Vakarinės suknelės

Vestuvių suknelė nuotakos motinai

Vestuvių suknelė nuotakos motinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ryšių etika
 2. Pilnų mamų stiliai
 3. Spalva
 4. Mes papildome vaizdą

Vestuvės sukelia jaudulį ir nerimą ne tik nuotakai, bet ir visai šeimai. Kiekvienas pradeda galvoti per savo įvaizdį, ypač nuotakos motiną.

Ryšių etika

Nesvarbu, kaip užimtas kiekvienas, pasirenkant suknelę nuotaka ir vestuvių rūpesčius, tačiau būsimos nuotakos motina turėtų padaryti savo suknelę. Tai geriau leisti tai įvykti anksti, pavyzdžiui, prieš mėnesį iki iškilmingo renginio.

Negalima pakenkti pačiai nuotakai patarti, galbūt iš jo pusės pasisemtų patarimų ar pasiūlymų. Tai labai gražus ir, beje, gana madingas, kai mamos apranga yra spalvos ar net stiliaus harmonija su nuotakos ir jaunikio komplektais. Tiesiog neužduokite šio pasiūlymo, pati nuotakos motina turi patvirtinti tokį sprendimą dėl savo suknelės.

Jei tokių nėra, turite pasirinkti patogią suknelę. Galų gale, visa diena praeis rūpestingai. Todėl jis neturėtų laikyti judėjimo. Jo stilius gali būti pažįstamas ir klasikinis.

Sunkumai gali kilti, jei visa vestuvė turi teminę kryptį. Tačiau kai kuriems tai lengviau pasirinkti.

Todėl, renkantis, būtina tiksliai žinoti, kokio stiliaus šventė vyks.

Pilnų mamų stiliai

Retai, kai suaugusieji turi lieknas tėvus. Taigi nuotakos motina susiduria su tam tikrais sunkumais, kai ji pradeda rinktis aprangą. Jei atsižvelgiate į taisykles ir vadovaudamiesi mados pramonės ekspertų rekomendacijomis, galite atrodyti gana elegantiška ir elegantiška, o visi figūros trūkumai tampa besąlyginiais privalumais.

Paprasčiausias ir dažniausias būdas yra pasirinkti ilgą ir šiek tiek suknelę. Modelis gali pasirinkti nėrinius, kurie laikomi madingais. Iškirpimas paprastai yra paprastas ir elegantiškas, nors taip pat tinkama draperija. Neleidžiamas ir nupjautas ant sijono.

Elegancija turi ne tik ilgą suknelę, bet ir šiek tiek sutrumpintą. Jūs tikriausiai norite pajusti judėjimo ir komforto laisvę, o ilga suknelė apribos judėjimą. Galų gale, vestuvėse turėsite daug vaikščioti, pasveikinti svečius, šokti, pasveikinti ir net dalyvauti varžybose, kurioms reikės vikrumo.

Dar geriau, jūs ieškosite ilgos kepurės ar striukės, atitinkančios pasirinktos suknelės spalvą.

Platus, šiek tiek užsikimšęs rankovės taip pat gali būti suknelėje, kurią nuotakos motina pasirenka sau. Užpildai ir trikotažas, atitinkantys figūrą, turi rūpintis.

Mamos, norinčios sukurti ryškų vaizdą, gali sau leisti suknelę su rhinestones. Svarbiausia - negauna per daug, nes negalite užgožti nuotakos įvaizdžio.

Mes rekomenduojame pamatyti didelės mados suknelės ir vasaros vakarinės suknelės.

Plonioms mamoms skirtos stiliai

Daug lengviau yra situacija su plonomis nuotakos motinomis, kurios savo pobūdžiu turi ploną figūrą.

Pradėkime nuo suknelės su siluetu be siūlių ir ilgio, grindų ar kelio.

Iškirpimo formą lemia jūsų pirštinės pageidavimai ir savybės.

Jei atrodote tokie jauni, kad artimas prie savo dukros atrodo labiau kaip mergina nei motina, tada galite laisvai pasirinkti diržus ir gilų iškirptę. Jei paskutinės parinktys suteiks jums didesnę standumo ir nepatogumų dalį, tuomet galbūt jums patogesnis variantas, turintis pusiau uždarą iškirptę ar atviros supjaustymo iliuziją. Kuklumas palengvina bolero.

Graikų stilius

Ne mažiau elegantiškas bus Graikijos modelis ar imperijos stilius.Aukšta liemenė su drapatu ant kėbulo orientuota į krūtinę, o laisvas sijonas leis laisvai judėti.

Jei norite sužinoti vaizdo elementų pasirinkimo niuansus, skaitykite straipsnį apie tai vakaro suknelės pasirinkimas graikų stiliaus.

Undinė

Be tiesioginio stiliaus, galite atkreipti dėmesį į undinę, jei vakaras vyks formalioje, ramioje atmosferoje. Stiliaus parinktys skiriasi. Jūs galite pasirinkti pūkuotas sijonas arba šiek tiek užsidegęs ant kelio. Tarkime, mažas traukinys. Jei norite, galite padengti rankas skara arba bolero.

Verta paminėti, kad komfortas gali atnešti savigarbą, nepriekaištingą pasitikėjimą ir teigiamą požiūrį į jus. Geras įvaizdis papildo pasitikėjimą savimi, o visas vestuvių šventės kursas labai priklauso nuo jo.

Spalva

Suknelės spalva nėra paskutinis elementas, kuriam reikia dėmesio sau.

Nuotakos pasirinkta jos apranga yra tabu ne tik motinai, bet ir visiems svečiams. Juoda ir balta taip pat negali būti pagrindinė suknelė, bet papildoma, šešėlinė arba derinys spalvų bloke - lengvai.

Yra atspalvių, kuriuos galima pasirinkti neatsižvelgiant į plaukų spalvą ir odos atspalvį - mėlyną ir violetinę, bei visus jų atspalvius. Paimkite bent mėlyną spalvą, jo paletė yra neribota: žydra, mėlyna, violetinė, mėlyna, indigo, violetinė, akvamarinas ir net levandos. Kiekvienas atspalvis turi didžiulę dalį. Nedarykite savo pasirinkimo tiesiog neįmanoma.

Turi būti pasirūpinta žalios ir geltonos spalvos, nes jos gali turėti priešingą poveikį, negu tikitės. Ramūs atspalviai bus tinkami bet kuriai atostogų suknelei.

Aukso ir juodos spalvos derinys gali būti šventinis, bet atneša bombastą. Šiuo atveju netrukdykite matyti iš išorės.

Mes papildome vaizdą

Išsami informacija apie paveikslėlį gali ją papildyti arba visam laikui sugadinti. Kad išvengtumėte pastarojo, šukuoseną galite pakartoti nuotakos motinai nuo paties nuotakos įvaizdžio. Jis atrodys gražus ir net mielas.

Makiažo pasirinkimas veikia plaukų spalvą ir akių spalvą, taip pat pagrindinę suknelės spalvą. Manikiūras - gerai, kur jis būtų be jo, ypač todėl, kad jūs, kaip nuotakos motina, taip pat būsite svarbiausių renginių centre. Lakų spalva gali būti neutrali.

Siekdami batų grožio, jo patogumas yra visiškai pamirštas. Ir tai neteisinga. Kulnas gali būti vidutinis arba mažas. Vakaro pabaigoje jums dėkojame už tokį sprendimą.

Moterims, turinčioms tvirtą amžių, brangūs papuošalai, šeimos vertybės ar relikvijos yra tinkamos. Pridėti nedidelę rankinę, ji tikrai bus naudinga.

Komentarai
 1. Ksenija
  19.11.2016

  Ir mums pavyko vienu metu nusipirkti dvi sukneles - vestuvių suknelė man ir vakarinė suknelė mano motinai. Į namus pakviestų šukuosenų meistras. Taigi jie visą laiką naudojo specialistų pagalbą, o ne daug laiko.

 2. Tikėjimas
  29.07.2015

  Ačiū! Norėčiau atrodyti kaip šventės karalienė, bet jūs negalite priversti dukros. Tai yra jos diena, o mūsų užduotis yra ją paremti ir padaryti tikrą šventę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys