Vakarinės suknelės

Gražiausios vakarinės suknelės

Gražiausios vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Trumpas
  2. Ilgas
  3. Su auksu
  4. Gražios suknelės su spalvų kontrastais

Graži suknelė kalba pati savaime, sunku apibūdinti ir įterpti žodžius, kaip graži. Ji turi būti tik matoma, ir dar geriau pabandyti ir nedelsiant pirkti. Ne kiekvienas dizaineris gali sukurti tokią suknelę, kuri visame pasaulyje sukeltų tik malonumą, o ne kritiką. Galų gale, idealus moteriškumo ir elegancijos, stiliaus ir prabangos proporcijų derinys - tai nėra lengva užduotis.

Trumpas

Nėra vienodų modelių, apribojimų ir struktūrų, dėl kurių sukurtos mados gražios vakarinės suknelės. Net atsižvelgiant į jų ilgį, nėra kanonų - suknelės iki grindų yra dieviškai gražios, o trumpos versijos yra ryškios ir liečiančios, bet visos jos nepraranda aktualumo.

Drabužių drugelis

Grožis nesuteikia jokių parametrų, todėl sunku pasirinkti gražiausią trumpą suknelę. Tačiau labiausiai neįprastas ir įsimintinas buvo „Lily Yong“ apranga. Labai sunku konkuruoti su juo, nes suknelė, nepaisant sijono apimties, yra neįtikėtinai lengva. „Lily Yong“ pavyko šilkiniu audiniu perteikti kandis.

Lininis stilius

Sprendžiant iš praeities rodo, gražiausios trumpos suknelės sukurtos lino stiliaus.

Tokie modeliai nesukūrė, nebent tingus dizaineris. Daugeliu atvejų buvo naudojami šilko ir satino audiniai. Įrenginys gali būti nėrinių įdėklai, kurie neturi lyčių lygybės ir pikantiškumo. Spalvų dizainerių pasirinkimas nėra aiškus - juoda, turtinga smėlio spalvos ir prinokusių vynuogių spalva.

Suknelė su plyšiu

Net ir trumpas ilgis negali būti kliūtimi, kad jame būtų gabalai, o ne nedidelis skilimas ir užuolaidos. Sumanus sudėtingiausių elementų derinys sukelia tik grožį suknelei, todėl neįprasta. Labai gerai pabrėžė, kad aksominio pjūvio originalumas yra iš anksto mąstomas tik tada, kai jo spalva yra sudėtinga ir gili, pavyzdžiui, akvamarinas.

Ilgas

Ši ilga suknelė laikoma įspūdingiausia. Apsvarstykite labiausiai paplitusius ilgo vakarinių suknelių spaudinius ir stilius.

Leopardo spausdinimas

Egzotiškos ir gyvūnų temos vis dar populiarios net ir vakarinėse suknelėse. Leopardas gana gerai išspausdina ir labai sėkmingai įkūnijo plaukiojančios suknelės siluetą.

Čia labiau nei bet kada geriau atrodo asimetrija, gilūs gabalai ir sluoksniuotos sijonai. Stulbinantis pavyzdys yra Roberto Cavalli kolekcijų pavyzdys.

Holivudo stilius

Negalima prarasti savo prabangių suknelių, kurių stilius pagamintas pagal Holivudo tipą. Jie gali būti atpažįstami nepaliaujamai giliai ant krūtinės, per dideli gabalai, blizgūs audiniai ir permatomumo poveikis. Jei tokios detalės sujungtos į suknelę, tai paprasčiausiai pasmerkta sėkmei ir gražiausių.

Juoda, kaip visada, yra mėgstamiausia, nes ji gali atnešti į paslapties vaizdą, naudinga pabrėžti įdegio ir atspalvio dekoracijas.

Siuvinėjimas

Garbė ir pagarba yra siuvinėjimas, puošiantis ilgas sukneles. Gėlės, išklotos blizgiais elementais, gali būti dedamos ant atskirų dalių arba užima visą suknelę.

Ypač gražus šis siuvinėjimas atrodo ant permatomo audinio, pridedant visą elegancijos ir lengvumo vaizdą.

Naujausiose mados parodose buvo sukurtas modelis: jei suknelė yra graži, tada siuvinėjimas tikrai bus puoštas. Ir ar jūs negalite susieti su gėlėmis, nes grobuoniški motyvai ir abstrakcionizmas taip pat gali būti atliekami siuvinėjimo būdu.

Siuvinėjimas gali turėti išvaizdą ir prabangią juostą. Su tokia neįprasta apdaila, gerai suvienodinta ir net rami spalva, o pjovimas yra labai sudėtingas ir gana originalus.

Draperija

Sėkmė, kuri vulgariame sezone turėjo ilgas sukneles, įkvėpė dizainerių. Todėl jie nustojo eksperimentuoti su suknelėmis ant grindų, suteikdami jiems skaidrumo. Sijonai tapo prabangesni, drapiruotės yra dar originalesnės, o plisuotasis efektas buvo naudojamas kaip naujovė.

Su auksu

Kiekvienais metais visos jaunos mergaitės apsimeta pasirenkant suknelę, kurią jie dėvės į savo baigimo vakarėlį ar kitą ypatingą renginį. Šį sezoną visi dizaineriai, kaip ir susitarė, aukso pavertė akis į juodą. Kodėl gi ne pasirodyti socialinio paveikslo paveiksle, nes vaikystė praėjo, o suaugusumas reikalauja drąsos ir eksperimentavimo. Tokios suknelės grožis yra už siuvinėjimo ir visa, kas gražiai šviečia ir blizga.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į šviesius audinius ir audinius po auksu.

Metalo spalvos suknelė su traukiniu ir atvira nugara taip pat atrodo graži.

Gražios suknelės su spalvų kontrastais

Dėl drąsių ir neįprastų spalvų kontrastų suknelė bus nelabai graži. Visi madingi atspalviai gali padaryti duetą - garstyčių, vyno, koralų ir smėlio spalvą. Nepalikite batikos tapybos, kuri gali derinti neįprastus atspalvius, o pjovimas gali būti glaustas ir suvaržytas.

Eksperimentai yra ne tik spalvose, bet ir tekstūrose. Kodėl gi ne sujungti pleduotą šifoną, pavyzdžiui, su žakardu? Jei anksčiau jis buvo laikomas paradoksu, dabar tai yra vienas iš būdų pridėti išskirtinumą ir originalumą.

Laced

Ir desertui, kairėje nėrinių. Tai svarbu visur ir visiems. Nešvaraus audinio švelnumą galima išsklaidyti neįprastu pamušalu.

Nepriklausomai nuo to, nėra prasmės apibūdinti žavingus ir neįtikėtinai elegančius modelius, nes žodžiai netgi negali perteikti šimto dalies. Jie tiesiog turi pamatyti ir žavėtis.

Trumpai tariant, nauji gražių vakarinių suknelių modeliai yra iš esmės naujas dizaino požiūris.

Komentarai
  1. Nadia
    02.09.2015

    Nuostabus pasirinkimas. Man patinka suknelės su siuvinėjimu: jie yra neįprasti, bet moteriški.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys