad šį sezoną jie yra populiariausių.

Vis dėlto labiausiai ekstravagantiškas variantas yra suknelių ir sijonų ilgų rankovių buvimas, kurių skaičius gali skirtis.Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų, taip pat nuo tam tikrų figūros savybių ir būsimo įvykio.

Į vestuves

Pakviesti į vasaros vestuvių nuotakos draugus ir jaunikius yra ypač džiuginantys, nes atėjo laikas mėgautis suknelės pasirinkimo procesu. Vasaros sezonui dizaineriai paruošė įvairius modelius, kurie bus puikus sprendimas bridesmaids.

Čia leidžiami šviesūs, erdvūs audiniai, smulkios spalvos, linų spalvos interpretacija. Sijonai gali būti ir ilgi, ir trumpi, arba net apranga gali būti puiki vakarinė suknelė.

Vasaros vestuvių mados derina kelis dalykus - tekančius, subtilius audinius, nėrinių dekorą arba permatomas medžiagas intarpams. Jie nebūtinai turi būti atvaizde, tačiau jie tikrai pabrėžs jūsų grožį ir iškilmingo renginio svarbą.

Komentarai
 1. Oksana
  29.09.2015

  Vasaros suknelės yra erdvios ir gražios. Tačiau nėra klišių: jūs galite dėvėti sukneles su rankovėmis, jei medžiaga yra lengva ir kvėpuoja.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys