Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės už 2019 m

Vakaro suknelės už 2019 m

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalva ir tekstūra
 2. Ilgas
 3. Midi
 4. Trumpas
 5. Su rankovėmis
 6. Retro suknelės
 7. Neramių Prom Dresses

Absolventai ir jų motinos daug dėmesio skiria suknelės pasirinkimui. Galų gale, tai yra neįtikėtinai svarbus įvykis savo gyvenime, galimybė paskutinį kartą parodyti savo šlovę prieš klasiokus ir klasiokus. Taigi, kas yra įtraukta į promo suknelių tendencijas? Pabandykime išsiaiškinti.

Spalva ir tekstūra

Išsiaiškinusi daugybę mados šou, buvo sukurta viena atskira nuomonė - visos vakarinės suknelės, skirtos baigti, puošia jaunąją merginą, pabrėžti jos švelnumą, jaunimo kūno grožį.

Tuo pačiu metu mados dizaineriai vienbalsiai pareiškia, kad naujuoju sezonu yra blizgių audinių tabu, pernelyg sodrus sijonas ir turtingas dekoras, kuris skiria per daug dėmesio. Bet nemanau, kad suknelė neprivalo būti kukli ir nepastebima, su paprasčiausiu pjovimo variantu. Nors net ir ši galimybė turi teisę egzistuoti, jei galėsite kompetentingai pasiimti išskirtinius papuošalus.

Ekspertų vertinimu, sėkmingiausi sezono suknelės atspalviai yra:

 • Vyno atspalviai;
 • Visų rūšių pasteliniai atspalviai;
 • Mėlyna;
 • Balta;
 • Pilka;
 • Juoda;
 • Turkis.

Stenkitės sukurti suvaržymo įvaizdį, vengti pernelyg atvirų gabalų, iškirpti, net jei turite kažką, ką girtumėte savo draugams. Atkreipkite dėmesį, pavyzdžiui, į atvirą nugarą, skaidrius įdėklus, sluoksnius, originalų apdailą, įdomias detales.

Audiniai - išskirtinai lengvi, erdvūs, su tekančia tekstūra, nėrinių apdaila, kontrastingi atspaudai. Visa tai leis jums pasidžiaugti savo ryškiais pipirais.

Taip pat atkreipkite dėmesį į aksomą. Jis visada buvo madoje, bet dabar atrodo, kad jis sugrįžo į savo populiarumo viršūnę.

Velvetas sukuria jauną mergaitę suaugusiam, pasitikinčiam ir tikslingam asmeniui, neturinčiam vaikų nekaltumo žavesio. Ar ne taip, kaip norite pažvelgti į savo baigimo vakarėlį? Kalbant apie priedus, yra įvairių aksomo batų. Jaunimas, originalus, leidžiantis žaisti su įvairiais atspalviais.

Ilgas

Mes išskiriame keletą itin patrauklių stilių, kurie pasirodys labai naudingi baigimo vakarėliams:

 1. Silueto žuvys. Jame nebus labai patogu šokti, bet jis labai išsiskiria klasikinių baigiamųjų suknelių fone.
 2. Modelis su amerikiečių rankovėmis.
 3. Marškiniai modeliai prie grindų. Tai tikrai įspūdinga suknelė, kuri puikiai pabrėžia jaunų mergaičių grožį. Vaizdas yra švelnus ir tuo pačiu metu drąsus. Geriau rinktis batus su kietu padu, sankaba su užtrauktuku, ir šukuoseną paversti kontroliuojamomis, aplaistomomis garbanomis.
 4. Į viršų su daugiasluoksniu sijonu arba tiesiu. Šis apranga bus ne mažiau įspūdingas.

Būtinai papildykite savo aprangą įdomiais, kartais net paprastais papuošalais, o plaukai gali būti šiek tiek atsitiktinai.

Kokteilis prie grindų

Kokteilių suknelės tekančio audinio grindyse sukuria norimą romantišką išvaizdą, tinkančią baigimo vakarėliui. Geriausias stilius bus imperija ir graikų šviesos atspalvių stilius. Papuoštas korsetas su siuvinėjimu, išskirtiniu diržu ir šiek tiek užsiliepsnojusi sijonu.

Viena peties suknelė taip pat yra sėkminga.

Plonas suknelė

Tačiau plonieji audiniai yra prerogatyva, o kartais ir tikra išgelbėjimas labai plonoms mergaitėms. Medžiaga sukuria tam tikrą lengvumo efektą, stebina lengvumą ir tuo pačiu padidina tūrį.Be to, audinys slepia plonas kojas, atkreipia dėmesį į ploną juosmenį, net jei gamta nebuvo apdovanota ryškiais posūkiais. Šis skaičius tampa labiau moteriškas ir patrauklesnis.

Galakams vakare, baigiant mokyklą ar universitetą, rekomenduojama pasirinkti ryškią arba įspūdingų originalių atspaudų suknelę. Jie nustatys reikiamą nuotaiką ir užbaigs gražią švelnų vaizdą.

Etno stilius

Jei esate etnografinio stiliaus gerbėjas, tai labai pasisekė, nes šį sezoną daug dėmesio skiriama etniniams motyvams. Moteriškumo ir retro derinys leidžia sukurti kažką ypatingo, originalo su absolventų vaizdais. Puikus sprendimas tiems, kurie nori išsiskirti iš bendrojo pagrindo.

Merginos, norinčios kažką ypatingo, tačiau skonis neleidžia dėvėti mini ar atviro aprangos, reikia atkreipti dėmesį į modelį su juostele. Tai geriau, jei ji yra maža ir kontrastinga su pagrindine suknelės spalva.

Privilegijų suknelės nebūtinai turi būti monotoniškos. Patikimi modeliai su ryškiu atspaudu.

Paryžiaus mados savaitėje vakaro suknelės Rami Kadi kolekcija su švytinčiais elementais buvo gana netikėta. Ant suknelės išsiuvinėti vorai, kurie tamsoje atrodo kaip saldūs ir nekenksmingi fireflies. Daugiau originalios „Prom Dress“ yra sunku rasti.

Midi

Šis sezonas atnešė labai įdomų sprendimą „midi A-silhouette“ aprangos ar apvalkalo pavidalu.

Apsvarstykite, tai yra gana drąsus vaizdas, kuris atitiks aukštą merginą. Kol viduryje slepiasi augimas.

Tiesioginio stiliaus midi ilgis gali būti papildytas originaliu „basky“. Tai suteikia paslapties, pasakiškumo įvaizdį, bet neleidžia jums būti pernelyg rimtas ir griežtas. Jame jūs tikrai jausitės ypatinga, ir jūs, be abejo, išsiskirs nuo bendros fono.

Kita alternatyva būtų trumpas sutrumpintas priekinis suknelė nugaroje.

Trumpas

Renkantis trumpą modelį, reikia atkreipti dėmesį į „A“ linijos siluetą, tutu, modelį su sijonu, balioną arba kūdikių suknelę ir, žinoma, klasikinę spalvos suknelę.

Suknelė su trumpu pūkuotu sijonu papuošs bet kurią merginą.

Su rankovėmis

Jei turite pakankamai sodrių figūrų ir didelių formų, reikia atkreipti dėmesį į suknelę su rankovėmis. Galimi V-kaklo arba uždarieji dekoltė, pakabos ar rankenos.

Skaidriausios rankovės yra mados prizinių drabužių sąraše, todėl naudokitės šia galimybe. Norėdami paslėpti pilnus pečius, parodyti savo gražią krūtinę, taip pat suformuoti pastebimą ir elegantišką vaizdą, užsidėkite suknelę ir atskirti skaidrią rankovę ir prijunkite juos prie kaklo su užsegimu ar madingais apykaklėmis šiandien.

Retro suknelės

Prieš dvejus metus „retro“ stilius paliko didelį ženklą „Prom“ mados pasaulyje. Tačiau šiais metais paaiškėjo, kad ši tendencija tebėra aktuali ir gyvena naują gyvenimą.

Šio formato suknelės turėtų atkreipti dėmesį į absolventus ir jų mylimas motinas.

Įsivaizduokite, koks bus jo susižavėjimas, kai ji mato savo dukrą atvaizde, kuriame ji pati „išgirdo“ baigimo metu. Fluffy sijonas, daug modelių, polka taškų, dideli plaukai. Ką pasakyti, nostalgija. Norint pasiekti retro stiliaus efektą, nebūtina pasirinkti konkretų spalvų diapazoną.

Neramių Prom Dresses

Nedelsiant pastebime, kad ilgas ar trumpas komplektas, kurio pagrindinis elementas yra atviras plikas nugaros, negali būti palanki kiekvienai mergaitei.

Kaip rodo praktika, didžiausias nugaros poveikio poveikis pasiekiamas pasirenkant ilgą suknelę. Galima tuo pačiu metu parodyti nugarą ir krūtinę.

Atgalinė zona yra dekoruota blizgesiu, ryškiomis juostelėmis, plataus kryžminio diržo juostomis arba grandinės formatu. Papildykite kaklą su sidabro ar aukso ornamentu.

Įsitikinkite, kad nugara atrodo gražiai, jūs laikote ją tiesiai, kitaip tiesiog sunaikinsite tokį aprangą sukurtą pagrindinį poveikį.

Atminkite, kad tai yra jūsų diena, o tai reiškia, kad viskas turėtų būti taip, kaip norite. Žinoma, nepamirškite supratimo apie priemonę ir atsakomybę, kurią jūs patiriate, eidami į prizą.

Kalbant apie suknelės pasirinkimą, sutelkkite dėmesį į savo skonį, savo figūrą ir pagrindinį kriterijų - komfortą. Mažai tikėtina, kad jūs norėsite prisiminti, kad baigimas yra diena, kai korsetas jus paspaudė visą dieną arba trikdydavo ant nugaros. Atminkite, kad per siauras sijonas neleis jums laisvai šokti, todėl galite pasirinkti kitą šokių grindų suknelę.

Komentarai
 1. Lena
  20.09.2015

  Man labiausiai tinka 11 ir 12 suknelės nuo galo. Nėriniai puikiai tinka baigimui.

 2. Alina
  17.09.2015

  Nepaisant to, „Prom Dress“ turi būti ilgas ir atviras atgal.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys